Cokolada i ostali slatkisi :)
Moderator: anex
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#2076 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ja nigdje ne viđoh tu. Ima li se kod nas uzeti?
-
Ujedam
- Posts: 4121
- Joined: 16/03/2012 13:47
#2077 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ma nema, povukli sa tržišta davno.. to je meni the best ever čokolada bilaavetinja wrote:Ja nigdje ne viđoh tu. Ima li se kod nas uzeti?
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#2078 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Jesi li na ovu mislila?


- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#2080 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Eh, ovu nikad nisam vidio. Ništa zapališ malo do Austrije pa ćeš naći.
-
Ujedam
- Posts: 4121
- Joined: 16/03/2012 13:47
#2081 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ne vjerujem da igdje ima, a i Austrija mi nije usput baš. 
- madesa
- Posts: 5556
- Joined: 26/07/2013 02:37
#2082 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ujedam wrote:Dala bih 10KM za kocku bijele milke sa kokosom
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#2083 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Najjaca je bila, pojedem je u minuti i sav se preznojim 
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2084 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
a jel bila nekad ovdje?
-
lajk
- Posts: 2700
- Joined: 01/06/2011 13:40
- Location: Ilijaš
#2085 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Da ti nisi jaKPNCTNJAH wrote:Najjaca je bila, pojedem je u minuti i sav se preznojim
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#2086 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Jasta je, ali davnih dana, nema je ni vani valjda povucena iz prodaje, i slazem se da je bila najjaca ikada, uz nestle crunch koju su isto kod nas prestali uvozitikaranana wrote:a jel bila nekad ovdje?
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#2087 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Znao sam navaliti k'o seljak, to je jedina koju sam mogao pojesti u komadu... sad uzmem red i to je to...lajk wrote:
Da ti nisi ja
Uz Noisette jos ovu gotivim...

Nju isto skoro cijelu mlatnem u komadu
Sjeca li se neko ovog promasaja...

- madesa
- Posts: 5556
- Joined: 26/07/2013 02:37
#2088 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
ako nista ima nova milka ista nestle crunchladyblue18 wrote:Jasta je, ali davnih dana, nema je ni vani valjda povucena iz prodaje, i slazem se da je bila najjaca ikada, uz nestle crunch koju su isto kod nas prestali uvozitikaranana wrote:a jel bila nekad ovdje?
- Digla_da_kreci
- Posts: 6857
- Joined: 01/05/2010 19:03
#2089 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Otkad ja tragam za tom cokoladom, najdraza mi bila. Gdje god imam nekoga po drugim drzavama pitala sam ih, ali ne proizvodi se vise nazalost.madesa wrote:Ujedam wrote:Dala bih 10KM za kocku bijele milke sa kokosomnajbolja ikad
Lindt ima zamjenu, nabavljajte kako umijete i znate.


-
romeomoraprezivjeti
- Posts: 1632
- Joined: 15/09/2012 14:06
- Location: SARAJEVO
#2090 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ovo dobro izgleda,skroz!!!!!!:-)Digla_da_kreci wrote:Otkad ja tragam za tom cokoladom, najdraza mi bila. Gdje god imam nekoga po drugim drzavama pitala sam ih, ali ne proizvodi se vise nazalost.madesa wrote:Ujedam wrote:Dala bih 10KM za kocku bijele milke sa kokosomnajbolja ikad
![]()
Lindt ima zamjenu, nabavljajte kako umijete i znate.
- yoda82
- Posts: 1993
- Joined: 27/09/2013 09:53
- Location: Dagobah
#2091 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Iskreno ja je nisam bio neki ljubitelj. Niti nešto puno volim bijelu čokoladu, niti sam neki veliki fan kokosa.
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2092 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
ok, bijela cokolada, ali kokos treba zakonom zabraniti. osim u kremama za suncanje.yoda82 wrote:Iskreno ja je nisam bio neki ljubitelj. Niti nešto puno volim bijelu čokoladu, niti sam neki veliki fan kokosa.
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#2093 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
ja maloprije pojela bijeli tvix i muka mi
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2094 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
u lindt butiku sad dobijes vrecicu da ti se ne istope choks 
ako kupis xy iznos.
ako kupis xy iznos.
Last edited by Michun on 09/09/2014 13:28, edited 1 time in total.
-
Ujedam
- Posts: 4121
- Joined: 16/03/2012 13:47
#2095 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Znači Bože
šta je to gore
šta je to gore
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2096 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
nisam ni znala da ima bijeli tvixšatirana_ljubičica wrote:ja maloprije pojela bijeli tvix i muka mi
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#2097 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
ima, nije loš al ti bude muka poslije 
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
-
NeenaSa
- Posts: 1700
- Joined: 25/04/2012 12:20
#2099 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Iz istoimene produkcije

i ne za volan, nakon pretjerane konzumacije.
Kad sam u stresu, dobro dodje.


i ne za volan, nakon pretjerane konzumacije.
Kad sam u stresu, dobro dodje.

- madesa
- Posts: 5556
- Joined: 26/07/2013 02:37
#2100 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
ovo rum kokos stvarno dugo nisam vidio ima li da se kupi negdje ?

