Cokolada i ostali slatkisi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#2076 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by avetinja »

Ja nigdje ne viđoh tu. Ima li se kod nas uzeti?
Ujedam
Posts: 4121
Joined: 16/03/2012 13:47

#2077 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Ujedam »

avetinja wrote:Ja nigdje ne viđoh tu. Ima li se kod nas uzeti?
Ma nema, povukli sa tržišta davno.. to je meni the best ever čokolada bila :roll: ja sam ljubitelj bijele čokolade više nego crne :-D
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#2078 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by avetinja »

Jesi li na ovu mislila?

Image
Ujedam
Posts: 4121
Joined: 16/03/2012 13:47

#2079 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Ujedam »

Ne, ova :(

Image
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#2080 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by avetinja »

Eh, ovu nikad nisam vidio. Ništa zapališ malo do Austrije pa ćeš naći.
Ujedam
Posts: 4121
Joined: 16/03/2012 13:47

#2081 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Ujedam »

Ne vjerujem da igdje ima, a i Austrija mi nije usput baš. :D
User avatar
madesa
Posts: 5556
Joined: 26/07/2013 02:37

#2082 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by madesa »

Ujedam wrote:Dala bih 10KM za kocku bijele milke sa kokosom :hm:
:thumbup: najbolja ikad
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#2083 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by KPNCTNJAH »

Najjaca je bila, pojedem je u minuti i sav se preznojim :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#2084 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by karanana »

a jel bila nekad ovdje?
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#2085 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by lajk »

KPNCTNJAH wrote:Najjaca je bila, pojedem je u minuti i sav se preznojim :mrgreen:
Da ti nisi ja :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#2086 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by ladyblue18 »

karanana wrote:a jel bila nekad ovdje?
Jasta je, ali davnih dana, nema je ni vani valjda povucena iz prodaje, i slazem se da je bila najjaca ikada, uz nestle crunch koju su isto kod nas prestali uvoziti :roll:
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#2087 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by KPNCTNJAH »

lajk wrote:
Da ti nisi ja :D
Znao sam navaliti k'o seljak, to je jedina koju sam mogao pojesti u komadu... sad uzmem red i to je to...
Uz Noisette jos ovu gotivim...

Image
Nju isto skoro cijelu mlatnem u komadu :oops:

Sjeca li se neko ovog promasaja...

Image

:mrgreen:
User avatar
madesa
Posts: 5556
Joined: 26/07/2013 02:37

#2088 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by madesa »

ladyblue18 wrote:
karanana wrote:a jel bila nekad ovdje?
Jasta je, ali davnih dana, nema je ni vani valjda povucena iz prodaje, i slazem se da je bila najjaca ikada, uz nestle crunch koju su isto kod nas prestali uvoziti :roll:
ako nista ima nova milka ista nestle crunch
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 6857
Joined: 01/05/2010 19:03

#2089 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Digla_da_kreci »

madesa wrote:
Ujedam wrote:Dala bih 10KM za kocku bijele milke sa kokosom :hm:
:thumbup: najbolja ikad
Otkad ja tragam za tom cokoladom, najdraza mi bila. Gdje god imam nekoga po drugim drzavama pitala sam ih, ali ne proizvodi se vise nazalost. :(

Lindt ima zamjenu, nabavljajte kako umijete i znate. :mrgreen:
Image
Image
romeomoraprezivjeti
Posts: 1632
Joined: 15/09/2012 14:06
Location: SARAJEVO

#2090 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by romeomoraprezivjeti »

Digla_da_kreci wrote:
madesa wrote:
Ujedam wrote:Dala bih 10KM za kocku bijele milke sa kokosom :hm:
:thumbup: najbolja ikad
Otkad ja tragam za tom cokoladom, najdraza mi bila. Gdje god imam nekoga po drugim drzavama pitala sam ih, ali ne proizvodi se vise nazalost. :(

Lindt ima zamjenu, nabavljajte kako umijete i znate. :mrgreen:
Image
Image
Ovo dobro izgleda,skroz!!!!!!:-)
User avatar
yoda82
Posts: 1993
Joined: 27/09/2013 09:53
Location: Dagobah

#2091 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by yoda82 »

Iskreno ja je nisam bio neki ljubitelj. Niti nešto puno volim bijelu čokoladu, niti sam neki veliki fan kokosa.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2092 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by sheilak »

yoda82 wrote:Iskreno ja je nisam bio neki ljubitelj. Niti nešto puno volim bijelu čokoladu, niti sam neki veliki fan kokosa.
ok, bijela cokolada, ali kokos treba zakonom zabraniti. osim u kremama za suncanje.
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#2093 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by šatirana_ljubičica »

ja maloprije pojela bijeli tvix i muka mi
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2094 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Michun »

u lindt butiku sad dobijes vrecicu da ti se ne istope choks :)
ako kupis xy iznos.
Last edited by Michun on 09/09/2014 13:28, edited 1 time in total.
Ujedam
Posts: 4121
Joined: 16/03/2012 13:47

#2095 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Ujedam »

Znači Bože

šta je to gore :D
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2096 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Michun »

šatirana_ljubičica wrote:ja maloprije pojela bijeli tvix i muka mi
nisam ni znala da ima bijeli tvix :?
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#2097 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by šatirana_ljubičica »

ima, nije loš al ti bude muka poslije :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2098 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by sheilak »

hahahaha :D
NeenaSa
Posts: 1700
Joined: 25/04/2012 12:20

#2099 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by NeenaSa »

Iz istoimene produkcije
Image
i ne za volan, nakon pretjerane konzumacije. :D

Kad sam u stresu, dobro dodje.
Image
User avatar
madesa
Posts: 5556
Joined: 26/07/2013 02:37

#2100 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by madesa »

ovo rum kokos stvarno dugo nisam vidio ima li da se kupi negdje ?
Post Reply