Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Brat
Posts: 999
Joined: 20/01/2011 00:00

#2076 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Brat »

Partijaner wrote:8-)
Image
đe? šta? kako? govori! :D
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#2077 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Butmiran »

opa22 wrote:Image

nakon par godina traznja, danas slucajno naletih na njih :) najbolje šuze ikad :)))))
Ovo su mi najdraže patike koje sam imao. :thumbup:
Škobo Habu
Posts: 9799
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#2078 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Škobo Habu »

SarajevoBH wrote:Image

Ove sam uzeo prije 3 dana.Do sad sam prezadovoljan.
Iste kupio prije više od godinu dana u Sport Lifeu, platio sam ih 150 km. Samo je riječ o kontra kombinaciji boja-crno-bijela. Dosta kvalitetne patike, za razliku od npr. Nike Air patika kojima je vazdušni đon već počeo da puca nakon tri mjeseca nošenja.
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#2079 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by opa22 »

-LIBERO- wrote:
opa22 wrote:
Dzontra Volta wrote: jesu bgmi, ja sam jedne nosao 4 godine :D ali nikad ih više nisam uspio naći da kupim
Importanne centar....cijena oko 150KM

Jesu samo ove crno-bijele, il imaju i drugih kombinacija???
vidio sam crne, al vjeruj da nisam ni gledao ima li drugih, kod mene šuze moraju biti bijele, druge ne dolaze u obzir :D
User avatar
SAID5
Posts: 599
Joined: 11/06/2011 23:29
Contact:

#2080 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by SAID5 »

Škobo Habu wrote:
SarajevoBH wrote:Image

Ove sam uzeo prije 3 dana.Do sad sam prezadovoljan.
Iste kupio prije više od godinu dana u Sport Lifeu, platio sam ih 150 km. Samo je riječ o kontra kombinaciji boja-crno-bijela. Dosta kvalitetne patike, za razliku od npr. Nike Air patika kojima je vazdušni đon već počeo da puca nakon tri mjeseca nošenja.
Jesi siguran to za don?
User avatar
BAN___KAI
Posts: 799
Joined: 27/09/2012 15:36

#2081 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by BAN___KAI »

Slicne su ovima, samo što su skroz sive i bez tih kockica/liniji :
Image

Šta mislite o njima ? Nisam nikoga vidio da nosa platnene tene .
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#2082 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by WildRedRose »

Butmiran wrote:
opa22 wrote:Image

nakon par godina traznja, danas slucajno naletih na njih :) najbolje šuze ikad :)))))
Ovo su mi najdraže patike koje sam imao. :thumbup:
i meniii :D ja imala crne.. nosala ih sigurno 3 godine. cak je i sestra znala da ih mazne (a nosi 2 broja vecu obucu od mene) :lol: tene zakon :mrgreen: :thumbup:
Škobo Habu
Posts: 9799
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#2083 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Škobo Habu »

SAID5 wrote: Jesi siguran to za don?
Naravno da sam siguran. Isto tako sam siguran da više Air Max Nike neću kupiti nikada. Totalno precjenjena obuća.
User avatar
malwarebyte
Posts: 737
Joined: 10/12/2012 17:33

#2084 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by malwarebyte »

---
Last edited by malwarebyte on 17/10/2021 23:02, edited 1 time in total.
User avatar
ortodont
Posts: 1958
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#2085 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by ortodont »

Stižu. :)

Image
User avatar
Seoskivaralica
Posts: 626
Joined: 25/03/2014 12:51
Location: Ni na nebu ni na zemlji

#2086 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Seoskivaralica »

Koje za ovo ljeto Jamit ne znam , ali znam da mi se ova sad teget furka ne svidja....
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#2087 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by ćiribiribela »

Image
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2088 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by JThomas »

nova akvizicija.

Image
User avatar
madesa
Posts: 5568
Joined: 26/07/2013 02:37

#2089 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by madesa »

Image
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#2090 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pakica_ »

JThomas wrote:nova akvizicija.

Image
:thumbup: :thumbup:
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#2091 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pakica_ »

frngla wrote:
corolla02 wrote:par dana stare...

Image
kinoŠvra centar, relaciju reprezentam :D
'ta je ovo, tito i partijo :shock: :shock:
uvijek sam se pitala ko kupuje ovakve tene.. nista licno vlasniku istih, ali.. :shock: :shock:
User avatar
SAID5
Posts: 599
Joined: 11/06/2011 23:29
Contact:

#2092 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by SAID5 »

Škobo Habu wrote:
SAID5 wrote: Jesi siguran to za don?
Naravno da sam siguran. Isto tako sam siguran da više Air Max Nike neću kupiti nikada. Totalno precjenjena obuća.
mislim da ti je neko uliva fuš, ili ih nosiš na baušteli :)
User avatar
KnuckleHead
Posts: 228
Joined: 29/05/2012 19:30
Location: Ni tamo a ni vamo bogme :P

#2093 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by KnuckleHead »

kako im ne dosadi vise ovako pljuvat patike sa zracnim dzonom u pm, kao sminka oni nose pape, patike za voznju i starke a mi seljosi patike sa vazdusnim, how yes no :D doduse u Bosni nikad ne bi uzeo nike jer su vecinom fushevi, pogotovo air max modeli, vani ok i nekako, a ovaj sto mu puko zracni za tri mjeseca je smjesan ako misli da je nosao orginalne nike :D
User avatar
KnuckleHead
Posts: 228
Joined: 29/05/2012 19:30
Location: Ni tamo a ni vamo bogme :P

#2094 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by KnuckleHead »

i btw, samo kod glupog Bosanca su ove maxice na tapeti kao seljacke bla bla, mislim da to vise kaze o vasim kompleksima i iskrivljenim vrjednostima nego o estetici patike, flyknit modeli air maxa pogotovo su prelijepe patike, hiljadu ljudi hiljadu cudi i furki, al tako uporno i shablonski generalizovat da su svi seljosi koji nosaju air max mi je blago debilno ;) bez da se uvrjede stovani komentatori ;)
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#2095 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pakica_ »

izvini, ali meni ove tene nisu ruzne jer imaju zracni dzon nego su mi jednostavno ruzne..
ko voli nek' izvoli.. za mene su nike najljepse tene, ali air force 1, 6.0 i dunk modeli.. maksice i šoksice- no! :run:
User avatar
KnuckleHead
Posts: 228
Joined: 29/05/2012 19:30
Location: Ni tamo a ni vamo bogme :P

#2096 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by KnuckleHead »

za shox potpisujem i to potpis kao kucha al brate air max modela ima prelijepih, pogotovo flyknit izrade, i ne pricam samo o tebi, krdo ljudi ovde non stop pokusava uvrjedit maltene ljude koji nose bilo kakav air max model, kakvi su to kompleksi jbte pojma nemam, al stvarno postaje naporno citat propale pokusaje izrugivanja raje sa takvim patikama.
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#2097 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by relax11 »

Image

Zadovoljan :-D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#2098 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

pakica_ wrote:
frngla wrote:
corolla02 wrote:par dana stare...

Image
kinoŠvra centar, relaciju reprezentam :D
'ta je ovo, tito i partijo :shock: :shock:
uvijek sam se pitala ko kupuje ovakve tene.. nista licno vlasniku istih, ali.. :shock: :shock:
Jesu li onda i ove zneru?

http://store.nike.com/us/en_us/product/ ... =381366488
Last edited by channel10 on 20/04/2014 18:58, edited 1 time in total.
User avatar
green man
Posts: 199
Joined: 10/04/2007 19:32

#2099 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by green man »

Image
sarajvosa
Posts: 177
Joined: 07/04/2012 09:02

#2100 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by sarajvosa »

Image

Jesu li udobne ove tene i kakav im je kvalitet?lijepe su pravo.
Post Reply