đe? šta? kako? govori!Partijaner wrote:![]()
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- Brat
- Posts: 999
- Joined: 20/01/2011 00:00
#2076 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#2077 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ovo su mi najdraže patike koje sam imao.opa22 wrote:
nakon par godina traznja, danas slucajno naletih na njihnajbolje šuze ikad
))))
-
Škobo Habu
- Posts: 9799
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#2078 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Iste kupio prije više od godinu dana u Sport Lifeu, platio sam ih 150 km. Samo je riječ o kontra kombinaciji boja-crno-bijela. Dosta kvalitetne patike, za razliku od npr. Nike Air patika kojima je vazdušni đon već počeo da puca nakon tri mjeseca nošenja.SarajevoBH wrote:
Ove sam uzeo prije 3 dana.Do sad sam prezadovoljan.
- opa22
- Posts: 1683
- Joined: 02/04/2010 15:20
#2079 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
vidio sam crne, al vjeruj da nisam ni gledao ima li drugih, kod mene šuze moraju biti bijele, druge ne dolaze u obzir-LIBERO- wrote:opa22 wrote:Importanne centar....cijena oko 150KMDzontra Volta wrote: jesu bgmi, ja sam jedne nosao 4 godineali nikad ih više nisam uspio naći da kupim
Jesu samo ove crno-bijele, il imaju i drugih kombinacija???
- SAID5
- Posts: 599
- Joined: 11/06/2011 23:29
- Contact:
#2080 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Jesi siguran to za don?Škobo Habu wrote:Iste kupio prije više od godinu dana u Sport Lifeu, platio sam ih 150 km. Samo je riječ o kontra kombinaciji boja-crno-bijela. Dosta kvalitetne patike, za razliku od npr. Nike Air patika kojima je vazdušni đon već počeo da puca nakon tri mjeseca nošenja.SarajevoBH wrote:
Ove sam uzeo prije 3 dana.Do sad sam prezadovoljan.
- BAN___KAI
- Posts: 799
- Joined: 27/09/2012 15:36
#2081 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Slicne su ovima, samo što su skroz sive i bez tih kockica/liniji :

Šta mislite o njima ? Nisam nikoga vidio da nosa platnene tene .

Šta mislite o njima ? Nisam nikoga vidio da nosa platnene tene .
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#2082 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
i meniiiButmiran wrote:Ovo su mi najdraže patike koje sam imao.opa22 wrote:
nakon par godina traznja, danas slucajno naletih na njihnajbolje šuze ikad
))))
-
Škobo Habu
- Posts: 9799
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#2083 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Naravno da sam siguran. Isto tako sam siguran da više Air Max Nike neću kupiti nikada. Totalno precjenjena obuća.SAID5 wrote: Jesi siguran to za don?
- malwarebyte
- Posts: 737
- Joined: 10/12/2012 17:33
#2084 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
---
Last edited by malwarebyte on 17/10/2021 23:02, edited 1 time in total.
- ortodont
- Posts: 1958
- Joined: 02/02/2011 12:34
- Location: Sarajevo
- Seoskivaralica
- Posts: 626
- Joined: 25/03/2014 12:51
- Location: Ni na nebu ni na zemlji
#2086 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Koje za ovo ljeto Jamit ne znam , ali znam da mi se ova sad teget furka ne svidja....
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#2088 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
nova akvizicija.


-
pakica_
- Posts: 6200
- Joined: 22/08/2011 17:23
- Location: rajvoSa
#2090 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
JThomas wrote:nova akvizicija.
-
pakica_
- Posts: 6200
- Joined: 22/08/2011 17:23
- Location: rajvoSa
#2091 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
'ta je ovo, tito i partijofrngla wrote:kinoŠvra centar, relaciju reprezentamcorolla02 wrote:par dana stare...
uvijek sam se pitala ko kupuje ovakve tene.. nista licno vlasniku istih, ali..
- SAID5
- Posts: 599
- Joined: 11/06/2011 23:29
- Contact:
#2092 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
mislim da ti je neko uliva fuš, ili ih nosiš na baušteliŠkobo Habu wrote:Naravno da sam siguran. Isto tako sam siguran da više Air Max Nike neću kupiti nikada. Totalno precjenjena obuća.SAID5 wrote: Jesi siguran to za don?
- KnuckleHead
- Posts: 228
- Joined: 29/05/2012 19:30
- Location: Ni tamo a ni vamo bogme :P
#2093 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
kako im ne dosadi vise ovako pljuvat patike sa zracnim dzonom u pm, kao sminka oni nose pape, patike za voznju i starke a mi seljosi patike sa vazdusnim, how yes no
doduse u Bosni nikad ne bi uzeo nike jer su vecinom fushevi, pogotovo air max modeli, vani ok i nekako, a ovaj sto mu puko zracni za tri mjeseca je smjesan ako misli da je nosao orginalne nike 
- KnuckleHead
- Posts: 228
- Joined: 29/05/2012 19:30
- Location: Ni tamo a ni vamo bogme :P
#2094 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
i btw, samo kod glupog Bosanca su ove maxice na tapeti kao seljacke bla bla, mislim da to vise kaze o vasim kompleksima i iskrivljenim vrjednostima nego o estetici patike, flyknit modeli air maxa pogotovo su prelijepe patike, hiljadu ljudi hiljadu cudi i furki, al tako uporno i shablonski generalizovat da su svi seljosi koji nosaju air max mi je blago debilno
bez da se uvrjede stovani komentatori 
-
pakica_
- Posts: 6200
- Joined: 22/08/2011 17:23
- Location: rajvoSa
#2095 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
izvini, ali meni ove tene nisu ruzne jer imaju zracni dzon nego su mi jednostavno ruzne..
ko voli nek' izvoli.. za mene su nike najljepse tene, ali air force 1, 6.0 i dunk modeli.. maksice i šoksice- no!
ko voli nek' izvoli.. za mene su nike najljepse tene, ali air force 1, 6.0 i dunk modeli.. maksice i šoksice- no!
- KnuckleHead
- Posts: 228
- Joined: 29/05/2012 19:30
- Location: Ni tamo a ni vamo bogme :P
#2096 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
za shox potpisujem i to potpis kao kucha al brate air max modela ima prelijepih, pogotovo flyknit izrade, i ne pricam samo o tebi, krdo ljudi ovde non stop pokusava uvrjedit maltene ljude koji nose bilo kakav air max model, kakvi su to kompleksi jbte pojma nemam, al stvarno postaje naporno citat propale pokusaje izrugivanja raje sa takvim patikama.
- relax11
- Posts: 1754
- Joined: 08/01/2013 12:35
- Location: RAJVOSA <3
#2097 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Zadovoljan
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#2098 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Jesu li onda i ove zneru?pakica_ wrote:'ta je ovo, tito i partijofrngla wrote:kinoŠvra centar, relaciju reprezentamcorolla02 wrote:par dana stare...
![]()
![]()
uvijek sam se pitala ko kupuje ovakve tene.. nista licno vlasniku istih, ali..![]()
http://store.nike.com/us/en_us/product/ ... =381366488
Last edited by channel10 on 20/04/2014 18:58, edited 1 time in total.
-
sarajvosa
- Posts: 177
- Joined: 07/04/2012 09:02
#2100 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Jesu li udobne ove tene i kakav im je kvalitet?lijepe su pravo.







