Rockabilly - Psychobilly
Moderator: _BataZiv_0809
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#2077 Re: Rockabilly - Psychobilly
ja idem sam ... sto znaci da ima mjesta kod mene ... idem preko Bihaca ... uz dobru volju i rockabilly muziku ... Cuo sam da je Voodoo Cadillac trebao da svira dole ... Zao mi je sto nisu prosli i dogovorili sve ...
Lab3352
Lab3352
- Nice Guy Eddie
- Posts: 586
- Joined: 03/09/2008 13:02
- Location: Beograd
#2078 Re: Rockabilly - Psychobilly
A ha ha ...punac sa Crazy Cavan majcom...pitam se kako se oblačiš kad ideš sinu na roditeljski sastanak u školusun56 wrote:sva sreća da Matea ima staiju braćuNice Guy Eddie wrote: @Sun56
Dimitrije ima 4,5 godine![]()
![]()
![]()
![]()
- crorockabilly
- Posts: 64
- Joined: 18/04/2009 13:00
#2079 Re: Rockabilly - Psychobilly

evo da pitam ekipu imam ovaj album na ploči od Midnitersa "walk the line" neznam jeli ko slušao njiha ali nemogu naći nigdje na netu u digitalnom obliku ako netko ima link
ili možda cd bio bih jako zahvalan je bend je stvarno prava ludnica inače su iz Britanije sviraju neo/psychobilly 1980 godina a ekipa su:
* Steve Jeffery - Guitar, vocal
* Mark Beard - Double bass
* Nick Wade - Drums
neznam im povijest i dali imaju još kakovih albuma pa ako nešta zna .....Hvala
- morbilly
- Posts: 237
- Joined: 08/09/2007 01:31
- Location: Zagreb
- Don Karlos
- Posts: 351
- Joined: 07/04/2008 11:03
- Location: Novi Vinodolski
- Contact:
#2081 Re: Rockabilly - Psychobilly
Wildy jel to ona fotka iz Skuca?Ha ha ha!!!!To je super fotka!
Sve mi je žao što ću ove godine u Medulinu biti polu-poslovno,pa neću biti "All the time"...Nadam se da ću sa svima stić popit makar po pivce...
Sve mi je žao što ću ove godine u Medulinu biti polu-poslovno,pa neću biti "All the time"...Nadam se da ću sa svima stić popit makar po pivce...
- Nice Guy Eddie
- Posts: 586
- Joined: 03/09/2008 13:02
- Location: Beograd
#2083 Re: Rockabilly - Psychobilly
Gde mu dođe to Mursko Središće 
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#2084 Re: Rockabilly - Psychobilly
evo kako, danas sam klinku fural na satove plesa u školu od dečki, pa su klinci za menom šaptali: 'Gledaj, ovaj je Rock'n'Roll!!!'Nice Guy Eddie wrote:A ha ha ...punac sa Crazy Cavan majcom...pitam se kako se oblačiš kad ideš sinu na roditeljski sastanak u školu
Starijeg je sram al' ovi mali ne kuže, pa je još uvijek sve 5
anegdota od danas: Sestra mi vodi te satove plesa i učili su plesat Rock'n'Roll, nakon što im je ona pokazala uz muziku, moja mala joj je rekla: Teta, to ti i nije neki R'n'R imamo mi doma puno Rock'n'Rolla, nazovi tatu da ti donese
-
wild one
- Posts: 129
- Joined: 23/12/2008 17:03
#2085 Re: Rockabilly - Psychobilly
Blizu Varaždina i Čakovca, oko 100 km od ZagrebaNice Guy Eddie wrote:Gde mu dođe to Mursko Središće
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#2086 Re: Rockabilly - Psychobilly
Odlicna Sun ... odlicna ... Meni moja mala (6.5 godina) sada prica da sam pravo dosadan s svojom rockabilly muzikom ...
... Evo vidim da se i Lil Bil's blog zatvorio ... ne ide im bas ...
Lab3352
Lab3352
- Nice Guy Eddie
- Posts: 586
- Joined: 03/09/2008 13:02
- Location: Beograd
#2087 Re: Rockabilly - Psychobilly
Kad smo već kod plesa, pričam sa Lab-om...mi ispali papani prošle godine u Senigaliji...tj ja
Zato smo se dali na visinske pripreme za ovu godinu...kupih na amazonu

Ni Trivolta nam neće biti ravan u Medulinu

Zato smo se dali na visinske pripreme za ovu godinu...kupih na amazonu

Ni Trivolta nam neće biti ravan u Medulinu
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#2088 Re: Rockabilly - Psychobilly
e jebiga Morbilly, u to vrijeme sam ziher na moru
žena mi je zabranila i Toy Dollse na Rokaj Festu zbog tog mora
sad sam duplo u bedu

žena mi je zabranila i Toy Dollse na Rokaj Festu zbog tog mora
sad sam duplo u bedu
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#2089 Re: Rockabilly - Psychobilly
daj linkoveNice Guy Eddie wrote:Kad smo već kod plesa, pričam sa Lab-om...mi ispali papani prošle godine u Senigaliji...tj ja![]()
Zato smo se dali na visinske pripreme za ovu godinu...kupih na amazonu
Ni Trivolta nam neće biti ravan u Medulinu![]()
![]()
nekaj znamo gospođa i ja, ali treba malo i ponovit
- fadill
- Posts: 407
- Joined: 14/01/2007 22:10
#2090 Re: Rockabilly - Psychobilly
ajde Lab jos ta 3 posta prevali pa za zalivamo 
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#2091 Re: Rockabilly - Psychobilly
Izgleda da cu jedini ja dole doci nespreman ... ubijate me ...
Lab3352
Lab3352
- Nice Guy Eddie
- Posts: 586
- Joined: 03/09/2008 13:02
- Location: Beograd
#2092 Re: Rockabilly - Psychobilly
Nema ih zato sam i kupio dvdsun56 wrote: daj linkove
nekaj znamo gospođa i ja, ali treba malo i ponovit
Narezaću ti na dvd, pa mogu : 1 Poslati poštom ili 2. Dati Fadillu ako posle Bg ide u ZG pa uz majce nek ponese i disk
- Don Karlos
- Posts: 351
- Joined: 07/04/2008 11:03
- Location: Novi Vinodolski
- Contact:
#2093 Re: Rockabilly - Psychobilly
Evo ja ću prevalit jedan post preko svoje grbače da večeras "okrenemo brojčanik"! 
- Don Karlos
- Posts: 351
- Joined: 07/04/2008 11:03
- Location: Novi Vinodolski
- Contact:
#2094 Re: Rockabilly - Psychobilly
Aaaa sorry...Ja mislio da okrećemo onaj glavni....
Ja odo noćiti...laku noć ekipa!

- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#2095 Re: Rockabilly - Psychobilly
@Don: Nisam skontao, rece da u Medulin ides pola poslovno, pola da popijemo koju pivu. Sta radis dole poslovno?
- catcool
- Posts: 8
- Joined: 05/04/2009 21:45
- Location: Beograd
#2096 Re: Rockabilly - Psychobilly
Hej Eddie, hvala puno sto se tice ovog marketinga, bice valjda nekog izvestaja a nadam se i fotki. Jedva cekam da vidim Wayne "The Train" Hancock-a, mada me se ovaj poslednji album i nije toliko dojmio. Otisao mu onaj A-team, pre svih po meni jedan od najboljih gitarista danasanjice u domenu swing-a, country-ija, jazz-a, carobnjak Dave Biller, a nema vise ni Wakefield-a na steel gitari, Skeltona, Mencher-a, Rivers-a...
Fadill-e, hvala puno, respect takodje. Sto se tice AS, Djordje i ja smo snimili nekih njegovih novih 5-6 numera pre nesto vise od godinu dana. Kada i da li ce ugledati svetlost dana u ovom trenutku ne bih znao reci.
Gocatgoer, ja sam taj sto prodaje Gretsch-a. Da li i ti sviras gitaru? Pa razloga ima vise (imao sam dva komada, jednog sam prodao pre dve godine). Sviram ga skoro 20 godina i mada je to zaista taj great Gretsch zvuk kako ga i reklamiraju u nekom trenutku dodjes nekako do zakljucka da je taj zvuk sa jedne strane gledano i nekako jednodimenzionalan, ponekad suvise svetao i nema potrebnu debljinu i dubinu koje imaju druge vrhunske archtop gitare. Mogao bih na prste da nabrojim velike gitarste u istoriji koji su svirali Gretsch-a, Atkins, Gallup, Setzer, par uticajnih jazz gitarista George Van Eps i jos po neki, kazu jedno vreme i Jimmy Bryant ali se tu negde prica i zavrsava (po meni). Samo da ne ispadne da sam ispljuvao ipak jednu od najdrazih gitara i da se ovaj gospodin Muri ne naljuti, vidim da je veliki ljubitelj Gretsch-eva.
Fadill-e, hvala puno, respect takodje. Sto se tice AS, Djordje i ja smo snimili nekih njegovih novih 5-6 numera pre nesto vise od godinu dana. Kada i da li ce ugledati svetlost dana u ovom trenutku ne bih znao reci.
Gocatgoer, ja sam taj sto prodaje Gretsch-a. Da li i ti sviras gitaru? Pa razloga ima vise (imao sam dva komada, jednog sam prodao pre dve godine). Sviram ga skoro 20 godina i mada je to zaista taj great Gretsch zvuk kako ga i reklamiraju u nekom trenutku dodjes nekako do zakljucka da je taj zvuk sa jedne strane gledano i nekako jednodimenzionalan, ponekad suvise svetao i nema potrebnu debljinu i dubinu koje imaju druge vrhunske archtop gitare. Mogao bih na prste da nabrojim velike gitarste u istoriji koji su svirali Gretsch-a, Atkins, Gallup, Setzer, par uticajnih jazz gitarista George Van Eps i jos po neki, kazu jedno vreme i Jimmy Bryant ali se tu negde prica i zavrsava (po meni). Samo da ne ispadne da sam ispljuvao ipak jednu od najdrazih gitara i da se ovaj gospodin Muri ne naljuti, vidim da je veliki ljubitelj Gretsch-eva.
- gocatgoer
- Posts: 385
- Joined: 13/04/2009 17:43
#2097 Re: Rockabilly - Psychobilly
.još samo jedanlab3352
Postovi: 999
Pridružen/a: 23/08/2007 14:25
.laku noć svima...ode dete na spavanje...work day tomorrow
KEEP ON ROLLIN'
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#2098 Re: Rockabilly - Psychobilly
Prijatelji!
Sve pocelo ovako:
"by lab3352 on 24/08/2007 06:55
Jednom je neko davno postavio ovaj topic, a ja veoma kasno vidio Pokrecem ponovo ovu temu za razmjenu rockabilly/psychobilly muzike ... Stay Psycho"
I evo ga sada ... moj 1000. post na SA-X forumu ... Kao sto sam napisao na pocetku: Pokrecem ponovo i pokrenuo sam ... Hvala svima, najiskrenije, sto smo uspjeli da ovo ocuvamo ... Necu Vas nabrajati pojedinacno ... I am HAPPY!
Lab3352
Sve pocelo ovako:
"by lab3352 on 24/08/2007 06:55
Jednom je neko davno postavio ovaj topic, a ja veoma kasno vidio Pokrecem ponovo ovu temu za razmjenu rockabilly/psychobilly muzike ... Stay Psycho"
I evo ga sada ... moj 1000. post na SA-X forumu ... Kao sto sam napisao na pocetku: Pokrecem ponovo i pokrenuo sam ... Hvala svima, najiskrenije, sto smo uspjeli da ovo ocuvamo ... Necu Vas nabrajati pojedinacno ... I am HAPPY!
Lab3352
-
wild one
- Posts: 129
- Joined: 23/12/2008 17:03
#2099 Re: Rockabilly - Psychobilly
Čestitam i laku noć
- Nice Guy Eddie
- Posts: 586
- Joined: 03/09/2008 13:02
- Location: Beograd
#2100 Re: Rockabilly - Psychobilly
A ja mislio dosta mi je dial up kući, za surfovanje i download dovoljan je i flat adsl na poslu
Sva sreća nemam dvojnika, razbio bi me večeras...sve čestitke za guru LAB-a bez koga ove priče teško da bi bilo
Sva sreća nemam dvojnika, razbio bi me večeras...sve čestitke za guru LAB-a bez koga ove priče teško da bi bilo

