Rockabilly - Psychobilly

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
wild one
Posts: 129
Joined: 23/12/2008 17:03

#2076 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by wild one »

super
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#2077 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

ja idem sam ... sto znaci da ima mjesta kod mene ... idem preko Bihaca ... uz dobru volju i rockabilly muziku ... Cuo sam da je Voodoo Cadillac trebao da svira dole ... Zao mi je sto nisu prosli i dogovorili sve ...

Lab3352
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#2078 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

sun56 wrote:
Nice Guy Eddie wrote: @Sun56

Dimitrije ima 4,5 godine
sva sreća da Matea ima staiju braću :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A ha ha ...punac sa Crazy Cavan majcom...pitam se kako se oblačiš kad ideš sinu na roditeljski sastanak u školu :thumbup:
User avatar
crorockabilly
Posts: 64
Joined: 18/04/2009 13:00

#2079 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by crorockabilly »

Image

evo da pitam ekipu imam ovaj album na ploči od Midnitersa "walk the line" neznam jeli ko slušao njiha ali nemogu naći nigdje na netu u digitalnom obliku ako netko ima link
ili možda cd bio bih jako zahvalan je bend je stvarno prava ludnica inače su iz Britanije sviraju neo/psychobilly 1980 godina a ekipa su:
* Steve Jeffery - Guitar, vocal
* Mark Beard - Double bass
* Nick Wade - Drums
neznam im povijest i dali imaju još kakovih albuma pa ako nešta zna .....Hvala :roll:
User avatar
morbilly
Posts: 237
Joined: 08/09/2007 01:31
Location: Zagreb

#2080 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by morbilly »

Image
User avatar
Don Karlos
Posts: 351
Joined: 07/04/2008 11:03
Location: Novi Vinodolski
Contact:

#2081 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Don Karlos »

Wildy jel to ona fotka iz Skuca?Ha ha ha!!!!To je super fotka!
Sve mi je žao što ću ove godine u Medulinu biti polu-poslovno,pa neću biti "All the time"...Nadam se da ću sa svima stić popit makar po pivce... ;-)
wild one
Posts: 129
Joined: 23/12/2008 17:03

#2082 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by wild one »

Baš ta!!!
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#2083 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

Gde mu dođe to Mursko Središće :?
User avatar
sun56
Posts: 470
Joined: 04/11/2008 10:39
Location: Zagreb

#2084 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by sun56 »

Nice Guy Eddie wrote:A ha ha ...punac sa Crazy Cavan majcom...pitam se kako se oblačiš kad ideš sinu na roditeljski sastanak u školu :thumbup:
evo kako, danas sam klinku fural na satove plesa u školu od dečki, pa su klinci za menom šaptali: 'Gledaj, ovaj je Rock'n'Roll!!!'
Starijeg je sram al' ovi mali ne kuže, pa je još uvijek sve 5

anegdota od danas: Sestra mi vodi te satove plesa i učili su plesat Rock'n'Roll, nakon što im je ona pokazala uz muziku, moja mala joj je rekla: Teta, to ti i nije neki R'n'R imamo mi doma puno Rock'n'Rolla, nazovi tatu da ti donese :dance: :dance: :dance:
wild one
Posts: 129
Joined: 23/12/2008 17:03

#2085 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by wild one »

Nice Guy Eddie wrote:Gde mu dođe to Mursko Središće :?
Blizu Varaždina i Čakovca, oko 100 km od Zagreba
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#2086 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Odlicna Sun ... odlicna ... Meni moja mala (6.5 godina) sada prica da sam pravo dosadan s svojom rockabilly muzikom ... :lol: ... Evo vidim da se i Lil Bil's blog zatvorio ... ne ide im bas ...

Lab3352
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#2087 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

Kad smo već kod plesa, pričam sa Lab-om...mi ispali papani prošle godine u Senigaliji...tj ja :-?
Zato smo se dali na visinske pripreme za ovu godinu...kupih na amazonu

Image

Ni Trivolta nam neće biti ravan u Medulinu :dance: :dance: :dance:
User avatar
sun56
Posts: 470
Joined: 04/11/2008 10:39
Location: Zagreb

#2088 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by sun56 »

e jebiga Morbilly, u to vrijeme sam ziher na moru
žena mi je zabranila i Toy Dollse na Rokaj Festu zbog tog mora

sad sam duplo u bedu :twisted: :twisted:
User avatar
sun56
Posts: 470
Joined: 04/11/2008 10:39
Location: Zagreb

#2089 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by sun56 »

Nice Guy Eddie wrote:Kad smo već kod plesa, pričam sa Lab-om...mi ispali papani prošle godine u Senigaliji...tj ja :-?
Zato smo se dali na visinske pripreme za ovu godinu...kupih na amazonu

Image

Ni Trivolta nam neće biti ravan u Medulinu :dance: :dance: :dance:
daj linkove
nekaj znamo gospođa i ja, ali treba malo i ponovit
User avatar
fadill
Posts: 407
Joined: 14/01/2007 22:10

#2090 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by fadill »

ajde Lab jos ta 3 posta prevali pa za zalivamo :dance:
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#2091 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Izgleda da cu jedini ja dole doci nespreman ... ubijate me ...

Lab3352
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#2092 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

sun56 wrote: daj linkove
nekaj znamo gospođa i ja, ali treba malo i ponovit
Nema ih zato sam i kupio dvd :lol: :lol:

Narezaću ti na dvd, pa mogu : 1 Poslati poštom ili 2. Dati Fadillu ako posle Bg ide u ZG pa uz majce nek ponese i disk
User avatar
Don Karlos
Posts: 351
Joined: 07/04/2008 11:03
Location: Novi Vinodolski
Contact:

#2093 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Don Karlos »

Evo ja ću prevalit jedan post preko svoje grbače da večeras "okrenemo brojčanik"! :D
User avatar
Don Karlos
Posts: 351
Joined: 07/04/2008 11:03
Location: Novi Vinodolski
Contact:

#2094 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Don Karlos »

Aaaa sorry...Ja mislio da okrećemo onaj glavni.... :-) Ja odo noćiti...laku noć ekipa! :zzzz: :zzzz:
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#2095 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

@Don: Nisam skontao, rece da u Medulin ides pola poslovno, pola da popijemo koju pivu. Sta radis dole poslovno?
User avatar
catcool
Posts: 8
Joined: 05/04/2009 21:45
Location: Beograd

#2096 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by catcool »

Hej Eddie, hvala puno sto se tice ovog marketinga, bice valjda nekog izvestaja a nadam se i fotki. Jedva cekam da vidim Wayne "The Train" Hancock-a, mada me se ovaj poslednji album i nije toliko dojmio. Otisao mu onaj A-team, pre svih po meni jedan od najboljih gitarista danasanjice u domenu swing-a, country-ija, jazz-a, carobnjak Dave Biller, a nema vise ni Wakefield-a na steel gitari, Skeltona, Mencher-a, Rivers-a...
Fadill-e, hvala puno, respect takodje. Sto se tice AS, Djordje i ja smo snimili nekih njegovih novih 5-6 numera pre nesto vise od godinu dana. Kada i da li ce ugledati svetlost dana u ovom trenutku ne bih znao reci.
Gocatgoer, ja sam taj sto prodaje Gretsch-a. Da li i ti sviras gitaru? Pa razloga ima vise (imao sam dva komada, jednog sam prodao pre dve godine). Sviram ga skoro 20 godina i mada je to zaista taj great Gretsch zvuk kako ga i reklamiraju u nekom trenutku dodjes nekako do zakljucka da je taj zvuk sa jedne strane gledano i nekako jednodimenzionalan, ponekad suvise svetao i nema potrebnu debljinu i dubinu koje imaju druge vrhunske archtop gitare. Mogao bih na prste da nabrojim velike gitarste u istoriji koji su svirali Gretsch-a, Atkins, Gallup, Setzer, par uticajnih jazz gitarista George Van Eps i jos po neki, kazu jedno vreme i Jimmy Bryant ali se tu negde prica i zavrsava (po meni). Samo da ne ispadne da sam ispljuvao ipak jednu od najdrazih gitara i da se ovaj gospodin Muri ne naljuti, vidim da je veliki ljubitelj Gretsch-eva. :D
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#2097 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

lab3352

Postovi: 999
Pridružen/a: 23/08/2007 14:25
.još samo jedan :thumbup:
.laku noć svima...ode dete na spavanje...work day tomorrow :roll:

KEEP ON ROLLIN'
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#2098 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Prijatelji!

Sve pocelo ovako:

"by lab3352 on 24/08/2007 06:55

Jednom je neko davno postavio ovaj topic, a ja veoma kasno vidio Pokrecem ponovo ovu temu za razmjenu rockabilly/psychobilly muzike ... Stay Psycho"

I evo ga sada ... moj 1000. post na SA-X forumu ... Kao sto sam napisao na pocetku: Pokrecem ponovo i pokrenuo sam ... Hvala svima, najiskrenije, sto smo uspjeli da ovo ocuvamo ... Necu Vas nabrajati pojedinacno ... I am HAPPY! :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Lab3352
wild one
Posts: 129
Joined: 23/12/2008 17:03

#2099 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by wild one »

Čestitam i laku noć
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#2100 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

A ja mislio dosta mi je dial up kući, za surfovanje i download dovoljan je i flat adsl na poslu :-D

Sva sreća nemam dvojnika, razbio bi me večeras...sve čestitke za guru LAB-a bez koga ove priče teško da bi bilo :thumbup:
Post Reply