Znaci da udaramo undere prema ovoj statistici i lova do krovadon_emir wrote:http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /101104048
Serie A
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2076 Re: Serie A
- Point.
- Posts: 33472
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#2077 Re: Serie A
Clanak samo potvrdjuje da su talijani tate-mate sto se tice odbrane. Uopste nemora znaciti da, ako se utakmica zavrsi 1-0 ili 1-1, da je dosadna. Serie A je ove sezone dosta zanimljivija, dosta ekipa su ujednacene, nema vise da Inter nakon 8 kola bjezi 12 bodova i slicno. Bolje i 1-0 nego ko hloandska liga derbi kola PSV - Feyenoord 10-0. O La Liga ne zelim da pricam uopste, tamo se sve svelo na Barcu i Real, ostalo je samo dopuna da liga ima 20 ekipa. Ebo to ba.
- Djokej
- Posts: 770
- Joined: 25/09/2008 16:18
- Location: Honduras
#2078 Re: Serie A
To ti je kad svaki futavac uzima za pravo suditi nečijem stilu i ukusu..
- ratata
- Posts: 2138
- Joined: 23/02/2010 04:52
- Location: Alipašino
#2079 Re: Serie A
stipu ih ba, sta znaju ljudi sta je taktika, koja se u Italiji na jednoj utakmici promjeni najmanje 3 do 4 puta u toku jednog poluvremenaPoint. wrote:Clanak samo potvrdjuje da su talijani tate-mate sto se tice odbrane. Uopste nemora znaciti da, ako se utakmica zavrsi 1-0 ili 1-1, da je dosadna. Serie A je ove sezone dosta zanimljivija, dosta ekipa su ujednacene, nema vise da Inter nakon 8 kola bjezi 12 bodova i slicno. Bolje i 1-0 nego ko hloandska liga derbi kola PSV - Feyenoord 10-0. O La Liga ne zelim da pricam uopste, tamo se sve svelo na Barcu i Real, ostalo je samo dopuna da liga ima 20 ekipa. Ebo to ba.
btw, najbolji napadac je po rijecima struke, onaj koji postigne najvise golova u Serie A
-
krusty
- Posts: 780
- Joined: 30/10/2009 18:22
#2080 Re: Serie A
Rafa dabogda ni europa ligu sljedece godine ne izborio...
jos iz penala daju gol , sugavi inter
jos iz penala daju gol , sugavi inter
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2081 Re: Serie A
Poklonjen penalkrusty wrote:Rafa dabogda ni europa ligu sljedece godine ne izborio...![]()
![]()
jos iz penala daju gol , sugavi inter
Gadna povreda Samuela, koljeno u pitanju.
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2082 Re: Serie A
nevjerovatno
nazalost, morattijeve veze sezu duboko u FIGC, tako da dabogda da se iko sutra i sjeti ovog "penala" 
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#2083 Re: Serie A
Tako je to s ljudima, brzo se zaboravlja... tek je nekoliko dana proslo, a vec su mnogi zaboravili gol Inzagija iz ocigledne ofsajd pozicije, a jos LP u pitanju, pa me ne bi cudilo da se i ovo brzo zaboraviNeelix wrote:nevjerovatnonazalost, morattijeve veze sezu duboko u FIGC, tako da dabogda da se iko sutra i sjeti ovog "penala"
Rafa
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2084 Re: Serie A
u pitanju je liga prvaka, i svima je jasno da je u pitanju sudijska greska. s druge strane, interu se ovo precesto desava da bi bila slucajnost
pa mi govorimo o timu koji je imao u skoroj historiji period od godinu dana kada protivnickom timu nije sviran penal 
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#2085 Re: Serie A
ovo je postalo tako uobicajeno da su ljudi i navikli u Italiji da se "naginje" interu u svakoj tekmi evo vec 4-5 sezona, ja sam o ovome puno puta pisao ovdje neki su se smijali ali bi i corav vidio sta se tamo radi, mozda se o ovome bude vise pricalo za nekih 10-tak godina kada javno otkriju sve mutne radnje, jbt. tamo ako kazes nesto protiv intera odmah te lupe sa 20.000 eura po dzepu a ne bi me iznenadilo i da uvedu kaznjavanje i po forumima jer kako su poceli...psssst 
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#2086 Re: Serie A
Eto stane na loptu, sam se skrši a sudija da dokaže svoju lojalnost odmah svira smiješan penal. Mislim ipak da je zvijezda večeri bio Andrea Caracciolo, koji je već godinama odličan igrač u prosječnom timu. Danas je veliki derbi Rima, iako je Lazio trenutno prvi, očekujem dobru igru vučice i naravno pobjedu protiv nebesko-plavih.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#2087 Re: Serie A
OH NOOOOOOO

- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#2088 Re: Serie A
OH NOOOO
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
- Point.
- Posts: 33472
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#2090 Re: Serie A
Morganti, najnovije pojacanje rome. Mora da mu je Rossela dala da je pipne prije utakmice, kako drukacije objasniti danasnje sudjenje.
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#2092 Re: Serie A
oh noooPoint. wrote:Morganti, najnovije pojacanje rome. Mora da mu je Rossela dala da je pipne prije utakmice, kako drukacije objasniti danasnje sudjenje.
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#2093 Re: Serie A
Može li ko objasniti ovo oh noooo to nešto prcaju navijači rome ove kojima je lazio srcu drag 
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2094 Re: Serie A
na kraju prosle sezone, kad je interu trebala pobjeda nad laziom da bi osvojili titulu ispred rome, onaj izgovor od navijaca lazia su zdusno navijali protiv svoga kluba, i prijetili svojim igracima da moraju izgubiti. kad je inter zabio go, izbacili su ironicni transparent "OH NOOOO", kao da im je kofol krivo sto primise go.
zalosno.
zalosno.
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#2095 Re: Serie A
Hvala Neelix nisam to znao. Fakat žalosno...
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2096 Re: Serie A
Pa neki drugi su to isto planirali, ali riješi se titula prije togaBaltazar_khan wrote:Hvala Neelix nisam to znao. Fakat žalosno...
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#2097 Re: Serie A
Neki drugi imaju obraz i čast njih nemoj spominjati u takvom kontekstu nikad se takvim stvarima ne baveultima_palabra wrote:Pa neki drugi su to isto planirali, ali riješi se titula prije togaBaltazar_khan wrote:Hvala Neelix nisam to znao. Fakat žalosno...
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2098 Re: Serie A
Ma navijači su uopšte uvijek za to da se sjebe rival... pitanje je koliko u klubu imaju utjecaja da se to sprovede.Baltazar_khan wrote:Neki drugi imaju obraz i čast njih nemoj spominjati u takvom kontekstu nikad se takvim stvarima ne baveultima_palabra wrote:Pa neki drugi su to isto planirali, ali riješi se titula prije togaBaltazar_khan wrote:Hvala Neelix nisam to znao. Fakat žalosno...
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2099 Re: Serie A
normalno je da si za to da se sjebe rival...ali NIKADA na stetu mog kluba. koliko god ja ne volio zelju, ne bih NIKAD pristao na to da sarajevo namjerno gubi utakmice da bi ih sprijecili u osvajanju titule.
- Point.
- Posts: 33472
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#2100 Re: Serie A
Vidim kradu se fazoni. Tesko skontat na svoju ruku ha?Admir_1984 wrote:oh noooPoint. wrote:Morganti, najnovije pojacanje rome. Mora da mu je Rossela dala da je pipne prije utakmice, kako drukacije objasniti danasnje sudjenje.

