Serie A

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2076 Re: Serie A

Post by Tomahawk11 »

Znaci da udaramo undere prema ovoj statistici i lova do krova :P
User avatar
Point.
Posts: 33472
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#2077 Re: Serie A

Post by Point. »

Clanak samo potvrdjuje da su talijani tate-mate sto se tice odbrane. Uopste nemora znaciti da, ako se utakmica zavrsi 1-0 ili 1-1, da je dosadna. Serie A je ove sezone dosta zanimljivija, dosta ekipa su ujednacene, nema vise da Inter nakon 8 kola bjezi 12 bodova i slicno. Bolje i 1-0 nego ko hloandska liga derbi kola PSV - Feyenoord 10-0. O La Liga ne zelim da pricam uopste, tamo se sve svelo na Barcu i Real, ostalo je samo dopuna da liga ima 20 ekipa. Ebo to ba.
User avatar
Djokej
Posts: 770
Joined: 25/09/2008 16:18
Location: Honduras

#2078 Re: Serie A

Post by Djokej »

To ti je kad svaki futavac uzima za pravo suditi nečijem stilu i ukusu..
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#2079 Re: Serie A

Post by ratata »

Point. wrote:Clanak samo potvrdjuje da su talijani tate-mate sto se tice odbrane. Uopste nemora znaciti da, ako se utakmica zavrsi 1-0 ili 1-1, da je dosadna. Serie A je ove sezone dosta zanimljivija, dosta ekipa su ujednacene, nema vise da Inter nakon 8 kola bjezi 12 bodova i slicno. Bolje i 1-0 nego ko hloandska liga derbi kola PSV - Feyenoord 10-0. O La Liga ne zelim da pricam uopste, tamo se sve svelo na Barcu i Real, ostalo je samo dopuna da liga ima 20 ekipa. Ebo to ba.
stipu ih ba, sta znaju ljudi sta je taktika, koja se u Italiji na jednoj utakmici promjeni najmanje 3 do 4 puta u toku jednog poluvremena 8-)

btw, najbolji napadac je po rijecima struke, onaj koji postigne najvise golova u Serie A :wink:
krusty
Posts: 780
Joined: 30/10/2009 18:22

#2080 Re: Serie A

Post by krusty »

Rafa dabogda ni europa ligu sljedece godine ne izborio... :x :x

jos iz penala daju gol , sugavi inter :x
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2081 Re: Serie A

Post by 2407 »

krusty wrote:Rafa dabogda ni europa ligu sljedece godine ne izborio... :x :x

jos iz penala daju gol , sugavi inter :x
Poklonjen penal :x
Gadna povreda Samuela, koljeno u pitanju.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2082 Re: Serie A

Post by Neelix »

nevjerovatno :-) nazalost, morattijeve veze sezu duboko u FIGC, tako da dabogda da se iko sutra i sjeti ovog "penala" :roll:
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#2083 Re: Serie A

Post by KPNCTNJAH »

Neelix wrote:nevjerovatno :-) nazalost, morattijeve veze sezu duboko u FIGC, tako da dabogda da se iko sutra i sjeti ovog "penala" :roll:
Tako je to s ljudima, brzo se zaboravlja... tek je nekoliko dana proslo, a vec su mnogi zaboravili gol Inzagija iz ocigledne ofsajd pozicije, a jos LP u pitanju, pa me ne bi cudilo da se i ovo brzo zaboravi ;-)

Rafa :x
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2084 Re: Serie A

Post by Neelix »

u pitanju je liga prvaka, i svima je jasno da je u pitanju sudijska greska. s druge strane, interu se ovo precesto desava da bi bila slucajnost :roll: pa mi govorimo o timu koji je imao u skoroj historiji period od godinu dana kada protivnickom timu nije sviran penal :lol:
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#2085 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

ovo je postalo tako uobicajeno da su ljudi i navikli u Italiji da se "naginje" interu u svakoj tekmi evo vec 4-5 sezona, ja sam o ovome puno puta pisao ovdje neki su se smijali ali bi i corav vidio sta se tamo radi, mozda se o ovome bude vise pricalo za nekih 10-tak godina kada javno otkriju sve mutne radnje, jbt. tamo ako kazes nesto protiv intera odmah te lupe sa 20.000 eura po dzepu a ne bi me iznenadilo i da uvedu kaznjavanje i po forumima jer kako su poceli...psssst :D
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#2086 Re: Serie A

Post by Van Halen »

Eto stane na loptu, sam se skrši a sudija da dokaže svoju lojalnost odmah svira smiješan penal. Mislim ipak da je zvijezda večeri bio Andrea Caracciolo, koji je već godinama odličan igrač u prosječnom timu. Danas je veliki derbi Rima, iako je Lazio trenutno prvi, očekujem dobru igru vučice i naravno pobjedu protiv nebesko-plavih.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#2087 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

OH NOOOOOOO :lol: :lol: :lol:
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#2088 Re: Serie A

Post by Admir_1984 »

OH NOOOO
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#2089 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

Image
User avatar
Point.
Posts: 33472
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#2090 Re: Serie A

Post by Point. »

Morganti, najnovije pojacanje rome. Mora da mu je Rossela dala da je pipne prije utakmice, kako drukacije objasniti danasnje sudjenje.
User avatar
Phosphorus
Posts: 536
Joined: 02/05/2010 18:03

#2091 Re: Serie A

Post by Phosphorus »

Romanista 101% wrote:Image
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#2092 Re: Serie A

Post by Admir_1984 »

Point. wrote:Morganti, najnovije pojacanje rome. Mora da mu je Rossela dala da je pipne prije utakmice, kako drukacije objasniti danasnje sudjenje.
oh nooo
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#2093 Re: Serie A

Post by Baltazar_khan »

Može li ko objasniti ovo oh noooo to nešto prcaju navijači rome ove kojima je lazio srcu drag :mrgreen:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2094 Re: Serie A

Post by Neelix »

na kraju prosle sezone, kad je interu trebala pobjeda nad laziom da bi osvojili titulu ispred rome, onaj izgovor od navijaca lazia su zdusno navijali protiv svoga kluba, i prijetili svojim igracima da moraju izgubiti. kad je inter zabio go, izbacili su ironicni transparent "OH NOOOO", kao da im je kofol krivo sto primise go.

zalosno.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#2095 Re: Serie A

Post by Baltazar_khan »

Hvala Neelix nisam to znao. Fakat žalosno...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#2096 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

Baltazar_khan wrote:Hvala Neelix nisam to znao. Fakat žalosno...
Pa neki drugi su to isto planirali, ali riješi se titula prije toga 8-)
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#2097 Re: Serie A

Post by Baltazar_khan »

ultima_palabra wrote:
Baltazar_khan wrote:Hvala Neelix nisam to znao. Fakat žalosno...
Pa neki drugi su to isto planirali, ali riješi se titula prije toga 8-)
Neki drugi imaju obraz i čast njih nemoj spominjati u takvom kontekstu nikad se takvim stvarima ne bave ;-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#2098 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

Baltazar_khan wrote:
ultima_palabra wrote:
Baltazar_khan wrote:Hvala Neelix nisam to znao. Fakat žalosno...
Pa neki drugi su to isto planirali, ali riješi se titula prije toga 8-)
Neki drugi imaju obraz i čast njih nemoj spominjati u takvom kontekstu nikad se takvim stvarima ne bave ;-)
Ma navijači su uopšte uvijek za to da se sjebe rival... pitanje je koliko u klubu imaju utjecaja da se to sprovede.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2099 Re: Serie A

Post by Neelix »

normalno je da si za to da se sjebe rival...ali NIKADA na stetu mog kluba. koliko god ja ne volio zelju, ne bih NIKAD pristao na to da sarajevo namjerno gubi utakmice da bi ih sprijecili u osvajanju titule.
User avatar
Point.
Posts: 33472
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#2100 Re: Serie A

Post by Point. »

Admir_1984 wrote:
Point. wrote:Morganti, najnovije pojacanje rome. Mora da mu je Rossela dala da je pipne prije utakmice, kako drukacije objasniti danasnje sudjenje.
oh nooo
Vidim kradu se fazoni. Tesko skontat na svoju ruku ha? ;-) Romanisti, kao i uvijek bezidejna sorta.
Post Reply