Polako, kada se bude biralo između Bosanstva i eura i na koricama pasoša će pisati republique francaise.insomnia78 wrote:Ne znam. Ne bih rek’o. Pasos kaze da jesamHakiz wrote:Slab. Prodade ga za šaku eura...insomnia78 wrote: Ali sam i Bosanac, kuzis?
Povorka ponosa u Sarajevu
-
Hakiz
- Posts: 48413
- Joined: 30/07/2015 20:01
#2076 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2077 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
A dje se to bira da izbjegavam ta mjesta? Znas, postoje i dupla drzavljanstva. Doduse nesto nezamislivo za ove sto su morali pobjeci kao zivotno ugrozeni
-
Hakiz
- Posts: 48413
- Joined: 30/07/2015 20:01
#2078 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Znaš onu izreku koja glasi otprilike "Moj patriotizam se završava na tome da poštujem zakone i plaćam porez".insomnia78 wrote:A dje se to bira da izbjegavam ta mjesta? Znas, postoje i dupla drzavljanstva. Doduse nesto nezamislivo za ove sto su morali pobjeci kao zivotno ugrozeni
Tvoje ljudsko pravo je da se osjećaš kako hoćeš itd, ali tamo gdje plaćaš porez, njegov si.
A dupla državljanstva su za one koji ne smiju da odaberu.
P. S.
Kada odgovoriš ja se neću više javljati jer smo otišli van teme.
Last edited by Hakiz on 06/04/2019 20:17, edited 2 times in total.
-
Bodkin
- Posts: 22543
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#2080 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Najteza osoba na forumu. Frajer mrzi sam sebe prvo. Jos se ceka pozitivan post 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#2081 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
protiv napadauglavnomja wrote:sa protesta protiv napada na dvije cure
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2082 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ma jebe se njima za curama. Bitno je da se slika za insta
-
L u c i f e r
- Posts: 12480
- Joined: 30/11/2013 14:50
#2083 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Stoka sitnog zuba...Na stadionu Grbavica navijači izložili veliki plakat "Ima zabranit'!"
-
breuer
- Posts: 7885
- Joined: 06/07/2009 15:44
#2084 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Moj stari đedo,
sila je izgledo...

sila je izgledo...
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2085 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ne znam. U rezervnom sam sastavu zandarmerije. To mozda kod vas sto su vam ocevi pobjegli od puske u At a vi umjesto sluziti u vojsku, idete po starackim domovimaHakiz wrote:Znaš onu izreku koja glasi otprilike "Moj patriotizam se završava na tome da poštujem zakone i plaćam porez".insomnia78 wrote:A dje se to bira da izbjegavam ta mjesta? Znas, postoje i dupla drzavljanstva. Doduse nesto nezamislivo za ove sto su morali pobjeci kao zivotno ugrozeni
Tvoje ljudsko pravo je da se osjećaš kako hoćeš itd, ali tamo gdje plaćaš porez, njegov si.
A dupla državljanstva su za one koji ne smiju da odaberu.
P. S.
Kada odgovoriš ja se neću više javljati jer smo otišli van teme.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#2086 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Jel uradjena anketa- koliko je za a koliko protiv paradiranja?

- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2087 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ma nema dvoje, troje zamoonca wrote:Jel uradjena anketa- koliko je za a koliko protiv paradiranja?
- strucnjakdemagog
- Posts: 2198
- Joined: 16/02/2019 15:09
#2088 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
uglavnomja wrote:sa protesta protiv napada na dvije cure
jesu ove dvije sto cuce na forumu?
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2089 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Istini za volju dobra ova sto se rascepeljila
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#2090 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ne vjerujem --znajuci Sarajlije -ako ih imainsomnia78 wrote:Ma nema dvoje, troje zamoonca wrote:Jel uradjena anketa- koliko je za a koliko protiv paradiranja?
-
hipija
- Posts: 1731
- Joined: 30/12/2010 18:17
#2092 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
To je više u skladu sa simbolikom današnjeg dana-"Naša borba zahtijeva, kad se gine da se pjeva"moonca wrote:protiv napadauglavnomja wrote:sa protesta protiv napada na dvije cure
--kakvo je ovo ponasanje protestanata - vishe izgleda kao slavlje--
Šalim se, više mi bacaju na Cartmana iz South Parka.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#2093 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
I to istakli zastavu Bruneja koji su prije par dana donijeli zakon da se homoseksualci kaznjavaju smrcu - kamenovanjem.L u c i f e r wrote:Stoka sitnog zuba...Na stadionu Grbavica navijači izložili veliki plakat "Ima zabranit'!"
https://www.klix.ba/sport/nogomet/na-st ... /190406101
-
L u c i f e r
- Posts: 12480
- Joined: 30/11/2013 14:50
#2094 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
"Da je pak posrijedi mržnja prema LGBT populaciji svjedoči i činjenica da je pored ovog plakata postaljena i zastava Bruena, države u kojoj je od 3. aprila homoseksualnost krivično djelo kažnjivo smrću.
Inače, transparent, ali i zastava Bruneja su postavljeni na veoma vidljivo mjesto na stadionu, te su primjetni u skoro svakom kadru prenosa utakmice."
Ko ima ovakvu omladinu
Nema razloga da se brine za svoju buducnost
- Tito
Inače, transparent, ali i zastava Bruneja su postavljeni na veoma vidljivo mjesto na stadionu, te su primjetni u skoro svakom kadru prenosa utakmice."
Ko ima ovakvu omladinu
Nema razloga da se brine za svoju buducnost
- Tito
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#2095 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Sramota -za Zelju-
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2096 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Vidili smo njegovu omladinu
- strucnjakdemagog
- Posts: 2198
- Joined: 16/02/2019 15:09
#2097 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
pa sto se ne ukloni transparent? jel to problem?
- Ludzak
- Posts: 6986
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#2098 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
A to što četnici paradiraju u Višegradu Sarajlijama boli neka stvar. Nek nije kod njih.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2099 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Bolje da propadne selo nego tradicijaLudzak wrote:A to što četnici paradiraju u Višegradu Sarajlijama boli neka stvar. Nek nije kod njih.
-
hipija
- Posts: 1731
- Joined: 30/12/2010 18:17
#2100 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Usput, šta nam je sa komšijama iz Istočnog Sarajeva? Podijelilo se domaćinstvo Eyofa a parada izgleda neće preko entitetske granice?
Je li se Avdo Skaka čuo sa ahbabom Nenadom sa istočne strane?
Je li se Avdo Skaka čuo sa ahbabom Nenadom sa istočne strane?

