SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Fox_Fox
Posts: 274
Joined: 18/03/2014 18:39

#2076 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Fox_Fox »

vješalica wrote:
holowey wrote:
black wrote:cini mi se da je opet odradjen konzum u radnickoj
nazalost, jeste... bruka drotova, bila je i hitna...nadam se da nije bilo povrijedjenih...
ovo reaktivno ponasanje policije samo daje vjetar u ledja kriminalcima...patroliranje bi imalo mnogo vise efekta...
juče su patrolirali nazovi drotovi po otoci kod one fontane tjerali tezgaroše
posvetili se poslu pravo
žbljohe kupljenih radnih mjesta glume silu zakona
kad pa'ne mrak nigdje ih na mapi
Ima ih i na Ildiži, patrole samo tjeraju prosjake.. A ovi džiberi od 55kg što se šire Ilidžom u papučema i bijelim čarapama ne smetaju nikom.

Tuga
User avatar
holowey
Posts: 10854
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#2077 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by holowey »

vješalica wrote:
holowey wrote:
black wrote:cini mi se da je opet odradjen konzum u radnickoj
nazalost, jeste... bruka drotova, bila je i hitna...nadam se da nije bilo povrijedjenih...
ovo reaktivno ponasanje policije samo daje vjetar u ledja kriminalcima...patroliranje bi imalo mnogo vise efekta...
juče su patrolirali nazovi drotovi po otoci kod one fontane tjerali tezgaroše
posvetili se poslu pravo
žbljohe kupljenih radnih mjesta glume silu zakona
kad pa'ne mrak nigdje ih na mapi
kao sto cistacice u trznom centru obilaze wc svaki sat vremena, i drotovi bi trebali po svakoj ulici u kojoj se redovno desavaju pljacke raditi patrole, nekad pjeske, nekad autom ali da se zna za njihovo prisustvo... granapi kriminalcima postali kao bankomati, malo malo pljacka...dokle vise?
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2078 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

dokle god se budu zapošljavali korpumirani službenici i dok se policija bude privatizirala takvo će nam stanje biti....tj. sranje
ne možete očekivati od takvih profila ljudi da rade svoj posao kad oni rade samo toliko da bi se to kofol nazvalo radom
ev ti klasični primjer ograničenog funkcionisanja mozga kod službenika
puše danas vjetar i u ulici koja vodi sa malte prema buća city u kružni tok gdje su radovi na asvaltiranju,trehne saobraćajni znak onaj veliki
policijski službenik mlađi (vidno) nešto kofol landara po ulici umjesto da ode do radnika i zamoli ih da znak podignu ili uklone da ne ometa saobraćaj u kružnom toku
samo prividno se održava stanje kao da policija funkcioniše
a vidimo po ch da to nije tako svaki dan
nemam ništa protiv da mene kazne ukoliko napravim npr prekršaj vozeći brzo
ali da samo jedan slog društva bude izložen zakonu to vodi u beznađe
evo ti klasični primjer pavijana spahovića
sjede u lokalu na longitudinali dole vječno parking ispred one picerije/kafića
hajde stisni petlju napiši golfu7 ili nekom džipu bmw-u novom kaznu
ili uopće pomisli da to uradiš
treba dovesti organe reda iz meksika nek udaraju ološ po ulici pa da vidimo
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#2079 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Dr. Kuca »


Na slucaju Mahir smo vidjeli da toga nema, ovaj djecak je natjerao ovu dvojicu da ga snima dok ovaj psuje.
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#2080 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dobar osjecaj »

Pokusavam razumjeti da svi ljudi imaju pravo na probleme i lose dane, pa tako i nasi policajci. Jucer me svejedno zgrozio policajac koliko je neurotican i sta sebi dopusta. Kao pjesaci prelazili smo pjesacki iz pravca Alte prema zgradi parlamenta (prvi prelaz). Naravno kad pjesaci tu prelaze, na sljedecem semaforu se vozacima koji skrecu prema Uniticu i Alti stvori malo guzva ali to mora biti tako osim ako nece gaziti pjesake. Dok smo prelazili cestu cula sam kako neko iz auta jebe majku vozacima ispred sebe. Pogledala sam u vozaca i vozilo. Policajac u uniformi u nekom sivo-ljubicastom malom, starom Pezou. Kad vise nije mogao cekati, nagazio je na gas, nesmotreno zaobisao vozila ispred sebe da skrene prema MUP-u uz takvu buku na koju su se svi morali okrenuti. Pezo kojeg je vozio nije imao zadnju tablicu.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2081 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

http://www.klix.ba/vijesti/bih/tuzilast ... /160616020


vreca govana mozda bude drugo ljeto provela u zatvoru
bruda,brade,mumine moj,nafako moja,beg spahovic itd itd
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#2082 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 21:22, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2083 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

Posvadjali se oko knjige 50 nijansi sive.
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2084 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hrasno38 »

Tomahawk11 wrote:Posvadjali se oko knjige 50 nijansi sive.
:lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#2085 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ultima_palabra »

To je prebanalna literatura za ovakve intelektualce. Kant, Hegel, Kierkegaard i taj rad.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2086 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

znamo svi da počinioci djela mogu biti u recidivu, ali jala je postao žrtva u recidivu...
denis1212
Posts: 873
Joined: 16/02/2014 18:27

#2087 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by denis1212 »

Daryl Dixon wrote:Jesu ovo naprangijali jalu & co na splavovima?
Gdje si to pročitao?
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#2088 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Innovation »

Beograd: Pucnjava nakon nastupa bh. repera Jale, ranjene tri osobe
http://www.klix.ba/vijesti/regija/beogr ... /160616007
User avatar
video
Posts: 8467
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#2089 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by video »

Code: Select all

http://--- NO LINKS ---/clanak/BiH/407269/Ovo-su-maloljetni-nasilnici-koji-u-Sarajevu-terorisu-vrsnjake
Imena dole u komentarima :twisted:

Sto nekad pomislim na ona ratna vremena.... :evil:
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2090 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

video wrote:

Code: Select all

http://--- NO LINKS ---/clanak/BiH/407269/Ovo-su-maloljetni-nasilnici-koji-u-Sarajevu-terorisu-vrsnjake
Imena dole u komentarima :twisted:

Sto nekad pomislim na ona ratna vremena.... :evil:
Ja idiota djece.
Fox_Fox
Posts: 274
Joined: 18/03/2014 18:39

#2091 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Fox_Fox »

video wrote:

Code: Select all

http://--- NO LINKS ---/clanak/BiH/407269/Ovo-su-maloljetni-nasilnici-koji-u-Sarajevu-terorisu-vrsnjake
Imena dole u komentarima :twisted:

Sto nekad pomislim na ona ratna vremena.... :evil:
Jedan od navedenih u komentarima:

13 godina i ono raskopča košulju do pupka..

Image

Treba promjeniti zakon da se šamaranje ovih klošarčića ne tretira kao krivično djelo... Nego kad prođeš pored njega od 45kg i vidiš da se širi ramenima, da ga imaš pravo ošamariti što jače možeš i nastaviš dalje svojim putem bez da se zaustavljaš.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#2092 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

kakav ba zakon ako te uvrijedi sta prvi frkni mu samar materi nek se zali,cuj zakon.
Fox_Fox
Posts: 274
Joined: 18/03/2014 18:39

#2093 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Fox_Fox »

.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2094 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

radiša wrote:kakav ba zakon ako te uvrijedi sta prvi frkni mu samar materi nek se zali,cuj zakon.
Frkni mu odma da ne pomisli da uvrijedi za prevenciju
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#2095 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by AmirBaa »

http://www.klix.ba/vijesti/bih/pokrenut ... /160616092 stoka smo mi, gledaj ti za sta on pokrece peticije (koje glupi narod potpisuje) i jos prijeti tuzbama. Tacno dok god ovaj narod ima gdje kaficu popiti i napiti se, nece se pretjerano truditi da ista promijeni :run:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25524
Joined: 12/08/2013 12:51

#2096 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insaneinthebrain »

daj kafana, birtija, nargila i ljetnih basti, toga nam najvise fali :run:
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2097 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hrasno38 »

AmirBaa wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/pokrenut ... /160616092 stoka smo mi, gledaj ti za sta on pokrece peticije (koje glupi narod potpisuje) i jos prijeti tuzbama. Tacno dok god ovaj narod ima gdje kaficu popiti i napiti se, nece se pretjerano truditi da ista promijeni :run:
Mogu oni pisati danima ali Ibrina je zadnja a on kaze

http://nap.ba/new/vijest.php?id=26023

I svaka mu cast na principijelnosti!! Pogotovo sto je skino s kurca Cedu Lukica (SDA) jer oni misle da mogu uzeti sve u gradu sto im zapadne za oko.
Fox_Fox
Posts: 274
Joined: 18/03/2014 18:39

#2098 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Fox_Fox »

AmirBaa wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/pokrenut ... /160616092 stoka smo mi, gledaj ti za sta on pokrece peticije (koje glupi narod potpisuje) i jos prijeti tuzbama. Tacno dok god ovaj narod ima gdje kaficu popiti i napiti se, nece se pretjerano truditi da ista promijeni :run:
Ma samo mu treba poslat inspekciju, nekog novog člana kojeg nije potkupio do sada, i nek mu napišu 10.000KM jer nije prijavio ni jednog konobara i fino mu zapečate objekat pa nek onda otvori baštu ispred katedrale.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2099 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

MUP KS-a / Uz prijetnju nožem opljačkana prodavnica u Zagrebačkoj ulici

16. 06. 2016. u 20:16:00
U ulici Zagrebačka, općina Novo Sarajevo, u srijedu u 19.05 sati nepoznata osoba je uz prijetnju nožem izvršila razbojništvo nad radnicom u prodavnici “Brojler”.
Otuđena je određena suma novca, saopćeno je iz MUP-a KS-a.

O ovome je obaviješten tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu, a policijski službenici rade na rasvjetljavanju navedenog krivičnog djela, identifikaciji i pronalasku izvršioca.
Na trolejbuskoj stanici u Kovačićima...navadili se pljačkati onu prodavnicu TD marketii i evo sad i Brojler....Uvijek isti način pljačke sa nožem nešto bih se mogao kladiti da je isti lik/likovi u pitanju
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2100 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

hrasno38 wrote:
AmirBaa wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/pokrenut ... /160616092 stoka smo mi, gledaj ti za sta on pokrece peticije (koje glupi narod potpisuje) i jos prijeti tuzbama. Tacno dok god ovaj narod ima gdje kaficu popiti i napiti se, nece se pretjerano truditi da ista promijeni :run:
Mogu oni pisati danima ali Ibrina je zadnja a on kaze

http://nap.ba/new/vijest.php?id=26023

I svaka mu cast na principijelnosti!! Pogotovo sto je skino s kurca Cedu Lukica (SDA) jer oni misle da mogu uzeti sve u gradu sto im zapadne za oko.
Njima može Ministarstvo izdati dozvolu, ali ono nije nadležno za to. Općina Stari Grad neće izdati dozvole niti ću ih ja potpisati

Živio govornik!
Post Reply