Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
black wrote:cini mi se da je opet odradjen konzum u radnickoj
nazalost, jeste... bruka drotova, bila je i hitna...nadam se da nije bilo povrijedjenih...
ovo reaktivno ponasanje policije samo daje vjetar u ledja kriminalcima...patroliranje bi imalo mnogo vise efekta...
juče su patrolirali nazovi drotovi po otoci kod one fontane tjerali tezgaroše
posvetili se poslu pravo
žbljohe kupljenih radnih mjesta glume silu zakona
kad pa'ne mrak nigdje ih na mapi
Ima ih i na Ildiži, patrole samo tjeraju prosjake.. A ovi džiberi od 55kg što se šire Ilidžom u papučema i bijelim čarapama ne smetaju nikom.
black wrote:cini mi se da je opet odradjen konzum u radnickoj
nazalost, jeste... bruka drotova, bila je i hitna...nadam se da nije bilo povrijedjenih...
ovo reaktivno ponasanje policije samo daje vjetar u ledja kriminalcima...patroliranje bi imalo mnogo vise efekta...
juče su patrolirali nazovi drotovi po otoci kod one fontane tjerali tezgaroše
posvetili se poslu pravo
žbljohe kupljenih radnih mjesta glume silu zakona
kad pa'ne mrak nigdje ih na mapi
kao sto cistacice u trznom centru obilaze wc svaki sat vremena, i drotovi bi trebali po svakoj ulici u kojoj se redovno desavaju pljacke raditi patrole, nekad pjeske, nekad autom ali da se zna za njihovo prisustvo... granapi kriminalcima postali kao bankomati, malo malo pljacka...dokle vise?
dokle god se budu zapošljavali korpumirani službenici i dok se policija bude privatizirala takvo će nam stanje biti....tj. sranje
ne možete očekivati od takvih profila ljudi da rade svoj posao kad oni rade samo toliko da bi se to kofol nazvalo radom
ev ti klasični primjer ograničenog funkcionisanja mozga kod službenika
puše danas vjetar i u ulici koja vodi sa malte prema buća city u kružni tok gdje su radovi na asvaltiranju,trehne saobraćajni znak onaj veliki
policijski službenik mlađi (vidno) nešto kofol landara po ulici umjesto da ode do radnika i zamoli ih da znak podignu ili uklone da ne ometa saobraćaj u kružnom toku
samo prividno se održava stanje kao da policija funkcioniše
a vidimo po ch da to nije tako svaki dan
nemam ništa protiv da mene kazne ukoliko napravim npr prekršaj vozeći brzo
ali da samo jedan slog društva bude izložen zakonu to vodi u beznađe
evo ti klasični primjer pavijana spahovića
sjede u lokalu na longitudinali dole vječno parking ispred one picerije/kafića
hajde stisni petlju napiši golfu7 ili nekom džipu bmw-u novom kaznu
ili uopće pomisli da to uradiš
treba dovesti organe reda iz meksika nek udaraju ološ po ulici pa da vidimo
Pokusavam razumjeti da svi ljudi imaju pravo na probleme i lose dane, pa tako i nasi policajci. Jucer me svejedno zgrozio policajac koliko je neurotican i sta sebi dopusta. Kao pjesaci prelazili smo pjesacki iz pravca Alte prema zgradi parlamenta (prvi prelaz). Naravno kad pjesaci tu prelaze, na sljedecem semaforu se vozacima koji skrecu prema Uniticu i Alti stvori malo guzva ali to mora biti tako osim ako nece gaziti pjesake. Dok smo prelazili cestu cula sam kako neko iz auta jebe majku vozacima ispred sebe. Pogledala sam u vozaca i vozilo. Policajac u uniformi u nekom sivo-ljubicastom malom, starom Pezou. Kad vise nije mogao cekati, nagazio je na gas, nesmotreno zaobisao vozila ispred sebe da skrene prema MUP-u uz takvu buku na koju su se svi morali okrenuti. Pezo kojeg je vozio nije imao zadnju tablicu.
http://--- NO LINKS ---/clanak/BiH/407269/Ovo-su-maloljetni-nasilnici-koji-u-Sarajevu-terorisu-vrsnjake
Imena dole u komentarima
Sto nekad pomislim na ona ratna vremena....
Jedan od navedenih u komentarima:
13 godina i ono raskopča košulju do pupka..
Treba promjeniti zakon da se šamaranje ovih klošarčića ne tretira kao krivično djelo... Nego kad prođeš pored njega od 45kg i vidiš da se širi ramenima, da ga imaš pravo ošamariti što jače možeš i nastaviš dalje svojim putem bez da se zaustavljaš.
http://www.klix.ba/vijesti/bih/pokrenut ... /160616092 stoka smo mi, gledaj ti za sta on pokrece peticije (koje glupi narod potpisuje) i jos prijeti tuzbama. Tacno dok god ovaj narod ima gdje kaficu popiti i napiti se, nece se pretjerano truditi da ista promijeni
AmirBaa wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/pokrenut ... /160616092 stoka smo mi, gledaj ti za sta on pokrece peticije (koje glupi narod potpisuje) i jos prijeti tuzbama. Tacno dok god ovaj narod ima gdje kaficu popiti i napiti se, nece se pretjerano truditi da ista promijeni
Mogu oni pisati danima ali Ibrina je zadnja a on kaze
AmirBaa wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/pokrenut ... /160616092 stoka smo mi, gledaj ti za sta on pokrece peticije (koje glupi narod potpisuje) i jos prijeti tuzbama. Tacno dok god ovaj narod ima gdje kaficu popiti i napiti se, nece se pretjerano truditi da ista promijeni
Ma samo mu treba poslat inspekciju, nekog novog člana kojeg nije potkupio do sada, i nek mu napišu 10.000KM jer nije prijavio ni jednog konobara i fino mu zapečate objekat pa nek onda otvori baštu ispred katedrale.
MUP KS-a / Uz prijetnju nožem opljačkana prodavnica u Zagrebačkoj ulici
16. 06. 2016. u 20:16:00
U ulici Zagrebačka, općina Novo Sarajevo, u srijedu u 19.05 sati nepoznata osoba je uz prijetnju nožem izvršila razbojništvo nad radnicom u prodavnici “Brojler”.
Otuđena je određena suma novca, saopćeno je iz MUP-a KS-a.
O ovome je obaviješten tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu, a policijski službenici rade na rasvjetljavanju navedenog krivičnog djela, identifikaciji i pronalasku izvršioca.
Na trolejbuskoj stanici u Kovačićima...navadili se pljačkati onu prodavnicu TD marketii i evo sad i Brojler....Uvijek isti način pljačke sa nožem nešto bih se mogao kladiti da je isti lik/likovi u pitanju
AmirBaa wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/pokrenut ... /160616092 stoka smo mi, gledaj ti za sta on pokrece peticije (koje glupi narod potpisuje) i jos prijeti tuzbama. Tacno dok god ovaj narod ima gdje kaficu popiti i napiti se, nece se pretjerano truditi da ista promijeni
Mogu oni pisati danima ali Ibrina je zadnja a on kaze