nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Doda37
- Posts: 1724
- Joined: 29/06/2007 23:11
#2076 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Crvena lampica, disk plocice ?
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#2077 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ima on goriva samo mu se zbog brzine povuklo na jedan kraj pa plovak ne mjeri dobro. 
Meni liči na chek engine.Doda37 wrote:Crvena lampica, disk plocice ?
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#2078 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Kočnice, valjda je uspio stati... 
- konektovan
- Posts: 51453
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2079 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ja sa citroenom mogu toliko nagurati.mk ultra wrote:
Ne kontam sta si htio ovom slikom pokazati???
Mozda jedino da sipas za cenera,da ti je auto poluispravno ili????????
- rumenige_brajtner
- Posts: 2088
- Joined: 17/07/2008 10:03
#2080 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
realno, za ovo treba imat muda; s poluraspalim autom koje ima (koliko mogu vidjet) preko 300 hiljada, s nula goriva u rezervoaru (a garant mu je instalirao lpg patch
) vozit 200 km/h. jebeš mu mater, ja bi ovo direkt u ludnicu spremio, bez da ga išta pitam 
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#2081 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Jucer neki trkac u crvenom Passatu B3 karavanu (aka moler) sa neizbjeznim sporckim (cunerskim) naljepnicama po bocnim staklima se jucer nadrkava sa nekom 156-icom, ali nije samo to nego sto on zadaje neke gasove, a iza njega su nevidjene dimne zavjese!
- drunken tiger
- Posts: 1426
- Joined: 27/04/2008 21:24
#2082 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Za ovo ne trebaš da imaš muda, za ovo treba da nemaš mozga. Poluispravno vozilo i voziti 200km/h...rumenige_brajtner wrote:realno, za ovo treba imat muda; s poluraspalim autom koje ima (koliko mogu vidjet) preko 300 hiljada, s nula goriva u rezervoaru (a garant mu je instalirao lpg patch) vozit 200 km/h. jebeš mu mater, ja bi ovo direkt u ludnicu spremio, bez da ga išta pitam
- ranger
- Posts: 2740
- Joined: 14/04/2008 14:58
- Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne
#2083 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
hahah nema se za one senzore potrosenosti plocica... jebi ga valja nasut azdaju..muha_sa wrote:pun mu rezervoarmk ultra wrote:naspider punog za cenera
-
Patriotska_Liga
- Posts: 2220
- Joined: 24/05/2015 22:12
#2084 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Nije mi jasno kako ovo može da ide 200 km/h i vrti 6k obrtaja. Eto.
- klaki
- Posts: 2371
- Joined: 15/02/2013 17:49
- Location: 榛名山峠
#2085 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
A sta ti to tacno nije jasno?
-
Patriotska_Liga
- Posts: 2220
- Joined: 24/05/2015 22:12
#2086 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Kako se ovo auto u poluraspadu nije do kraja raspalo prije nego što su se na satovima pojavile ove vrijednosti.klaki wrote:A sta ti to tacno nije jasno?
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2087 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Jebo majku liku se istrosile disk plocice i proglasise mu totalnu stetu
MoRe on kociti jos kamaru nakon sto se senzor upali
MoRe on kociti jos kamaru nakon sto se senzor upali
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#2088 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Joj naprđivanja. Jasno je da je debil ovaj u autu, ali reci da se auto raspada na osnovu samo JEDNE JEBENE greske na kontrolnoj tabli je apsrud i mahalanje. Da je neko fotosopirao i stavio noviju tablu, niko nista ne bi rekao.
- konektovan
- Posts: 51453
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2089 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
A ko je rekao da se poluraspada????seoBIH wrote:Joj naprđivanja. Jasno je da je debil ovaj u autu, ali reci da se auto raspada na osnovu samo JEDNE JEBENE greske na kontrolnoj tabli je apsrud i mahalanje. Da je neko fotosopirao i stavio noviju tablu, niko nista ne bi rekao.
- klaki
- Posts: 2371
- Joined: 15/02/2013 17:49
- Location: 榛名山峠
#2090 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Podcjenjujes autaPatriotska_Liga wrote:Kako se ovo auto u poluraspadu nije do kraja raspalo prije nego što su se na satovima pojavile ove vrijednosti.klaki wrote:A sta ti to tacno nije jasno?
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#2091 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Sta vam je ljudi, ovo je BMW, on na 6 hiljada prede
Ovo je senzor plocica, a goriva ima, sta hocete.
Ovo je senzor plocica, a goriva ima, sta hocete.
- thekupus
- Posts: 7388
- Joined: 25/06/2011 22:38
#2092 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
žuri da stigne dok mu nije nestalo goriva 
-
azdralovic
- Posts: 5113
- Joined: 29/05/2010 21:46
#2093 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
nidze veze, kod mene na 200 bude 3000 obrtaja

- Qler
- Posts: 25835
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
- rumenige_brajtner
- Posts: 2088
- Joined: 17/07/2008 10:03
#2095 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
jel ovaj mondeo ima 6 brzina? 
- Qler
- Posts: 25835
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#2096 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
aha, 6 brzina, 96kW, kaze jaran ne moze vise. Karavan je kod njega, kod mene je varijanta sa 5 vrata, hatchback ostalo vise manje nam ista auta...
- rumenige_brajtner
- Posts: 2088
- Joined: 17/07/2008 10:03
#2097 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
ima moj stari karavana, zato sam i skonto da je mondeoQler wrote:aha, 6 brzina, 96kW, kaze jaran ne moze vise. Karavan je kod njega, kod mene je varijanta sa 5 vrata, hatchback ostalo vise manje nam ista auta...
btw, ako nekog znaš da bi ga kupio, slobodno ga upiti na mene , samo je tddi, sa 5 brzina.
- Qler
- Posts: 25835
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#2098 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Imam takvog sluzbenog, 85kW
meni se cini preko 350k km je prevalio...
-
NediM17
- Posts: 26451
- Joined: 05/11/2009 11:49
#2099 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Dobro je nabro za 130konjica, pod uslovom da cajger ne laze mnogo. Jos jedna dobra stvar je sto je 6a bas duga.
- Optimist
- Posts: 15529
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#2100 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Sto ce reci da drugom dajes svog Mondea da ti ga čepi dok ti slikas? 


