nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Doda37
Posts: 1724
Joined: 29/06/2007 23:11

#2076 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Doda37 »

Crvena lampica, disk plocice ?
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#2077 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by citroen xm »

Ima on goriva samo mu se zbog brzine povuklo na jedan kraj pa plovak ne mjeri dobro. :lol:
Doda37 wrote:Crvena lampica, disk plocice ?
Meni liči na chek engine.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#2078 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by johntra »

Kočnice, valjda je uspio stati... :D
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#2079 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by konektovan »

mk ultra wrote:Image
Ja sa citroenom mogu toliko nagurati. :mrgreen:

Ne kontam sta si htio ovom slikom pokazati???
Mozda jedino da sipas za cenera,da ti je auto poluispravno ili???????? :mrgreen:
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#2080 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by rumenige_brajtner »

realno, za ovo treba imat muda; s poluraspalim autom koje ima (koliko mogu vidjet) preko 300 hiljada, s nula goriva u rezervoaru (a garant mu je instalirao lpg patch :D) vozit 200 km/h. jebeš mu mater, ja bi ovo direkt u ludnicu spremio, bez da ga išta pitam :D
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#2081 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

Jucer neki trkac u crvenom Passatu B3 karavanu (aka moler) sa neizbjeznim sporckim (cunerskim) naljepnicama po bocnim staklima se jucer nadrkava sa nekom 156-icom, ali nije samo to nego sto on zadaje neke gasove, a iza njega su nevidjene dimne zavjese!
User avatar
drunken tiger
Posts: 1426
Joined: 27/04/2008 21:24

#2082 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by drunken tiger »

rumenige_brajtner wrote:realno, za ovo treba imat muda; s poluraspalim autom koje ima (koliko mogu vidjet) preko 300 hiljada, s nula goriva u rezervoaru (a garant mu je instalirao lpg patch :D) vozit 200 km/h. jebeš mu mater, ja bi ovo direkt u ludnicu spremio, bez da ga išta pitam :D
Za ovo ne trebaš da imaš muda, za ovo treba da nemaš mozga. Poluispravno vozilo i voziti 200km/h...
User avatar
ranger
Posts: 2740
Joined: 14/04/2008 14:58
Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne

#2083 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by ranger »

muha_sa wrote:
mk ultra wrote:Image
pun mu rezervoar :thumbup: naspider punog za cenera :D
hahah nema se za one senzore potrosenosti plocica... jebi ga valja nasut azdaju..
Patriotska_Liga
Posts: 2220
Joined: 24/05/2015 22:12

#2084 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Patriotska_Liga »

Nije mi jasno kako ovo može da ide 200 km/h i vrti 6k obrtaja. Eto.
User avatar
klaki
Posts: 2371
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#2085 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by klaki »

A sta ti to tacno nije jasno?
Patriotska_Liga
Posts: 2220
Joined: 24/05/2015 22:12

#2086 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Patriotska_Liga »

klaki wrote:A sta ti to tacno nije jasno?
Kako se ovo auto u poluraspadu nije do kraja raspalo prije nego što su se na satovima pojavile ove vrijednosti.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2087 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by insomnia78 »

Jebo majku liku se istrosile disk plocice i proglasise mu totalnu stetu
MoRe on kociti jos kamaru nakon sto se senzor upali
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#2088 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by seoBIH »

Joj naprđivanja. Jasno je da je debil ovaj u autu, ali reci da se auto raspada na osnovu samo JEDNE JEBENE greske na kontrolnoj tabli je apsrud i mahalanje. Da je neko fotosopirao i stavio noviju tablu, niko nista ne bi rekao.
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#2089 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by konektovan »

seoBIH wrote:Joj naprđivanja. Jasno je da je debil ovaj u autu, ali reci da se auto raspada na osnovu samo JEDNE JEBENE greske na kontrolnoj tabli je apsrud i mahalanje. Da je neko fotosopirao i stavio noviju tablu, niko nista ne bi rekao.
A ko je rekao da se poluraspada???? :mrgreen:
User avatar
klaki
Posts: 2371
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#2090 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by klaki »

Patriotska_Liga wrote:
klaki wrote:A sta ti to tacno nije jasno?
Kako se ovo auto u poluraspadu nije do kraja raspalo prije nego što su se na satovima pojavile ove vrijednosti.
Podcjenjujes auta
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#2091 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by basicm »

Sta vam je ljudi, ovo je BMW, on na 6 hiljada prede :D

Ovo je senzor plocica, a goriva ima, sta hocete.
User avatar
thekupus
Posts: 7388
Joined: 25/06/2011 22:38

#2092 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by thekupus »

žuri da stigne dok mu nije nestalo goriva :D
azdralovic
Posts: 5113
Joined: 29/05/2010 21:46

#2093 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by azdralovic »

nidze veze, kod mene na 200 bude 3000 obrtaja :run: :D
User avatar
Qler
Posts: 25835
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#2094 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Qler »

Image

Nisam ja vozio :)
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#2095 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by rumenige_brajtner »

jel ovaj mondeo ima 6 brzina? :)
User avatar
Qler
Posts: 25835
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#2096 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Qler »

aha, 6 brzina, 96kW, kaze jaran ne moze vise. Karavan je kod njega, kod mene je varijanta sa 5 vrata, hatchback ostalo vise manje nam ista auta...
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#2097 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by rumenige_brajtner »

Qler wrote:aha, 6 brzina, 96kW, kaze jaran ne moze vise. Karavan je kod njega, kod mene je varijanta sa 5 vrata, hatchback ostalo vise manje nam ista auta...
ima moj stari karavana, zato sam i skonto da je mondeo :)
btw, ako nekog znaš da bi ga kupio, slobodno ga upiti na mene , samo je tddi, sa 5 brzina.
User avatar
Qler
Posts: 25835
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#2098 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Qler »

Imam takvog sluzbenog, 85kW :) meni se cini preko 350k km je prevalio...
NediM17
Posts: 26451
Joined: 05/11/2009 11:49

#2099 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by NediM17 »

Dobro je nabro za 130konjica, pod uslovom da cajger ne laze mnogo. Jos jedna dobra stvar je sto je 6a bas duga.
User avatar
Optimist
Posts: 15529
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#2100 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Optimist »

Sto ce reci da drugom dajes svog Mondea da ti ga čepi dok ti slikas? :P
Post Reply