Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
Converse
Posts: 287
Joined: 09/04/2010 12:44
Location: ...

#2076 Re: Veliki Brat 2013

Post by Converse »

Nevena, Nevena, zasto, pa zasto nisi koristila anticelulitne kreme, ne bi doslo do tuce da si ih koristila? :x
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#2077 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

Baltazar_khan wrote:Image

:lol:
da se ova spodoba soraja nije umiješala bilo bi obostrano i onda bi i sindi bila nogirana iz kuće....
frljoka
Posts: 79
Joined: 02/04/2013 19:53

#2078 Re: Veliki Brat 2013

Post by frljoka »

kisni indijanac wrote:
Baltazar_khan wrote:Image

:lol:
da se ova spodoba soraja nije umiješala bilo bi obostrano i onda bi i sindi bila nogirana iz kuće....



niko još nije nakon nokauta, izašao kao pobjednik :mrgreen:
User avatar
Đinajlu
Posts: 460
Joined: 24/05/2012 02:38
Location: Marijan's left nut

#2079 Re: Veliki Brat 2013

Post by Đinajlu »

frljoka wrote:Ava školski primjer retardacije, član HDZ-a koja se hvalila da obožava Thompsona
blizanci kod logopeda pod hitno,
Boban miloguz koji je u ispovjedanici izjavio da mu više fali mačka nego rođena mati i otac,
Maja ksenofob i antitalenat za muziku, miljenica deklarisanoig četnika Miloša Bojanića
Soraja beogradska sponzoruša,
Slavko vođa Udruženja za podršku Radovanu Karadžiću u Danskoj,
Milić ostao mozgom u 60-tim, i umislio da je roker a radio turbofolk za sve narodnjake na Balkanu
Topić nit smrdi nit miriše, školski primjer propalog sportiste,
Sindi produkt propalog srbijanskog društva i ogavne dance scene iz 90-tih,
Vendi bivša Šešeljeva ljubavnica koja je obilazila četničke frontove i to redovno,


nastavite da pratite...


P.S. - ovi sa Svet.rs koji se registruju svaki dan = smiješni ste
Ma na koga si ti samo tako pametan?
nemampojmakad
Posts: 122
Joined: 27/03/2013 02:10

#2080 Re: Veliki Brat 2013

Post by nemampojmakad »

Đinajlu wrote:
frljoka wrote:Ava školski primjer retardacije, član HDZ-a koja se hvalila da obožava Thompsona
blizanci kod logopeda pod hitno,
Boban miloguz koji je u ispovjedanici izjavio da mu više fali mačka nego rođena mati i otac,
Maja ksenofob i antitalenat za muziku, miljenica deklarisanoig četnika Miloša Bojanića
Soraja beogradska sponzoruša,
Slavko vođa Udruženja za podršku Radovanu Karadžiću u Danskoj,
Milić ostao mozgom u 60-tim, i umislio da je roker a radio turbofolk za sve narodnjake na Balkanu
Topić nit smrdi nit miriše, školski primjer propalog sportiste,
Sindi produkt propalog srbijanskog društva i ogavne dance scene iz 90-tih,
Vendi bivša Šešeljeva ljubavnica koja je obilazila četničke frontove i to redovno,


nastavite da pratite...


P.S. - ovi sa Svet.rs koji se registruju svaki dan = smiješni ste
Ma na koga si ti samo tako pametan?

Kako manipulirati ljudima
http://www.sarajevo365.com/like/likesar ... ti-ljudima
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65999
Joined: 03/08/2010 19:04

#2081 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

frljoka wrote:Ava školski primjer retardacije, član HDZ-a koja se hvalila da obožava Thompsona
blizanci kod logopeda pod hitno,
Boban miloguz koji je u ispovjedanici izjavio da mu više fali mačka nego rođena mati i otac,
Maja ksenofob i antitalenat za muziku, miljenica deklarisanoig četnika Miloša Bojanića
Soraja beogradska sponzoruša,
Slavko vođa Udruženja za podršku Radovanu Karadžiću u Danskoj,
Milić ostao mozgom u 60-tim, i umislio da je roker a radio turbofolk za sve narodnjake na Balkanu
Topić nit smrdi nit miriše, školski primjer propalog sportiste,
Sindi produkt propalog srbijanskog društva i ogavne dance scene iz 90-tih,
Vendi bivša Šešeljeva ljubavnica koja je obilazila četničke frontove i to redovno,


nastavite da pratite...


P.S. - ovi sa Svet.rs koji se registruju svaki dan = smiješni ste


dvostruki evropski prvak nije propali sportista,šta treba sa 42 godine i dalje skakati u vis?
Te-Nay
Posts: 5
Joined: 11/04/2013 08:33
Location: Novi Sad

#2083 Re: Veliki Brat 2013

Post by Te-Nay »

FirmaNoviSad wrote:
Te-Nay wrote:Nevena ima normalan akcenat, Sindi zavija
Sindi ima naglasak tipicne Beogradjanke sto i jeste. Nevena je iz Lazarevca, a predstavlja se da je iz Beograda, zato je Sindi i zajebava za naglasak i u pravu je, to je Nevenin kompleks. Lazarevac je administrativno jedna od beogradskih opstina, tacnije deo beogradskog regiona, ali to ne znaci da je deo Beograda, jer je udaljen 40km od centra grada. To nije isto. Gospodja Nevena nije Beogradjanka i to joj treba utuviti :P zna se sta je grad, a to sto Beograd ima siroku aglomeraciju to je drugo...
Izvinjenje. Pobrkah ih onda..mislio sam da Sindi priča lazarevački :run:
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#2084 Re: Veliki Brat 2013

Post by cLo »

Top je pravi top :D A ja mu šanerske spike araaaaaaneeeeeee, sve izgovara meko "Š", isto oni šverceri što mijenjaju devize, a taktika mu je prava pionirska "najbolji sa svima" hjoooooj ublehaša, pa ne glasaju Ave napolju, ko će se na to primit???
matematicar_teski
Posts: 1199
Joined: 12/03/2012 18:59
Location: Jusuf Nurkic aka Sabonis

#2085 Re: Veliki Brat 2013

Post by matematicar_teski »

kakavdanakneiskustvu wrote:
frljoka wrote:Ava školski primjer retardacije, član HDZ-a koja se hvalila da obožava Thompsona
blizanci kod logopeda pod hitno,
Boban miloguz koji je u ispovjedanici izjavio da mu više fali mačka nego rođena mati i otac,
Maja ksenofob i antitalenat za muziku, miljenica deklarisanoig četnika Miloša Bojanića
Soraja beogradska sponzoruša,
Slavko vođa Udruženja za podršku Radovanu Karadžiću u Danskoj,
Milić ostao mozgom u 60-tim, i umislio da je roker a radio turbofolk za sve narodnjake na Balkanu
Topić nit smrdi nit miriše, školski primjer propalog sportiste,
Sindi produkt propalog srbijanskog društva i ogavne dance scene iz 90-tih,
Vendi bivša Šešeljeva ljubavnica koja je obilazila četničke frontove i to redovno,


nastavite da pratite...


P.S. - ovi sa Svet.rs koji se registruju svaki dan = smiješni ste


dvostruki evropski prvak nije propali sportista,šta treba sa 42 godine i dalje skakati u vis?
propo ko kauc moj kakavdanakiskustvu
User avatar
Neradnik
Posts: 6743
Joined: 14/11/2012 22:50
Location: na forumu

#2086 Re: Veliki Brat 2013

Post by Neradnik »

vb je kul :lol:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13192
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#2087 Re: Veliki Brat 2013

Post by ho oponopono »

uuu Topčine što se navio u ispovjedaonici :D ...tako i treba otvoreno i sa ukućanima a ne samo posmatrati sa strane Tope, Tope! :mrgreen:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2088 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

Jao stoke, kako jedu :shock: fuj, primitivci :oops: bez manira
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2089 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

A glava me zaboli :? od ove šešeljevke :x od Vendija :D
User avatar
alkibijad
Posts: 49
Joined: 05/05/2010 17:16

#2090 Re: Veliki Brat 2013

Post by alkibijad »

Image

Ako je nekome promaklo :)
User avatar
Riddle
Posts: 8504
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2091 Re: Veliki Brat 2013

Post by Riddle »

:lol:

Steta sto onaj prvi promasi.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2092 Re: Veliki Brat 2013

Post by Velkoski »

a i ovi ih razdvojiše :x
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#2093 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

alkibijad wrote:Image

Ako je nekome promaklo :)
Ovo bih mogao satima gledat… :D
User avatar
Riddle
Posts: 8504
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2094 Re: Veliki Brat 2013

Post by Riddle »

Koliko god se trudis izbjeci frku, dođe trenutak kad drugo rjesenje ne postoji. Svi smo ovo dozivjeli bar jednom. Ova Nevena ima vrlo jake zivce i mnogi bi odlijepili znatno ranije.

Top pusi? :shock:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#2095 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Jaoo sinoc snimanja za prezentaciju Gangnam style grupa :lol: :lol: :lol:
Ludilo, Zarko je konacno poceo da se smije :thumbup: :thumbup:
senchika
Posts: 41
Joined: 12/04/2013 17:04

#2096 Re: Veliki Brat 2013

Post by senchika »

Zarko je skroz drugaciji kad prica francuski..
Nasla sam na youtubu snimke, izgleda ko pravi muskarac i uopste nije smusen i smotan kao ovdje :D
User avatar
Neradnik
Posts: 6743
Joined: 14/11/2012 22:50
Location: na forumu

#2097 Re: Veliki Brat 2013

Post by Neradnik »

ovde je impresioniran bobanovim prisustvom :D
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#2098 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Razdvojili blizance ove sedmice...
To medu u ovom trenutku ne odgovara, jer je mogao imati imunitet i pobjedom svoje grupe i pobjedom Zarkove grupe :zoka: :zoka:

VB Balkan contest veceras u 22:30
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#2099 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

Riddle wrote:Koliko god se trudis izbjeci frku, dođe trenutak kad drugo rjesenje ne postoji. Svi smo ovo dozivjeli bar jednom. Ova Nevena ima vrlo jake zivce i mnogi bi odlijepili znatno ranije.

Top pusi? :shock:
da si gledao od pocetka vb znao bi da je nevena prva pocela sa svojim egoizmom kad nije htjela da radi zajedno na nekom zadatku.
@dingospo, boban je faca i njemu cak pederluk nekako pristaje. ali kad se onakva konjina k'o sto je blizanac propederise, to je bas odvratno.
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#2100 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Eeeej ljudi, je l' znate ono kad je neko i s k o m p l e k s i r a n, b r e :zoka: :zoka:
Locked