Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- Converse
- Posts: 287
- Joined: 09/04/2010 12:44
- Location: ...
#2076 Re: Veliki Brat 2013
Nevena, Nevena, zasto, pa zasto nisi koristila anticelulitne kreme, ne bi doslo do tuce da si ih koristila? 
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#2077 Re: Veliki Brat 2013
da se ova spodoba soraja nije umiješala bilo bi obostrano i onda bi i sindi bila nogirana iz kuće....Baltazar_khan wrote:
-
frljoka
- Posts: 79
- Joined: 02/04/2013 19:53
#2078 Re: Veliki Brat 2013
kisni indijanac wrote:da se ova spodoba soraja nije umiješala bilo bi obostrano i onda bi i sindi bila nogirana iz kuće....Baltazar_khan wrote:
niko još nije nakon nokauta, izašao kao pobjednik
- Đinajlu
- Posts: 460
- Joined: 24/05/2012 02:38
- Location: Marijan's left nut
#2079 Re: Veliki Brat 2013
Ma na koga si ti samo tako pametan?frljoka wrote:Ava školski primjer retardacije, član HDZ-a koja se hvalila da obožava Thompsona
blizanci kod logopeda pod hitno,
Boban miloguz koji je u ispovjedanici izjavio da mu više fali mačka nego rođena mati i otac,
Maja ksenofob i antitalenat za muziku, miljenica deklarisanoig četnika Miloša Bojanića
Soraja beogradska sponzoruša,
Slavko vođa Udruženja za podršku Radovanu Karadžiću u Danskoj,
Milić ostao mozgom u 60-tim, i umislio da je roker a radio turbofolk za sve narodnjake na Balkanu
Topić nit smrdi nit miriše, školski primjer propalog sportiste,
Sindi produkt propalog srbijanskog društva i ogavne dance scene iz 90-tih,
Vendi bivša Šešeljeva ljubavnica koja je obilazila četničke frontove i to redovno,
nastavite da pratite...
P.S. - ovi sa Svet.rs koji se registruju svaki dan = smiješni ste
-
nemampojmakad
- Posts: 122
- Joined: 27/03/2013 02:10
#2080 Re: Veliki Brat 2013
Đinajlu wrote:Ma na koga si ti samo tako pametan?frljoka wrote:Ava školski primjer retardacije, član HDZ-a koja se hvalila da obožava Thompsona
blizanci kod logopeda pod hitno,
Boban miloguz koji je u ispovjedanici izjavio da mu više fali mačka nego rođena mati i otac,
Maja ksenofob i antitalenat za muziku, miljenica deklarisanoig četnika Miloša Bojanića
Soraja beogradska sponzoruša,
Slavko vođa Udruženja za podršku Radovanu Karadžiću u Danskoj,
Milić ostao mozgom u 60-tim, i umislio da je roker a radio turbofolk za sve narodnjake na Balkanu
Topić nit smrdi nit miriše, školski primjer propalog sportiste,
Sindi produkt propalog srbijanskog društva i ogavne dance scene iz 90-tih,
Vendi bivša Šešeljeva ljubavnica koja je obilazila četničke frontove i to redovno,
nastavite da pratite...
P.S. - ovi sa Svet.rs koji se registruju svaki dan = smiješni ste
Kako manipulirati ljudima
http://www.sarajevo365.com/like/likesar ... ti-ljudima
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65999
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2081 Re: Veliki Brat 2013
frljoka wrote:Ava školski primjer retardacije, član HDZ-a koja se hvalila da obožava Thompsona
blizanci kod logopeda pod hitno,
Boban miloguz koji je u ispovjedanici izjavio da mu više fali mačka nego rođena mati i otac,
Maja ksenofob i antitalenat za muziku, miljenica deklarisanoig četnika Miloša Bojanića
Soraja beogradska sponzoruša,
Slavko vođa Udruženja za podršku Radovanu Karadžiću u Danskoj,
Milić ostao mozgom u 60-tim, i umislio da je roker a radio turbofolk za sve narodnjake na Balkanu
Topić nit smrdi nit miriše, školski primjer propalog sportiste,
Sindi produkt propalog srbijanskog društva i ogavne dance scene iz 90-tih,
Vendi bivša Šešeljeva ljubavnica koja je obilazila četničke frontove i to redovno,
nastavite da pratite...
P.S. - ovi sa Svet.rs koji se registruju svaki dan = smiješni ste
dvostruki evropski prvak nije propali sportista,šta treba sa 42 godine i dalje skakati u vis?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65999
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Te-Nay
- Posts: 5
- Joined: 11/04/2013 08:33
- Location: Novi Sad
#2083 Re: Veliki Brat 2013
Izvinjenje. Pobrkah ih onda..mislio sam da Sindi priča lazarevačkiFirmaNoviSad wrote:Sindi ima naglasak tipicne Beogradjanke sto i jeste. Nevena je iz Lazarevca, a predstavlja se da je iz Beograda, zato je Sindi i zajebava za naglasak i u pravu je, to je Nevenin kompleks. Lazarevac je administrativno jedna od beogradskih opstina, tacnije deo beogradskog regiona, ali to ne znaci da je deo Beograda, jer je udaljen 40km od centra grada. To nije isto. Gospodja Nevena nije Beogradjanka i to joj treba utuvitiTe-Nay wrote:Nevena ima normalan akcenat, Sindi zavijazna se sta je grad, a to sto Beograd ima siroku aglomeraciju to je drugo...
- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
#2084 Re: Veliki Brat 2013
Top je pravi top
A ja mu šanerske spike araaaaaaneeeeeee, sve izgovara meko "Š", isto oni šverceri što mijenjaju devize, a taktika mu je prava pionirska "najbolji sa svima" hjoooooj ublehaša, pa ne glasaju Ave napolju, ko će se na to primit???
-
matematicar_teski
- Posts: 1199
- Joined: 12/03/2012 18:59
- Location: Jusuf Nurkic aka Sabonis
#2085 Re: Veliki Brat 2013
propo ko kauc moj kakavdanakiskustvukakavdanakneiskustvu wrote:frljoka wrote:Ava školski primjer retardacije, član HDZ-a koja se hvalila da obožava Thompsona
blizanci kod logopeda pod hitno,
Boban miloguz koji je u ispovjedanici izjavio da mu više fali mačka nego rođena mati i otac,
Maja ksenofob i antitalenat za muziku, miljenica deklarisanoig četnika Miloša Bojanića
Soraja beogradska sponzoruša,
Slavko vođa Udruženja za podršku Radovanu Karadžiću u Danskoj,
Milić ostao mozgom u 60-tim, i umislio da je roker a radio turbofolk za sve narodnjake na Balkanu
Topić nit smrdi nit miriše, školski primjer propalog sportiste,
Sindi produkt propalog srbijanskog društva i ogavne dance scene iz 90-tih,
Vendi bivša Šešeljeva ljubavnica koja je obilazila četničke frontove i to redovno,
nastavite da pratite...
P.S. - ovi sa Svet.rs koji se registruju svaki dan = smiješni ste
dvostruki evropski prvak nije propali sportista,šta treba sa 42 godine i dalje skakati u vis?
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#2086 Re: Veliki Brat 2013
vb je kul 
- ho oponopono
- Posts: 13192
- Joined: 23/01/2013 07:23
- Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!
#2087 Re: Veliki Brat 2013
uuu Topčine što se navio u ispovjedaonici
...tako i treba otvoreno i sa ukućanima a ne samo posmatrati sa strane Tope, Tope! 
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2088 Re: Veliki Brat 2013
Jao stoke, kako jedu
fuj, primitivci
bez manira
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2089 Re: Veliki Brat 2013
A glava me zaboli
od ove šešeljevke
od Vendija 
- Riddle
- Posts: 8504
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#2091 Re: Veliki Brat 2013
Steta sto onaj prvi promasi.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2092 Re: Veliki Brat 2013
a i ovi ih razdvojiše 
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2093 Re: Veliki Brat 2013
Ovo bih mogao satima gledat…alkibijad wrote:
Ako je nekome promaklo
- Riddle
- Posts: 8504
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#2094 Re: Veliki Brat 2013
Koliko god se trudis izbjeci frku, dođe trenutak kad drugo rjesenje ne postoji. Svi smo ovo dozivjeli bar jednom. Ova Nevena ima vrlo jake zivce i mnogi bi odlijepili znatno ranije.
Top pusi?
Top pusi?
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2095 Re: Veliki Brat 2013
Jaoo sinoc snimanja za prezentaciju Gangnam style grupa
Ludilo, Zarko je konacno poceo da se smije

Ludilo, Zarko je konacno poceo da se smije
-
senchika
- Posts: 41
- Joined: 12/04/2013 17:04
#2096 Re: Veliki Brat 2013
Zarko je skroz drugaciji kad prica francuski..
Nasla sam na youtubu snimke, izgleda ko pravi muskarac i uopste nije smusen i smotan kao ovdje
Nasla sam na youtubu snimke, izgleda ko pravi muskarac i uopste nije smusen i smotan kao ovdje
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#2097 Re: Veliki Brat 2013
ovde je impresioniran bobanovim prisustvom 
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2098 Re: Veliki Brat 2013
Razdvojili blizance ove sedmice...
To medu u ovom trenutku ne odgovara, jer je mogao imati imunitet i pobjedom svoje grupe i pobjedom Zarkove grupe
VB Balkan contest veceras u 22:30
To medu u ovom trenutku ne odgovara, jer je mogao imati imunitet i pobjedom svoje grupe i pobjedom Zarkove grupe
VB Balkan contest veceras u 22:30
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2099 Re: Veliki Brat 2013
da si gledao od pocetka vb znao bi da je nevena prva pocela sa svojim egoizmom kad nije htjela da radi zajedno na nekom zadatku.Riddle wrote:Koliko god se trudis izbjeci frku, dođe trenutak kad drugo rjesenje ne postoji. Svi smo ovo dozivjeli bar jednom. Ova Nevena ima vrlo jake zivce i mnogi bi odlijepili znatno ranije.
Top pusi?
@dingospo, boban je faca i njemu cak pederluk nekako pristaje. ali kad se onakva konjina k'o sto je blizanac propederise, to je bas odvratno.
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2100 Re: Veliki Brat 2013
Eeeej ljudi, je l' znate ono kad je neko i s k o m p l e k s i r a n, b r e



