Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2076 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Juventus - Rappresentativa Val Susa 12-1 (Bardonecchia)
(Matri x3, Toni x2, Pepe x2, Marchisio, Quagliarella, Sorensen, De Silversto, Melo)

Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#2077 Re: Juventus FC

Post by PasHon1 »

Drago mi je vidjeti da Quag igra i da se vraca. Bit ce on bitna karika u ekipi.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#2078 Re: Juventus FC

Post by LSD »

Boga mi, stara dama se opasno pojacala za narednu godinu - 5-6 dobrih pojacanja...predviđam povratak na sami vrh i borbu za titulu sa Interom i Milanom (to je i Roma sa strane)...red bi bio konacno jbg.
Cak i veteran Pirlo može svojim asistencijama još uvijek pomoci...ne znam samo što su placali 15 miliona Matria kad su vec doveli Quagliarellu.

Ovi rezervni dresovi su pederluk žestoki, valjda nece imati puno prilike da ga nose.
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#2079 Re: Juventus FC

Post by PasHon1 »

LSD wrote:Boga mi, stara dama se opasno pojacala za narednu godinu - 5-6 dobrih pojacanja...predviđam povratak na sami vrh i borbu za titulu sa Interom i Milanom (to je i Roma sa strane)...red bi bio konacno jbg.
Cak i veteran Pirlo može svojim asistencijama još uvijek pomoci...ne znam samo što su placali 15 miliona Matria kad su vec doveli Quagliarellu.

Ovi rezervni dresovi su pederluk žestoki, valjda nece imati puno prilike da ga nose.
Matria su platili zato sto nije imao lose utakmice otkako je dosao u klub 8)
Vraca se Juve da pobije gamad !
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2080 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

sta smo se pojacali, nista se nismo pojacali u odnosu na proslu sezonu. treba to puno bolje ako se misli boriti za mjesta koja vode u LP ili za titulu. u suportnom ne gine nam jos jedna sramotna sezona
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#2081 Re: Juventus FC

Post by PasHon1 »

smoki_choko wrote:sta smo se pojacali, nista se nismo pojacali u odnosu na proslu sezonu. treba to puno bolje ako se misli boriti za mjesta koja vode u LP ili za titulu. u suportnom ne gine nam jos jedna sramotna sezona
Mora doci neko od ovih sto se stalno spominju Rossi, Aguero, Bastos, Vidal...
Rossi izgleda da dolazi, za ostale se suti. Marrota se usutio, a novinari svasta piskaraju.


Edit: Evo sad gledam na youtube Juve kanal. I Trezegola !
Ovakvi nam igraci trebaju, sto ce da cupaju i igraju srcem.


Image
Poslije Del Pierovog ubacaja skaricama, Trezeguet glavom u go. Cirkus
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2082 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

lafo nemaju za aguera 45 a neki dan puce bomba daju 53 miliona za teveza :-)
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#2083 Re: Juventus FC

Post by ratata »

LSD wrote:...predviđam povratak na sami vrh i borbu za titulu sa Interom i Milanom (to je i Roma sa strane)...red bi bio konacno jbg.
meni se cini da ce vama i Catania biti misaona imenica ove sezone...
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2084 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Cu 30 miliona za Rossija :-). Ako im se vec kupuje napadac (iako ih i sad ima previse) Aguero ili usmjeriti pare na druge pozicije. Nek ce idoli prodati Mela pored onolikog jada koji bi se po svakoj logici morao prije njega prodati. :-)
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2085 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

ratata wrote:
LSD wrote:...predviđam povratak na sami vrh i borbu za titulu sa Interom i Milanom (to je i Roma sa strane)...red bi bio konacno jbg.
meni se cini da ce vama i Catania biti misaona imenica ove sezone...
a vama novara nedosanjani san :lol:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2086 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Image
Image
Image
Image
Image

:)
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#2087 Re: Juventus FC

Post by ExNihilo »

Inter ostaje vlasnik titule u Seriji A iz 2006. godine

http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /110718136

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
DavidsEdgar
Posts: 43
Joined: 16/06/2011 11:19

#2088 Re: Juventus FC

Post by DavidsEdgar »

Ellinor wrote:Inter ostaje vlasnik titule u Seriji A iz 2006. godine

http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /110718136

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
da , titule koja nije vasa, niti je bila predmet Calciopolia, how classy, tudje je sladje , znam, radujte se ukredenom, tipicno shinterovski :-)
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#2089 Re: Juventus FC

Post by ExNihilo »

DavidsEdgar wrote:
Ellinor wrote:Inter ostaje vlasnik titule u Seriji A iz 2006. godine

http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /110718136

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
da , titule koja nije vasa, niti je bila predmet Calciopolia, how classy, tudje je sladje , znam, radujte se ukredenom, tipicno shinterovski :-)
Image
DavidsEdgar
Posts: 43
Joined: 16/06/2011 11:19

#2090 Re: Juventus FC

Post by DavidsEdgar »

Ellinor wrote:
DavidsEdgar wrote:
Ellinor wrote:Inter ostaje vlasnik titule u Seriji A iz 2006. godine

http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /110718136

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
da , titule koja nije vasa, niti je bila predmet Calciopolia, how classy, tudje je sladje , znam, radujte se ukredenom, tipicno shinterovski :-)
Image
a neces vrijedjat, sto si se usutio, ja reko taman imas jos kakvih uvreda :-)
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2091 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

Ellinor wrote:Inter ostaje vlasnik titule u Seriji A iz 2006. godine

http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /110718136

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
koji qrc ovdje ovo postavljas, fulio si temu :-)
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#2092 Re: Juventus FC

Post by ExNihilo »

isti onaj qrac zbog kog si ti xxx puta srao o juventusu na temi intera

p.s. ako nisi primjetio još, link se direktno tiče juventusa. A ovo je juventusova tema pa... :roll:
Last edited by ExNihilo on 18/07/2011 21:40, edited 1 time in total.
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2093 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

Ellinor wrote:isti onaj qrac zbog kog si ti xxx puta srao o juventusu na temi intera
hajd ne lazi, sta se provaljujes
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#2094 Re: Juventus FC

Post by PasHon1 »

Izvori iz Italije donose informaciju da je Sergio Aguero novi igrač Juventusa!

Telenovela koja već dugo traje se bliži kraju, a kako stvari stoje Kun Aguero ubrzo oblači dres Juventusa.

Italijani javljaju da je postignut sporazum sa Atleticom, u visini od 39 miliona €, a Aguero bi u Juventusu trebao zarađivati oko 7,5 miliona €. Glavni problem, kako se navodi, jeste način plaćanja.

Marotta želi da se transfer isplati na rate, što nije prihvatljiva opcija za Madriđane, kojima treba novac za pojačanja.
Marotta jebale te rate, kesiraj covjeka !!!

Edit: Laze Juvebalkan, nisam to navikao od njih, supci.
User avatar
-TheChosenOne-
Posts: 200
Joined: 09/07/2009 22:41

#2095 Re: Juventus FC

Post by -TheChosenOne- »

PasHon1 wrote:
Izvori iz Italije donose informaciju da je Sergio Aguero novi igrač Juventusa!

Telenovela koja već dugo traje se bliži kraju, a kako stvari stoje Kun Aguero ubrzo oblači dres Juventusa.

Italijani javljaju da je postignut sporazum sa Atleticom, u visini od 39 miliona €, a Aguero bi u Juventusu trebao zarađivati oko 7,5 miliona €. Glavni problem, kako se navodi, jeste način plaćanja.

Marotta želi da se transfer isplati na rate, što nije prihvatljiva opcija za Madriđane, kojima treba novac za pojačanja.
Marotta jebale te rate, kesiraj covjeka !!!

Edit: Laze Juvebalkan, nisam to navikao od njih, supci.
ma lazu sigurno, nazalost :D +
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2096 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

PasHon1 wrote:
Izvori iz Italije donose informaciju da je Sergio Aguero novi igrač Juventusa!

Telenovela koja već dugo traje se bliži kraju, a kako stvari stoje Kun Aguero ubrzo oblači dres Juventusa.

Italijani javljaju da je postignut sporazum sa Atleticom, u visini od 39 miliona €, a Aguero bi u Juventusu trebao zarađivati oko 7,5 miliona €. Glavni problem, kako se navodi, jeste način plaćanja.

Marotta želi da se transfer isplati na rate, što nije prihvatljiva opcija za Madriđane, kojima treba novac za pojačanja.
Marotta jebale te rate, kesiraj covjeka !!!

Edit: Laze Juvebalkan, nisam to navikao od njih, supci.
Ma ko bi ga znao vise :-) treba sacekati dok ne bude zvanicno :)

Doveli smo Vidala za 10-12 miliona i to bi trebalo biti jako dobro pojacanje :thumbup:
molde
Posts: 46
Joined: 17/07/2011 13:22

#2097 Re: Juventus FC

Post by molde »

Krasić: Juve će imati sjajnu sezonu!

Reprezentativac Srbije Miloš Krasić rekao je da se oseća odlično i da očekuje sjajnu sezonu sa Juventusom.

Image

"Srećan sam jer pripreme dobro protiču i biću spreman za sjajnu sezonu", poručio je Krasić za klupski sajt.

On je dodao da u klubu imaju velika očekivanja od predstojeće sezone.

"Nadam se da ćemo nastaviti ovako. Imamo velike ambicije i u svakom meču pružićemo najviše što možemo".

Juventus je u prošlom prvenstvu zauzeo sedmu poziciju, pa će propustiti takmičenje na međunarodnoj sceni.

Trener Luiđi del Neri zbog toga je dobio otkaz, a zamenio ga je Antonio Konte.

"Novi trener ima svoju filozofiju, a mi smo tu da pružimo maksimum", zaključio je Krasić.

Reprezentativac Srbije je prošle sezone u 33 utakmice Serije A postigao šest golova i imao isto toliko asistencija.
User avatar
alijagoro
Posts: 8036
Joined: 06/03/2008 18:02

#2098 Re: Juventus FC

Post by alijagoro »

Melo ode u Galatu,kad se pogleda Juve je dao nekih 75 miliona na Amaurija,Dijega i ovog blentu Mela :-) .Ne zna se koji je veci promasaj od njih trojice,valjda ce kome tutnuti ove ostale tipa Jakinta,Mota i Pepe.
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2099 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

mi smo postali eksperti kad treba fuliti transfer. ili kad dovedemo igrace koji ne znaju igrati u juventusu. zaborave igrati fudbal :-)
User avatar
alijagoro
Posts: 8036
Joined: 06/03/2008 18:02

#2100 Re: Juventus FC

Post by alijagoro »

smoki_choko wrote:mi smo postali eksperti kad treba fuliti transfer. ili kad dovedemo igrace koji ne znaju igrati u juventusu. zaborave igrati fudbal :-)
Prosjecni igraci sa prosjecnim trenerom,dobijes prosjecne rezultate :D .Da je ostao Desamp sad bi se sve bilo drugacije,u sezoni nakon povratka u Seriju A i kad je izboren LP vjerovatno bi Deasamp povukao mnogo bolje poteze,sto se tice transfera.Zaboravio sam napomenuti i Martineza,mlad fudbaler a nije u stanju da pretrci nijednog odbrambenog igraca sto bi rekao Paja kakav antitalenat :D .Jel on jos u Juventusu ili je negdje na pozajmici.
Post Reply