Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Boga mi, stara dama se opasno pojacala za narednu godinu - 5-6 dobrih pojacanja...predviđam povratak na sami vrh i borbu za titulu sa Interom i Milanom (to je i Roma sa strane)...red bi bio konacno jbg.
Cak i veteran Pirlo može svojim asistencijama još uvijek pomoci...ne znam samo što su placali 15 miliona Matria kad su vec doveli Quagliarellu.
Ovi rezervni dresovi su pederluk žestoki, valjda nece imati puno prilike da ga nose.
LSD wrote:Boga mi, stara dama se opasno pojacala za narednu godinu - 5-6 dobrih pojacanja...predviđam povratak na sami vrh i borbu za titulu sa Interom i Milanom (to je i Roma sa strane)...red bi bio konacno jbg.
Cak i veteran Pirlo može svojim asistencijama još uvijek pomoci...ne znam samo što su placali 15 miliona Matria kad su vec doveli Quagliarellu.
Ovi rezervni dresovi su pederluk žestoki, valjda nece imati puno prilike da ga nose.
Matria su platili zato sto nije imao lose utakmice otkako je dosao u klub
Vraca se Juve da pobije gamad !
sta smo se pojacali, nista se nismo pojacali u odnosu na proslu sezonu. treba to puno bolje ako se misli boriti za mjesta koja vode u LP ili za titulu. u suportnom ne gine nam jos jedna sramotna sezona
smoki_choko wrote:sta smo se pojacali, nista se nismo pojacali u odnosu na proslu sezonu. treba to puno bolje ako se misli boriti za mjesta koja vode u LP ili za titulu. u suportnom ne gine nam jos jedna sramotna sezona
Mora doci neko od ovih sto se stalno spominju Rossi, Aguero, Bastos, Vidal...
Rossi izgleda da dolazi, za ostale se suti. Marrota se usutio, a novinari svasta piskaraju.
Edit: Evo sad gledam na youtube Juve kanal. I Trezegola !
Ovakvi nam igraci trebaju, sto ce da cupaju i igraju srcem.
Poslije Del Pierovog ubacaja skaricama, Trezeguet glavom u go. Cirkus
Cu 30 miliona za Rossija . Ako im se vec kupuje napadac (iako ih i sad ima previse) Aguero ili usmjeriti pare na druge pozicije. Nek ce idoli prodati Mela pored onolikog jada koji bi se po svakoj logici morao prije njega prodati.
Izvori iz Italije donose informaciju da je Sergio Aguero novi igrač Juventusa!
Telenovela koja već dugo traje se bliži kraju, a kako stvari stoje Kun Aguero ubrzo oblači dres Juventusa.
Italijani javljaju da je postignut sporazum sa Atleticom, u visini od 39 miliona €, a Aguero bi u Juventusu trebao zarađivati oko 7,5 miliona €. Glavni problem, kako se navodi, jeste način plaćanja.
Marotta želi da se transfer isplati na rate, što nije prihvatljiva opcija za Madriđane, kojima treba novac za pojačanja.
Marotta jebale te rate, kesiraj covjeka !!!
Edit: Laze Juvebalkan, nisam to navikao od njih, supci.
Izvori iz Italije donose informaciju da je Sergio Aguero novi igrač Juventusa!
Telenovela koja već dugo traje se bliži kraju, a kako stvari stoje Kun Aguero ubrzo oblači dres Juventusa.
Italijani javljaju da je postignut sporazum sa Atleticom, u visini od 39 miliona €, a Aguero bi u Juventusu trebao zarađivati oko 7,5 miliona €. Glavni problem, kako se navodi, jeste način plaćanja.
Marotta želi da se transfer isplati na rate, što nije prihvatljiva opcija za Madriđane, kojima treba novac za pojačanja.
Marotta jebale te rate, kesiraj covjeka !!!
Edit: Laze Juvebalkan, nisam to navikao od njih, supci.
Izvori iz Italije donose informaciju da je Sergio Aguero novi igrač Juventusa!
Telenovela koja već dugo traje se bliži kraju, a kako stvari stoje Kun Aguero ubrzo oblači dres Juventusa.
Italijani javljaju da je postignut sporazum sa Atleticom, u visini od 39 miliona €, a Aguero bi u Juventusu trebao zarađivati oko 7,5 miliona €. Glavni problem, kako se navodi, jeste način plaćanja.
Marotta želi da se transfer isplati na rate, što nije prihvatljiva opcija za Madriđane, kojima treba novac za pojačanja.
Marotta jebale te rate, kesiraj covjeka !!!
Edit: Laze Juvebalkan, nisam to navikao od njih, supci.
Ma ko bi ga znao vise treba sacekati dok ne bude zvanicno
Doveli smo Vidala za 10-12 miliona i to bi trebalo biti jako dobro pojacanje
Melo ode u Galatu,kad se pogleda Juve je dao nekih 75 miliona na Amaurija,Dijega i ovog blentu Mela .Ne zna se koji je veci promasaj od njih trojice,valjda ce kome tutnuti ove ostale tipa Jakinta,Mota i Pepe.
smoki_choko wrote:mi smo postali eksperti kad treba fuliti transfer. ili kad dovedemo igrace koji ne znaju igrati u juventusu. zaborave igrati fudbal
Prosjecni igraci sa prosjecnim trenerom,dobijes prosjecne rezultate .Da je ostao Desamp sad bi se sve bilo drugacije,u sezoni nakon povratka u Seriju A i kad je izboren LP vjerovatno bi Deasamp povukao mnogo bolje poteze,sto se tice transfera.Zaboravio sam napomenuti i Martineza,mlad fudbaler a nije u stanju da pretrci nijednog odbrambenog igraca sto bi rekao Paja kakav antitalenat .Jel on jos u Juventusu ili je negdje na pozajmici.