Obamin 'dogovor' je bio skandalozno los zato sto nije ukljicivao razoruzavanje ekstremisticko-teriristickih paravojski koje su pod direktnom komandom Teherana.Point. wrote:Je li ti čitaš šta sam gore napisao? Haj da probam opet. Obama je napravio sporazum sa Irancima da obustave daljni rad na nuklearnom oružju. Jesu li obustavili? Jesu.
I onda dođe ovaj narandžasti majmun i povuče se iz sporazuma iz jednog jedinog razloga. Zato što je bolesno opsjednut sa Obamom i Hillary Clinton i želi uništiti sve što ima njihov pečat.
I kakav bolan rat sa Amerikom? Jedini koji žele rat su ovi što su se prvi povukli iz sporazuma. I to je jedina istina.
I da. Šta ako su anti saudijske i izraelske? Pa te dvije zemlje su terorističke zemlje u pravom smislu te riječi.
Tramp je na srecu ponistio 'dogovor'.
...
Aj molim te zamisli sljedece, da bi nekako shvatio o cemu se radi. Zamisli da Rusija na Balkanu formira 10-tine paravojnih formacija...
- 10 000 tesko naoruzanih pravoslavnih ekstremista u BiH
- 10 000 u CG
- 10 000 u Makedoniji
- 5 000 na Kosovu
- 5 000 u Hrvatskoj
- 20 000 u Srbiji
- 20 000 u Rumuniji
- 20 000 u Bugarskoj
- 20 000 u Grckoj
Kako bi se postavila Amerika prema tome?
Sta bi ti o tome mislio?
Pa jarane, tolika koncentracija vjerskih ekstremista pod kontrolom Moskve bi bila tempirajuca bomba koja bi kad tad zapalila Balkan.
...
E upravo to radi Iran na BI. Ovo je Irak, gdje Amerika ima investicije vrijedne stotine milijardi dolara. Daj malo ukljuci mozak, mislis da mogu dozvoliti da se ovaj tumor razvija oko americke ambasade, vojnih baza i naftnih postrojenja????????

