nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#20576 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Laplace »

Evolution_IV wrote: 26/04/2021 16:30 kretencina,jebo pleme svoje :twisted: ....ovaj sesirdzija nije svjestan koliku je srecu imao :shock: :run:
Još veću sreću je imao čovjek koji je prelazio cestu. Za par centimetara je izbjegao da ga ovaj pokupi.
dorkcic
Posts: 776
Joined: 19/12/2008 20:26

#20577 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by dorkcic »

Ovdje je moglo bit mrtvih ko u priči, ovakve majmune treba razapet na sudu i u medijima
avijon
Posts: 1840
Joined: 20/08/2012 22:10

#20578 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by avijon »

Eto pa se bunite kad neko na tretovaru parkira
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#20579 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by NediM17 »

Moram ih pitat' 'dje su vitre dali. :-D
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#20580 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by foxlife »

gledao na mobitelu i kako je ono glupo da vidis samo pola snimke kontam bmw skrivio nesrecu i zabio se ovako
tek sada vidim da je ovaj proletio i ostetio skoro sva auta duzinom ulice

jbt koji kreten
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#20581 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by foxlife »

sherbett wrote: 26/04/2021 16:58 Trebali bi loto uplatit svi troje :-)
ne trebaju jer su potrosili srecu :D
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#20582 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by UmaX »

Ovaj sto je izgubio kontrolu izgubio je prije nego sto je udario u BMW-a. Vec u tom trenutku je auto islo na dva tocka.

Sva sreca pa niko ne pogide.
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#20583 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Laplace »

UmaX wrote: 26/04/2021 18:35 Ovaj sto je izgubio kontrolu izgubio je prije nego sto je udario u BMW-a. Vec u tom trenutku je auto islo na dva tocka.

Sva sreca pa niko ne pogide.
Da. Imaju slike na FB stranici "Prometne zgode i nezgode". Prije BMW-a je dosta auta već bilo oštećeno.
User avatar
Optimist
Posts: 15531
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#20584 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Optimist »

UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#20585 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by UmaX »

Otplacivace kredit dok je ziv. :lol: :lol: :lol:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#20586 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by insaneinthebrain »

ova trojica sto ih je fulio. lucky to be alive :-) :run:
costacurta
Posts: 3642
Joined: 05/05/2005 08:25

#20587 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by costacurta »

UmaX wrote: 26/04/2021 18:38 Otplacivace kredit dok je ziv. :lol: :lol: :lol:
Ma kako to.
Ono ko fol pritrčiš da vidiš jel živ, ako jest samo se okreneš oko sebe da vidiš snima li ko i nabiješ ga petom po njušci. Al uz pitanja, kao ti mu pomažeš:
"kako si!? Pa u glavu BAAM... "drži se! SPIČ..... " ide pomoć..GRUUUH"
Jbo mu pas mater klošarsku :twisted:
User avatar
Laertes
Posts: 5064
Joined: 08/01/2015 18:25

#20588 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Laertes »

Uticaj Sebastiana Ogiera i WRC na promet u Zagrebu
User avatar
konektovan
Posts: 51455
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#20589 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by konektovan »

Bezbeli neki premium švabo krivac...
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#20590 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by insaneinthebrain »

deda pomislio da je rejser :zzzz:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#20591 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by foxlife »

i onda dodju neki kazu stari su svi obzirni i super vozaci
a kladim se da bar 50% sranja na cesti naprave ovakvi ovi u 50im i sl
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#20592 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Laplace »

foxlife wrote: 26/04/2021 19:21 i onda dodju neki kazu stari su svi obzirni i super vozaci
a kladim se da bar 50% sranja na cesti naprave ovakvi ovi u 50im i sl
Polako s tim "ovi u pedesetim", imajte obzira prema nama koji im se primičemo. :D
User avatar
Logovan
Posts: 102857
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#20593 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Logovan »

sherbett wrote: 26/04/2021 16:15 Meni se cini Audi
Tip je prezivio

Pa naravno, audi

Kak da postavim video?

Edit evo ga na youtubeu prije 10 min

:shock: :shock: :shock: Jebo te pa šta čovjek da kaže :run:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#20594 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by foxlife »

sreca samo sto je bio u "modernom" autu
mada je tu sada i paradoks da je bio u nekom golfu vjerovatno ne bi ni mogao toliku brzinu i snagu razviti na tako maloj udaljenosti pa ne bi letio kao sto je to uradio sa ovim autom
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#20595 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by foxlife »

Laplace wrote: 26/04/2021 19:29
foxlife wrote: 26/04/2021 19:21 i onda dodju neki kazu stari su svi obzirni i super vozaci
a kladim se da bar 50% sranja na cesti naprave ovakvi ovi u 50im i sl
Polako s tim "ovi u pedesetim", imajte obzira prema nama koji im se primičemo. :D
znam da je zajebancija i sve to

ali iskreno nemam obzira prema majci a kamoli drugima
ako si kreten koji divlja nema tu obzira imao ti 20 ili 55

svi mi manje vise nekad prekrsimo neki zakon svjesno ili nesvjesno mada vecinom nesvjesno al uvijek se nadju oni bez obzira na godine da se pokazu sa stavom znas ti ko sam ja sta mi mozes i sl
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#20596 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Laplace »

foxlife wrote: 26/04/2021 19:49
Laplace wrote: 26/04/2021 19:29
foxlife wrote: 26/04/2021 19:21 i onda dodju neki kazu stari su svi obzirni i super vozaci
a kladim se da bar 50% sranja na cesti naprave ovakvi ovi u 50im i sl
Polako s tim "ovi u pedesetim", imajte obzira prema nama koji im se primičemo. :D
znam da je zajebancija i sve to

ali iskreno nemam obzira prema majci a kamoli drugima
ako si kreten koji divlja nema tu obzira imao ti 20 ili 55

svi mi manje vise nekad prekrsimo neki zakon svjesno ili nesvjesno mada vecinom nesvjesno al uvijek se nadju oni bez obzira na godine da se pokazu sa stavom znas ti ko sam ja sta mi mozes i sl
Jasno. Nema tu potrebe za nekim obzirima za idiotima koji ceste koriste kao staze za trkanje. Ovo je za doživotnu zabranu ne samo vožnje nego zabranu sjedenja i na suvozačevom mjestu.
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#20597 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by lavic »

sherbett wrote: 26/04/2021 19:06 Sta je najbolje, tip je u finim godinama, nije klinac nabrijani
Gospodin je. ‘ 54 godiste, nije pio... otelo mu se auto.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38021
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#20598 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Bobi »

bNije mu se oteo, bahata osoba, ima ih isto kao ovih mladjih, sila udarila u glavu, auto od 50k+...garant neki lokalni poduzetnik blizak vladajucim, po obicaju.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38021
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#20599 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Bobi »

Pa ocevidci kazu da je sjeo na zidic i samo se smješkao, kao ono...boli me briga, ima fotografija na netu. Faca ko Silvester Stalone :D.
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#20600 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by lavic »

sherbett wrote: 26/04/2021 21:27
lavic wrote: 26/04/2021 21:17
sherbett wrote: 26/04/2021 19:06 Sta je najbolje, tip je u finim godinama, nije klinac nabrijani
Gospodin je. ‘ 54 godiste, nije pio... otelo mu se auto.
Da, al zasto mu se oteo gas?
Precjenio svoje mogucnosti, nista sto se ne desava svugdje u svijetu.
Post Reply