NOVE CIJENE GORIVA
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Optimist
- Posts: 15518
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#20526 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Dovoljno je pogledati kakva auta kupuje Aba Travnik da skontate kolike se tu pare vrte.
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#20527 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Šta znači dobar hljeb, od pekare se krenulo 
- Optimist
- Posts: 15518
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#20528 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Valjao belo. 
Ima i sad pekara, jedna od skupljih u Travniku.
Ima i sad pekara, jedna od skupljih u Travniku.
-
boshniak
- Posts: 2007
- Joined: 20/04/2014 11:48
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#20530 Re: NOVE CIJENE GORIVA
UMAX Vogošća:
D5 - 1,81
Super 95 - 1,91
LPG - 0,96
D5 - 1,81
Super 95 - 1,91
LPG - 0,96
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#20531 Re: NOVE CIJENE GORIVA
bas me sad zanima ko ce to spustiti 15 pf gorivo
https://www.klix.ba/biznis/privreda/od- ... /200401143
https://www.klix.ba/biznis/privreda/od- ... /200401143
-
Mehemed
- Posts: 6192
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#20532 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Oni čiji je litar po 2.21

-
zippoo87
- Posts: 19653
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#20533 Re: NOVE CIJENE GORIVA
neki ce cak 5 feninga spustiti...zamisli koji oni teror sada prolaze 
pa minimalno je trebalo od 15-30 feninga da bude pojeftinjenje i to ono prvo,pa ce kasnije jos spustati
koji kartel jbte
pa minimalno je trebalo od 15-30 feninga da bude pojeftinjenje i to ono prvo,pa ce kasnije jos spustati
koji kartel jbte
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#20534 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Jbt pa trebaju marku spustit, a ne 10 feninga.
Dobro je neko reko, ovo je ba prvoaprilska, nece oni ni feniga spustit.

Dobro je neko reko, ovo je ba prvoaprilska, nece oni ni feniga spustit.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#20535 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Auuu vidi vidi valjda su na vrijeme digli da mogu da snize cijenevjeshalica wrote: ↑01/04/2020 16:41 bas me sad zanima ko ce to spustiti 15 pf gorivo![]()
https://www.klix.ba/biznis/privreda/od- ... /200401143
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#20536 Re: NOVE CIJENE GORIVA
ma more lož ulje spustiti za 15pf al to dostava kucna adresa ovo ono...hahahha
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#20537 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Hifa je primjer svima, da vidis parkirane flote u Hotonju: dvije S klase AMG u zutoj boji, zuti Boxter, mislim da ima i treca S klasa coupe sa dvoja vrata. Prije se vidjao i crveni SLS. Zaradile hadzije od pumpe u Hercegovini.
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#20538 Re: NOVE CIJENE GORIVA
To je samo sirotilja kupovala ta auta....a bogatuni se vozali u dvicama sam ti ne kontas
- kabal1337
- Posts: 13441
- Joined: 11/02/2012 21:08
#20539 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Toliko o snizenju goriva....
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#20540 Re: NOVE CIJENE GORIVA
IZRAČUNALI SMO: Nabavna cijena benzina 1,55 KM sa svim pristojbama, dizela 1,60 maraka, marža 0,5 KM
http://m.pogled.ba/clanak/izracunali-sm ... -km/192065
http://m.pogled.ba/clanak/izracunali-sm ... -km/192065
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#20541 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Na lijekove potrošili dabogda, to je jedino što mogu reći.Dzontra_Volta wrote: ↑02/04/2020 08:56 IZRAČUNALI SMO: Nabavna cijena benzina 1,55 KM sa svim pristojbama, dizela 1,60 maraka, marža 0,5 KM
http://m.pogled.ba/clanak/izracunali-sm ... -km/192065
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#20542 Re: NOVE CIJENE GORIVA
kad bude uređena država možemo laprdati o uređenom sistemu kad je u pitanju nafta i naftaši
dotad ništa
par kretena otvorilo sirom države puNpe i uzimaju bez ikakve kontrole
jer im je drzava to omogucila
jer tako izvlače se pare
i finansiraju foteljaši
samo drugim tokovima
prema tome....kad budu neki drugi ljudi i sistem vlasti mozemo očekivati nesto bolje
do tad nek neko snizi gorivo sa 2,21 na 2,15....
ako bud snizili bas me zanima hoel na EP Aerodrom biti D4 1,90, posto je sada 1,96 ili ce ostati na istoj cijeni.....a lafo d5 uvijek drzi cijenu, razlika između beznica i dizela skoro 35pf,a nekada je bila nikakva
dotad ništa
par kretena otvorilo sirom države puNpe i uzimaju bez ikakve kontrole
jer im je drzava to omogucila
jer tako izvlače se pare
i finansiraju foteljaši
samo drugim tokovima
prema tome....kad budu neki drugi ljudi i sistem vlasti mozemo očekivati nesto bolje
do tad nek neko snizi gorivo sa 2,21 na 2,15....
ako bud snizili bas me zanima hoel na EP Aerodrom biti D4 1,90, posto je sada 1,96 ili ce ostati na istoj cijeni.....a lafo d5 uvijek drzi cijenu, razlika između beznica i dizela skoro 35pf,a nekada je bila nikakva
-
boshniak
- Posts: 2007
- Joined: 20/04/2014 11:48
#20543 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Evo kako prolaze naftni buntovnici i vlasnici pumpi koji nece da igraju po pravilima kartela
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 3117443847
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 3117443847
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#20544 Re: NOVE CIJENE GORIVA
kad vec nema vlasti da reguliseboshniak wrote: ↑02/04/2020 10:15 Evo kako prolaze naftni buntovnici i vlasnici pumpi koji nece da igraju po pravilima kartela
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 3117443847
trebaju ljudi zapamtiti ko je ko pa kad prodje ova kriza aBd
podrzati one koji su se pokazali ok tokom krize
- Qler
- Posts: 25827
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#20546 Re: NOVE CIJENE GORIVA
jeste, spustio nam ga je 
- spinel_
- Posts: 6633
- Joined: 15/11/2013 02:33
#20548 Re: NOVE CIJENE GORIVA
U Green Oilu je i jucer cijena bila 1,96 
- pepeljara
- Posts: 7347
- Joined: 22/08/2003 00:00
#20549 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ma foliraiu, klasika.
- aCme
- Posts: 4542
- Joined: 23/04/2010 01:06
#20550 Re: NOVE CIJENE GORIVA
U prosjeku opet imaju zaradu 0,40 KM/l





