Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#20501 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

DF će predložiti Vladu FBiH SDA i HDZ
Jel ovo namjerno da se sve uruši i sruši ili šta
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#20502 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by _BataZiv_0809 »

I na kraju ispade ono cemu su se mnogi glasaci DF nadali. Podrzite formiranje vlade, ali u njoj ne ucestvujte :izet:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#20503 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

Željko gotov si
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#20504 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by VjecitiStudent »

Šta je na kraju DF dobio od ove cijele koalicijske avanture?
Stav o manjinskoj vladi su mogli uputiti još 11. oktobra, i tako u startu sačuvati obraz, izvući SDA i HDZ na ledinu ...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#20505 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Hafis wrote:Ja ne bih donosio preuranjene zaključke.
Treba sačekati dok Emir dođe kući i vidjeti na twiteru njegovo očitovanje situacije
To je bilo nisko ... :D
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#20506 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by VjecitiStudent »

Banksy wrote:
Hafis wrote:Ja ne bih donosio preuranjene zaključke.
Treba sačekati dok Emir dođe kući i vidjeti na twiteru njegovo očitovanje situacije
To je bilo nisko ... :D
DF je odlučio da Emir sljedeće četiri godine pomaže Sabini oko maca i cuka.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#20507 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

DF je odlučio da ih neće biti i da se svi vrate u SDP
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#20508 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by It_is_a_Leclerc »

HDZ-enjare cvile, SDA-ovci u šoku, a profesionalni pljuvači DF ni sami ne znaju šta bi mislili...

U najkraćem, DF :thumbup: :thumbup:

Znate šta sad rade Bakir i Dragan ?! Plaču k'o kišna godina ! Jer, ko će usvajati odluke manjinske vlade :lol: 'ta neće valjda ona šaka jada HDZ-ovaca u PFBiH ?! Koliko ih je uopšte ? 3-4 ?!
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#20509 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

VjecitiStudent wrote:
Banksy wrote:
Hafis wrote:Ja ne bih donosio preuranjene zaključke.
Treba sačekati dok Emir dođe kući i vidjeti na twiteru njegovo očitovanje situacije
To je bilo nisko ... :D
DF je odlučio da Emir sljedeće četiri godine pomaže Sabini oko maca i cuka.
Ako ga negdje hitno ne uhljebe, neće na dobro ...
User avatar
Altsa
Posts: 9226
Joined: 19/03/2004 18:31

#20510 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Altsa »

Zeljko uradio si ono sto bi i ja, izasao i poslao ih u 3pm. Znaci opravdao si moj glas koji sam ti dao na izborima. Sada je do ridobradog kriminalca da se vadi kako zna i umije ali prije toga nek kupi vazelin zbog krimosa iz adz-a.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#20511 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

StupskaBitanga wrote:DF je odlučio da ih neće biti i da se svi vrate u SDP
E sad je pitanje hoće li ih SDP, i šta će im ikako ...
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#20512 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by It_is_a_Leclerc »

Altsa wrote:Zeljko uradio si ono sto bi i ja, izasao i poslao ih u 3pm. Znaci opravdao si moj glas koji sam ti dao na izborima. Sada je do ridobradog kriminalca da se vadi kako zna i umije ali prije toga nek kupi vazelin zbog krimosa iz adz-a.
I moj isto !

Ponosan sam na Željka Komšića, Emira Suljagića i DF, što su pokazali državnički stav. :thumbup: :bih:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#20513 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hafis »

_BataZiv_0809 wrote:I na kraju ispade ono cemu su se mnogi glasaci DF nadali. Podrzite formiranje vlade, ali u njoj ne ucestvujte :izet:
Ja se sjećam da je Želja govorio da uopće nije bitan broj fotelja, već ideja. Čajk je govorio da se odmah po uspostavljanju skupština može krenuti s donošenjem nekih zakona, ne čekajući uspostavu vlasti. Pa onda je rekao da neće nikakvih fotelja...dosta mu je mjesto ''ostalih''...svašta je obećavao...
i na kraju ga uhvatilo u pokušaju zapasavanja šest pozicija.
Ovako mi svejedno, ali stranka koju vode onakva dva, izrazit ću se najblaže što mogfu: nekonzistentna lika - Želja i Brada, ne može se smatrati ozbiljnim partnerom. Bilo bi tu dobre srtke i gubitka vremena, i pogotovo svakakvih doživljaja u ''kužini''. Zato, najbolje ih je ovako ispratiti, u samom strartu.
Uostalom, mladost i neiskustvo pa im se može ovo soliranje oprostiti ... vrijeme je tek pred njima :) ...
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#20514 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

Banksy wrote:
StupskaBitanga wrote:DF je odlučio da ih neće biti i da se svi vrate u SDP
E sad je pitanje hoće li ih SDP, i šta će im ikako ...
Nikšić je postao guru ŽK
Recimo kako je Nikšić izjavio da mu je on lično rekao da je insistiranje na vertikali pozicija blago rečeno stupidno i da je u tome očito vidio namjere HDZ sa finansijama
Kakav tal-dogovor-interes postoji na relaciji Terenerka-drug Željko tek ćemo vidjeti
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#20515 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by bh.tornjak »

It_is_a_Leclerc wrote:
Altsa wrote:Zeljko uradio si ono sto bi i ja, izasao i poslao ih u 3pm. Znaci opravdao si moj glas koji sam ti dao na izborima. Sada je do ridobradog kriminalca da se vadi kako zna i umije ali prije toga nek kupi vazelin zbog krimosa iz adz-a.
I moj isto !

Ponosan sam na Željka Komšića, Emira Suljagića i DF, što su pokazali državnički stav. :thumbup: :bih:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#20516 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by VjecitiStudent »

It_is_a_Leclerc wrote:HDZ-enjare cvile, SDA-ovci u šoku, a profesionalni pljuvači DF ni sami ne znaju šta bi mislili...

U najkraćem, DF :thumbup: :thumbup:

Znate šta sad rade Bakir i Dragan ?! Plaču k'o kišna godina ! Jer, ko će usvajati odluke manjinske vlade :lol: 'ta neće valjda ona šaka jada HDZ-ovaca u PFBiH ?! Koliko ih je uopšte ? 3-4 ?!
SDA 29
HDZ 12
+
SBiH 3
BPS 4

i eto većine u parlamentu FBiH
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#20517 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Hafis wrote:
Ja se sjećam da je Želja govorio da uopće nije bitan broj fotelja, već ideja. Čak je govorio da se odmah po uspostavljanju skupština može krenuti s donošenjem nekih zakona, ne čekajući uspostavu vlasti. Pa onda je rekao da neće nikakvih fotelja...dosta mu je mjesto ''ostalih''...svašta je obećavao...
i na kraju ga uhvatilo u pokušaju zapasavanja šest pozicija.
Upravo o tome mislim. Od silne šuplje priče i obećanja, na kraju je pao na jednoj fotelji.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#20518 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hafis »

It_is_a_Leclerc wrote:
Altsa wrote:Zeljko uradio si ono sto bi i ja, izasao i poslao ih u 3pm. Znaci opravdao si moj glas koji sam ti dao na izborima. Sada je do ridobradog kriminalca da se vadi kako zna i umije ali prije toga nek kupi vazelin zbog krimosa iz adz-a.
I moj isto !

Ponosan sam na Željka Komšića, Emira Suljagića i DF, što su pokazali državnički stav. :thumbup: :bih:
Ipak je stari has Čovke pokazao Osimovu mudrost i Mešinu smirenost i priveo utakmicu kraju...a nije se ni oznojio da valja.

Ipak čestitke nadahnutoj i borbenoj ekipi DF-a za zalaganje i dopinos ovom derbiju :thumbup:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#20519 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

VjecitiStudent wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:HDZ-enjare cvile, SDA-ovci u šoku, a profesionalni pljuvači DF ni sami ne znaju šta bi mislili...

U najkraćem, DF :thumbup: :thumbup:

Znate šta sad rade Bakir i Dragan ?! Plaču k'o kišna godina ! Jer, ko će usvajati odluke manjinske vlade :lol: 'ta neće valjda ona šaka jada HDZ-ovaca u PFBiH ?! Koliko ih je uopšte ? 3-4 ?!
SDA 29
HDZ 12
+
SBiH 3
BPS 4

i eto većine u parlamentu FBiH
ekipa za propast
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#20520 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by It_is_a_Leclerc »

Podržavam Vladu SDA, HDZ, SNSD, SBiH (i Halilovićevi radikali).

Posljednji put je to baš super ispalo :thumbup:

DF :thumbup:
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#20521 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

Ili šest fotelja ili ništa....

Zajedno u promjene....

Ali eto barem imamo vladu FBiH.....
Last edited by HM 2011 on 01/03/2015 17:23, edited 1 time in total.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#20522 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:
Altsa wrote:Zeljko uradio si ono sto bi i ja, izasao i poslao ih u 3pm. Znaci opravdao si moj glas koji sam ti dao na izborima. Sada je do ridobradog kriminalca da se vadi kako zna i umije ali prije toga nek kupi vazelin zbog krimosa iz adz-a.
I moj isto !

Ponosan sam na Željka Komšića, Emira Suljagića i DF, što su pokazali državnički stav. :thumbup: :bih:
Ipak je stari has Čovke pokazao Osimovu mudrost i Mešinu smirenost i priveo utakmicu kraju...a nije se ni oznojio da valja.

Ipak čestitke nadahnutoj i borbenoj ekipi DF-a za zalaganje i dopinos ovom derbiju :thumbup:
haj sad doktore premotaj film na oktobar pa vidi sta sam govorio o manjinskoj vladi :D i dalje vjerujes u vlastitu propagandu i mislis da je komsic duduk i diletant? :D

sad se sda i hdz nemaju vise iza koga kriti... sto je dosta veci problem za sda nego za covica - jer ce sami polagati racune u ovom mandatu, bas onako kako sam se i nadao prije pola godine... a kurcenja nema - manjinska vlada :lol:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#20523 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

Mi bi radili ali nije do nas
SDA fora
vade_mecum
Posts: 2300
Joined: 16/08/2009 09:34

#20524 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by vade_mecum »

VjecitiStudent wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:HDZ-enjare cvile, SDA-ovci u šoku, a profesionalni pljuvači DF ni sami ne znaju šta bi mislili...

U najkraćem, DF :thumbup: :thumbup:

Znate šta sad rade Bakir i Dragan ?! Plaču k'o kišna godina ! Jer, ko će usvajati odluke manjinske vlade :lol: 'ta neće valjda ona šaka jada HDZ-ovaca u PFBiH ?! Koliko ih je uopšte ? 3-4 ?!
SDA 29
HDZ 12
+
SBiH 3
BPS 4

i eto većine u parlamentu FBiH
ne valja ti matematika
User avatar
hornet
Posts: 403
Joined: 17/07/2009 19:34

#20525 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by hornet »

Dobar potez Komsica. Za njega prvenstveno, zgazio ih je. He's back.
Post Reply