Bgm moKe uzeo si ga danasKemal Malovčić wrote:ja se probudio, nisam mogo više spavatizgleda da me je jedino @leet prestigo, ko i uvijek
FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#2051 Re: FK Sarajevo - Europa League
-
chsk
- Posts: 266
- Joined: 12/11/2010 23:18
#2052 Re: FK Sarajevo - Europa League
Kemal Malovčić wrote:ja se probudio, nisam mogo više spavatizgleda da me je jedino @leet prestigo, ko i uvijek
Nije on ni spav'o vjeruj
- Salah ad-Din
- Posts: 1324
- Joined: 05/05/2012 15:08
#2053 Re: FK Sarajevo - Europa League
Joj raja, kako izgurati još 7 sati, pomahnitat ću 
- Tayyip
- Posts: 620
- Joined: 22/07/2012 19:49
- Location: Sumbuluša - između Kovača i Vratnika
#2054 Re: FK Sarajevo - Europa League
R A Z A P N I!
-
Sa_u_srcu
- Posts: 1868
- Joined: 19/10/2010 23:09
#2055 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ako pobijedimo, omrsit cu se veceras, neka mi dragi Bog oprosti..... 
Last edited by Sa_u_srcu on 26/07/2012 14:04, edited 1 time in total.
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#2056 Re: FK Sarajevo - Europa League
P O D E R I!
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#2058 Re: FK Sarajevo - Europa League
Momci neka vam je sa srecom, imate podrsku iz Ze.

- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#2059 Re: FK Sarajevo - Europa League
Je l' fakat ?Sa_u_srcu wrote:SOLD OUT....KARATA NEMAAAAAAAAAAAA
- moa
- Posts: 3700
- Joined: 19/09/2007 13:08
- Location: nestala lokacija
#2060 Re: FK Sarajevo - Europa League
Pobjedi se nadam ali prolazu ne 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2061 Re: FK Sarajevo - Europa League
fakatSarajevo_Grad wrote:Je l' fakat ?Sa_u_srcu wrote:SOLD OUT....KARATA NEMAAAAAAAAAAAA
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#2062 Re: FK Sarajevo - Europa League
ma mora biti karata pred stadionom
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2063 Re: FK Sarajevo - Europa League
Moguće da su ostavili nešto za kontenjere, zna li neko kada počinje prodaja u njima ?
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#2064 Re: FK Sarajevo - Europa League
dobro je i vrijeme sve je dobro
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#2065 Re: FK Sarajevo - Europa League
kad smo kod podrske, cuo sam da je nekoliko momaka iz Dresdena došlo, te da ce i navijaci torcide sandzaka doci ?
- Tayyip
- Posts: 620
- Joined: 22/07/2012 19:49
- Location: Sumbuluša - između Kovača i Vratnika
#2066 Re: FK Sarajevo - Europa League
kako predeverati do večeras?Kemal Malovčić wrote:dobro je i vrijeme sve je dobro
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#2067 Re: FK Sarajevo - Europa League
Nije to stvar u sjedenju, to je mnogo dublje. Bitno je stajati na pravoj poziciji, jednostavno, ako nisam na svojoj stolici (ako ne sjedim na njoj ili stojim ispred nje), to je zijan ko kuća. Odmah znaš, ne moraš ni gledati utakmicu.vozač wrote:misliš da ćeš sjeditiObuca9 wrote:Ubi me nervoza, jebem ti tito majku... Hoćel' više tih 9 sati....
P.S.
Imam neku šuhvu, da će mi neki evropa navijač zauzeti stolicu, ato bi bilo jako ružno
Zato, bolje vam je da mi pomognete u tjeranju kakvog indijanca, ako se usudi stati tamo gdje mu nije mjesto, inače ništa od Zete
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#2068 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ovaj u trenerci, što se češe po nosu.kokuz_sa wrote:jel to novi na slici
ili sam pobrkao s nekim od ovih nam "starih" pridoslica
ovaj BB
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#2069 Re: FK Sarajevo - Europa League
il grize košpe
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#2070 Re: FK Sarajevo - Europa League
e taj..meni nepoznat..mada nisam jos pofatao ove nove kako izgledaju..al svi imaju brojeve sem ovogaObuca9 wrote:Ovaj u trenerci, što se češe po nosu.kokuz_sa wrote:jel to novi na slici
ili sam pobrkao s nekim od ovih nam "starih" pridoslica
ovaj BB
a i lici nekako na ovog sto ga spominju

- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2072 Re: FK Sarajevo - Europa League
Još nemam mutual friends 
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#2073 Re: FK Sarajevo - Europa League
Kakav mutual friends, vidiš da ovaj ne dodaje frajere, samo mu koke u rajileet wrote:Još nemam mutual friends
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#2074 Re: FK Sarajevo - Europa League
Samo polako ... to je isto k'o kad kazes haverima da si upoznao dobru cupi... prvi dan nema zajednickih prijatelja, za tri dana 60, a rekao si trojici za nju 
kao sto sam i ocekivao shebase sve ovi internet ratnici, sad ne mozes ni otici pozdraviti goste iz Bugarske
kao sto sam i ocekivao shebase sve ovi internet ratnici, sad ne mozes ni otici pozdraviti goste iz Bugarske
- vozač
- Posts: 1731
- Joined: 19/02/2010 11:46
#2075 Re: FK Sarajevo - Europa League
znači, u opštem je interesu da ti budeš na svojoj stolici, e pa ako je tako onda ... ZNA SEObuca9 wrote:Nije to stvar u sjedenju, to je mnogo dublje. Bitno je stajati na pravoj poziciji, jednostavno, ako nisam na svojoj stolici (ako ne sjedim na njoj ili stojim ispred nje), to je zijan ko kuća. Odmah znaš, ne moraš ni gledati utakmicu.vozač wrote:misliš da ćeš sjeditiObuca9 wrote:Ubi me nervoza, jebem ti tito majku... Hoćel' više tih 9 sati....
P.S.
Imam neku šuhvu, da će mi neki evropa navijač zauzeti stolicu, ato bi bilo jako ružno
Zato, bolje vam je da mi pomognete u tjeranju kakvog indijanca, ako se usudi stati tamo gdje mu nije mjesto, inače ništa od Zete
nego, šta ćemo ako bude neka indijanka u bordo bijelom kao npr.
http://bleacherreport.com/articles/8860 ... ver/page/6
