Jefferson se vec izjasnio!johntra wrote:sad će jefferson reći da ovo ne valja...
Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
jefferson
- Posts: 14969
- Joined: 28/08/2007 05:31
- Location: U.S.A
#2051 Re: Dolazi zima - zimske gume
- Qler
- Posts: 25828
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#2052 Re: Dolazi zima - zimske gume
Qler wrote:Može li me neko konkretno uputiti gdje su najjeftinije u Sarajevu Continental TS850 ili Dunlop wintersport 4d? 205/55 R16 dimenzije su u pitanju..
Zna li neko?
- JOINT_1921
- Posts: 2433
- Joined: 22/06/2012 16:03
- Location: Grbavica
- Vozim: odlično
#2053 Re: Dolazi zima - zimske gume
Po iskustvu sa drugim gumama, onda probaj nazvati guma-pro pa pitaj za cijene...
- autoinfo
- Posts: 3
- Joined: 14/12/2012 08:48
- Location: BiH
- Contact:
#2054 Re: Dolazi zima - zimske gume
Veliki izbor zimskih guma po akcijskim cijenam u Sarajevu možete naći u GUMA PRO na novoj lokaciji u ulici Džemala Bijedića 178.
Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati : http://www.autoinfo.ba/kontakt


Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati : http://www.autoinfo.ba/kontakt


-
ado-šampion
- Posts: 6025
- Joined: 13/07/2004 20:02
- Location: Sarajevo
#2055 Re: Dolazi zima - zimske gume
Drug pogledaj Maja gume kod Zisa, tamo su proljetos Continental bile najpovoljnije u Sarajevu.Qler wrote:Qler wrote:Može li me neko konkretno uputiti gdje su najjeftinije u Sarajevu Continental TS850 ili Dunlop wintersport 4d? 205/55 R16 dimenzije su u pitanju..
Zna li neko?
Povoljne gume su jos bile u Kasindolskoj, Robni promet cini mi se da se zove, cim udjes u Kasindolsku s desne strane, tamo sam kupio zadnje svoje zimske, GY UG7+, bile su najpovoljnije u Sarajevu. Samo ne sjecam se imaju li Dunlop, ali ako imaju GY onda vjerovatno imaju i Dunlop.
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#2056 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ima i makbel.ado-šampion wrote:Drug pogledaj Maja gume kod Zisa, tamo su proljetos Continental bile najpovoljnije u Sarajevu.Qler wrote:Qler wrote:Može li me neko konkretno uputiti gdje su najjeftinije u Sarajevu Continental TS850 ili Dunlop wintersport 4d? 205/55 R16 dimenzije su u pitanju..
Zna li neko?
Povoljne gume su jos bile u Kasindolskoj, Robni promet cini mi se da se zove, cim udjes u Kasindolsku s desne strane, tamo sam kupio zadnje svoje zimske, GY UG7+, bile su najpovoljnije u Sarajevu. Samo ne sjecam se imaju li Dunlop, ali ako imaju GY onda vjerovatno imaju i Dunlop.
-
ado-šampion
- Posts: 6025
- Joined: 13/07/2004 20:02
- Location: Sarajevo
#2057 Re: Dolazi zima - zimske gume
Da, ali kad se malo raspitas po gradu vidis da je Makbel uglavnom skuplji do 20% od najjeftinijih varijanti, a covjek trazi najjeftinije.direstraits0078 wrote:Ima i makbel.ado-šampion wrote: Drug pogledaj Maja gume kod Zisa, tamo su proljetos Continental bile najpovoljnije u Sarajevu.
Povoljne gume su jos bile u Kasindolskoj, Robni promet cini mi se da se zove, cim udjes u Kasindolsku s desne strane, tamo sam kupio zadnje svoje zimske, GY UG7+, bile su najpovoljnije u Sarajevu. Samo ne sjecam se imaju li Dunlop, ali ako imaju GY onda vjerovatno imaju i Dunlop.
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#2058 Re: Dolazi zima - zimske gume
ado-šampion wrote:Da, ali kad se malo raspitas po gradu vidis da je Makbel uglavnom skuplji do 20% od najjeftinijih varijanti, a covjek trazi najjeftinije.direstraits0078 wrote:Ima i makbel.ado-šampion wrote: Drug pogledaj Maja gume kod Zisa, tamo su proljetos Continental bile najpovoljnije u Sarajevu.
Povoljne gume su jos bile u Kasindolskoj, Robni promet cini mi se da se zove, cim udjes u Kasindolsku s desne strane, tamo sam kupio zadnje svoje zimske, GY UG7+, bile su najpovoljnije u Sarajevu. Samo ne sjecam se imaju li Dunlop, ali ako imaju GY onda vjerovatno imaju i Dunlop.
A možda može čovjek uzeti i telefon u ruke i okrenuti par brojeva.
- Qler
- Posts: 25828
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#2059 Re: Dolazi zima - zimske gume
Moze covjek uzeti telefon i okrenuti par brojeva, i nasao sam makbel, sava, i jos neke... ali nemam broj od npr. maje,
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#2060 Re: Dolazi zima - zimske gume
ko to jos postuje cjenovnike kada je rijec o placanju gotovinom
od 5 do 15 % moguce ciganisanje, kada se jos tome doda besplatna montaza i balans eto ga, lijepa usteda se pomoli.
ali ne moze to preko foruma i interneta, telefon u ruke ili volan i nadje se dobra ponuda.
http://www.majagume.ba/kontakt.html
od 5 do 15 % moguce ciganisanje, kada se jos tome doda besplatna montaza i balans eto ga, lijepa usteda se pomoli.
ali ne moze to preko foruma i interneta, telefon u ruke ili volan i nadje se dobra ponuda.
http://www.majagume.ba/kontakt.html
- hrusta
- Posts: 517
- Joined: 24/11/2006 15:01
- Location: Per ardua ad astra....
#2061 Re: Dolazi zima - zimske gume
http://www.metcheck.com/EUROPE/city_for ... n=Sarajevo
Eto snijega ljudi od iduce sedmice, mijenjate gume sto prije....
Eto snijega ljudi od iduce sedmice, mijenjate gume sto prije....
- marketleader
- Posts: 393
- Joined: 03/04/2010 22:56
-
ado-šampion
- Posts: 6025
- Joined: 13/07/2004 20:02
- Location: Sarajevo
#2063 Re: Dolazi zima - zimske gume
Qler evo ti broj Robnog prometa.
Izvinjavam se na upadu.
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#2064 Re: Dolazi zima - zimske gume
Imal ko šta reći za 195-55R16 ESKIMO HP ?
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#2065 Re: Dolazi zima - zimske gume
Bakir1 wrote:ko to jos postuje cjenovnike kada je rijec o placanju gotovinom![]()
od 5 do 15 % moguce ciganisanje, kada se jos tome doda besplatna montaza i balans eto ga, lijepa usteda se pomoli.
ali ne moze to preko foruma i interneta, telefon u ruke ili volan i nadje se dobra ponuda.
http://www.majagume.ba/kontakt.html
Nazoves, pitas koliko i onda kazes: ja ti jarane imam toliko kesa, sad ti vidi da ja pazarim nove gume kod tebe.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#2066 Re: Dolazi zima - zimske gume
meni jucer ciko rusi cijenu auta stidljivo za 5% kes, bez zamjena, bez naglabanja, ma daj ziv bio sta se ceka
kes je cudo nevidjeno u ovim kokuznim vremenima
kes je cudo nevidjeno u ovim kokuznim vremenima
- exCVILA
- Posts: 6
- Joined: 27/07/2013 14:52
#2067 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sta mislite o Nokian cuo sam da ih hvale bas. Ako moze vase misljenje
-
Teufik
- Posts: 4886
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#2068 Re: Dolazi zima - zimske gume
Dvojica jarana imaju. Jako zadovoljni. Model:Nokian WR D3 u dimenzijama 205/55/ R 16 i 195/65 R 15exCVILA wrote:Sta mislite o Nokian cuo sam da ih hvale bas. Ako moze vase misljenje
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#2069 Re: Dolazi zima - zimske gume
Continental TS 850
... Bolje jesti obrok manje dvije sedmice ali imati dobre gume
.
- exCVILA
- Posts: 6
- Joined: 27/07/2013 14:52
#2070 Re: Dolazi zima - zimske gume
Hvala za misljenje
- bach
- Posts: 3478
- Joined: 05/11/2005 11:52
#2071 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ove Cooper gume ( bivši Trayal ) ili protekt gume? Za auto koje se pokrene max 2x mjesečno.
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#2072 Re: Dolazi zima - zimske gume
Uzeo sve 4. Mogao sam 200 jeftinije proci, ali ako vozis zimi, onda je guma najvrijednija i treba uzeti samo najbolje.HB_BHF wrote:Continental TS 850... Bolje jesti obrok manje dvije sedmice ali imati dobre gume
.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#2073 Re: Dolazi zima - zimske gume
nekako mi se cini da se coperu spocitava fabrika koju je kupio i da su relikti proslosti osnovna stvar protiv istog, ja mogu reci da sam imao pomenute gume prije 10 godina i da su bile ok.
Protekt nema smisla pored ovakve cijene nove gume.
Protekt nema smisla pored ovakve cijene nove gume.
- Qler
- Posts: 25828
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#2074 Re: Dolazi zima - zimske gume
drugi profil wrote:Uzeo sve 4. Mogao sam 200 jeftinije proci, ali ako vozis zimi, onda je guma najvrijednija i treba uzeti samo najbolje.HB_BHF wrote:Continental TS 850... Bolje jesti obrok manje dvije sedmice ali imati dobre gume
.
Je li Maja najjeftinija?
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#2075 Re: Dolazi zima - zimske gume
Makbel za kesh -20%Qler wrote:drugi profil wrote:Uzeo sve 4. Mogao sam 200 jeftinije proci, ali ako vozis zimi, onda je guma najvrijednija i treba uzeti samo najbolje.HB_BHF wrote:Continental TS 850... Bolje jesti obrok manje dvije sedmice ali imati dobre gume
.
Je li Maja najjeftinija?
Proizvodnja jesen 2013. (3413)
http://www.makbel.ba/autogume/search.php
Maja nije imala moj profil, tako da je ispala iz komb. (195/60R15)

