Dolazi zima - zimske gume

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#2051 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by jefferson »

johntra wrote:sad će jefferson reći da ovo ne valja...
Jefferson se vec izjasnio!
User avatar
Qler
Posts: 25828
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#2052 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Qler »

Qler wrote:Može li me neko konkretno uputiti gdje su najjeftinije u Sarajevu Continental TS850 ili Dunlop wintersport 4d? 205/55 R16 dimenzije su u pitanju..

Zna li neko?
User avatar
JOINT_1921
Posts: 2433
Joined: 22/06/2012 16:03
Location: Grbavica
Vozim: odlično

#2053 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by JOINT_1921 »

Po iskustvu sa drugim gumama, onda probaj nazvati guma-pro pa pitaj za cijene...
User avatar
autoinfo
Posts: 3
Joined: 14/12/2012 08:48
Location: BiH
Contact:

#2054 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by autoinfo »

Veliki izbor zimskih guma po akcijskim cijenam u Sarajevu možete naći u GUMA PRO na novoj lokaciji u ulici Džemala Bijedića 178.
Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati : http://www.autoinfo.ba/kontakt
Image

Image
ado-šampion
Posts: 6025
Joined: 13/07/2004 20:02
Location: Sarajevo

#2055 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by ado-šampion »

Qler wrote:
Qler wrote:Može li me neko konkretno uputiti gdje su najjeftinije u Sarajevu Continental TS850 ili Dunlop wintersport 4d? 205/55 R16 dimenzije su u pitanju..

Zna li neko?
Drug pogledaj Maja gume kod Zisa, tamo su proljetos Continental bile najpovoljnije u Sarajevu.
Povoljne gume su jos bile u Kasindolskoj, Robni promet cini mi se da se zove, cim udjes u Kasindolsku s desne strane, tamo sam kupio zadnje svoje zimske, GY UG7+, bile su najpovoljnije u Sarajevu. Samo ne sjecam se imaju li Dunlop, ali ako imaju GY onda vjerovatno imaju i Dunlop.
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#2056 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by direstraits0078 »

ado-šampion wrote:
Qler wrote:
Qler wrote:Može li me neko konkretno uputiti gdje su najjeftinije u Sarajevu Continental TS850 ili Dunlop wintersport 4d? 205/55 R16 dimenzije su u pitanju..

Zna li neko?
Drug pogledaj Maja gume kod Zisa, tamo su proljetos Continental bile najpovoljnije u Sarajevu.
Povoljne gume su jos bile u Kasindolskoj, Robni promet cini mi se da se zove, cim udjes u Kasindolsku s desne strane, tamo sam kupio zadnje svoje zimske, GY UG7+, bile su najpovoljnije u Sarajevu. Samo ne sjecam se imaju li Dunlop, ali ako imaju GY onda vjerovatno imaju i Dunlop.
Ima i makbel.
ado-šampion
Posts: 6025
Joined: 13/07/2004 20:02
Location: Sarajevo

#2057 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by ado-šampion »

direstraits0078 wrote:
ado-šampion wrote: Drug pogledaj Maja gume kod Zisa, tamo su proljetos Continental bile najpovoljnije u Sarajevu.
Povoljne gume su jos bile u Kasindolskoj, Robni promet cini mi se da se zove, cim udjes u Kasindolsku s desne strane, tamo sam kupio zadnje svoje zimske, GY UG7+, bile su najpovoljnije u Sarajevu. Samo ne sjecam se imaju li Dunlop, ali ako imaju GY onda vjerovatno imaju i Dunlop.
Ima i makbel.
Da, ali kad se malo raspitas po gradu vidis da je Makbel uglavnom skuplji do 20% od najjeftinijih varijanti, a covjek trazi najjeftinije. :)
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#2058 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by direstraits0078 »

ado-šampion wrote:
direstraits0078 wrote:
ado-šampion wrote: Drug pogledaj Maja gume kod Zisa, tamo su proljetos Continental bile najpovoljnije u Sarajevu.
Povoljne gume su jos bile u Kasindolskoj, Robni promet cini mi se da se zove, cim udjes u Kasindolsku s desne strane, tamo sam kupio zadnje svoje zimske, GY UG7+, bile su najpovoljnije u Sarajevu. Samo ne sjecam se imaju li Dunlop, ali ako imaju GY onda vjerovatno imaju i Dunlop.
Ima i makbel.
Da, ali kad se malo raspitas po gradu vidis da je Makbel uglavnom skuplji do 20% od najjeftinijih varijanti, a covjek trazi najjeftinije. :)



A možda može čovjek uzeti i telefon u ruke i okrenuti par brojeva.
User avatar
Qler
Posts: 25828
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#2059 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Qler »

Moze covjek uzeti telefon i okrenuti par brojeva, i nasao sam makbel, sava, i jos neke... ali nemam broj od npr. maje,
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#2060 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Bakir1 »

ko to jos postuje cjenovnike kada je rijec o placanju gotovinom :lol:
od 5 do 15 % moguce ciganisanje, kada se jos tome doda besplatna montaza i balans eto ga, lijepa usteda se pomoli.
ali ne moze to preko foruma i interneta, telefon u ruke ili volan i nadje se dobra ponuda.
http://www.majagume.ba/kontakt.html
User avatar
hrusta
Posts: 517
Joined: 24/11/2006 15:01
Location: Per ardua ad astra....

#2061 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by hrusta »

http://www.metcheck.com/EUROPE/city_for ... n=Sarajevo


Eto snijega ljudi od iduce sedmice, mijenjate gume sto prije.... :run:
User avatar
marketleader
Posts: 393
Joined: 03/04/2010 22:56

#2062 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by marketleader »

Optimist wrote:
Optimist wrote:Pano u Nedjaricima. Slikano telefonom, zato je losija slika, ali dvije najcesce dimenzije i cijene su:

195/65 R15 - 74 KM
205/55 R16 - 99 KM.

Image
Evo jos jednom, posto je nekima ocigledno mrsko pogledati prethodnu stranu.
Kakve su ove, zna li neko?
ado-šampion
Posts: 6025
Joined: 13/07/2004 20:02
Location: Sarajevo

#2063 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by ado-šampion »

marketleader wrote:
Optimist wrote:
Optimist wrote:Pano u Nedjaricima. Slikano telefonom, zato je losija slika, ali dvije najcesce dimenzije i cijene su:

195/65 R15 - 74 KM
205/55 R16 - 99 KM.

Image
Evo jos jednom, posto je nekima ocigledno mrsko pogledati prethodnu stranu.
Kakve su ove, zna li neko?
Qler evo ti broj Robnog prometa. :D

Izvinjavam se na upadu. :-)
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#2064 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by The BEN10 »

Imal ko šta reći za 195-55R16 ESKIMO HP ?
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#2065 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by direstraits0078 »

Bakir1 wrote:ko to jos postuje cjenovnike kada je rijec o placanju gotovinom :lol:
od 5 do 15 % moguce ciganisanje, kada se jos tome doda besplatna montaza i balans eto ga, lijepa usteda se pomoli.
ali ne moze to preko foruma i interneta, telefon u ruke ili volan i nadje se dobra ponuda.
http://www.majagume.ba/kontakt.html















Nazoves, pitas koliko i onda kazes: ja ti jarane imam toliko kesa, sad ti vidi da ja pazarim nove gume kod tebe. :D
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#2066 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Bakir1 »

meni jucer ciko rusi cijenu auta stidljivo za 5% kes, bez zamjena, bez naglabanja, ma daj ziv bio sta se ceka :D
kes je cudo nevidjeno u ovim kokuznim vremenima ;-)
User avatar
exCVILA
Posts: 6
Joined: 27/07/2013 14:52

#2067 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by exCVILA »

Sta mislite o Nokian cuo sam da ih hvale bas. Ako moze vase misljenje
Teufik
Posts: 4886
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#2068 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Teufik »

exCVILA wrote:Sta mislite o Nokian cuo sam da ih hvale bas. Ako moze vase misljenje
Dvojica jarana imaju. Jako zadovoljni. Model:Nokian WR D3 u dimenzijama 205/55/ R 16 i 195/65 R 15
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#2069 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by HB_BHF »

Continental TS 850 :thumbup: ... Bolje jesti obrok manje dvije sedmice ali imati dobre gume :D .
User avatar
exCVILA
Posts: 6
Joined: 27/07/2013 14:52

#2070 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by exCVILA »

Hvala za misljenje
User avatar
bach
Posts: 3478
Joined: 05/11/2005 11:52

#2071 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bach »

Ove Cooper gume ( bivši Trayal ) ili protekt gume? Za auto koje se pokrene max 2x mjesečno.
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#2072 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by drug_profi »

HB_BHF wrote:Continental TS 850 :thumbup: ... Bolje jesti obrok manje dvije sedmice ali imati dobre gume :D .
Uzeo sve 4. Mogao sam 200 jeftinije proci, ali ako vozis zimi, onda je guma najvrijednija i treba uzeti samo najbolje.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#2073 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Bakir1 »

nekako mi se cini da se coperu spocitava fabrika koju je kupio i da su relikti proslosti osnovna stvar protiv istog, ja mogu reci da sam imao pomenute gume prije 10 godina i da su bile ok.
Protekt nema smisla pored ovakve cijene nove gume.
User avatar
Qler
Posts: 25828
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#2074 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Qler »

drugi profil wrote:
HB_BHF wrote:Continental TS 850 :thumbup: ... Bolje jesti obrok manje dvije sedmice ali imati dobre gume :D .
Uzeo sve 4. Mogao sam 200 jeftinije proci, ali ako vozis zimi, onda je guma najvrijednija i treba uzeti samo najbolje.

Je li Maja najjeftinija?
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#2075 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by drug_profi »

Qler wrote:
drugi profil wrote:
HB_BHF wrote:Continental TS 850 :thumbup: ... Bolje jesti obrok manje dvije sedmice ali imati dobre gume :D .
Uzeo sve 4. Mogao sam 200 jeftinije proci, ali ako vozis zimi, onda je guma najvrijednija i treba uzeti samo najbolje.

Je li Maja najjeftinija?
Makbel za kesh -20%
Proizvodnja jesen 2013. (3413)

http://www.makbel.ba/autogume/search.php

Maja nije imala moj profil, tako da je ispala iz komb. (195/60R15)
Post Reply