Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#2051 Re: Hayat

Post by karanana »

bogami nema nikoline.
mozda je i nju grlo bolilo pa nije ni dosla.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2052 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

karanana wrote: kad smo vec kod ove rijeci, ne vidim nikolinu u backstageu. da je nisu nogirali.
nema je :?
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2053 Re: Hayat

Post by pici »

rekoše da jedna učesnica nije nastupala i daće priopĆenje... :shock:
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#2054 Re: Hayat

Post by karanana »

o dze si vanilla! ja reko ti ne pratis novu sezonu.

nema je, a pakashi sa hayata nisu ni rekli da je nema.
anida je najkompletnija i glasom i stasom.

edit: a rekli su nesto o tome? nisam cuo, bio mi tv na mute.
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2055 Re: Hayat

Post by pici »

ma odmuty TV ova crnka pravi inCindete :dance:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2056 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

ja volem sve sto nije urbano :mrgreen:

maloprije rekose da ce na kraju reci sto ove nema..vjerovatno se nije pojavila, cura lujka prava
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2057 Re: Hayat

Post by pici »

ev moje od SeVe pa da polije priĆaš MALA JE DALA :dance:
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2058 Re: Hayat

Post by pici »

vid Jasmine šHo je seXsitiĆna :dance: :thumbup:
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2059 Re: Hayat

Post by pici »

jeko ovaj PaPak šHo pjeva na kraju :mrgreen:
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2060 Re: Hayat

Post by ema_ »

Kako im više ovaj Enes na nos ne izađe :roll: :roll: :roll:

Ja da sam kamerman ne bih vala ga mogla snimati svaki dan :-)
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#2061 Re: Hayat

Post by karanana »

Image

ne daj se niki. nadam se da ce te pustiti da se vratis.
kaze njen tata da nije mogla nastupiti iz tehnickih razloga. sta sad to znaci?
garant upala dubokog grla.
User avatar
DJe_Nana
Posts: 104
Joined: 10/11/2009 00:21
Location: Drugi sprat dvospratne zgrade...

#2062 Re: Hayat

Post by DJe_Nana »

Ocekuje se drastican pad poziva gledatelja u sutrasnjoj emisiji, naravno zbog odustajanja Nikoline ... :)
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2063 Re: Hayat

Post by pici »

karanana wrote:Image

ne daj se niki. nadam se da ce te pustiti da se vratis.
kaze njen tata da nije mogla nastupiti iz tehnickih razloga. sta sad to znaci?
garant upala dubokog grla.
uuuuu niki ko HaviJon JUBO JETTT :dance: :thumbup: ....jel ozbiljna ta upala grla vidim da se sve kandidatkinje žale na grlo.....seko, seko prestani lizat Ledo.
Nins
Posts: 11
Joined: 20/02/2011 21:47

#2064 Re: Hayat

Post by Nins »

ema_ wrote:Kako im više ovaj Enes na nos ne izađe :roll: :roll: :roll:

Ja da sam kamerman ne bih vala ga mogla snimati svaki dan :-)

Al bas je naporan i nekulturan. Neko prica on prekida da bi rekao neku glupost.
Inace na hayatu se uvijek jedni te isti ljudi pojavljuju, Enes Begovic, Selma Bajrami, Elvira Rahic, Hanka Paldum.. vise su dosadili i Bogu i narodu!

Sto se tice novih zvijezda meni stvarno nije jasno kako su Nikolina, Delila, ona uciteljica i jos neki prosli u TOP40, dok su ispali neki kandidati poput ovih: http://www.youtube.com/watch?v=ZrNQxGMZ_pI, http://www.youtube.com/watch?v=v3xzdFo- ... ideo_title, http://www.youtube.com/watch?v=WswbDRqb ... ideo_title.

Inace Mostarac Anel mi je super, ona mala Emina i Enes.

I ide mi na zivce sto previse Anidu ukivaju u zvijezde. Zenska ocigledno ima zavrsen kafanski fakultet, dok neki mladi ljudi tu tek pocinju. Nemam nista protiv nje, dobro pjeva one kafanske pjesme, al ja ih prosto ne volim. :) I mislim da je ziri prerano poceo da favorizuje odredjene ucesnike.
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#2065 Re: Hayat

Post by zonbirile »

ja nikako da skontam, što je na Vremenskoj prognozi uvijek vrijeme u Australiji i Novom zelandu.Da Švrakićima nije dainica tamo.?
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#2066 Re: Hayat

Post by karanana »

ima puno nase raje tamo hayat preko satelita. mozda im njihove lokalne stanice ne daju tacnu prognozu.
Nins
Posts: 11
Joined: 20/02/2011 21:47

#2067 Re: Hayat

Post by Nins »

zonbirile wrote:ja nikako da skontam, što je na Vremenskoj prognozi uvijek vrijeme u Australiji i Novom zelandu.Da Švrakićima nije dainica tamo.?

NI meni ta Australija i Novi Zeland nikad nece biti jasni.
Ko da eto njihova vremenska nije tacna.

Al najvise me nervira kako kazu Australija, nekako naglase ovo AU.. :S
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#2068 Re: Hayat

Post by Ductus Holedocus »

kako se zove na zmbt voditeljica,musko osisana..Inace joj glavna tema kroasan i jogurt tuzlanske mljekare :D
sweety_hert
Posts: 3
Joined: 19/09/2011 00:06

#2069 Re: Hayat

Post by sweety_hert »

ovo je dobra TV kuca ali ima emisija koje mi se ne svidaju kao npr. ,,Ispuni mi zelju,, ova emisija kada se tek pocela emitirati na hayatu bila je super ali poslije je presla u humanitarnu emisiju trebali su posebno napraviti emisiju za to nemam nista protiv toga da se pomaze ljudima cak naprotiv i ja isto pomazem ljudima kada sam u mogucnosti ali taj naziv emisje mislim da nije adekvatan za to ..... ;-)
Bosanac21
Posts: 268
Joined: 18/05/2011 16:07

#2070 Re: Hayat

Post by Bosanac21 »

Ductus Holedocus wrote:kako se zove na zmbt voditeljica,musko osisana..Inace joj glavna tema kroasan i jogurt tuzlanske mljekare :D
Mirza Vranj
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#2071 Re: Hayat

Post by Ductus Holedocus »

Bosanac21 wrote:
Ductus Holedocus wrote:kako se zove na zmbt voditeljica,musko osisana..Inace joj glavna tema kroasan i jogurt tuzlanske mljekare :D
Mirza Vranj
nije.ovo je neka nova
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#2072 Re: Hayat

Post by boracha »

amra ibrahimovic
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#2073 Re: Hayat

Post by boracha »

karanana wrote:ima puno nase raje tamo hayat preko satelita. mozda im njihove lokalne stanice ne daju tacnu prognozu.
:lol: :lol: :lol:
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2074 Re: Hayat

Post by ema_ »

Ovaj Hayat nije odavno našao nečiju kopiju :zzzz: :zzzz: :zzzz:
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#2075 Re: Hayat

Post by karanana »

ima ljudi koji ok pjevaju.
sara me nastavlja nervirati sa njenim repertoarom josipe lisac i onim tonom. reko joj je profesor da promjeni pa cemo vidjeti ali mi je vjestacka.

cekam trebe, tek sam se ukljucio i nisam jos nista dobro vidio.
Post Reply