Hayat
Moderator: anex
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2051 Re: Hayat
bogami nema nikoline.
mozda je i nju grlo bolilo pa nije ni dosla.
mozda je i nju grlo bolilo pa nije ni dosla.
- plain vanilla
- Posts: 70236
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2052 Re: Hayat
nema jekaranana wrote: kad smo vec kod ove rijeci, ne vidim nikolinu u backstageu. da je nisu nogirali.
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2053 Re: Hayat
rekoše da jedna učesnica nije nastupala i daće priopĆenje... 
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2054 Re: Hayat
o dze si vanilla! ja reko ti ne pratis novu sezonu.
nema je, a pakashi sa hayata nisu ni rekli da je nema.
anida je najkompletnija i glasom i stasom.
edit: a rekli su nesto o tome? nisam cuo, bio mi tv na mute.
nema je, a pakashi sa hayata nisu ni rekli da je nema.
anida je najkompletnija i glasom i stasom.
edit: a rekli su nesto o tome? nisam cuo, bio mi tv na mute.
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2055 Re: Hayat
ma odmuty TV ova crnka pravi inCindete 
- plain vanilla
- Posts: 70236
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2056 Re: Hayat
ja volem sve sto nije urbano
maloprije rekose da ce na kraju reci sto ove nema..vjerovatno se nije pojavila, cura lujka prava
maloprije rekose da ce na kraju reci sto ove nema..vjerovatno se nije pojavila, cura lujka prava
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2057 Re: Hayat
ev moje od SeVe pa da polije priĆaš MALA JE DALA 
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2058 Re: Hayat
vid Jasmine šHo je seXsitiĆna

- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2059 Re: Hayat
jeko ovaj PaPak šHo pjeva na kraju 
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2060 Re: Hayat
Kako im više ovaj Enes na nos ne izađe
Ja da sam kamerman ne bih vala ga mogla snimati svaki dan
Ja da sam kamerman ne bih vala ga mogla snimati svaki dan
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2061 Re: Hayat

ne daj se niki. nadam se da ce te pustiti da se vratis.
kaze njen tata da nije mogla nastupiti iz tehnickih razloga. sta sad to znaci?
garant upala dubokog grla.
- DJe_Nana
- Posts: 104
- Joined: 10/11/2009 00:21
- Location: Drugi sprat dvospratne zgrade...
#2062 Re: Hayat
Ocekuje se drastican pad poziva gledatelja u sutrasnjoj emisiji, naravno zbog odustajanja Nikoline ... 
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2063 Re: Hayat
uuuuu niki ko HaviJon JUBO JETTTkaranana wrote:
ne daj se niki. nadam se da ce te pustiti da se vratis.
kaze njen tata da nije mogla nastupiti iz tehnickih razloga. sta sad to znaci?
garant upala dubokog grla.
-
Nins
- Posts: 11
- Joined: 20/02/2011 21:47
#2064 Re: Hayat
ema_ wrote:Kako im više ovaj Enes na nos ne izađe![]()
![]()
![]()
Ja da sam kamerman ne bih vala ga mogla snimati svaki dan
Al bas je naporan i nekulturan. Neko prica on prekida da bi rekao neku glupost.
Inace na hayatu se uvijek jedni te isti ljudi pojavljuju, Enes Begovic, Selma Bajrami, Elvira Rahic, Hanka Paldum.. vise su dosadili i Bogu i narodu!
Sto se tice novih zvijezda meni stvarno nije jasno kako su Nikolina, Delila, ona uciteljica i jos neki prosli u TOP40, dok su ispali neki kandidati poput ovih: http://www.youtube.com/watch?v=ZrNQxGMZ_pI, http://www.youtube.com/watch?v=v3xzdFo- ... ideo_title, http://www.youtube.com/watch?v=WswbDRqb ... ideo_title.
Inace Mostarac Anel mi je super, ona mala Emina i Enes.
I ide mi na zivce sto previse Anidu ukivaju u zvijezde. Zenska ocigledno ima zavrsen kafanski fakultet, dok neki mladi ljudi tu tek pocinju. Nemam nista protiv nje, dobro pjeva one kafanske pjesme, al ja ih prosto ne volim.
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#2065 Re: Hayat
ja nikako da skontam, što je na Vremenskoj prognozi uvijek vrijeme u Australiji i Novom zelandu.Da Švrakićima nije dainica tamo.?
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2066 Re: Hayat
ima puno nase raje tamo hayat preko satelita. mozda im njihove lokalne stanice ne daju tacnu prognozu.
-
Nins
- Posts: 11
- Joined: 20/02/2011 21:47
#2067 Re: Hayat
zonbirile wrote:ja nikako da skontam, što je na Vremenskoj prognozi uvijek vrijeme u Australiji i Novom zelandu.Da Švrakićima nije dainica tamo.?
NI meni ta Australija i Novi Zeland nikad nece biti jasni.
Ko da eto njihova vremenska nije tacna.
Al najvise me nervira kako kazu Australija, nekako naglase ovo AU.. :S
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#2068 Re: Hayat
kako se zove na zmbt voditeljica,musko osisana..Inace joj glavna tema kroasan i jogurt tuzlanske mljekare 
-
sweety_hert
- Posts: 3
- Joined: 19/09/2011 00:06
#2069 Re: Hayat
ovo je dobra TV kuca ali ima emisija koje mi se ne svidaju kao npr. ,,Ispuni mi zelju,, ova emisija kada se tek pocela emitirati na hayatu bila je super ali poslije je presla u humanitarnu emisiju trebali su posebno napraviti emisiju za to nemam nista protiv toga da se pomaze ljudima cak naprotiv i ja isto pomazem ljudima kada sam u mogucnosti ali taj naziv emisje mislim da nije adekvatan za to ..... 
-
Bosanac21
- Posts: 268
- Joined: 18/05/2011 16:07
#2070 Re: Hayat
Mirza VranjDuctus Holedocus wrote:kako se zove na zmbt voditeljica,musko osisana..Inace joj glavna tema kroasan i jogurt tuzlanske mljekare
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#2071 Re: Hayat
nije.ovo je neka novaBosanac21 wrote:Mirza VranjDuctus Holedocus wrote:kako se zove na zmbt voditeljica,musko osisana..Inace joj glavna tema kroasan i jogurt tuzlanske mljekare
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#2073 Re: Hayat
karanana wrote:ima puno nase raje tamo hayat preko satelita. mozda im njihove lokalne stanice ne daju tacnu prognozu.
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2074 Re: Hayat
Ovaj Hayat nije odavno našao nečiju kopiju

- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2075 Re: Hayat
ima ljudi koji ok pjevaju.
sara me nastavlja nervirati sa njenim repertoarom josipe lisac i onim tonom. reko joj je profesor da promjeni pa cemo vidjeti ali mi je vjestacka.
cekam trebe, tek sam se ukljucio i nisam jos nista dobro vidio.
sara me nastavlja nervirati sa njenim repertoarom josipe lisac i onim tonom. reko joj je profesor da promjeni pa cemo vidjeti ali mi je vjestacka.
cekam trebe, tek sam se ukljucio i nisam jos nista dobro vidio.
