Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Quaresma
- Posts: 7938
- Joined: 19/07/2010 16:37
#2051 Re: Horde Zla
srce me moje boli kad ne mogu da dodjem da gledam utakmice
- Maharadza
- Posts: 17071
- Joined: 30/01/2013 15:13
#2053 Re: Horde Zla
Majmuni!!!
Sent from my LG-D802
Sent from my LG-D802
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#2054 Re: Horde Zla
Ova danasnja balavurdija je samo za samaranja...
- Anestezija
- Posts: 22549
- Joined: 29/01/2010 04:59
- Location: Sjever
#2055 Re: Horde Zla
Ovo je u Zivinicama,bas jadno 
-
Sa_u_srcu
- Posts: 1868
- Joined: 19/10/2010 23:09
#2056 Re: Horde Zla
Sve im treba presarati...s debilima treba samo ostro...evo mamu vam jebem, da vidis kako je lako popisati se na neciji trud.
- Maharadza
- Posts: 17071
- Joined: 30/01/2013 15:13
#2057 Re: Horde Zla
Ali je zato Adžo const. u njihovim mislima i snovima. 
Sent from my LG-D802
Sent from my LG-D802
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#2058 Re: Horde Zla
Dok ne padne mrtva glava nece se smiriti na zalost
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#2059 Re: Horde Zla
Ne treba sarati, nego da je srece ovako debile bi tukli pripadnici njihove grupe, pa vise ne bi nikad.Sa_u_srcu wrote:Sve im treba presarati...s debilima treba samo ostro...evo mamu vam jebem, da vidis kako je lako popisati se na neciji trud.
Na ovaj nacin samo svojoj grupi cini medvjedju uslugu kao i drugim momcima koji crtaju.
Sta ce se sad desiti da ce neko manijacima presarati grafit, ali to nece uraditi neko ko je crtao ikad, jer zna kako je crtati, vec ce doci neki debil i presarati, a onda ce oni opet neki nas i tako u krug...
Sve dok maticne grupe ne pocnu udarati i odstranjivati sa tribine ovakve debile koji saraju, koji cakijaju, isl, a zna se uvijek ko stoji iza nekog (ne)djela, necemo imati zdravu navijacku svijest na tribinama...
- Dino777
- Posts: 846
- Joined: 29/04/2014 12:49
#2060 Re: Horde Zla
Polako 3 ili 4 grafita od strane manijaka ce se presarati u novom gradu,ovo je gotova stvar,samo jos par stvarcica
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#2061 Re: Horde Zla
Ma meni je glupost to saranje, bez obzira na to koja strana to radi... kod mene na jednom dijelu zgrade bio njihov grafit, nisam ni pomisljao na saranje, ali je srecom taj dio fasade otpao i vise ne postoji, a nema ni novog crtanja

- Maharadza
- Posts: 17071
- Joined: 30/01/2013 15:13
#2062 Re: Horde Zla
Primate li prijedloge za B-fazu?Dino777 wrote:Polako 3 ili 4 grafita od strane manijaka ce se presarati u novom gradu,ovo je gotova stvar,samo jos par stvarcica
- Dino777
- Posts: 846
- Joined: 29/04/2014 12:49
#2063 Re: Horde Zla
Imas PMMaharadza wrote:Primate li prijedloge za B-fazu?Dino777 wrote:Polako 3 ili 4 grafita od strane manijaka ce se presarati u novom gradu,ovo je gotova stvar,samo jos par stvarcica
Last edited by Dino777 on 26/07/2014 19:00, edited 1 time in total.
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2064 Re: Horde Zla
Jebalo ih šaranje. Ja ne mogu da shvatim kako neko uništiti tuđi trud. Izdvojiš i vremena i para i nakon svega toga neko dođe i pošara. 
Što je najgore šaraju se grafiti mrtvih ljudi. Fuj.
Što je najgore šaraju se grafiti mrtvih ljudi. Fuj.
-
Sa_u_srcu
- Posts: 1868
- Joined: 19/10/2010 23:09
#2065 Re: Horde Zla
Presarati to sve, gdje god se naleti na bilo sta, pogotovo ove bolje i vece... Dosta ba s majmunima rasprava, sve unistiti pa cemo ponovo...
-
celava_dlaka
- Posts: 2244
- Joined: 24/12/2012 18:05
#2067 Re: Horde Zla
I onda ce majmunko ko ti da cmizdri sto je isaran neki drugi grafit od hordi i sve tako u krug.. Sve mudonje, a u 5 ujutro se saraju grafiti ( vazi i za jedne i druge )Dino777 wrote:Polako 3 ili 4 grafita od strane manijaka ce se presarati u novom gradu,ovo je gotova stvar,samo jos par stvarcica
Licemjerje na obje strane, kad se posara grafit rivala hinjski se suti i raduje i slabo ko osudjuje, a kad mu je posaran njegove grupe tad krivi sve sile svijeta vi vaki vi naki..
Bh scena je osudjena na propast sirenjem interneta
- Dino777
- Posts: 846
- Joined: 29/04/2014 12:49
#2068 Re: Horde Zla
Pa evo dosta je primjera sto su nase isarali kao sto mozes da vidis na slikama pa sad cemo malo drugu stranu da okrenemo,nisam nikad ''cmizdrio'' radi toga,samo sam rekao sta cemo uraditi ubrzo a tebi ako je stalo do zivota prestat ces sa rijecima tipa ''majmunko'' i slicnocelava_dlaka wrote:I onda ce majmunko ko ti da cmizdri sto je isaran neki drugi grafit od hordi i sve tako u krug.. Sve mudonje, a u 5 ujutro se saraju grafiti ( vazi i za jedne i druge )Dino777 wrote:Polako 3 ili 4 grafita od strane manijaka ce se presarati u novom gradu,ovo je gotova stvar,samo jos par stvarcica
Licemjerje na obje strane, kad se posara grafit hinjski se suti i raduje i slabo ko osudjuje, a kad mu je posaran njegove grupe tad krivi sve sile svijeta vi vaki vi naki..
Bh scena je osudjena na propast sirenjem interneta
-
celava_dlaka
- Posts: 2244
- Joined: 24/12/2012 18:05
#2069 Re: Horde Zla
I jedna i druga grupa je bacila bruku para na grafite da bi im klosarcici unistavali.. Treba malo vise takvih sto oduzimaju zivote i najavljuju po internetu da ce oni satro akcijati protiv zidova huhuhuuhDino777 wrote:Pa evo dosta je primjera sto su nase isarali kao sto mozes da vidis na slikama pa sad cemo malo drugu stranu da okrenemo,nisam nikad ''cmizdrio'' radi toga,samo sam rekao sta cemo uraditi ubrzo a tebi ako je stalo do zivota prestat ces sa rijecima tipa ''majmunko'' i slicnocelava_dlaka wrote:I onda ce majmunko ko ti da cmizdri sto je isaran neki drugi grafit od hordi i sve tako u krug.. Sve mudonje, a u 5 ujutro se saraju grafiti ( vazi i za jedne i druge )Dino777 wrote:Polako 3 ili 4 grafita od strane manijaka ce se presarati u novom gradu,ovo je gotova stvar,samo jos par stvarcica
Licemjerje na obje strane, kad se posara grafit hinjski se suti i raduje i slabo ko osudjuje, a kad mu je posaran njegove grupe tad krivi sve sile svijeta vi vaki vi naki..
Bh scena je osudjena na propast sirenjem interneta
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2070 Re: Horde Zla
Samo bez poziva na nasilje, molim vas. Pravila foruma to striktno zabranjuju.
A i medjusobnu komunikaciju malo iskontrolisite
A i medjusobnu komunikaciju malo iskontrolisite
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#2071 Re: Horde Zla
jebo vas grafiti, da ste pametni nikad ih ne bi ni pravili 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- Impavidus
- Posts: 1594
- Joined: 28/01/2010 18:15
#2073 Re: Horde Zla
Ovome nema kraja. Krivi su i jedni i drugi, debilizam.
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#2075 Re: Horde Zla
Prolazim neki dan pejtonom i kontam raja iz pejtona je vazda raja bila i pogledaj mamu im jebem


