Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Quaresma
Posts: 7938
Joined: 19/07/2010 16:37

#2051 Re: Horde Zla

Post by Quaresma »

srce me moje boli kad ne mogu da dodjem da gledam utakmice :(

User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#2052 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

Image

Nek' je na čast...
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#2053 Re: Horde Zla

Post by Maharadza »

Majmuni!!!

Sent from my LG-D802
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#2054 Re: Horde Zla

Post by KPNCTNJAH »

Ova danasnja balavurdija je samo za samaranja...
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#2055 Re: Horde Zla

Post by Anestezija »

Ovo je u Zivinicama,bas jadno :-?
Sa_u_srcu
Posts: 1868
Joined: 19/10/2010 23:09

#2056 Re: Horde Zla

Post by Sa_u_srcu »

Sve im treba presarati...s debilima treba samo ostro...evo mamu vam jebem, da vidis kako je lako popisati se na neciji trud.
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#2057 Re: Horde Zla

Post by Maharadza »

Ali je zato Adžo const. u njihovim mislima i snovima. :cool:

Sent from my LG-D802
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#2058 Re: Horde Zla

Post by bordo gandalf »

Dok ne padne mrtva glava nece se smiriti na zalost
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#2059 Re: Horde Zla

Post by F&N »

Sa_u_srcu wrote:Sve im treba presarati...s debilima treba samo ostro...evo mamu vam jebem, da vidis kako je lako popisati se na neciji trud.
Ne treba sarati, nego da je srece ovako debile bi tukli pripadnici njihove grupe, pa vise ne bi nikad.
Na ovaj nacin samo svojoj grupi cini medvjedju uslugu kao i drugim momcima koji crtaju.
Sta ce se sad desiti da ce neko manijacima presarati grafit, ali to nece uraditi neko ko je crtao ikad, jer zna kako je crtati, vec ce doci neki debil i presarati, a onda ce oni opet neki nas i tako u krug...
Sve dok maticne grupe ne pocnu udarati i odstranjivati sa tribine ovakve debile koji saraju, koji cakijaju, isl, a zna se uvijek ko stoji iza nekog (ne)djela, necemo imati zdravu navijacku svijest na tribinama...
User avatar
Dino777
Posts: 846
Joined: 29/04/2014 12:49

#2060 Re: Horde Zla

Post by Dino777 »

Polako 3 ili 4 grafita od strane manijaka ce se presarati u novom gradu,ovo je gotova stvar,samo jos par stvarcica
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#2061 Re: Horde Zla

Post by KPNCTNJAH »

Ma meni je glupost to saranje, bez obzira na to koja strana to radi... kod mene na jednom dijelu zgrade bio njihov grafit, nisam ni pomisljao na saranje, ali je srecom taj dio fasade otpao i vise ne postoji, a nema ni novog crtanja :oops: :mrgreen:
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#2062 Re: Horde Zla

Post by Maharadza »

Dino777 wrote:Polako 3 ili 4 grafita od strane manijaka ce se presarati u novom gradu,ovo je gotova stvar,samo jos par stvarcica
Primate li prijedloge za B-fazu? :mrgreen:
User avatar
Dino777
Posts: 846
Joined: 29/04/2014 12:49

#2063 Re: Horde Zla

Post by Dino777 »

Maharadza wrote:
Dino777 wrote:Polako 3 ili 4 grafita od strane manijaka ce se presarati u novom gradu,ovo je gotova stvar,samo jos par stvarcica
Primate li prijedloge za B-fazu? :mrgreen:
Imas PM
Last edited by Dino777 on 26/07/2014 19:00, edited 1 time in total.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2064 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Jebalo ih šaranje. Ja ne mogu da shvatim kako neko uništiti tuđi trud. Izdvojiš i vremena i para i nakon svega toga neko dođe i pošara. :zid:
Što je najgore šaraju se grafiti mrtvih ljudi. Fuj.
Sa_u_srcu
Posts: 1868
Joined: 19/10/2010 23:09

#2065 Re: Horde Zla

Post by Sa_u_srcu »

Presarati to sve, gdje god se naleti na bilo sta, pogotovo ove bolje i vece... Dosta ba s majmunima rasprava, sve unistiti pa cemo ponovo...
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#2066 Re: Horde Zla

Post by Kemal Malovčić »

Nije Posljednja večera.
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#2067 Re: Horde Zla

Post by celava_dlaka »

Dino777 wrote:Polako 3 ili 4 grafita od strane manijaka ce se presarati u novom gradu,ovo je gotova stvar,samo jos par stvarcica
I onda ce majmunko ko ti da cmizdri sto je isaran neki drugi grafit od hordi i sve tako u krug.. Sve mudonje, a u 5 ujutro se saraju grafiti ( vazi i za jedne i druge )
Licemjerje na obje strane, kad se posara grafit rivala hinjski se suti i raduje i slabo ko osudjuje, a kad mu je posaran njegove grupe tad krivi sve sile svijeta vi vaki vi naki..

Bh scena je osudjena na propast sirenjem interneta :thumbup:
User avatar
Dino777
Posts: 846
Joined: 29/04/2014 12:49

#2068 Re: Horde Zla

Post by Dino777 »

celava_dlaka wrote:
Dino777 wrote:Polako 3 ili 4 grafita od strane manijaka ce se presarati u novom gradu,ovo je gotova stvar,samo jos par stvarcica
I onda ce majmunko ko ti da cmizdri sto je isaran neki drugi grafit od hordi i sve tako u krug.. Sve mudonje, a u 5 ujutro se saraju grafiti ( vazi i za jedne i druge )
Licemjerje na obje strane, kad se posara grafit hinjski se suti i raduje i slabo ko osudjuje, a kad mu je posaran njegove grupe tad krivi sve sile svijeta vi vaki vi naki..

Bh scena je osudjena na propast sirenjem interneta :thumbup:
Pa evo dosta je primjera sto su nase isarali kao sto mozes da vidis na slikama pa sad cemo malo drugu stranu da okrenemo,nisam nikad ''cmizdrio'' radi toga,samo sam rekao sta cemo uraditi ubrzo a tebi ako je stalo do zivota prestat ces sa rijecima tipa ''majmunko'' i slicno
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#2069 Re: Horde Zla

Post by celava_dlaka »

Dino777 wrote:
celava_dlaka wrote:
Dino777 wrote:Polako 3 ili 4 grafita od strane manijaka ce se presarati u novom gradu,ovo je gotova stvar,samo jos par stvarcica
I onda ce majmunko ko ti da cmizdri sto je isaran neki drugi grafit od hordi i sve tako u krug.. Sve mudonje, a u 5 ujutro se saraju grafiti ( vazi i za jedne i druge )
Licemjerje na obje strane, kad se posara grafit hinjski se suti i raduje i slabo ko osudjuje, a kad mu je posaran njegove grupe tad krivi sve sile svijeta vi vaki vi naki..

Bh scena je osudjena na propast sirenjem interneta :thumbup:
Pa evo dosta je primjera sto su nase isarali kao sto mozes da vidis na slikama pa sad cemo malo drugu stranu da okrenemo,nisam nikad ''cmizdrio'' radi toga,samo sam rekao sta cemo uraditi ubrzo a tebi ako je stalo do zivota prestat ces sa rijecima tipa ''majmunko'' i slicno
I jedna i druga grupa je bacila bruku para na grafite da bi im klosarcici unistavali.. Treba malo vise takvih sto oduzimaju zivote i najavljuju po internetu da ce oni satro akcijati protiv zidova huhuhuuh
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2070 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Samo bez poziva na nasilje, molim vas. Pravila foruma to striktno zabranjuju.

A i medjusobnu komunikaciju malo iskontrolisite :D
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#2071 Re: Horde Zla

Post by hodža »

jebo vas grafiti, da ste pametni nikad ih ne bi ni pravili :oops:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2072 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

Image
User avatar
Impavidus
Posts: 1594
Joined: 28/01/2010 18:15

#2073 Re: Horde Zla

Post by Impavidus »

Ovome nema kraja. Krivi su i jedni i drugi, debilizam.
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#2074 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

Maloumnici.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#2075 Re: Horde Zla

Post by bordo gandalf »

Prolazim neki dan pejtonom i kontam raja iz pejtona je vazda raja bila i pogledaj mamu im jebem
Post Reply