jesustaradis wrote:Jesu li ove dvije Francuske pekare pod istim vlasnikom
Cokolada i ostali slatkisi :)
Moderator: anex
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#2051 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
- glossyB
- Posts: 207
- Joined: 17/03/2013 13:50
- Location: Sarajevo
#2052 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ima ga ja mislim u marketima hose, robot, ja sam svoj uzela u radnji pored faxa tako ima ih i tamo sigurno, a cijena 0,80 feninga za 125 g 
- glossyB
- Posts: 207
- Joined: 17/03/2013 13:50
- Location: Sarajevo
#2053 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
i drugi put
ima 9 keksica unutra velicine su ko oreo 
-
romeomoraprezivjeti
- Posts: 1632
- Joined: 15/09/2012 14:06
- Location: SARAJEVO
#2054 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Losa kopija,nista drugo. Swisslion kako je krenuo,jos samo fali da gace pocne kopirati,ovo ostalo je ispucao.joooj wrote:gdje i koliko!?glossyB wrote:meni bolji od orea
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2055 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
meni malo smrduckaju. dobri su usitnjeni na onim swisslion napolitankama.
kako sad kopiraju oreo. cak sam vidio i pakovanje isto kao oreo od neke firme i njihovi keksici se zovu orevvo.
kako sad kopiraju oreo. cak sam vidio i pakovanje isto kao oreo od neke firme i njihovi keksici se zovu orevvo.
- madesa
- Posts: 5557
- Joined: 26/07/2013 02:37
#2056 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
meni na plastiku mirisu ovi
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2057 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
pojedoh, pao mi secer. jako pravo, ali je ukus bolji ove coks.


-
romeomoraprezivjeti
- Posts: 1632
- Joined: 15/09/2012 14:06
- Location: SARAJEVO
#2058 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Moze li prevod napisanog??? Hvala.Michun wrote:pojedoh, pao mi secer. jako pravo, ali je ukus bolji ove coks.
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2059 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
aaaaaaaaaa svasta...romeomoraprezivjeti wrote:Moze li prevod napisanog??? Hvala.Michun wrote:pojedoh, pao mi secer. jako pravo, ali je ukus bolji ove coks.
pojela sam sada ovu cokoladu jer mi je pao secer
i bolji je ukus cokolade od standardnog kit kat-a, onog crvenog
kad si gladan nisi svoj
-
romeomoraprezivjeti
- Posts: 1632
- Joined: 15/09/2012 14:06
- Location: SARAJEVO
#2060 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Hvala,sad je mnogo jasnije.Michun wrote:aaaaaaaaaa svasta...romeomoraprezivjeti wrote:Moze li prevod napisanog??? Hvala.Michun wrote:pojedoh, pao mi secer. jako pravo, ali je ukus bolji ove coks.
pojela sam sada ovu cokoladu jer mi je pao secer
i bolji je ukus cokolade od standardnog kit kat-a, onog crvenog
kad si gladan nisi svoj
- DiA 2005
- Posts: 322
- Joined: 13/10/2012 19:03
#2061 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Skupo kod nas, preskupomadesa wrote:ima kod ekonomije 10-tak kmDiA 2005 wrote:
Ovo je cokolada bomba, puno slicna Bajaderi. Nazalost nema kod nas, najblize u Hrvatskoj u Mulleru.
I ova isto:
- wickedsoul
- Posts: 214
- Joined: 16/09/2012 12:01
#2062 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

meni je Kit Kat nula naspram ovoga.. šteta što ga nema u BiH, samo Hrvatska..
- madesa
- Posts: 5557
- Joined: 26/07/2013 02:37
#2063 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
jooojwickedsoul wrote:
meni je Kit Kat nula naspram ovoga.. šteta što ga nema u BiH, samo Hrvatska..
- Cholina_Lokica
- Posts: 11119
- Joined: 20/10/2008 23:16
- Location: ...
#2064 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Jel' samo meni kitkat ima neki cudni, smrdljivi smek od kojeg mi se povraca? Nema sanse da pojedem, bas nekako cudan ukus koji mi je grozan
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#2065 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
meni je k'o plastelinCholina_Lokica wrote:Jel' samo meni kitkat ima neki cudni, smrdljivi smek od kojeg mi se povraca? Nema sanse da pojedem, bas nekako cudan ukus koji mi je grozan
potpuno umjetno
Nestle
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#2066 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
šta vam je kitkat mrzoljupci
meni je extra 
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2067 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
ovo nisam vidjela. jos.brown.sugar wrote:
Solidan Mercatorov sladoled.
- Cholina_Lokica
- Posts: 11119
- Joined: 20/10/2008 23:16
- Location: ...
#2068 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Hajde nisam jedinawewa wrote:meni je k'o plastelinCholina_Lokica wrote:Jel' samo meni kitkat ima neki cudni, smrdljivi smek od kojeg mi se povraca? Nema sanse da pojedem, bas nekako cudan ukus koji mi je grozan
potpuno umjetno
Nestle
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#2069 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ima li ko da voli, da nisam i ja jedina 
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2070 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
hahhahah volim ja.šatirana_ljubičica wrote:Ima li ko da voli, da nisam i ja jedina
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#2071 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
sheilak wrote:hahhahah volim ja.šatirana_ljubičica wrote:Ima li ko da voli, da nisam i ja jedina
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2072 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
ovaj zeleni kit kat nije los...
onaj obicni...beNton
onaj obicni...beNton
-
romeomoraprezivjeti
- Posts: 1632
- Joined: 15/09/2012 14:06
- Location: SARAJEVO
#2073 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ma dobri su svi,al' ja ih generalno bojkotujem,komplet nestle program. Danas sam se pocastio zelenim kit kat od ljesnjaka,i bojkot sam prekinuo za kratko,i to najvise zbog vas.Michun wrote:ovaj zeleni kit kat nije los...
onaj obicni...beNton
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#2074 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Nema jače na svijetu.


-
Ujedam
- Posts: 4121
- Joined: 16/03/2012 13:47
#2075 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Dala bih 10KM za kocku bijele milke sa kokosom 




