Ja sam gazio krokodila i nisam zadovoljan kvalitetomSarajevoBH wrote:P.S. Jel imao neko iskustva sa ovim lacoste tenama,jesu li udobne,kakvog su kvaliteta?
Hvala BadCopy.
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- N.N.
- Posts: 3551
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#2051 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
- opa22
- Posts: 1683
- Joined: 02/04/2010 15:20
#2052 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

nakon par godina traznja, danas slucajno naletih na njih
-
mefistofilis
- Posts: 1584
- Joined: 09/04/2013 18:11
#2053 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

trenutno imam identicne, kad sam kupovao mislio sam da ce vise dihati ali nisu lose u sustini, i lagane su pravo
-
SarajevoBH
- Posts: 110
- Joined: 03/05/2011 13:34
#2054 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Ove sam uzeo prije 3 dana.Do sad sam prezadovoljan.
- corolla02
- Posts: 11325
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
#2056 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
par dana stare...


-
John_
- Posts: 31
- Joined: 28/01/2014 12:19
#2058 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Reebok, al sad planiram uzet Adidas
za mene nema boljih...volio bii neke starke al tu su problemi sa brojevima, kada nadem neke koje su mi se svidaju nema broja
inace nosim broj 47

za mene nema boljih...volio bii neke starke al tu su problemi sa brojevima, kada nadem neke koje su mi se svidaju nema broja
inace nosim broj 47
- hopcup
- Posts: 1064
- Joined: 23/09/2013 19:39
#2059 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
ti boga dragog, da se ti slučajno ne zoveš stevie wonder?corolla02 wrote:par dana stare...
-
mefistofilis
- Posts: 1584
- Joined: 09/04/2013 18:11
#2060 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
braca, maca, jara, dzanele mihopcup wrote:ti boga dragog, da se ti slučajno ne zoveš stevie wonder?corolla02 wrote:par dana stare...
- corolla02
- Posts: 11325
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
#2061 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
stohopcup wrote:ti boga dragog, da se ti slučajno ne zoveš stevie wonder?corolla02 wrote:par dana stare...
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2062 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ovakve tene su meni za trening, trcanje i slicno. Jedino ako nisi crnac u nekom getu, il' makro, diler...il' slicno.
Nista licno, cisto moj pogled na estetiku tena/obuce.
Nista licno, cisto moj pogled na estetiku tena/obuce.
- corolla02
- Posts: 11325
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
#2063 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
nisu za odjela/pantalona a za sve ostalo prolaze... 
- hopcup
- Posts: 1064
- Joined: 23/09/2013 19:39
#2064 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
da ti pravo kažem, ja ovo ne bih nosio ni da mi ih neko zašije za noge... al ok, tvoje pare, tvoj izbor, neću ti ja govorit šta ćeš kupovat 
- Tegla ajvara
- Posts: 198
- Joined: 30/03/2014 23:18
#2065 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

ne loše
piše da su napravljene da traju
- hopcup
- Posts: 1064
- Joined: 23/09/2013 19:39
#2066 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
cat su neuništive, fakat
- Tegla ajvara
- Posts: 198
- Joined: 30/03/2014 23:18
#2067 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
realno, ove imam već godinu ko da sam ih prekjuče uzeo, a uopšte se ne vidi dali su prljave ili nehopcup wrote:cat su neuništive, fakat
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#2068 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ili saner, carsijaner...-LIBERO- wrote:Ovakve tene su meni za trening, trcanje i slicno. Jedino ako nisi crnac u nekom getu, il' makro, diler...il' slicno.![]()
Nista licno, cisto moj pogled na estetiku tena/obuce.
-
frngla
- Posts: 3347
- Joined: 30/05/2009 14:29
- Location: Manila
#2069 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
kinoŠvra centar, relaciju reprezentamcorolla02 wrote:par dana stare...
-
MrRango
- Posts: 170
- Joined: 10/08/2012 11:47
#2070 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Mada nije vezano za ovu temu, ali ajdi, valjda nije veliki problem.
Ajde svi ljudi koji su dobre volje, neka lajkuju gore navedenu sliku. U pitanju je daljni prolaz na regionalno takmicenje.
Hvala svima. I ako mozete proslijediti par svojim prijateljima.
Hvala jos jednom

Mada nije vezano za ovu temu, ali ajdi, valjda nije veliki problem.
Ajde svi ljudi koji su dobre volje, neka lajkuju gore navedenu sliku. U pitanju je daljni prolaz na regionalno takmicenje.
Hvala svima. I ako mozete proslijediti par svojim prijateljima.
Hvala jos jednom
- opa22
- Posts: 1683
- Joined: 02/04/2010 15:20
#2071 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Importanne centar....cijena oko 150KMDzontra Volta wrote: jesu bgmi, ja sam jedne nosao 4 godineali nikad ih više nisam uspio naći da kupim
- N.N.
- Posts: 3551
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#2072 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ovo je patika, odlican izborstroga normala wrote:
Inace, Beckenbaurke su bile u Sport visionu u FIS-u, crna boja, 118 KM (snizene). Sada ima ovako slican, bijeli-sivi model, ali vec od 170 ili tako nesto
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#2073 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ovakve crne imaju u sport vision-u u zenickom soping centru. Bile su 169, a sad su 139 KM.Dzontra Volta wrote:jesu bgmi, ja sam jedne nosao 4 godineopa22 wrote:
nakon par godina traznja, danas slucajno naletih na njihnajbolje šuze ikad
))))
ali nikad ih više nisam uspio naći da kupim
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2075 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
opa22 wrote:Importanne centar....cijena oko 150KMDzontra Volta wrote: jesu bgmi, ja sam jedne nosao 4 godineali nikad ih više nisam uspio naći da kupim
Jesu samo ove crno-bijele, il imaju i drugih kombinacija???




