Faruk wrote:Tomahawk11 wrote:Juce jedan na nekom prdavcu, na kacigi mu pise Zguza
Sto bi policija imala ista s tim sto kabadahije terorisu grad. U kraj fino i cekaj da odu na spavanje. Lakse je posten svijet maltretirati sto je vozio 61 tamo gdje je 50. Ha ya. Jos ako ko nije svjetla upalio

ako nije svjetla upalio na ovih 11 preko je za zatvora
jadna bijedna milicija maltretira obican svjet
krimosima ne smije prici na kilometar
zakon, ogranicenje, saobracajni znak kaze 50. sve preko je kanjivo zato jer je opasno.
niko nikog ne maltretira, policija provodi zakon.

klasicna prica ... pusti sitne krimose ili prekrsaje kad ima velikih ...
a kad neko vozi 61 u zoni 50 i zgazi dijete - onda vaskoliko forumsko pucanstvo zeli istog natakariti na kolac.
sa drugim dijelom se slazem. posao odradjuju samo na onim koji se ne mogu svetiti i neamju zaledjinu.
ali to nije razlog da se kaznjavanje saobracajnog prekrsaja naziva "maltretiranjem obicnog covjeka" ili kaznjavanje pjesaka zbog crvenog ...