SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Fox_Fox
Posts: 274
Joined: 18/03/2014 18:39

#2051 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Fox_Fox »

zigson wrote:
Fox_Fox wrote:
zigson wrote:Zna li iko sta je bilo kod zemaljskog muzeja, nekoliko patrola i kombija, ogradjena cini mi se citava linija zutom trakom
Spavaju svi..
ne kontam haha
hahahhaha pa spavaju svi... niko ništa nije vidio, niko ništa ne zna :D

a kakve su ovo ulične trke glavnom džadom?? Formula 1, Velika nagrada Sarajeva
zigson
Posts: 4817
Joined: 04/04/2015 22:17

#2052 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zigson »

Fox_Fox wrote:
zigson wrote:Zna li iko sta je bilo kod zemaljskog muzeja, nekoliko patrola i kombija, ogradjena cini mi se citava linija zutom trakom

hahahhaha pa spavaju svi... niko ništa nije vidio, niko ništa ne zna :D

a kakve su ovo ulične trke glavnom džadom?? Formula 1, Velika nagrada Sarajeva
aha hahahah, nisam u elementu ne zamjeri :D

Zar se nisi naviko na strit rejsere sa 1.6 motorima :D
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#2053 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by emmir1 »

Fakat kakve su ovo trke
Fox_Fox
Posts: 274
Joined: 18/03/2014 18:39

#2054 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Fox_Fox »

emmir1 wrote:Fakat kakve su ovo trke
Velika nagrada Sarajeva. Evo ima prenos na Eurosport 5. Sutra će prenositi domaće televizije u terminu Crne Hronike
Naslovnica
Posts: 35439
Joined: 20/03/2013 15:38

#2055 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Joj noćas divljanja motorista, pa šta je ono?!
Gdje je policija?
Probudili me oko 1h, grmi glavna džada.
DEBILI BOLESNI, izginuli dabogda.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2056 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

Juce jedan na nekom prdavcu, na kacigi mu pise Zguza :shock: :run:

Sto bi policija imala ista s tim sto kabadahije terorisu grad. U kraj fino i cekaj da odu na spavanje. Lakse je posten svijet maltretirati sto je vozio 61 tamo gdje je 50. Ha ya. Jos ako ko nije svjetla upalio :|
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2057 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

O'zone wrote:
"On je sud zamolio da kada bude prebačen na izdržavanje kazne u KPZ Zenica to bude u zaštićeni dio zatvora jer su mu, kako je rekao, dok je bio u pritvoru ostali zatvorenici prijetili, a također je i fizički napadnut pri čemu ga je zatvorska straža spasila, te strahuje da bi mu život bio ugrožen."
Ovo kaže tip koji je zaklao bespomoćnu djevojku!

Pljuc. Ja bih ostavio čitav zatvorski blok otvoren da ga svi pritvorenici mogu posjećivati kad god im ćejf......i njega i ahbaba mu
Pa i treba ga u zasticeni dio zatvora. A onda ko ''slucajno'' zaboravljati zatvoriti taj dio....da ga posjete mracni umovi KPZ 8-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#2058 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ultima_palabra »

mario001 wrote:Joj sirotinje i pitanja odakle mu milion maraka :-) :-)
Stekao, po zakonu.
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#2059 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mario001 »

ultima_palabra wrote:
mario001 wrote:Joj sirotinje i pitanja odakle mu milion maraka :-) :-)
Stekao, po zakonu.
Taj sigurno nema vremena da nakuca 38.000 postova na klixu..jebi ga :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#2060 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ultima_palabra »

mario001 wrote:
ultima_palabra wrote:
mario001 wrote:Joj sirotinje i pitanja odakle mu milion maraka :-) :-)
Stekao, po zakonu.
Taj sigurno nema vremena da nakuca 38.000 postova na klixu..jebi ga :D
Naravno da nema, kamata i gudrovina su grane u ekspanziji.
User avatar
Faruk
Posts: 889
Joined: 03/04/2004 15:57
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan kokuz drugi mu se ruga

#2061 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Faruk »

Tomahawk11 wrote:Juce jedan na nekom prdavcu, na kacigi mu pise Zguza :shock: :run:

Sto bi policija imala ista s tim sto kabadahije terorisu grad. U kraj fino i cekaj da odu na spavanje. Lakse je posten svijet maltretirati sto je vozio 61 tamo gdje je 50. Ha ya. Jos ako ko nije svjetla upalio :|
ako nije svjetla upalio na ovih 11 preko je za zatvora

jadna bijedna milicija maltretira obican svjet
krimosima ne smije prici na kilometar
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2062 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

mario001 wrote:
ultima_palabra wrote:
mario001 wrote:Joj sirotinje i pitanja odakle mu milion maraka :-) :-)
Stekao, po zakonu.
Taj sigurno nema vremena da nakuca 38.000 postova na klixu..jebi ga :D
Ko ti je kriv sto nisi skolu ucio, kucao bi i ti :D
User avatar
Slo Burner
Posts: 5898
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#2063 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Slo Burner »

A ko su ovi Spahovici u Sarajevu ?
denis1212
Posts: 873
Joined: 16/02/2014 18:27

#2064 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by denis1212 »

....
Last edited by denis1212 on 05/12/2024 11:26, edited 2 times in total.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#2065 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by uglavnomja »

Faruk wrote:
Tomahawk11 wrote:Juce jedan na nekom prdavcu, na kacigi mu pise Zguza :shock: :run:

Sto bi policija imala ista s tim sto kabadahije terorisu grad. U kraj fino i cekaj da odu na spavanje. Lakse je posten svijet maltretirati sto je vozio 61 tamo gdje je 50. Ha ya. Jos ako ko nije svjetla upalio :|
ako nije svjetla upalio na ovih 11 preko je za zatvora

jadna bijedna milicija maltretira obican svjet
krimosima ne smije prici na kilometar
zakon, ogranicenje, saobracajni znak kaze 50. sve preko je kanjivo zato jer je opasno.
niko nikog ne maltretira, policija provodi zakon. :roll: klasicna prica ... pusti sitne krimose ili prekrsaje kad ima velikih ...

a kad neko vozi 61 u zoni 50 i zgazi dijete - onda vaskoliko forumsko pucanstvo zeli istog natakariti na kolac.



sa drugim dijelom se slazem. posao odradjuju samo na onim koji se ne mogu svetiti i neamju zaledjinu.

ali to nije razlog da se kaznjavanje saobracajnog prekrsaja naziva "maltretiranjem obicnog covjeka" ili kaznjavanje pjesaka zbog crvenog ...
Naslovnica
Posts: 35439
Joined: 20/03/2013 15:38

#2066 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Slo Burner wrote:A ko su ovi Spahovici u Sarajevu ?
Crème de la crème
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2067 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

uglavnomja wrote:
Faruk wrote:
Tomahawk11 wrote:Juce jedan na nekom prdavcu, na kacigi mu pise Zguza :shock: :run:

Sto bi policija imala ista s tim sto kabadahije terorisu grad. U kraj fino i cekaj da odu na spavanje. Lakse je posten svijet maltretirati sto je vozio 61 tamo gdje je 50. Ha ya. Jos ako ko nije svjetla upalio :|
ako nije svjetla upalio na ovih 11 preko je za zatvora

jadna bijedna milicija maltretira obican svjet
krimosima ne smije prici na kilometar
zakon, ogranicenje, saobracajni znak kaze 50. sve preko je kanjivo zato jer je opasno.
niko nikog ne maltretira, policija provodi zakon. :roll: klasicna prica ... pusti sitne krimose ili prekrsaje kad ima velikih ...

a kad neko vozi 61 u zoni 50 i zgazi dijete - onda vaskoliko forumsko pucanstvo zeli istog natakariti na kolac.



sa drugim dijelom se slazem. posao odradjuju samo na onim koji se ne mogu svetiti i neamju zaledjinu.

ali to nije razlog da se kaznjavanje saobracajnog prekrsaja naziva "maltretiranjem obicnog covjeka" ili kaznjavanje pjesaka zbog crvenog ...
Ma ja, isto je kad ide 60 i 160...dobro pa si skonto :roll:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2069 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Sead Krestalica? :run: :run: :run:
Koliko je para uzeo da odluci da ustane da dodje na lice mjesta?
Fuj....nece na dobro
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25471
Joined: 12/08/2013 12:51

#2070 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insaneinthebrain »

vješalica wrote:Sead Krestalica? :run: :run: :run:
Koliko je para uzeo da odluci da ustane da dodje na lice mjesta?
Fuj....nece na dobro
sta je sa krestalicom :?
User avatar
black
Posts: 18640
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#2071 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by black »

cini mi se da je opet odradjen konzum u radnickoj
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#2072 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mario001 »

Naravno da nema, kamata i gudrovina su grane u ekspanziji.
Smijem se kladiti da ne znas ni kako se covjek zove, ali znas kako je zaradio milion :-) :-)
Drzi se ti foruma :-)
User avatar
holowey
Posts: 10853
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#2073 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by holowey »

black wrote:cini mi se da je opet odradjen konzum u radnickoj
nazalost, jeste... bruka drotova, bila je i hitna...nadam se da nije bilo povrijedjenih...
ovo reaktivno ponasanje policije samo daje vjetar u ledja kriminalcima...patroliranje bi imalo mnogo vise efekta...
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2074 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

holowey wrote:
black wrote:cini mi se da je opet odradjen konzum u radnickoj
nazalost, jeste... bruka drotova, bila je i hitna...nadam se da nije bilo povrijedjenih...
ovo reaktivno ponasanje policije samo daje vjetar u ledja kriminalcima...patroliranje bi imalo mnogo vise efekta...
juče su patrolirali nazovi drotovi po otoci kod one fontane tjerali tezgaroše
posvetili se poslu pravo
žbljohe kupljenih radnih mjesta glume silu zakona
kad pa'ne mrak nigdje ih na mapi
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2075 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hrasno38 »

Post Reply