nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
- sabina1
- Posts: 8203
- Joined: 24/11/2010 20:44
- Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
- Contact:
#2052 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Filmska scena danas.
Vozimo se iz Pionirske doline prema gradu ulicom Patriotske lige.
Negdje kod stadiona Koševo ispred nas se pojavi narandžasta mala tojota (auto koje je bilo između je skrenulo prema Stadionu...tako nešto).
Nešto niže , negdje kod Studentske klinike iz suprotnog smjera dolazi novi , skupocjeni metalic audi koji pretiče kolonu od 4-5 automobila na punoj liniji i ide direktno u pomenutu Tojotu.
Vozač tojote koči ali ne zaustavlja vozilo i ova dva se mimoilaze "za dlaku" - mislila sam da će biti direktan sudar , noge su mi se odsjekle - užas (dakle audi je preticao 5 vozila na punoj liniji i vozio direktno u Tojotu).
Audi nastavlja prema Pionirskoj dolini a Tojota prema pijaci Ciglane. Mi za njom.
Na raskrsnici sa Bolničkom ulicom kod Pijace i nas i Tojotu zaustavlja crveno svjetlo na semaforu.
Pored nas zastaje pomenuti audi - vratio se.
Iz auta izlazi hrmaplija - kabadahija i ide prema vozaču Tojote. Sledila sam se.
Nešto mu je rekao i vratio se (vjerovatno ospsovao , uvrijedio...."izrazio se").....vozač Tojote - ništa , iako je mogao ni kriv ni dužan poginuti šuti....ljudi se jednostavno BOJE.
Došlo mi je da zaplačem
Ovo je teror.
Vozimo se iz Pionirske doline prema gradu ulicom Patriotske lige.
Negdje kod stadiona Koševo ispred nas se pojavi narandžasta mala tojota (auto koje je bilo između je skrenulo prema Stadionu...tako nešto).
Nešto niže , negdje kod Studentske klinike iz suprotnog smjera dolazi novi , skupocjeni metalic audi koji pretiče kolonu od 4-5 automobila na punoj liniji i ide direktno u pomenutu Tojotu.
Vozač tojote koči ali ne zaustavlja vozilo i ova dva se mimoilaze "za dlaku" - mislila sam da će biti direktan sudar , noge su mi se odsjekle - užas (dakle audi je preticao 5 vozila na punoj liniji i vozio direktno u Tojotu).
Audi nastavlja prema Pionirskoj dolini a Tojota prema pijaci Ciglane. Mi za njom.
Na raskrsnici sa Bolničkom ulicom kod Pijace i nas i Tojotu zaustavlja crveno svjetlo na semaforu.
Pored nas zastaje pomenuti audi - vratio se.
Iz auta izlazi hrmaplija - kabadahija i ide prema vozaču Tojote. Sledila sam se.
Nešto mu je rekao i vratio se (vjerovatno ospsovao , uvrijedio...."izrazio se").....vozač Tojote - ništa , iako je mogao ni kriv ni dužan poginuti šuti....ljudi se jednostavno BOJE.
Došlo mi je da zaplačem
Ovo je teror.
- Romeo 80
- Posts: 4628
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#2053 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Naprosto ne mogu da vjerujem da ću ja ovo reći jer sam uvijek bio veliki protivnik oružja, ali došlo je vrijeme da bi najbolje bilo uvesti zakon poput onog u Americi. Olakšati normalnim ljudima legalno nošenje vatrenog oružja, jer je nesrazmjer između kabadahija sa ilegalnim oružjem za pasom i običnog nenaoružanog čovjeka postao ogroman.
Na državu i njenu zaštitu se više ne možeš osloniti, a kockaste glave nažalost poznaju samo jezik sile. Normalan razgovor tu ne pali.
Ovo društvo je postalo katastrofa i kao rođeni sarajlija koji zaista voli svoj grad sve se češće nađem u razmišljanju da bih volio preseliti negdje na selo ili barem gradsku periferiju. Muka mi je od kockastoglavih primata više. Došlo je vrijeme da bježiš od seljaka na selo...
Na državu i njenu zaštitu se više ne možeš osloniti, a kockaste glave nažalost poznaju samo jezik sile. Normalan razgovor tu ne pali.
Ovo društvo je postalo katastrofa i kao rođeni sarajlija koji zaista voli svoj grad sve se češće nađem u razmišljanju da bih volio preseliti negdje na selo ili barem gradsku periferiju. Muka mi je od kockastoglavih primata više. Došlo je vrijeme da bježiš od seljaka na selo...
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2055 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
sva sreca fizici ne mogu pistoljima i silom
a ni biologiji
a ni biologiji
- problemnatravunu
- Posts: 18749
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
-
nightvision
- Posts: 3427
- Joined: 04/02/2014 14:21
#2057 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
ovakve samo treba upratiti gdje zive, gdje se krecu i malo mu uljepsati auto kljucem. A pogotovo bi sevap bio zapaliti ga.tvsabina wrote:Filmska scena danas.
Vozimo se iz Pionirske doline prema gradu ulicom Patriotske lige.
Negdje kod stadiona Koševo ispred nas se pojavi narandžasta mala tojota (auto koje je bilo između je skrenulo prema Stadionu...tako nešto).
Nešto niže , negdje kod Studentske klinike iz suprotnog smjera dolazi novi , skupocjeni metalic audi koji pretiče kolonu od 4-5 automobila na punoj liniji i ide direktno u pomenutu Tojotu.
Vozač tojote koči ali ne zaustavlja vozilo i ova dva se mimoilaze "za dlaku" - mislila sam da će biti direktan sudar , noge su mi se odsjekle - užas (dakle audi je preticao 5 vozila na punoj liniji i vozio direktno u Tojotu).
Audi nastavlja prema Pionirskoj dolini a Tojota prema pijaci Ciglane. Mi za njom.
Na raskrsnici sa Bolničkom ulicom kod Pijace i nas i Tojotu zaustavlja crveno svjetlo na semaforu.
Pored nas zastaje pomenuti audi - vratio se.
Iz auta izlazi hrmaplija - kabadahija i ide prema vozaču Tojote. Sledila sam se.
Nešto mu je rekao i vratio se (vjerovatno ospsovao , uvrijedio...."izrazio se").....vozač Tojote - ništa , iako je mogao ni kriv ni dužan poginuti šuti....ljudi se jednostavno BOJE.
Došlo mi je da zaplačem![]()
Ovo je teror.
- mayab
- Posts: 30850
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#2058 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Volio bih vidjeti "majmunovu" reakciju da ga je taj vozac Toyote , recimo, dočekao sa uperenom utokom(sto je nazalost moglo da se realno desi u Sa!), da li bi tada ima sta da kaze; čini mi se da bi u takve kloceve bez imalo griznje savjesti ispalio nekoliko komada....nightvision wrote:ovakve samo treba upratiti gdje zive, gdje se krecu i malo mu uljepsati auto kljucem. A pogotovo bi sevap bio zapaliti ga.tvsabina wrote:Filmska scena danas.
Vozimo se iz Pionirske doline prema gradu ulicom Patriotske lige.
Negdje kod stadiona Koševo ispred nas se pojavi narandžasta mala tojota (auto koje je bilo između je skrenulo prema Stadionu...tako nešto).
Nešto niže , negdje kod Studentske klinike iz suprotnog smjera dolazi novi , skupocjeni metalic audi koji pretiče kolonu od 4-5 automobila na punoj liniji i ide direktno u pomenutu Tojotu.
Vozač tojote koči ali ne zaustavlja vozilo i ova dva se mimoilaze "za dlaku" - mislila sam da će biti direktan sudar , noge su mi se odsjekle - užas (dakle audi je preticao 5 vozila na punoj liniji i vozio direktno u Tojotu).
Audi nastavlja prema Pionirskoj dolini a Tojota prema pijaci Ciglane. Mi za njom.
Na raskrsnici sa Bolničkom ulicom kod Pijace i nas i Tojotu zaustavlja crveno svjetlo na semaforu.
Pored nas zastaje pomenuti audi - vratio se.
Iz auta izlazi hrmaplija - kabadahija i ide prema vozaču Tojote. Sledila sam se.
Nešto mu je rekao i vratio se (vjerovatno ospsovao , uvrijedio...."izrazio se").....vozač Tojote - ništa , iako je mogao ni kriv ni dužan poginuti šuti....ljudi se jednostavno BOJE.
Došlo mi je da zaplačem![]()
Ovo je teror.
-
calculator
- Posts: 1351
- Joined: 25/11/2013 12:32
#2059 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
tvsabina wrote:Filmska scena danas.
Vozimo se iz Pionirske doline prema gradu ulicom Patriotske lige.
Negdje kod stadiona Koševo ispred nas se pojavi narandžasta mala tojota (auto koje je bilo između je skrenulo prema Stadionu...tako nešto).
Nešto niže , negdje kod Studentske klinike iz suprotnog smjera dolazi novi , skupocjeni metalic audi koji pretiče kolonu od 4-5 automobila na punoj liniji i ide direktno u pomenutu Tojotu.
Vozač tojote koči ali ne zaustavlja vozilo i ova dva se mimoilaze "za dlaku" - mislila sam da će biti direktan sudar , noge su mi se odsjekle - užas (dakle audi je preticao 5 vozila na punoj liniji i vozio direktno u Tojotu).
Audi nastavlja prema Pionirskoj dolini a Tojota prema pijaci Ciglane. Mi za njom.
Na raskrsnici sa Bolničkom ulicom kod Pijace i nas i Tojotu zaustavlja crveno svjetlo na semaforu.
Pored nas zastaje pomenuti audi - vratio se.
Iz auta izlazi hrmaplija - kabadahija i ide prema vozaču Tojote. Sledila sam se.
Nešto mu je rekao i vratio se (vjerovatno ospsovao , uvrijedio...."izrazio se").....vozač Tojote - ništa , iako je mogao ni kriv ni dužan poginuti šuti....ljudi se jednostavno BOJE.
Došlo mi je da zaplačem![]()
Ovo je teror.
Treba ozakoniti kamere u automobilima, za snimanje vožnje!
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#2060 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
samo jedan,medju rogove....mayab wrote: čini mi se da bi u takve kloceve bez imalo griznje savjesti ispalio nekoliko komada....
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#2061 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
maloprije na semaforu kod grasa, kroz crveno Golf 6 i Golf 5, bilo je sigurno preko 140 kmh... 
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#2062 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ima jedna 6-ca, cini mi se, presretac - da nije to (a vole ove mladjahne rejsere poCerat, prije nego ih klepe)?!mk ultra wrote:maloprije na semaforu kod grasa, kroz crveno Golf 6 i Golf 5, bilo je sigurno preko 140 kmh...
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#2063 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Jučer me kroz tunel na duploj punoj pretice BMW sa četvoricom balavaca unutra. I onda im tako naleti sticar sa druge strane i ide kuknjava kako su bili fini momci, nikom zla nanijeli......
- ranger
- Posts: 2740
- Joined: 14/04/2008 14:58
- Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne
#2064 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
neku noc tako neobiljezeni G7 smiri nekog majmuna u audiju a3...salik79 wrote:Ima jedna 6-ca, cini mi se, presretac - da nije to (a vole ove mladjahne rejsere poCerat, prije nego ih klepe)?!mk ultra wrote:maloprije na semaforu kod grasa, kroz crveno Golf 6 i Golf 5, bilo je sigurno preko 140 kmh...
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#2065 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ma ja, to je taj naš mentalitet. Sjećam se kada je svojevremeno onaj tip na ČVili ubio dvoje na autobuskoj, pri tome presjekavši stub od rasvjete - nešto sam u društvu prokomentarisao, kad meni tip veli: "hajde nemoj pričati molim te, znam momka, ko hljeb dobar..."O'zone wrote:Jučer me kroz tunel na duploj punoj pretice BMW sa četvoricom balavaca unutra. I onda im tako naleti sticar sa druge strane i ide kuknjava kako su bili fini momci, nikom zla nanijeli......
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#2066 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Evo da upišem i svoju malenkosti kao primjer idiota koji jurca


- mobsterc
- Posts: 2576
- Joined: 01/04/2007 21:57
- Location: Sarajevo
#2067 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Nece ih nesto to zadnje slovo u rijeci... 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#2068 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
u jesi jurio
jel u trecoj ili cetvrtoj brzini 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#2069 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Četvrta. Dodjes mi glave....bitanga_sa_otesa wrote:u jesi juriojel u trecoj ili cetvrtoj brzini
-
boky327
- Posts: 76
- Joined: 24/01/2012 20:50
#2070 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Zar je to uopste ilegalno kod nas?Treba ozakoniti kamere u automobilima, za snimanje vožnje!
-
IcedFlame
- Posts: 1238
- Joined: 06/11/2003 00:00
- Location: Sarajevo
#2071 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Nije ilegalno, nego takav snimak ne prolazi kao dokaz na sudu. Iako je, cini mi se, neko ovdje spomenuo da moze utjecati na ishod presude.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#2072 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
danas đubrište na skuteru ide iz pravca buća potoka,gdje su trenutno radovi i kako su poredane one plastične ograde građevinske provlači se sa desne strane i šuta nogama i tako te plastične ogradice udaraju u automobile,pa pseto jedno,nabio još neki lonac na glavu ima oko 30-tak godina,otišao je za otoku krelac,nisam stigla da izvadim iz tašne telefon,da ga uslikam po baksuzluku,a debil mi je malo zagrebao lim na vratima desnim,sreća njegova pa je gužva bila,bila bi ga u stanju oboriti pod cijenu da ostanem bez vozačke,bagro ako čitaš dabogda te neko ubio na ulici na tom smeću od skutera 
-
nightvision
- Posts: 3427
- Joined: 04/02/2014 14:21
#2073 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Prijavi policiji, negdje sigurno ima snimak nazdorne kamere na kojoj se vidi i sta radi i pomocu koje se moze identifikovati.
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#2075 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
pun mu rezervoarmk ultra wrote:

