Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
frljoka
Posts: 79
Joined: 02/04/2013 19:53

#2051 Re: Veliki Brat 2013

Post by frljoka »

FirmaNoviSad wrote:
de balzac wrote:vi ste fakat napredni :D u srbiji :D pi.kom do parlamenta :D
Tugo bozija :D

Ti koji si napisao da je Sindi produkt ogavne dance scene 90tih, izvini sta to fali Modelsicama? Ukusi su razliciti, ali nisu losa grupa, imale su neku osobenost, vesele pesmice...?
Modelsice imaju neartikulisani CD na kojem se po mišljenju neobrazovanih muzičara izdvaja jedino nazovi "pjesma" Pare Pare volim samo pare mojoj duši napaćenoj fale samo pare....pa kad već pitaš šta im fali, fali im inteligencije i muzičkog obrazovanja, a ovoj Sindi i sto puta više od navedenog
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2052 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

Not My Idea wrote:
de balzac wrote:Sjeba mi @frljoka zajebanciju :( djesi bio ranije da nam rekneš ovo za Vendija :?
to nisi znao? quote]


:roll: pojma nisam imao. ako sad kažem, da sam sinoć prvi put u životu vidio VB :? znam, nećeš mi vjerovati :)
FirmaNoviSad
Posts: 7
Joined: 02/04/2013 21:54

#2053 Re: Veliki Brat 2013

Post by FirmaNoviSad »

http://www.facebook.com/ivana.stamenkovic.338

#sindy #sindy #sindy

meni je ona ideal lepe devojke, bez obzira sto i ja smatram da ima dosta bubica, ali je zaista jako lepa +++
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2054 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

de balzac wrote:
:roll: pojma nisam imao. ako sad kažem, da sam sinoć prvi put u životu vidio VB :? znam, nećeš mi vjerovati :)
I odma sve pohvatao? :mrgreen:
Pa jeste, Vendi je bio Seseljova ljubavnica...to su rekli i u njenom profilu kad je ulazila u kucu...jos nekog su pomenuli ali se sad ne mogu sjetiti.
frljoka
Posts: 79
Joined: 02/04/2013 19:53

#2055 Re: Veliki Brat 2013

Post by frljoka »

FirmaNoviSad wrote:http://www.facebook.com/ivana.stamenkovic.338

#sindy #sindy #sindy

meni je ona ideal lepe devojke, bez obzira sto i ja smatram da ima dosta bubica, ali je zaista jako lepa +++

Vidi se da nikad u Sarajevu. Zenici i Tuzli nikad bio/bila nisi
FirmaNoviSad
Posts: 7
Joined: 02/04/2013 21:54

#2056 Re: Veliki Brat 2013

Post by FirmaNoviSad »

frljoka wrote:
FirmaNoviSad wrote:http://www.facebook.com/ivana.stamenkovic.338

#sindy #sindy #sindy

meni je ona ideal lepe devojke, bez obzira sto i ja smatram da ima dosta bubica, ali je zaista jako lepa +++

Vidi se da nikad u Sarajevu. Zenici i Tuzli nikad bio/bila nisi
U Sarajevu jesam. Necu se sloziti, mislim, to je relativna stvar, ali meni je Sindi skolski primer Beogradjanke, ovakav tip volim. U Sarajevu nisam zapazio neku lepotu, iskreno, ali bice valjda prilike i za to pa da zakljucim :) Znam onu Hanu Hadziavdagic iz novina, ruzna je ko lopina. :)
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2057 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

_nevermind_ wrote:Hajmo se razilazit' :roll: :roll:
Srecom, ja sam samo hvalila ove sto moraju logopedu, i to ne obojicu, nego samo jednog :lol: :lol:
Ogadi nam frljoka zabavu :-? meni se sad svi gade.

Čuj Ave, Ceca joj super :?

Frljoka kralju, đesi bio ranije :-D

Dosta mi ove lobotomije :D Buenas noches :skoljka:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#2058 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Kasno je za mene, mene su masoni uzeli pod svoje :lol: :lol: :lol:
Last edited by _nevermind_ on 12/04/2013 00:50, edited 1 time in total.
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2059 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

Not My Idea wrote:
de balzac wrote:
:roll: pojma nisam imao. ako sad kažem, da sam sinoć prvi put u životu vidio VB :? znam, nećeš mi vjerovati :)
I odma sve pohvatao? :mrgreen:
Pa jeste, Vendi je bio Seseljova ljubavnica...to su rekli i u njenom profilu kad je ulazila u kucu...jos nekog su pomenuli ali se sad ne mogu sjetiti.
jebi ga :D pa nije tolstojev rat i mir :D
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#2060 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Ugasicu ja svjetlo kad podjem :D :D
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2061 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

de balzac wrote:
Not My Idea wrote:
de balzac wrote:
:roll: pojma nisam imao. ako sad kažem, da sam sinoć prvi put u životu vidio VB :? znam, nećeš mi vjerovati :)
I odma sve pohvatao? :mrgreen:
Pa jeste, Vendi je bio Seseljova ljubavnica...to su rekli i u njenom profilu kad je ulazila u kucu...jos nekog su pomenuli ali se sad ne mogu sjetiti.
jebi ga :D pa nije tolstojev rat i mir :D
Doduse. :mrgreen:

ln
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2062 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

_nevermind_ wrote:Ugasicu ja svjetlo kad podjem :D :D
:D :P
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#2063 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

hahahaa isto scenarij iz nekog jeftinog pornica. :lol:

dje su avi guzovi? :P
Last edited by didžej on 12/04/2013 01:05, edited 1 time in total.
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#2064 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Ja taman posla da pometem :D :D
dofu89
Posts: 27
Joined: 07/04/2013 20:49

#2065 Re: Veliki Brat 2013

Post by dofu89 »

Al je perverzan ovaj veliki brat, samo guzove snima..a meni kao krivo...:D

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#2066 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Evo i mene...Steta sto Nevena ode, da je bar posteno istukla. A za SIndi nemam rijeci, ono unosenje u facu, provociranje, zadizanje suknje i ponavljanje istih recenica sat vremena ili bolje receno vec 15 dana :-)
Pa da je bar veliki brat kaznio, nego nista..... :(
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#2067 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

slavko je naludji lik u kuci definitivno. :lol:
a soraja sva otisla u bulju. :D
User avatar
Converse
Posts: 287
Joined: 09/04/2010 12:44
Location: ...

#2068 Re: Veliki Brat 2013

Post by Converse »

Oj ljudi moji sto se ja ismijah ovom snimanju spota...A Milic po strani i uziva u pogledu, i on ce veceras laganini u neka doba do wc-a :)
frljoka
Posts: 79
Joined: 02/04/2013 19:53

#2069 Re: Veliki Brat 2013

Post by frljoka »

Ambrozija wrote: Pa da je bar veliki brat kaznio, nego nista..... :(
kako da kazni sestru od narodne poslanice u skupštini Srbije ?
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#2070 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Slavko: ''Znas da neki imaju ljepsu gu.u nego lice.''
Milic: ''Znas da nekad ne dodjes do lica nikako.'' :lol: :lol:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#2071 Re: Veliki Brat 2013

Post by Baltazar_khan »

Image

:lol:
academy46
Posts: 102
Joined: 03/04/2013 23:50

#2072 Re: Veliki Brat 2013

Post by academy46 »

Soraja dušo, svako ogledalo u kući je tvoje

narcisuuuuuuuuuuuuuu
User avatar
Neradnik
Posts: 6743
Joined: 14/11/2012 22:50
Location: na forumu

#2073 Re: Veliki Brat 2013

Post by Neradnik »

kakva kurva jebla majku a sve fina.jebes nju aut je svakako nego jel ga boban zakoturo miliću to me zanima :D
frljoka
Posts: 79
Joined: 02/04/2013 19:53

#2074 Re: Veliki Brat 2013

Post by frljoka »

Baltazar_khan wrote:Image

:lol:




šteta što nije jače i još nekoliko puta
User avatar
Tijana_NS
Posts: 475
Joined: 21/02/2010 19:50

#2075 Re: Veliki Brat 2013

Post by Tijana_NS »

Baltazar_khan wrote:Image

:lol:
TI si debela i imas celulit - nemam celulit prostakuso, imas bore do sisa - nemam bore kravo seljacka iz Lazarevca - droljo, bacas uloske u WC solju - prostakuso, vidi tvoj celulit -

BUM TRAS BANG
Locked