Modelsice imaju neartikulisani CD na kojem se po mišljenju neobrazovanih muzičara izdvaja jedino nazovi "pjesma" Pare Pare volim samo pare mojoj duši napaćenoj fale samo pare....pa kad već pitaš šta im fali, fali im inteligencije i muzičkog obrazovanja, a ovoj Sindi i sto puta više od navedenogFirmaNoviSad wrote:Tugo bozijade balzac wrote:vi ste fakat napredniu srbiji
pi.kom do parlamenta
Ti koji si napisao da je Sindi produkt ogavne dance scene 90tih, izvini sta to fali Modelsicama? Ukusi su razliciti, ali nisu losa grupa, imale su neku osobenost, vesele pesmice...?
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
frljoka
- Posts: 79
- Joined: 02/04/2013 19:53
#2051 Re: Veliki Brat 2013
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2052 Re: Veliki Brat 2013
to nisi znao? quote]Not My Idea wrote:de balzac wrote:Sjeba mi @frljoka zajebancijudjesi bio ranije da nam rekneš ovo za Vendija
-
FirmaNoviSad
- Posts: 7
- Joined: 02/04/2013 21:54
#2053 Re: Veliki Brat 2013
http://www.facebook.com/ivana.stamenkovic.338
#sindy #sindy #sindy
meni je ona ideal lepe devojke, bez obzira sto i ja smatram da ima dosta bubica, ali je zaista jako lepa +++
#sindy #sindy #sindy
meni je ona ideal lepe devojke, bez obzira sto i ja smatram da ima dosta bubica, ali je zaista jako lepa +++
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2054 Re: Veliki Brat 2013
I odma sve pohvatao?de balzac wrote:
pojma nisam imao. ako sad kažem, da sam sinoć prvi put u životu vidio VB
znam, nećeš mi vjerovati
Pa jeste, Vendi je bio Seseljova ljubavnica...to su rekli i u njenom profilu kad je ulazila u kucu...jos nekog su pomenuli ali se sad ne mogu sjetiti.
-
frljoka
- Posts: 79
- Joined: 02/04/2013 19:53
#2055 Re: Veliki Brat 2013
FirmaNoviSad wrote:http://www.facebook.com/ivana.stamenkovic.338
#sindy #sindy #sindy
meni je ona ideal lepe devojke, bez obzira sto i ja smatram da ima dosta bubica, ali je zaista jako lepa +++
Vidi se da nikad u Sarajevu. Zenici i Tuzli nikad bio/bila nisi
-
FirmaNoviSad
- Posts: 7
- Joined: 02/04/2013 21:54
#2056 Re: Veliki Brat 2013
U Sarajevu jesam. Necu se sloziti, mislim, to je relativna stvar, ali meni je Sindi skolski primer Beogradjanke, ovakav tip volim. U Sarajevu nisam zapazio neku lepotu, iskreno, ali bice valjda prilike i za to pa da zakljucimfrljoka wrote:FirmaNoviSad wrote:http://www.facebook.com/ivana.stamenkovic.338
#sindy #sindy #sindy
meni je ona ideal lepe devojke, bez obzira sto i ja smatram da ima dosta bubica, ali je zaista jako lepa +++
Vidi se da nikad u Sarajevu. Zenici i Tuzli nikad bio/bila nisi
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2057 Re: Veliki Brat 2013
Ogadi nam frljoka zabavu_nevermind_ wrote:Hajmo se razilazit'![]()
![]()
Srecom, ja sam samo hvalila ove sto moraju logopedu, i to ne obojicu, nego samo jednog![]()
Čuj Ave, Ceca joj super
Frljoka kralju, đesi bio ranije
Dosta mi ove lobotomije
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2058 Re: Veliki Brat 2013
Kasno je za mene, mene su masoni uzeli pod svoje

Last edited by _nevermind_ on 12/04/2013 00:50, edited 1 time in total.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2059 Re: Veliki Brat 2013
jebi gaNot My Idea wrote:I odma sve pohvatao?de balzac wrote:
pojma nisam imao. ako sad kažem, da sam sinoć prvi put u životu vidio VB
znam, nećeš mi vjerovati
![]()
Pa jeste, Vendi je bio Seseljova ljubavnica...to su rekli i u njenom profilu kad je ulazila u kucu...jos nekog su pomenuli ali se sad ne mogu sjetiti.
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2060 Re: Veliki Brat 2013
Ugasicu ja svjetlo kad podjem

- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2061 Re: Veliki Brat 2013
Doduse.de balzac wrote:jebi gaNot My Idea wrote:I odma sve pohvatao?de balzac wrote:
pojma nisam imao. ako sad kažem, da sam sinoć prvi put u životu vidio VB
znam, nećeš mi vjerovati
![]()
Pa jeste, Vendi je bio Seseljova ljubavnica...to su rekli i u njenom profilu kad je ulazila u kucu...jos nekog su pomenuli ali se sad ne mogu sjetiti.pa nije tolstojev rat i mir
ln
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2062 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:Ugasicu ja svjetlo kad podjem![]()
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2063 Re: Veliki Brat 2013
hahahaa isto scenarij iz nekog jeftinog pornica. 
dje su avi guzovi?
dje su avi guzovi?
Last edited by didžej on 12/04/2013 01:05, edited 1 time in total.
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2064 Re: Veliki Brat 2013
Ja taman posla da pometem

-
dofu89
- Posts: 27
- Joined: 07/04/2013 20:49
#2065 Re: Veliki Brat 2013
Al je perverzan ovaj veliki brat, samo guzove snima..a meni kao krivo...
Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2066 Re: Veliki Brat 2013
Evo i mene...Steta sto Nevena ode, da je bar posteno istukla. A za SIndi nemam rijeci, ono unosenje u facu, provociranje, zadizanje suknje i ponavljanje istih recenica sat vremena ili bolje receno vec 15 dana
Pa da je bar veliki brat kaznio, nego nista.....
Pa da je bar veliki brat kaznio, nego nista.....
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2067 Re: Veliki Brat 2013
slavko je naludji lik u kuci definitivno.
a soraja sva otisla u bulju.
a soraja sva otisla u bulju.
- Converse
- Posts: 287
- Joined: 09/04/2010 12:44
- Location: ...
#2068 Re: Veliki Brat 2013
Oj ljudi moji sto se ja ismijah ovom snimanju spota...A Milic po strani i uziva u pogledu, i on ce veceras laganini u neka doba do wc-a 
-
frljoka
- Posts: 79
- Joined: 02/04/2013 19:53
#2069 Re: Veliki Brat 2013
kako da kazni sestru od narodne poslanice u skupštini Srbije ?Ambrozija wrote: Pa da je bar veliki brat kaznio, nego nista.....
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2070 Re: Veliki Brat 2013
Slavko: ''Znas da neki imaju ljepsu gu.u nego lice.''
Milic: ''Znas da nekad ne dodjes do lica nikako.''

Milic: ''Znas da nekad ne dodjes do lica nikako.''
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
-
academy46
- Posts: 102
- Joined: 03/04/2013 23:50
#2072 Re: Veliki Brat 2013
Soraja dušo, svako ogledalo u kući je tvoje
narcisuuuuuuuuuuuuuu
narcisuuuuuuuuuuuuuu
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#2073 Re: Veliki Brat 2013
kakva kurva jebla majku a sve fina.jebes nju aut je svakako nego jel ga boban zakoturo miliću to me zanima 
-
frljoka
- Posts: 79
- Joined: 02/04/2013 19:53
#2074 Re: Veliki Brat 2013
Baltazar_khan wrote:
šteta što nije jače i još nekoliko puta
- Tijana_NS
- Posts: 475
- Joined: 21/02/2010 19:50
#2075 Re: Veliki Brat 2013
TI si debela i imas celulit - nemam celulit prostakuso, imas bore do sisa - nemam bore kravo seljacka iz Lazarevca - droljo, bacas uloske u WC solju - prostakuso, vidi tvoj celulit -Baltazar_khan wrote:
BUM TRAS BANG

