NOVE CIJENE GORIVA

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#20401 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

ili dozvolu za kretanje :D
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#20402 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

Ne setam se nego vozam :bih:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#20403 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

i vozanje je kretanje :-D :bih:
User avatar
konektovan
Posts: 51386
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#20404 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by konektovan »

noviclan wrote: 22/03/2020 20:03 Ne setam se nego vozam :bih:
Opa, moRe se vozati kad je policijski.....
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#20405 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Throttle »

Ma ko ce njemu zabranit da se voza, haj da vidim :mrgreen:
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#20406 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

E jbg, u pravu si kaze ono kretao se brzinom od 70 km/h ja mislio da je kriticno samo ono iz haustora do vozila
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#20407 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

konektovan wrote: 22/03/2020 20:06
noviclan wrote: 22/03/2020 20:03 Ne setam se nego vozam :bih:
Opa, moRe se vozati kad je policijski.....
Jel' stvarno ili se zajevavamo
User avatar
konektovan
Posts: 51386
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#20408 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by konektovan »

noviclan wrote: 22/03/2020 20:09
konektovan wrote: 22/03/2020 20:06
noviclan wrote: 22/03/2020 20:03 Ne setam se nego vozam :bih:
Opa, moRe se vozati kad je policijski.....
Jel' stvarno ili se zajevavamo
Ja ne mogu, a ti, ako si iz emergency sluzbi, mozes.... :mrgreen:
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#20409 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

Jevite vi mene ako ja kontam ovo, imam brate clansku sda

https://avaz.ba/vijesti/bih/556510/stup ... raciji-bih
zippoo87
Posts: 19653
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#20410 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by zippoo87 »

noviclan wrote: 22/03/2020 20:27 Jevite vi mene ako ja kontam ovo, imam brate clansku sda

https://avaz.ba/vijesti/bih/556510/stup ... raciji-bih
okaci je sebi oko vrata,cuo sam da clanska karta SDA ubija covid19 i stiti od zaraze















steta sto ne stiti i od gluposti
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#20411 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by amar1994 »

:lol:
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#20412 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by iceman ze »

Kazu u Fukushimi su prvi hum pomoc narodu dostavile YaKuZe....a japan, a ekonomija, a disciplina.... :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#20413 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Tomahawk11 »

bitanga_sa_otesa wrote: 22/03/2020 20:04 i vozanje je kretanje :-D :bih:
Misliš :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#20414 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

Tomahawk11 wrote: 23/03/2020 15:20
bitanga_sa_otesa wrote: 22/03/2020 20:04 i vozanje je kretanje :-D :bih:
Misliš :mrgreen:
znam :)
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#20415 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Koshpa »

Umax D4 1.91

Petrol D4 2.11

Hifa D4 2.06

Ame D4 2.01 :shock:

Gazprom Sip D4 2.06
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#20416 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Optimist »

Koshpa wrote: 23/03/2020 15:38 Umax D4 1.91

Petrol D4 2.11

Hifa D4 2.06

Ame D4 2.01 :shock:

Gazprom Sip D4 2.06
Da dodam Gasprom Visa D4 1.91.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#20417 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by amar1994 »

nema D4 na umaxu :thumbup:

oba su D5 10ppm,samo jedan ima fol specijalne aditive..
adv.K
Posts: 271
Joined: 08/05/2012 19:45

#20418 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by adv.K »

Koshpa wrote: 23/03/2020 15:38 Umax D4 1.91

Petrol D4 2.11

Hifa D4 2.06

Ame D4 2.01 :shock:

Gazprom Sip D4 2.06
Na UMAXu su oba D5, 10ppm, samo je skuplji aditiviran, a jeftiniji nije.
User avatar
Laplace
Posts: 14684
Joined: 19/11/2012 18:37

#20419 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Laplace »

bitanga_sa_otesa wrote: 23/03/2020 15:23
Tomahawk11 wrote: 23/03/2020 15:20
bitanga_sa_otesa wrote: 22/03/2020 20:04 i vozanje je kretanje :-D :bih:
Misliš :mrgreen:
znam :)
Ne nužno. Političari nas vozaju već dvadesetak godina, a mi se nismo ni pomakli iz srednjeg vijeka.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#20420 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

Laplace wrote: 23/03/2020 19:16

Ne nužno. Političari nas vozaju već dvadesetak godina, a mi se nismo ni pomakli iz srednjeg vijeka.
kreces se ti i kad spavas ,vjeruj.
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#20421 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by UmaX »

bitanga_sa_otesa wrote: 23/03/2020 19:17
Laplace wrote: 23/03/2020 19:16

Ne nužno. Političari nas vozaju već dvadesetak godina, a mi se nismo ni pomakli iz srednjeg vijeka.
kreces se ti i kad spavas ,vjeruj.
menscini da ti to hoces rec da je zemlja okrugla, tobejarabi poyyyyyy
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#20422 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

UmaX wrote: 23/03/2020 19:37
menscini da ti to hoces rec da je zemlja okrugla, tobejarabi poyyyyyy
jok,nego da se okrece i prdi u snu,a nije ni svjestan :lol:
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#20423 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Bullet Tooth Tony »

Samo nek ratuju naftom ovi rusi i saudijci :D

EuroSuper 95 (E10) 0.925 €/l
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#20424 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Entropio »

Bullet Tooth Tony wrote: 23/03/2020 22:23 Samo nek ratuju naftom ovi rusi i saudijci :D

EuroSuper 95 (E10) 0.925 €/l
Gdje?
User avatar
konektovan
Posts: 51386
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#20425 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by konektovan »

Entropio wrote: 23/03/2020 22:58
Bullet Tooth Tony wrote: 23/03/2020 22:23 Samo nek ratuju naftom ovi rusi i saudijci :D

EuroSuper 95 (E10) 0.925 €/l
Gdje?
U Luxemburžu..... :mrgreen:
Post Reply