Svako ima pravo na svoje viđenje stvari, ako ti misliš da je tako, sve OKVjecitiStudent wrote:Meni ovo najviše liči na SDA u opisu, a tebi?Helena2014 wrote:Malo je reći "politički diletanti" jer su već dugo u skupštini, pa im se ne može ni spočitovati nestručnost prilikom obavljanja svog posla zbog neznanja.
Amatere možete poštovati zbog njihovog hobija i ljubavi prema nečemu što im nije profesija, ali diletanata se moramo plašiti, jer ne samo da su plaćeni za to što rade, već su najčešće plaćeni o vašem trošku i za vaš račun i još prave budalama koga stignu
Svakog se može svrstati u neku od te tri kategorije diletant, amater i profesionalac
Ali, ja mislim najbitnije od svega je da se počne baratati pojmom STRUČNJAK i STRUČNOST. To je ono što je zapravo relevantno i to je ono što zapravo radi i razliku između termina.
