haos bio ne bio oni bi simetriju daytona 2......kamen spoticanja wrote:Haos je pokušao napraviti i dodik pa se odcjepiti...al jok...milion i po bosnja na granici eu u trenutku kad je sve qurcu ne isplati se nahadravattandmand wrote:Preko haosa do Dejtona 2 i simetrične drzave koju zahtjeva HNS.StupskaBitanga wrote:zar imaju kapacitet da Jugoslava istjeraju
HSP i HDZ 90 imaju 2 delegata u domu naroda Parlamenta BiH što se hrvata tiče baš kao i HDZ
Ali ovo bi značilo totalni haos u FBiH
Postoji intencija da se ustavnim promjenama jos vise ogranici manevarski prostor pa da 14 hrvata i 16 srba moze kontrolisat 15 miliona bosnja u BiH ako bude trebalo. ..zato jos uvijek kriju podatke o popisu ko iran atomsku bombu
U biti smisao agresije na BiH i klanja bosnjackih vratova bio je isti...smisao dejtona je isti...
Samo su se malo prilike promjenile...sad haos moze otici i u neocekivanom smjeru
[ta ka\e BiH nije gra]anska dr\ava......
