Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
cyprus wrote:A meni fakat nije jasno šta su ovi ''razočarani'' očekivali od DF-a? Da umjesto sa nacionalistima pravi vlast sa Antom Markovićem i koalicijom Osmijeh proljeća?
Upravo tako.
Evo, sad je DF kriv što su stranke desnog centra apsolutni pobjednici izbora
Ljevičari koji misle da biti ljevičar znači psovati Boga i slušati Dubiozu kolektiv su veći neprijatelji ove zemlje od desničara.
JohnnyS wrote:Sve je ovo jedan veliki igrokaz. Normalno da će Čova na kraju pristati na 5 pozicija, i to mu je previše, ali eto. Kad se to dogodi forumi i mediji će biti preplavljeni oduševljenjem multietničara i antifašista kako je patriotska koalicija konačno rekla NE glavnom neprijatelju države. U tom silnom ushitu zaboravit će se što je HDZ dobio: monopol na hrvatsku kvotu u vlasti i javnim poduzećima. To je doduše i imao, ali je monopol razbijen prije 4 godine. I DF će koliko toliko sačuvati obraz kojeg je izgubio serući po svim predizbornim obećanjima.
Doduše, postoji mogućnost da to nije igrokaz nego je stvarno Dodikova nabiguzica. Sumnjam da je baš toliki degen, ne znam čime bi ga čoban mogao držati za jaja. Jedino ako nisu u pitanju instrukcije dobivene u Zagrebu od strane novoizabraane predsjednice koju je tu ustoličila trilaterala i NATO pkt
Ha, jebote pa gdje vi kupite te informacije, pa mislim Snowden ja mala maca kako ovde pojednici znaju šta se dogovora u svjetskim centrima moći, masonskim ložama, tajnim dogovorima svjetskih lidera: Ko je npr, trebao posebno "instalirati" HDZ-ovku Kolindu Kitarović. U Hrvatskoj ljudi jako slabo žive s obzirom šta su očekivanja bila od ulaska u EU, nezadovoljstvo je SDP.ovom vladom, te su samim tim vrata HDZ-ovoj kandiatkinji tj pobjedi bila širom otvorena, pa to se očekivalo odavno: I nije igrokaz, nego imaju Čović i Dodik odavno svezane zastave iz poznatih razloga, koji se uglavnom mogu svesti pod-ostati nekažnjen sa svim milionima ukradenim od BiH u džepu , a Kolindi trebaju Čovićevi glasovi iz dijaspore, odn hrvatskom HDZ-u na sljedećim izborima, ..sve je to sistem "ti meni pomozi - i ja ću tebi" . Jedino ne znam ko se u toj cijeloj igranki brine zaista o narodu i sirotinji, u BiH, Hrvatskoj. Srbiji itd
cyprus wrote:A meni fakat nije jasno šta su ovi ''razočarani'' očekivali od DF-a? Da umjesto sa nacionalistima pravi vlast sa Antom Markovićem i koalicijom Osmijeh proljeća?
To su ti ovi koji znaju šta bi al ne znaju kako bi. Znaš samo da nije ovih nacionalista sve bi bilo med i mlijeko, a onda počnu optuživati nekoga da živi u paralelnom svijetu i da nema razumjevanja za građane.
JohnnyS wrote:Sve je ovo jedan veliki igrokaz. Normalno da će Čova na kraju pristati na 5 pozicija, i to mu je previše, ali eto. Kad se to dogodi forumi i mediji će biti preplavljeni oduševljenjem multietničara i antifašista kako je patriotska koalicija konačno rekla NE glavnom neprijatelju države. U tom silnom ushitu zaboravit će se što je HDZ dobio: monopol na hrvatsku kvotu u vlasti i javnim poduzećima. To je doduše i imao, ali je monopol razbijen prije 4 godine. I DF će koliko toliko sačuvati obraz kojeg je izgubio serući po svim predizbornim obećanjima.
Doduše, postoji mogućnost da to nije igrokaz nego je stvarno Dodikova nabiguzica. Sumnjam da je baš toliki degen, ne znam čime bi ga čoban mogao držati za jaja. Jedino ako nisu u pitanju instrukcije dobivene u Zagrebu od strane novoizabraane predsjednice koju je tu ustoličila trilaterala i NATO pkt
Ako je igrokaz, onda je nepotreban i vrlo glup igrokaz od strane Čovića. Jer niko njemu nije u ovoj trenutnoj konstaleciji snaga osporavao hrvatsku kvotu niti monopol na ovim tzv. hrvatskim peduzećima. Suštinski, najvažnija je poruka koja će se poslati. A ako Čović pristane na pet mjesta, onda nakon ovoga igrokaza, poruka ne ide njemu u prilog
JohnnyS wrote:Sve je ovo jedan veliki igrokaz. Normalno da će Čova na kraju pristati na 5 pozicija, i to mu je previše, ali eto. Kad se to dogodi forumi i mediji će biti preplavljeni oduševljenjem multietničara i antifašista kako je patriotska koalicija konačno rekla NE glavnom neprijatelju države. U tom silnom ushitu zaboravit će se što je HDZ dobio: monopol na hrvatsku kvotu u vlasti i javnim poduzećima. To je doduše i imao, ali je monopol razbijen prije 4 godine. I DF će koliko toliko sačuvati obraz kojeg je izgubio serući po svim predizbornim obećanjima.
Doduše, postoji mogućnost da to nije igrokaz nego je stvarno Dodikova nabiguzica. Sumnjam da je baš toliki degen, ne znam čime bi ga čoban mogao držati za jaja. Jedino ako nisu u pitanju instrukcije dobivene u Zagrebu od strane novoizabraane predsjednice koju je tu ustoličila trilaterala i NATO pkt
Ako je igrokaz, onda je nepotreban i vrlo glup igrokaz od strane Čovića. Jer niko njemu nije u ovoj trenutnoj konstaleciji snaga osporavao hrvatsku kvotu niti monopol na ovim tzv. hrvatskim peduzećima. Suštinski, najvažnija je poruka koja će se poslati. A ako Čović pristane na pet mjesta, onda nakon ovoga igrokaza, poruka ne ide njemu u prilog
Ne treba radi Čovića igrokaz. Treba radi birača DF-a. Prije tjedan dana su bili najveći izdajnici, a sad su netko tko je konačno stao u kraj pomahnitalom državnom neprijatelju broj 1. Boli Čovu neka stvar za to kakav će ispast, zna se kakva je memorija i kritičnost HDZ-ovog prosječnog birača.
Covic je dobio na drzavnom nivou sve sto je htio....i mislim da je time dobro "zavaljen".
Sad treba ( a mislim da se na tome radi) da mu se ponudi.....tj. uzmi il ostavi....ako uzme,nevalja jer su apetiti preveliki...a ako odbije,nevalja jer ostade na ledini kao glavni krivac i kocnicar formiranja vlasti ( jer je upravo on "povezo" drzavnu i federalnu vlast).
Ovu situaciju treba znati iskoristiti i odjebat ga za sva vremena....
palermo wrote:
Ako je igrokaz, onda je nepotreban i vrlo glup igrokaz od strane Čovića. Jer niko njemu nije u ovoj trenutnoj konstaleciji snaga osporavao hrvatsku kvotu niti monopol na ovim tzv. hrvatskim peduzećima. Suštinski, najvažnija je poruka koja će se poslati. A ako Čović pristane na pet mjesta, onda nakon ovoga igrokaza, poruka ne ide njemu u prilog
Ne treba radi Čovića igrokaz. Treba radi birača DF-a. Prije tjedan dana su bili najveći izdajnici, a sad su netko tko je konačno stao u kraj pomahnitalom državnom neprijatelju broj 1. Boli Čovu neka stvar za to kakav će ispast, zna se kakva je memorija i kritičnost HDZ-ovog prosječnog birača.
Pa stani malo, Čović pravi igrokaz da bi DF-ovce oprao pred njihovim glasačima? Ne kontam logiku...
JohnnyS wrote:
Ne treba radi Čovića igrokaz. Treba radi birača DF-a. Prije tjedan dana su bili najveći izdajnici, a sad su netko tko je konačno stao u kraj pomahnitalom državnom neprijatelju broj 1. Boli Čovu neka stvar za to kakav će ispast, zna se kakva je memorija i kritičnost HDZ-ovog prosječnog birača.
Objektivno, teza ti je šuplja, i ne drži vodu.
Početna premisa ti je pogrešna, n vidim da je DF prije sedam dana bio najveći izdajnik. Zapravo, odakle ti to uopšte ???
palermo wrote:
Ako je igrokaz, onda je nepotreban i vrlo glup igrokaz od strane Čovića. Jer niko njemu nije u ovoj trenutnoj konstaleciji snaga osporavao hrvatsku kvotu niti monopol na ovim tzv. hrvatskim peduzećima. Suštinski, najvažnija je poruka koja će se poslati. A ako Čović pristane na pet mjesta, onda nakon ovoga igrokaza, poruka ne ide njemu u prilog
Ne treba radi Čovića igrokaz. Treba radi birača DF-a. Prije tjedan dana su bili najveći izdajnici, a sad su netko tko je konačno stao u kraj pomahnitalom državnom neprijatelju broj 1. Boli Čovu neka stvar za to kakav će ispast, zna se kakva je memorija i kritičnost HDZ-ovog prosječnog birača.
Pa stani malo, Čović pravi igrokaz da bi DF-ovce oprao pred njihovim glasačima? Ne kontam logiku...
Pa koalicijski su partneri, ruka ruku mije. Komšić kandidira nekog anonimusa za člana predsjedništva iz reda hrvatskog naroda, a relativno jakog kandidata iz reda bošnjačkog čime omogućuje pobjedu pravovjernom. Omogući Čoviću monopol na hrvatsku kvotu izdajući pri tome određeni broj Hrvata koji su mu poklonili povjerenje. Najmanje što mu Čova može uraditi kao zahvalu i protuuslugu je dvotjedni igrokaz da se biračima DF-a vrati vjera u "probosanski blok". Kad usporedimo atmosferu na forumu u zadnja dva dana i od prije par dana, vidimo koliko je to učinkovito.
Nakon pisanja ovih više nevjerojatnih nego realnih scenarija, osjećam se ko Mister Yes ili zavrzlama
JohnnyS wrote:
Ne treba radi Čovića igrokaz. Treba radi birača DF-a. Prije tjedan dana su bili najveći izdajnici, a sad su netko tko je konačno stao u kraj pomahnitalom državnom neprijatelju broj 1. Boli Čovu neka stvar za to kakav će ispast, zna se kakva je memorija i kritičnost HDZ-ovog prosječnog birača.
Objektivno, teza ti je šuplja, i ne drži vodu.
Početna premisa ti je pogrešna, n vidim da je DF prije sedam dana bio najveći izdajnik. Zapravo, odakle ti to uopšte ???
Tjedan dana je neki proizvoljno odabran termin od prije ovog lupanja šakom o stol. Zar nisi i ti čitao po forumu zgrožene upise razočaranih birača DF-a, kako su sahranili tu stranku, kako su se posrali na sve što su pričali, kako su se pretvorili u bošnjačku stranku dajući sve hrvatske pozicije HDZ-u? Ja se sjećam brat bratu dvadeset forumaša da su stotine upisa na tu temu ispisali. A koliko ljudi tako nešto spominje nakon sinoć? I ako HDZ dobije 5 pozicija i "hrvatska" JP, a ne dobije to 6 ministarstvo kakva će atmosfera biti? Trijumfalna, "konačno netko tko je zaustavio Čovića"!!! A kako su ga zaustavili, dobio 5 ministarstava, desetke javnih poduzeća s lošijim izbornim rezutatom.
Banksy wrote:
Za ove, Nerko je gospodin čovjek.
A na narednim izborima, DF je potopljen.
Pravo pitanje je koliko je sada SDP-u uopće u interesu ujedinjenje s njima, ne vidim u tome nikakvu korist za SDP ...
ne pregoni. Možda će DF zaista biti potopljen na slijedećim izborima, ali sasvim sigurno (ono 100 %) neće to biti zbog politike koju trenutno vodi. Da se sada ponove izbori, DF bi imao više glasova nego u oktobru.
Nema šanse. Glasove onih (nas) koje su kupili predizbornom pričom koju su kasnije iznevjerili, neće dobiti više nikad. SDA glasačko tijelo gdje bi mogli ukrasti koji glas u budućnosti, ostaje neupitno i stabilno, odano Bakiru. Toga su i oni svjesni. Šta misliš zašto se sada šunjaju oko Nikšićevih nogu?
Prevara, ali jednokratna.
JohnnyS wrote:
Ne treba radi Čovića igrokaz. Treba radi birača DF-a. Prije tjedan dana su bili najveći izdajnici, a sad su netko tko je konačno stao u kraj pomahnitalom državnom neprijatelju broj 1. Boli Čovu neka stvar za to kakav će ispast, zna se kakva je memorija i kritičnost HDZ-ovog prosječnog birača.
Objektivno, teza ti je šuplja, i ne drži vodu.
Početna premisa ti je pogrešna, n vidim da je DF prije sedam dana bio najveći izdajnik. Zapravo, odakle ti to uopšte ???
Tjedan dana je neki proizvoljno odabran termin od prije ovog lupanja šakom o stol. Zar nisi i ti čitao po forumu zgrožene upise razočaranih birača DF-a, kako su sahranili tu stranku, kako su se posrali na sve što su pričali, kako su se pretvorili u bošnjačku stranku dajući sve hrvatske pozicije HDZ-u? Ja se sjećam brat bratu dvadeset forumaša da su stotine upisa na tu temu ispisali. A koliko ljudi tako nešto spominje nakon sinoć? I ako HDZ dobije 5 pozicija i "hrvatska" JP, a ne dobije to 6 ministarstvo kakva će atmosfera biti? Trijumfalna, "konačno netko tko je zaustavio Čovića"!!! A kako su ga zaustavili, dobio 5 ministarstava, desetke javnih poduzeća s lošijim izbornim rezutatom.
Opet neka teorija zavjere? Nije moguče da je Čoviću zinula guzica nego on to radi sve kako bi olakšao Željku i DF-u.
Što se tiče boldiranog istina je samo drugi dio rečenice jer radi se o njih par koji zaista jesu napisali stotinjak postova i ne prestaju pisati iako samo presipaju iz šupljeg u prazno. Ako ti se teorija zasniva na ovih par čiji stavovi nemaju nikakvog uporišta u realnom svijetu onda Boga mi tanka ti je teorija. Baš tanka.
Banksy wrote:
Za ove, Nerko je gospodin čovjek.
A na narednim izborima, DF je potopljen.
Pravo pitanje je koliko je sada SDP-u uopće u interesu ujedinjenje s njima, ne vidim u tome nikakvu korist za SDP ...
ne pregoni. Možda će DF zaista biti potopljen na slijedećim izborima, ali sasvim sigurno (ono 100 %) neće to biti zbog politike koju trenutno vodi. Da se sada ponove izbori, DF bi imao više glasova nego u oktobru.
Nema šanse. Glasove onih (nas) koje su kupili predizbornom pričom koju su kasnije iznevjerili, neće dobiti više nikad. SDA glasačko tijelo gdje bi mogli ukrasti koji glas u budućnosti, ostaje neupitno i stabilno, odano Bakiru. Toga su i oni svjesni. Šta misliš zašto se sada šunjaju oko Nikšićevih nogu?
Prevara, ali jednokratna.
lerdi wrote:
Opet neka teorija zavjere? Nije moguče da je Čoviću zinula guzica nego on to radi sve kako bi olakšao Željku i DF-u.
Pročitaj cijelu diskusiju i na prethodnim stranicama pa ćeš vidjeti da sam ja iznio i tu mogućnost, a ne da ovako upadneš kao padobranac. Nije mi problem sagledati više opcija jer nisam navijački nastrojen poput tebe.
Tjedan dana je neki proizvoljno odabran termin od prije ovog lupanja šakom o stol. Zar nisi i ti čitao po forumu zgrožene upise razočaranih birača DF-a, kako su sahranili tu stranku, kako su se posrali na sve što su pričali, kako su se pretvorili u bošnjačku stranku dajući sve hrvatske pozicije HDZ-u? Ja se sjećam brat bratu dvadeset forumaša da su stotine upisa na tu temu ispisali. A koliko ljudi tako nešto spominje nakon sinoć? I ako HDZ dobije 5 pozicija i "hrvatska" JP, a ne dobije to 6 ministarstvo kakva će atmosfera biti? Trijumfalna, "konačno netko tko je zaustavio Čovića"!!! A kako su ga zaustavili, dobio 5 ministarstava, desetke javnih poduzeća s lošijim izbornim rezutatom.
Bjež bolan zemo, pa to je desetak istih forumaša koji su razočarani što koalicija Fahro-Željko nije na vlasti.......vjeruj mi na riječ, DF bolje stoji sada kod birača nego što je to bilo 15 ili kojeg već oktobra 2014....
Banksy wrote:
Nema šanse. Glasove onih (nas) koje su kupili predizbornom pričom koju su kasnije iznevjerili, neće dobiti više nikad. SDA glasačko tijelo gdje bi mogli ukrasti koji glas u budućnosti, ostaje neupitno i stabilno, odano Bakiru. Toga su i oni svjesni. Šta misliš zašto se sada šunjaju oko Nikšićevih nogu?
Prevara, ali jednokratna.
A Fahro trlja ruke.
Fahri će se čekanje, pretpostavljam, isplatiti. S tim da treba imati na umu da on sam, lično, ne leti u fotelju jer ima dobar i stalan izvor prihoda, za razliku od npr Suljagića i ekipe koji su kokuzi. A kako je SBB stranka jednog lica, u stvari Fahro sam, onda i nema pritiska baze da se u vlast uđe, kakav u DF sigurno postoji.
palermo wrote:
Bjež bolan zemo, pa to je desetak istih forumaša koji su razočarani što koalicija Fahro-Željko nije na vlasti.......vjeruj mi na riječ, DF bolje stoji sada kod birača nego što je to bilo 15 ili kojeg već oktobra 2014....
Kod SDA birača, sigurno. No, to ih neće ponukati da na narednim izborima glasaju za Ljiljana umjesto za Bakira.
palermo wrote:
Bjež bolan zemo, pa to je desetak istih forumaša koji su razočarani što koalicija Fahro-Željko nije na vlasti.......vjeruj mi na riječ, DF bolje stoji sada kod birača nego što je to bilo 15 ili kojeg već oktobra 2014....
Kod SDA birača, sigurno. No, to ih neće ponukati da na narednim izborima glasaju za Ljiljana umjesto za Bakira.