Novogradnja u Sarajevu?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
bach
Posts: 3478
Joined: 05/11/2005 11:52

#2026 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by bach »

Logovan wrote:
bach wrote: Grohotom se smijem na ovaj luksuz

smajli koji povraća
smajli koji povraća
smajli koji povraća.
Smij se ti grohotom i povraćaj ali pogledaj unutrašnjost dvora, tj. prostorije.

Vidim fotke kupljenje na Istock.com koje sa zgradom Dvor imaju zajedničkog kao i Bakir Izetbegović sa poštenjem.
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2027 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Logovan »

bach wrote: Vidim fotke kupljenje na Istock.com koje sa zgradom Dvor imaju zajedničkog kao i Bakir Izetbegović sa poštenjem.
Ne znam ja odakle su fotke ali unutrašnjost će vjerovatno blistati.

Možete laprdati kako ružno i jeftino izvana izgleda ali šta je sa prostorijama... :-)
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2028 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by JThomas »

prijatelju, ako misliš da to vrijedi te pare koje traže, javi mi se jer imam i ja neke nekretnine za utušiti... :D
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#2029 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by OldMayor »

Logovan wrote:
bach wrote: Vidim fotke kupljenje na Istock.com koje sa zgradom Dvor imaju zajedničkog kao i Bakir Izetbegović sa poštenjem.
Ne znam ja odakle su fotke ali unutrašnjost će vjerovatno blistati.

Možete laprdati kako ružno i jeftino izvana izgleda ali šta je sa prostorijama... :-)
Ti mislis da dobijes ono na slikama, jel? Full opremljen stan. :lol: :lol: :lol: :lol:

Pa dovoljno govori da nisu zeljeli platiti arhitektu da im napravi rendere unutrasnjosti, nego su pokupovali slike za 3-4 dolara. E mogu samo misliti kako su onda stedili na materijalu.

Mene samo zanima ko su ovi SEIC i kakve ublehe stoje iza njih. Vidim njihov je i onaj hotel na Cobaniji.
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#2030 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Adriatic »

karanana wrote:ali najbolje mi je ono "vec od" 250 tisuca.
bagatela.
A biće i akcija: tri stana za milionče.
User avatar
Pozitivna_geografija
Posts: 112
Joined: 15/09/2013 20:24
Location: Bosna i Hercegovina

#2031 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Pozitivna_geografija »

Haman se preselilo na pljuvanje drugih novogradnji, da tibra i tibrasi malo odmore....

Sent from my Lumia 520 using Tapatalk
utrend
Posts: 3
Joined: 28/01/2014 15:10

#2032 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by utrend »

Ljudi, razmisljam o ovom stanu, molim vas da mi pomognete. Da li da uopste razmisljam o ovome? Sta mislite o lokaciji? http://stanoviizvor.com/sprat-4-stan-a-4/
User avatar
Truba
Posts: 93779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#2033 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Truba »

stan izgleda ok samo je dnevni prevelik
moglo bi se to pregradit za manju sobu
Boxon_123
Posts: 33
Joined: 01/06/2012 12:47

#2034 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Boxon_123 »

'Đaba' mi samo odmazes. P.S. Raspitao sam se za cijene u ovoj zgradi.

Tahta wrote:
Boxon_123 wrote:
utrend wrote:Ne da mi se listati po temi i citati sve postove pa izvinite unaprijed ako je vec bilo price o tome. :) Nego, zna li iko kakve su cijene stanova u ovoj zgradi? http://stanoviizvor.com/stanovi-2/ Izgleda mi zanimljivo...
I mene zanima. Izgleda mi lijepo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ha ha đaba se reklamirate slabo ćete naći na ovom forumu nekoga ko je zainteresovan za Stup ili ko uopšte ima para da kupi stan (da imam para nebi jahao na forumu :D )
Boxon_123
Posts: 33
Joined: 01/06/2012 12:47

#2035 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Boxon_123 »

utrend wrote:Ljudi, razmisljam o ovom stanu, molim vas da mi pomognete. Da li da uopste razmisljam o ovome? Sta mislite o lokaciji? http://stanoviizvor.com/sprat-4-stan-a-4/
Ja razmišljao. Još uvijek razmišljam. :) Biće nešto od mene. :)
User avatar
macmoodan
Posts: 346
Joined: 14/09/2013 14:27

#2036 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by macmoodan »

Ako budu izgrađeni kako treba, ti stanovi će biti najbolja novogradnja u ovom dijelu grada, raspored prostorija je odličan.
utrend wrote:Ljudi, razmisljam o ovom stanu, molim vas da mi pomognete. Da li da uopste razmisljam o ovome? Sta mislite o lokaciji? http://stanoviizvor.com/sprat-4-stan-a-4/
Nazovi, pogledaj, porazgovaraj sa ljudima, ako ti sve bude djelovalo normalno, kupuj!
User avatar
navedeni
Posts: 1114
Joined: 24/12/2013 02:10

#2037 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by navedeni »

Adriatic wrote:
karanana wrote:ali najbolje mi je ono "vec od" 250 tisuca.
bagatela.
A biće i akcija: tri stana za milionče.

Hahahaha
Boxon_123
Posts: 33
Joined: 01/06/2012 12:47

#2038 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Boxon_123 »

macmoodan wrote:Ako budu izgrađeni kako treba, ti stanovi će biti najbolja novogradnja u ovom dijelu grada, raspored prostorija je odličan.
utrend wrote:Ljudi, razmisljam o ovom stanu, molim vas da mi pomognete. Da li da uopste razmisljam o ovome? Sta mislite o lokaciji? http://stanoviizvor.com/sprat-4-stan-a-4/
Nazovi, pogledaj, porazgovaraj sa ljudima, ako ti sve bude djelovalo normalno, kupuj!
Zvao. Porazgovarao. :) Zvuce mi ozbiljno i sad sam jos vise zainteresovan.

Bice nesto i od mene. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Kosato
Posts: 237
Joined: 31/07/2013 13:40
Location: Lupijevo

#2039 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Kosato »

Boxon_123 wrote:
macmoodan wrote:Ako budu izgrađeni kako treba, ti stanovi će biti najbolja novogradnja u ovom dijelu grada, raspored prostorija je odličan.
utrend wrote:Ljudi, razmisljam o ovom stanu, molim vas da mi pomognete. Da li da uopste razmisljam o ovome? Sta mislite o lokaciji? http://stanoviizvor.com/sprat-4-stan-a-4/
Nazovi, pogledaj, porazgovaraj sa ljudima, ako ti sve bude djelovalo normalno, kupuj!
Zvao. Porazgovarao. :) Zvuce mi ozbiljno i sad sam jos vise zainteresovan.

Bice nesto i od mene. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
i kolko bi kvadrat u tim zgradama mozel se sta za gotovinu ili sta vec smanjiti :D
User avatar
Pozitivna_geografija
Posts: 112
Joined: 15/09/2013 20:24
Location: Bosna i Hercegovina

#2040 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Pozitivna_geografija »

A ne smeta ti sto je plin?

Sent from my Lumia 520 using Tapatalk
Immortal Technique
Posts: 35
Joined: 24/02/2014 20:21

#2041 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Immortal Technique »

Evo jedna interesantna strancia, gdje se moze vidjeti dosta toga oko novogradnji.

http://www.sa-c.net/
User avatar
corvus_edin
Posts: 325
Joined: 11/07/2009 09:45

#2042 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by corvus_edin »

Imal' 'ko video sa TVSA intervju nacelnikom ilidze - bio je video onog projekta nova ilidza?
User avatar
Di Canio
Posts: 120
Joined: 07/10/2013 10:08

#2043 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Di Canio »

.
hugollino
Posts: 85
Joined: 13/03/2013 22:13

#2044 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by hugollino »

Zna li ko kolika je cijana stanova u kompleksu Stanovi izvor?

http://stanoviizvor.com
milojicabrzi
Posts: 2615
Joined: 18/11/2009 12:43

#2045 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by milojicabrzi »

hugollino wrote:Zna li ko kolika je cijana stanova u kompleksu Stanovi izvor?

http://stanoviizvor.com
S obzirom na odnos snaga i cijena izmedju Benisa i Tibre, ako bude ista klasa gradnje, mislim da ce ovdje kvadrat biti cca 1600 KM, tesko je za Stup kao lokaciju postici vise, kad vec ima Dobrinja koja se vrti oko 1500 KM.

Vidim da je dosta ovoga jos u izgradnji, pa se mozda nesto povoljniji kvadrat moze dobiti placanjem dok je jos u izgradnji...
mefistofilis
Posts: 1584
Joined: 09/04/2013 18:11

#2046 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by mefistofilis »

izvor grade neki kriminalci sandze ili siptari. ja bih to probao zaobici. prodaju stanove a jos ni temelje nisu "udarili" :-)
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#2047 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Hajvan »

atorniji putnik wrote:izvor grade neki kriminalci sandze ili siptari. ja bih to probao zaobici. prodaju stanove a jos ni temelje nisu "udarili" :-)
a samo preko puta tibru grade 'gospoda', jel de? :-?
tukne ti komentar na izraziti šovinizam! :-)
mefistofilis
Posts: 1584
Joined: 09/04/2013 18:11

#2048 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by mefistofilis »

vidi, ja ne znam ko gradi Tibru, nit me boli briga.
i kad budem kupovao stan radije cu na ali-pasinom kupiti nego u Tibri... eto sta mislim o njima.
a za ove znam da su kriminalci i situacija, ovakva kakva sada jeste, mi je malo "fishy".
ne vidim sovinizam u mojem postu:
je li mozda zato sto sam rekao sandje ili siptari

eto, pozdrav
User avatar
bilic
Posts: 1165
Joined: 25/07/2012 22:33

#2049 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by bilic »

Po saznanjima u Tibri kupujes odmah KATASTARSKI UVEDEN STAN . I zato banke za njih daju hipotekarne kredite i to cak 1 naspram 1... Bukvalno bez ucesca mozes kupit u Tibri stan.. Oni su znaci reguralni sa papirima . Kako uspijevaju to oni zanaju . j.b.g.
E sad morate paziti na ostalim lokacijama KAKVO JE STANJE SA PAPIROLOGIJOM I KOJI SU LJUDI...
Kad kupujete auto gledate kakav je covjek i pokusavate neke ljude mimoici , o tome se radi.. SRETNO... ;-)
User avatar
macmoodan
Posts: 346
Joined: 14/09/2013 14:27

#2050 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by macmoodan »

Možda nam drug Boxon da neke detaljne informacije?
Post Reply