Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
bach wrote:
Vidim fotke kupljenje na Istock.com koje sa zgradom Dvor imaju zajedničkog kao i Bakir Izetbegović sa poštenjem.
Ne znam ja odakle su fotke ali unutrašnjost će vjerovatno blistati.
Možete laprdati kako ružno i jeftino izvana izgleda ali šta je sa prostorijama...
Ti mislis da dobijes ono na slikama, jel? Full opremljen stan.
Pa dovoljno govori da nisu zeljeli platiti arhitektu da im napravi rendere unutrasnjosti, nego su pokupovali slike za 3-4 dolara. E mogu samo misliti kako su onda stedili na materijalu.
Mene samo zanima ko su ovi SEIC i kakve ublehe stoje iza njih. Vidim njihov je i onaj hotel na Cobaniji.
'Đaba' mi samo odmazes. P.S. Raspitao sam se za cijene u ovoj zgradi.
Tahta wrote:
Boxon_123 wrote:
utrend wrote:Ne da mi se listati po temi i citati sve postove pa izvinite unaprijed ako je vec bilo price o tome. Nego, zna li iko kakve su cijene stanova u ovoj zgradi? http://stanoviizvor.com/stanovi-2/ Izgleda mi zanimljivo...
I mene zanima. Izgleda mi lijepo.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ha ha đaba se reklamirate slabo ćete naći na ovom forumu nekoga ko je zainteresovan za Stup ili ko uopšte ima para da kupi stan (da imam para nebi jahao na forumu )
utrend wrote:Ljudi, razmisljam o ovom stanu, molim vas da mi pomognete. Da li da uopste razmisljam o ovome? Sta mislite o lokaciji? http://stanoviizvor.com/sprat-4-stan-a-4/
Ja razmišljao. Još uvijek razmišljam. Biće nešto od mene.
Ako budu izgrađeni kako treba, ti stanovi će biti najbolja novogradnja u ovom dijelu grada, raspored prostorija je odličan.
utrend wrote:Ljudi, razmisljam o ovom stanu, molim vas da mi pomognete. Da li da uopste razmisljam o ovome? Sta mislite o lokaciji? http://stanoviizvor.com/sprat-4-stan-a-4/
Nazovi, pogledaj, porazgovaraj sa ljudima, ako ti sve bude djelovalo normalno, kupuj!
macmoodan wrote:Ako budu izgrađeni kako treba, ti stanovi će biti najbolja novogradnja u ovom dijelu grada, raspored prostorija je odličan.
utrend wrote:Ljudi, razmisljam o ovom stanu, molim vas da mi pomognete. Da li da uopste razmisljam o ovome? Sta mislite o lokaciji? http://stanoviizvor.com/sprat-4-stan-a-4/
Nazovi, pogledaj, porazgovaraj sa ljudima, ako ti sve bude djelovalo normalno, kupuj!
Zvao. Porazgovarao. Zvuce mi ozbiljno i sad sam jos vise zainteresovan.
macmoodan wrote:Ako budu izgrađeni kako treba, ti stanovi će biti najbolja novogradnja u ovom dijelu grada, raspored prostorija je odličan.
utrend wrote:Ljudi, razmisljam o ovom stanu, molim vas da mi pomognete. Da li da uopste razmisljam o ovome? Sta mislite o lokaciji? http://stanoviizvor.com/sprat-4-stan-a-4/
Nazovi, pogledaj, porazgovaraj sa ljudima, ako ti sve bude djelovalo normalno, kupuj!
Zvao. Porazgovarao. Zvuce mi ozbiljno i sad sam jos vise zainteresovan.
Bice nesto i od mene.
Sent from my iPhone using Tapatalk
i kolko bi kvadrat u tim zgradama mozel se sta za gotovinu ili sta vec smanjiti
S obzirom na odnos snaga i cijena izmedju Benisa i Tibre, ako bude ista klasa gradnje, mislim da ce ovdje kvadrat biti cca 1600 KM, tesko je za Stup kao lokaciju postici vise, kad vec ima Dobrinja koja se vrti oko 1500 KM.
Vidim da je dosta ovoga jos u izgradnji, pa se mozda nesto povoljniji kvadrat moze dobiti placanjem dok je jos u izgradnji...
vidi, ja ne znam ko gradi Tibru, nit me boli briga.
i kad budem kupovao stan radije cu na ali-pasinom kupiti nego u Tibri... eto sta mislim o njima.
a za ove znam da su kriminalci i situacija, ovakva kakva sada jeste, mi je malo "fishy".
ne vidim sovinizam u mojem postu:
je li mozda zato sto sam rekao sandje ili siptari
Po saznanjima u Tibri kupujes odmah KATASTARSKI UVEDEN STAN . I zato banke za njih daju hipotekarne kredite i to cak 1naspram 1... Bukvalno bez ucesca mozes kupit u Tibri stan.. Oni su znaci reguralni sa papirima . Kako uspijevaju to oni zanaju . j.b.g.
E sad morate paziti na ostalim lokacijama KAKVO JE STANJE SA PAPIROLOGIJOM I KOJI SU LJUDI...
Kad kupujete auto gledate kakav je covjek i pokusavate neke ljude mimoici , o tome se radi.. SRETNO...