FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
enko 1964
Posts: 1391
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#2026 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by enko 1964 »

ImageImageImageImageImageImage
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#2027 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

kome je frka za kartu na RSG-u ima nagradna igra

nazovi 080051010 (besplatan poziv) i kako kaže voditeljica, uvjeri ih da baš tebi trebaju dati karte za utakmicu, imaju 4 karte (istok) za 2 navijača, pa eto kome treba,

a sudeći po ovome na forumu inspiracije vam ne bi trebalo nedostajati
Last edited by vozač on 26/07/2012 13:22, edited 1 time in total.
User avatar
enko 1964
Posts: 1391
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#2028 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by enko 1964 »

Manje je nervoze bilo pred popravni iz matematike u trećem srednje :D

User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#2029 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by rajv0sa »

-LIBERO- wrote:
ruud wrote:jel frka doći sa crvenim Realovim dresom?
Mojne ba taj dres..jos ako si na sjeveru..skidat ce te braca k'o da gledam :lol:
Alo manchester skidaj to :lol:
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#2030 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

enko 1964 wrote:Manje je nervoze bilo pred popravni iz matematike u trećem srednje :D

i ti u trećem bio na popravnom
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#2031 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by bordo gandalf »

bELMIN_666 wrote:
-LIBERO- wrote:
ruud wrote:jel frka doći sa crvenim Realovim dresom?
Mojne ba taj dres..jos ako si na sjeveru..skidat ce te braca k'o da gledam :lol:
Alo manchester skidaj to :lol:
To na derbiju na grbavici? :D
chsk
Posts: 266
Joined: 12/11/2010 23:18

#2033 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by chsk »

:thumbup:

Zna li neko u kojem klipu ima ona "i kad te nema bolje da se nisam ni probudio..."? I sinoć i jutros tražim nikako da je nađem :mrgreen:
User avatar
enko 1964
Posts: 1391
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#2034 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by enko 1964 »

vozač wrote:
enko 1964 wrote:Manje je nervoze bilo pred popravni iz matematike u trećem srednje :D

i ti u trećem bio na popravnom
Hormoni, kurci, palci što bi rek'o Chisum :D
A sad opet k'o u pubertetuImage

Iz petog puta ne mogu sliku postavit' koliko mi se ruke tresu. :D
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#2035 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

enko 1964 wrote:
vozač wrote:
enko 1964 wrote:Manje je nervoze bilo pred popravni iz matematike u trećem srednje :D

i ti u trećem bio na popravnom
Hormoni, kurci, palci što bi rek'o Chisum :D
A sad opet k'o u pubertetuImage

Iz petog puta ne mogu sliku postavit' koliko mi se ruke tresu. :D
PMS (predmeč sindrom) ... definitivno :)
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#2036 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by ruud »

http://www.youtube.com/watch?v=OYYBN7Pu ... re=related

meni 'vako telefon zvoni, nema veceg meraka kad te ova ujutro budi 8-)
Smail Aga
Posts: 855
Joined: 20/06/2012 09:06

#2037 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Smail Aga »

Ako ne naguramo 150 stranica na ovoj temi,prave smo ckapi :D :D :D :D
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#2038 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by poznanik »

chsk wrote:Zna li neko u kojem klipu ima ona "i kad te nema bolje da se nisam ni probudio..."? I sinoć i jutros tražim nikako da je nađem :mrgreen:
chsk
Posts: 266
Joined: 12/11/2010 23:18

#2039 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by chsk »

Jarane mislio sam na našu verziju :mrgreen:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#2040 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

Haha, koji kralj. :mrgreen:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#2041 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by north »

Ako sam dobro informisan, grupica od 10-ak navijača Desdena zauzela svoju poziciju u gradu..ako je tako aferim!!!

Predobra je već atmosfera, samo da večeras aBd zadovoljni izađemo sa stadiona...
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#2042 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by poznanik »

chsk wrote:Jarane mislio sam na našu verziju :mrgreen:
:D
Sa_u_srcu
Posts: 1868
Joined: 19/10/2010 23:09

#2043 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Sa_u_srcu »

SOLD OUT....KARATA NEMAAAAAAAAAAAA :-)
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#2044 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

poznanik wrote:
chsk wrote:Zna li neko u kojem klipu ima ona "i kad te nema bolje da se nisam ni probudio..."? I sinoć i jutros tražim nikako da je nađem :mrgreen:

oplakah :lol:
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#2045 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

Sa_u_srcu wrote:SOLD OUT....KARATA NEMAAAAAAAAAAAA :-)
zovite rsg imaju 7 karata, plačite, molite, kumite
User avatar
enko 1964
Posts: 1391
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#2046 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by enko 1964 »

north wrote:Ako sam dobro informisan, grupica od 10-ak navijača Desdena zauzela svoju poziciju u gradu..ako je tako aferim!!!

Predobra je već atmosfera, samo da večeras aBd zadovoljni izađemo sa stadiona...

Imal' Đe Bugara?
Ejch-ju-es-i-aj-en
Posts: 90
Joined: 04/08/2007 20:33

#2047 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Ejch-ju-es-i-aj-en »

Nada Topčagić orgija po Vukovaru. Znam da je off, ali je bitno. :!:


http://www.youtube.com/watch?v=l3OCxzG2 ... age#t=287s
Last edited by Ejch-ju-es-i-aj-en on 26/07/2012 13:58, edited 1 time in total.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#2048 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Kemal Malovčić »

ja se probudio, nisam mogo više spavat :mrgreen: izgleda da me je jedino @leet prestigo, ko i uvijek :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2049 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

ne budali :mrgreen: :lol:
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#2050 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

chsk wrote:Jarane mislio sam na našu verziju :mrgreen:
jebi ga, nisi bio pricizan
Post Reply