I ja primjetio danas.neka zena bila gost ko fol hvali BiH uzduz i poprijeko al ta voditeljica prekida je non stop upada u rijec ne da joj nista zavrsiti.Onoj zeni pravo nezgodno bi(valjda jadna konta sto sam progovorila progovorila od ove ni rijeci)KatarinaKosaca wrote:kako se zove ova "voditeljica" što ima emisiju "Ženski razgovori", a sponzor piletina ovako onako.
Dakle, sa novinarstvom... ni dodirne tačka. Loše, vještački, pitanja glupa, zamuckuje, rječnik jedno 123 riječi...
Hayat
Moderator: anex
- luckylaka
- Posts: 26211
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2026 Re: Hayat
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#2027 Re: Hayat
Vidim da su ove ninje isfurale i da to niko vise ne prati, pa bi mozda mogli pokusati otkupiti ovo...
puno je zanimljivije od onih ratnika, ali sigurno i puno skuplje
voditeljica je tonbe
puno je zanimljivije od onih ratnika, ali sigurno i puno skuplje
voditeljica je tonbe
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2028 Re: Hayat
jo dobre voditeljice.
intersantno ovo izgleda. sad imaju nekakve nove buzuke.
intersantno ovo izgleda. sad imaju nekakve nove buzuke.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2029 Re: Hayat
jill wagner 
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2030 Re: Hayat
Dobro ste,ovo je fakat zanimljivije i bolje...moglo bi se ovo gledati.
Hajd otkupite ovo
,mada ne mora ni Hayat,ko god hoce 
Hajd otkupite ovo
-
Ripicipi
- Posts: 4171
- Joined: 11/01/2007 21:55
- Location: BiH, a vi???
#2032 Re: Hayat
Sta's otkupljivati, imas sve na jubetutubetu-LIBERO- wrote:Dobro ste,ovo je fakat zanimljivije i bolje...moglo bi se ovo gledati.
Hajd otkupite ovo,mada ne mora ni Hayat,ko god hoce
Iako mi je zanimljiviji BBC-ev Total Wipeout
A i vec sam navikao na ovu voditeljicu
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2033 Re: Hayat
BBCijev je bolji zbog Hamstera aka Richard Hammonda i njegovih komentara 
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2034 Re: Hayat
JOOOOJJJ EMINEEE JOOOJJJ BATAKA ...KuuuKooovaaa
EMINa AJLOVJETUUUU!!!
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2035 Re: Hayat
ko je emina?
svidja li ti se anida?
jeli bila nikolina?
svidja li ti se anida?
jeli bila nikolina?
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#2037 Re: Hayat
morebitno ova?karanana wrote:ko je emina?
svidja li ti se anida?
jeli bila nikolina?
http://www.youtube.com/watch?v=Nivr4yxeQpM&NR=1
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2038 Re: Hayat
Kakav ovo glas ova Sara ima

- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2039 Re: Hayat
jes jes jes ta je....upppaaa vidi SAREEEE op op opbingov buraz wrote:morebitno ova?karanana wrote:ko je emina?
svidja li ti se anida?
jeli bila nikolina?
http://www.youtube.com/watch?v=Nivr4yxeQpM&NR=1
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2040 Re: Hayat
o pa nije lose.
joj sto me ova sara nervira. kurchi se nesto.
joj sto me ova sara nervira. kurchi se nesto.
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#2041 Re: Hayat
karanana wrote:o pa nije lose.
joj sto me ova sara nervira. kurchi se nesto.
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2042 Re: Hayat
neka je .Ba bolje da se kurcHi neg picHkikaranana wrote:o pa nije lose.
joj sto me ova sara nervira. kurchi se nesto.
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2043 Re: Hayat
bogumi ova jasna starka neka...
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2044 Re: Hayat
kad smo vec kod ove rijeci, ne vidim nikolinu u backstageu. da je nisu nogirali.pici wrote:neka je .Ba bolje da se kurcHi neg picHkikaranana wrote:o pa nije lose.
joj sto me ova sara nervira. kurchi se nesto.
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2045 Re: Hayat
karanana wrote:kad smo vec kod ove rijeci, ne vidim nikolinu u backstageu. da je nisu nogirali.pici wrote:neka je .Ba bolje da se kurcHi neg picHkikaranana wrote:o pa nije lose.
joj sto me ova sara nervira. kurchi se nesto.
jel prošla Jovana....tipujem ako je prošla da bi mogla bitnut druga Verena
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2046 Re: Hayat
jeko ona plavka u bijelom minjaku u prvom safu
....doooobrraa 
uparili su dvije brinete i plavnku u prvi saf....ona čičkava kad skače po onom jastuĆetu....UUHHHHH

uparili su dvije brinete i plavnku u prvi saf....ona čičkava kad skače po onom jastuĆetu....UUHHHHH
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2047 Re: Hayat
ne znam. nisam se jos upoznao poblize sa kandidatkinjama, tek mi je druga emisija da pratim. treba mi 2-3 emisije da ih bolje upoznam. nije ni nirmela losa. ma ima ovdje fine robe.
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2048 Re: Hayat
karanana wrote:ne znam. nisam se jos upoznao poblize sa kandidatkinjama, tek mi je druga emisija da pratim. treba mi 2-3 emisije da ih bolje upoznam. nije ni nirmela losa. ma ima ovdje fine robe.
žiŠkuuu ELMEE...pjevanje katastrofiČno al cupkaa OP OP OP
i ona grlobolju.....
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2049 Re: Hayat
jos samo da ovaj stupidni reditelj hoce smiriti kameru na 3 sekunde da bolje vidim vesnu.
evo ga. moze proci.
evo ga. moze proci.
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2050 Re: Hayat
dooobraaa vesnica

