Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#2026 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

Odlično s naše strane, bravo!
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#2027 Re: Horde Zla

Post by bordo gandalf »

:-)
Image
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2028 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Jebo mater ko je ovo uradio.
frngla
Posts: 3347
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#2029 Re: Horde Zla

Post by frngla »

Pa je li ovo moguće :cry: :sad:
Labirint
Posts: 2939
Joined: 24/06/2013 14:37

#2030 Re: Horde Zla

Post by Labirint »

Mozel se ovaj zid kako srusit pa da popuste i jedni i drugi...
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#2031 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

Bože sačuvaj.
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#2032 Re: Horde Zla

Post by Anestezija »

Balavurdija neka garant...treba pocet noge lomit :)
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#2033 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

Ma Bog zna dokle će ovako.
User avatar
Narkoman
Posts: 309
Joined: 23/01/2014 14:38

#2034 Re: Horde Zla

Post by Narkoman »

Bolidi. :-)
User avatar
pinokio04
Posts: 1639
Joined: 01/03/2012 09:51

#2035 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

Gdje je ovo tacno !


Sent from my kuky using Tapatalk
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2036 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Bistrik.
Zid prefarbavan i sarani grafiti pa barem 10 puta. Sto nasi, sto njihovi.
Ovo je trebao biti pokusaj kompromisa, jer su napisani po dva mrtva pripadnika iz obje grupe. Al eto.

Trebaju fino sjesti i nasi i njihovi sa Bistrika, i neka tu naprave zajednicki grafit u pomen umrlim, i ubijenim, clanovima obje grupe i gotovo.

Suludo je ovako nastaviti, i trositi lovu sa obje strane, jer ocito da je to takav mentalitet ovdje. Jbg.
User avatar
pinokio04
Posts: 1639
Joined: 01/03/2012 09:51

#2037 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

Status quo :)
Mislio sam da je bistrik bar 80 % bordo bijeli


Sent from my kuky using Tapatalk
User avatar
Opetja033
Posts: 10041
Joined: 01/11/2011 20:33

#2038 Re: Horde Zla

Post by Opetja033 »

-LIBERO- wrote:Bistrik.
Zid prefarbavan i sarani grafiti pa barem 10 puta. Sto nasi, sto njihovi.
Ovo je trebao biti pokusaj kompromisa, jer su napisani po dva mrtva pripadnika iz obje grupe. Al eto.

Trebaju fino sjesti i nasi i njihovi sa Bistrika, i neka tu naprave zajednicki grafit u pomen umrlim, i ubijenim, clanovima obje grupe i gotovo.

Suludo je ovako nastaviti, i trositi lovu sa obje strane, jer ocito da je to takav mentalitet ovdje. Jbg.
Kakva bolan njihova ekipa sa Bistrika? Ovo je zakuhao jebeni, bubuljicavi dijasporac koji ce za koju heftu nazad kuci a radi njegove retardiranosti je mogla mrtva glava pasti (bukvalno) mater mu jebem maloumnu.
User avatar
pinokio04
Posts: 1639
Joined: 01/03/2012 09:51

#2039 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

Opetja033 wrote:
-LIBERO- wrote:Bistrik.
Zid prefarbavan i sarani grafiti pa barem 10 puta. Sto nasi, sto njihovi.
Ovo je trebao biti pokusaj kompromisa, jer su napisani po dva mrtva pripadnika iz obje grupe. Al eto.

Trebaju fino sjesti i nasi i njihovi sa Bistrika, i neka tu naprave zajednicki grafit u pomen umrlim, i ubijenim, clanovima obje grupe i gotovo.

Suludo je ovako nastaviti, i trositi lovu sa obje strane, jer ocito da je to takav mentalitet ovdje. Jbg.
Kakva bolan njihova ekipa sa Bistrika? Ovo je zakuhao jebeni, bubuljicavi dijasporac koji ce za koju heftu nazad kuci a radi njegove retardiranosti je mogla mrtva glava pasti (bukvalno) mater mu jebem maloumnu.
A tako znači, to je istina


Sent from my baypas mashyne
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2040 Re: Horde Zla

Post by todd_smith »

Poslati ga kuci sa uspomenom
User avatar
pinokio04
Posts: 1639
Joined: 01/03/2012 09:51

#2041 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

todd_smith wrote:Poslati ga kuci sa uspomenom
:)


Sent from my kuky using Tapatalk
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#2042 Re: Horde Zla

Post by Reglan »

mogu na pp detalji, zanima me :D
User avatar
Dino777
Posts: 846
Joined: 29/04/2014 12:49

#2044 Re: Horde Zla

Post by Dino777 »

8 djece mi 8-) kako smo samo najjaci,respect momcima !
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2045 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Svaka čast momcima. :thumbup:
ZelenoLegalno
Posts: 1
Joined: 24/07/2014 00:34

#2046 Re: Horde Zla

Post by ZelenoLegalno »

pinokio04 wrote:Status quo :)
Mislio sam da je bistrik bar 80 % bordo bijeli


Sent from my kuky using Tapatalk

Pogresno si mislio...Stari Grad je plavi grad :)
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#2047 Re: Horde Zla

Post by F&N »

ZelenoLegalno wrote:
pinokio04 wrote:Status quo :)
Mislio sam da je bistrik bar 80 % bordo bijeli


Sent from my kuky using Tapatalk

Pogresno si mislio...Stari Grad je plavi grad :)
:lol: :lol: :lol:

jeste jeste plavi grad, pa se u autima prebacujete do druge strane miljacke, i u ranu zoru sa torbama na utakmicu :lol:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#2048 Re: Horde Zla

Post by Charuga »

Ne obazirite se na taj post, to je Senad_Duster koji je banovan trajno juče. A i ovaj nick mu ode na trajni odmor ...
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#2049 Re: Horde Zla

Post by F&N »

Charuga wrote:Ne obazirite se na taj post, to je Senad_Duster koji je banovan trajno juče. A i ovaj nick mu ode na trajni odmor ...
:thumbup:
Post Reply