Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2028 Re: Horde Zla
Jebo mater ko je ovo uradio.
-
frngla
- Posts: 3347
- Joined: 30/05/2009 14:29
- Location: Manila
#2029 Re: Horde Zla
Pa je li ovo moguće

-
Labirint
- Posts: 2939
- Joined: 24/06/2013 14:37
#2030 Re: Horde Zla
Mozel se ovaj zid kako srusit pa da popuste i jedni i drugi...
- Anestezija
- Posts: 22549
- Joined: 29/01/2010 04:59
- Location: Sjever
#2032 Re: Horde Zla
Balavurdija neka garant...treba pocet noge lomit 
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#2035 Re: Horde Zla
Gdje je ovo tacno !
Sent from my kuky using Tapatalk
Sent from my kuky using Tapatalk
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2036 Re: Horde Zla
Bistrik.
Zid prefarbavan i sarani grafiti pa barem 10 puta. Sto nasi, sto njihovi.
Ovo je trebao biti pokusaj kompromisa, jer su napisani po dva mrtva pripadnika iz obje grupe. Al eto.
Trebaju fino sjesti i nasi i njihovi sa Bistrika, i neka tu naprave zajednicki grafit u pomen umrlim, i ubijenim, clanovima obje grupe i gotovo.
Suludo je ovako nastaviti, i trositi lovu sa obje strane, jer ocito da je to takav mentalitet ovdje. Jbg.
Zid prefarbavan i sarani grafiti pa barem 10 puta. Sto nasi, sto njihovi.
Ovo je trebao biti pokusaj kompromisa, jer su napisani po dva mrtva pripadnika iz obje grupe. Al eto.
Trebaju fino sjesti i nasi i njihovi sa Bistrika, i neka tu naprave zajednicki grafit u pomen umrlim, i ubijenim, clanovima obje grupe i gotovo.
Suludo je ovako nastaviti, i trositi lovu sa obje strane, jer ocito da je to takav mentalitet ovdje. Jbg.
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#2037 Re: Horde Zla
Status quo 
Mislio sam da je bistrik bar 80 % bordo bijeli
Sent from my kuky using Tapatalk
Mislio sam da je bistrik bar 80 % bordo bijeli
Sent from my kuky using Tapatalk
- Opetja033
- Posts: 10041
- Joined: 01/11/2011 20:33
#2038 Re: Horde Zla
Kakva bolan njihova ekipa sa Bistrika? Ovo je zakuhao jebeni, bubuljicavi dijasporac koji ce za koju heftu nazad kuci a radi njegove retardiranosti je mogla mrtva glava pasti (bukvalno) mater mu jebem maloumnu.-LIBERO- wrote:Bistrik.
Zid prefarbavan i sarani grafiti pa barem 10 puta. Sto nasi, sto njihovi.
Ovo je trebao biti pokusaj kompromisa, jer su napisani po dva mrtva pripadnika iz obje grupe. Al eto.
Trebaju fino sjesti i nasi i njihovi sa Bistrika, i neka tu naprave zajednicki grafit u pomen umrlim, i ubijenim, clanovima obje grupe i gotovo.
Suludo je ovako nastaviti, i trositi lovu sa obje strane, jer ocito da je to takav mentalitet ovdje. Jbg.
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#2039 Re: Horde Zla
A tako znači, to je istinaOpetja033 wrote:Kakva bolan njihova ekipa sa Bistrika? Ovo je zakuhao jebeni, bubuljicavi dijasporac koji ce za koju heftu nazad kuci a radi njegove retardiranosti je mogla mrtva glava pasti (bukvalno) mater mu jebem maloumnu.-LIBERO- wrote:Bistrik.
Zid prefarbavan i sarani grafiti pa barem 10 puta. Sto nasi, sto njihovi.
Ovo je trebao biti pokusaj kompromisa, jer su napisani po dva mrtva pripadnika iz obje grupe. Al eto.
Trebaju fino sjesti i nasi i njihovi sa Bistrika, i neka tu naprave zajednicki grafit u pomen umrlim, i ubijenim, clanovima obje grupe i gotovo.
Suludo je ovako nastaviti, i trositi lovu sa obje strane, jer ocito da je to takav mentalitet ovdje. Jbg.
Sent from my baypas mashyne
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2040 Re: Horde Zla
Poslati ga kuci sa uspomenom
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#2041 Re: Horde Zla
todd_smith wrote:Poslati ga kuci sa uspomenom
Sent from my kuky using Tapatalk
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#2042 Re: Horde Zla
mogu na pp detalji, zanima me 
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
- Dino777
- Posts: 846
- Joined: 29/04/2014 12:49
#2044 Re: Horde Zla
8 djece mi
kako smo samo najjaci,respect momcima !
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2045 Re: Horde Zla
Svaka čast momcima.Butmiran wrote:http://sportsport.ba/tifo/nakon-50-sati ... und/136480
-
ZelenoLegalno
- Posts: 1
- Joined: 24/07/2014 00:34
#2046 Re: Horde Zla
pinokio04 wrote:Status quo
Mislio sam da je bistrik bar 80 % bordo bijeli
Sent from my kuky using Tapatalk
Pogresno si mislio...Stari Grad je plavi grad
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#2047 Re: Horde Zla
ZelenoLegalno wrote:pinokio04 wrote:Status quo
Mislio sam da je bistrik bar 80 % bordo bijeli
Sent from my kuky using Tapatalk
Pogresno si mislio...Stari Grad je plavi grad
jeste jeste plavi grad, pa se u autima prebacujete do druge strane miljacke, i u ranu zoru sa torbama na utakmicu
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24699
- Joined: 26/08/2007 17:10
#2048 Re: Horde Zla
Ne obazirite se na taj post, to je Senad_Duster koji je banovan trajno juče. A i ovaj nick mu ode na trajni odmor ...
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#2049 Re: Horde Zla
Charuga wrote:Ne obazirite se na taj post, to je Senad_Duster koji je banovan trajno juče. A i ovaj nick mu ode na trajni odmor ...
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06

