Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#2026 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

CoCoLoCo wrote::thumbup: :thumbup:
predobre, sve ove free nike furke su predobre tikepa, i lunar fazon je jak pravo, mada sam ja ekstremniji krkan, ja bi flyknit maxice, samo skupe u pm, 300 dolara jbte zakon, ko da prave kafu same sabahilde, imaju navigaciju ugradjenu, autopilota koji te sam kuci odnese kad si pjan i wi fi hotspot :lol:
:mrgreen: Evo imas ih ovdje, ali su do 225 dolara i miran si sto se tice originalnosti :thumbup:

edit: vidi mene jesam puko, link ne ostavih :)

http://store.nike.com/us/en_us/pw/n/1j6 ... %20flyknit
User avatar
CoCoLoCo
Posts: 1455
Joined: 12/10/2012 14:29
Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P

#2027 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by CoCoLoCo »

pa mislim da i jesu skupe tolko bas zato jer ih ni kinezi ne mogu kopirat, ono je bas furka dobra, i chuke flyknit gledam su dosta skuplje od ostalih, prejak fazon izrade :-D
Asim_Brkan
Posts: 34
Joined: 15/06/2013 21:45

#2028 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Asim_Brkan »

opa22 wrote:
Asim_Brkan wrote:
dadukaSa wrote:Adidas Climacool, nista bolje ni udobnije nisam kupio ljetos.. Jedva cekam da jos malo otopli da ih upregnem opet... Jbg ne znam ubaciti sliku :lol:
imam ja Adidas climacool. Jesu one udobne haos i lagane uffff, al čim vjetar puhne odera po nogama.. a kiša da ne spominjem :D

Image
Iste ovakve imam drug :)
Đe ste ovo zbavili???? Precool su, koliko love???


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sam kupio od neke žene, nabavila kaže iz Amerike. 70 Kaemčića, nove s etiketom :D Nema po ovim radnjama nigdje, možeš naći na ebayu po 40-50dolara.
Asim_Brkan
Posts: 34
Joined: 15/06/2013 21:45

#2029 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Asim_Brkan »

i još da pitam, ako neko zna ima li u Puma shopu u BBI one Puma Suede patike?

Image

Ovakve?
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#2030 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by berenice »

CoCoLoCo wrote:joj zlo mi mamemi kad vidim te pape, to je bolan grjeh nazvat patikom, fuj ocami :cry:
Nisam in, koje mislite?
User avatar
mufa1
Posts: 2240
Joined: 03/03/2014 19:26

#2031 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by mufa1 »

http://www.humanic.net/medias/sys_maste ... 16.png.jpg

Ovo mi je vec drugi model od ove marke frank walker, i vjerujte patike su neunistive.. udobne, lagane, ma jednostavno milina ih nositi. Preporuka.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#2032 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

berenice wrote:
CoCoLoCo wrote:joj zlo mi mamemi kad vidim te pape, to je bolan grjeh nazvat patikom, fuj ocami :cry:
Nisam in, koje mislite?
Evo `vako nesto :D

http://www.gophoto.it/view.php?i=http:/ ... 16.png.jpg

Ne treba puno traziti :D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2033 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by -LIBERO- »

Asim_Brkan wrote:i još da pitam, ako neko zna ima li u Puma shopu u BBI one Puma Suede patike?

Image

Ovakve?

Ako ima u nasem Puma shopu, koja je cijena ovakvog modela???
User avatar
BadCopy
Posts: 2941
Joined: 18/09/2013 23:01
Location: Beton

#2034 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by BadCopy »

Image
Danas pokupljene :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79553
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2035 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Velkoski »

ХИТМАН ТИ КАЖЕ ДА СУ РУЖНЕ ХЕХЕХЕ :mrgreen:
tutku
Posts: 1359
Joined: 18/06/2011 12:10

#2036 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by tutku »

mufa1 wrote:http://www.humanic.net/medias/sys_maste ... 16.png.jpg

Ovo mi je vec drugi model od ove marke frank walker, i vjerujte patike su neunistive.. udobne, lagane, ma jednostavno milina ih nositi. Preporuka.
gdje si ih kupio, odlicne su :thumbup:
tutku
Posts: 1359
Joined: 18/06/2011 12:10

#2037 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by tutku »

groove wrote:Image
odlicne :-D
gdje si uzeo :bih:
User avatar
mufa1
Posts: 2240
Joined: 03/03/2014 19:26

#2038 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by mufa1 »

tutku wrote:
mufa1 wrote:http://www.humanic.net/medias/sys_maste ... 16.png.jpg

Ovo mi je vec drugi model od ove marke frank walker, i vjerujte patike su neunistive.. udobne, lagane, ma jednostavno milina ih nositi. Preporuka.
gdje si ih kupio, odlicne su :thumbup:
Humanic radnja. Svugdje po evropi je ima. Ne znam da li u Bosni postoji koja poslovnica.
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#2039 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by DaffyDuck »

mufa1 wrote:
tutku wrote:
mufa1 wrote:http://www.humanic.net/medias/sys_maste ... 16.png.jpg

Ovo mi je vec drugi model od ove marke frank walker, i vjerujte patike su neunistive.. udobne, lagane, ma jednostavno milina ih nositi. Preporuka.
gdje si ih kupio, odlicne su :thumbup:
Humanic radnja. Svugdje po evropi je ima. Ne znam da li u Bosni postoji koja poslovnica.
U HR najblize :)
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#2040 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by tendzera »

Ove sam nosio u 6-om razredu, na tjelesnom i zdravstvenom odgoju :oops:

Image
winkiewinkie
Posts: 175
Joined: 21/12/2012 22:09

#2041 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by winkiewinkie »

Gdje se u Sarajevu mogu kupiti Jordan Retro modeli (I,III,IV,V,VI)? Bi osam u gotovo svim radnjama ( sport life ima samo CP3), bio sam u sport lifeu , nike shopu ,bb sportu , aba sportu :oops: , takodjer me zanimaju i SB Dunk tene
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#2042 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

Retro modele si imao u fransiznom centru Vitez u jednoj od prodavnica, ali nesto nisam siguran da ta prodavnica jos uvijek radi. Zasto ne probas poslati mail Primasportu da vidis mogu li ti oni nabaviti?
SarajevoBH
Posts: 110
Joined: 03/05/2011 13:34

#2043 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by SarajevoBH »

Ajmo kezualci :D Gdje u sarajevu mogu uzet jedne od ovih?

Image
Image
Image
User avatar
BadCopy
Posts: 2941
Joined: 18/09/2013 23:01
Location: Beton

#2044 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by BadCopy »

Ove aligatorke imas u gradu malo iznad vatre

Od zla oca od gore matere
SarajevoBH
Posts: 110
Joined: 03/05/2011 13:34

#2045 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by SarajevoBH »

P.S. Jel imao neko iskustva sa ovim lacoste tenama,jesu li udobne,kakvog su kvaliteta?

Hvala BadCopy. :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2046 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by StupskaBitanga »

kad smo kod tenisica imam pitanje ako ko zna
Naime danas sam obišao pola Sarajeva i nigdje ne mogu da nađem tene ove proljetno-ljetne sa brojem 47. Ako ko zna gdje ima nek javi
Hvala
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2048 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by -LIBERO- »

SarajevoBH wrote:Ajmo kezualci :D Gdje u sarajevu mogu uzet jedne od ovih?

Image
Image
Image
1. BBI Puma shop (mislim drugi ili treci sprat, nisma siguran)
2. Adidas shop preko puta trznice.
3. Ne znam. :D
SarajevoBH wrote:P.S. Jel imao neko iskustva sa ovim lacoste tenama,jesu li udobne,kakvog su kvaliteta?

Hvala BadCopy. :D
Nisam nosio, ali sam cuo od jarana da nisu udobne bas.
Adidas i puma, oboje kao sto si ti postavio na slici imam. Nepoderive i udobne. Kisa, sunce, trcati, hodati....ma sve zivo. :thumbup:
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#2049 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Kataklinger »

Vrijeme je da i ja svoja stopala presvučem u novo ruho. Bio u Levisu, za razliku od prošle, ove sezone im je izbor katastrofa, naročito što se tiče svjetlijih patika. U XYZ mi se ne ulazi, cijene AJ i Hugo Boss patika su astronomske. U Camelu imaju jedne lijepe i kvalitetne, +sniženje, ali nema brojeva nažalost, inače bi ih davno kupio. Gdje još da pogledam? Da napomenem, ovi "sportski" brendovi Nike,Adidas,Puma, Rebook itd. su mi na drugom mjestu, prioritet su ovi moderniji brendovi (Levis,Camel,...). Ako ne nađem ništa, izgleda da ću kupiti Nike Air Waffle 2014: http://goo.gl/aWQNSO
frngla
Posts: 3347
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#2050 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by frngla »

winkiewinkie wrote:Gdje se u Sarajevu mogu kupiti Jordan Retro modeli (I,III,IV,V,VI)? Bi osam u gotovo svim radnjama ( sport life ima samo CP3), bio sam u sport lifeu , nike shopu ,bb sportu , aba sportu :oops: , takodjer me zanimaju i SB Dunk tene
Ja sam u Basketu u Štrosmajerovoj uzimao Air Jordan 3, trebalo bi da imaju oni :)
Post Reply