Ne idem nigdje iz BiH

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#2026 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by Connaisseur Karlin »

pustopoljina wrote:
Connaisseur Karlin wrote: pa oduvijek postoje papuce za muskarce , a koje se nose u kuci :)

pustopoljina, ja opet volim vidjeti msukrace koji imaju neobican stil, cak i ako je malo avantgardno usmjeren :-D
volim i ja, ali ne ako izgledaju kao drag queen.
hahahha, da li ulazila u pakistanske ili indijske radnje obuce :D

a vidi ovo

Image

retro SFRJ :D $500 :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#2027 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by moonca »

:thumbup: Simpaticne su.
User avatar
Krokodajl
Posts: 8276
Joined: 27/01/2016 12:36

#2028 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by Krokodajl »

Đe ću iz Bosne, đe sam prispio ?
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#2029 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by Fudo387 »

Hakiz wrote:
Fudo387 wrote:Cim to nema u AmerikU, nemere valjat :D
Jesu li ono Kinder-jaja zabranjena u SAD?
Hm, sad si me dao u razmisljanje. :D
Nisam siguran, cini mi se da sam to cudo nedje vidio.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#2030 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by pustopoljina »

nema ih ovdje toliko da imaju svoje radnje samo sa obucom, nego ono mjesovita radnja, malo zacina, mlao cd-a, malo nekakvih pomadica, malo odjece i ja udjem ponekad i kupim i jednu samosa za 1 eur kad sam vec tu, bude nekad i nekakve obuce...ne znam je li muska ili zenska :)
te retro su slatke, ali ne 500 dolara slatke :lol:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#2031 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by Connaisseur Karlin »

pustopoljina wrote:nema ih ovdje toliko da imaju svoje radnje samo sa obucom, nego ono mjesovita radnja, malo zacina, mlao cd-a, malo nekakvih pomadica, malo odjece i ja udjem ponekad i kupim i jednu samosa za 1 eur kad sam vec tu, bude nekad i nekakve obuce...ne znam je li muska ili zenska :)
te retro su slatke, ali ne 500 dolara slatke :lol:
pustopoljina, balkanac muskrace takve papuce nece obuci , drececa boja, malo se sjaje i ima malo rucnog rada :D a meni se to bas dopada, moda sirom svijeta :-D ma ovo je Gucci kupio SFRJ patent :D
User avatar
Altair_SA
Posts: 639
Joined: 09/06/2013 15:16

#2032 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by Altair_SA »

HAVANA wrote:
Koji ce ti racq jakna od 900 eura majke ti? I iphon x i par milja u jaknama :? Ja bi se glup osjeco da to kupim.Da prodam,ne bi. :D
I nemam je jebi je :lol:

Ali volio bih sto da ne? I jaknu od dvije milje i iPhone X i novog BMW-a :-D
Volio bih da zaradjujem da to mogu priustiti, ali ne moze se jebati ga, posebno ako posteno radis neki prosjecan posao u usranoj Bosni. Nategnem se dobro za neki krs od Renoa i to je to :D
Ovaj dodje sa novim BMW-om, strane table, kupi ove nase glupe klinke, satra se, zena ce ga ostaviti :-D
Hakiz
Posts: 48379
Joined: 30/07/2015 20:01

#2033 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by Hakiz »

Fudo387 wrote:
Hakiz wrote:
Fudo387 wrote:Cim to nema u AmerikU, nemere valjat :D
Jesu li ono Kinder-jaja zabranjena u SAD?
Hm, sad si me dao u razmisljanje. :D
Nisam siguran, cini mi se da sam to cudo nedje vidio.
Jesu. Naime, zakon iz 1937. kaže da u hrani ne smije biti ni jedan nejestiv objekat osim onog koji logično služi toj hrani. Na prijer drška lizala koja ulazi u lizalo je nejestiv objekat, ali služi tome da se lizalo može jesti. Zato je lizalo legalno. Kako igračka u Kinder-jajetu ne služi tome da se čokolada jajeta može jesti, time je Kinder-jaje u SAD zabranjeno.

U SAD bi trebalo od 2018. biti moguće kupiti Kinder-Joy. Ono se od kinder jajeta razlikuje u tome što je pakovanje jajeta podijeljeno na dvije polovine koje su zatvorene. U jednoj polovini je slatkiš, u drugoj je igračka. Kako igračka nije u samoj hrani, to je Kinder-Joy legalan u SAD.

Kinder joy: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... Joy_04.jpg Napomena, ovo je slika otvorenog, u realnosti su te dvije polovine zatvorene folijom koja se odljepi kada se polovine razdvoje.

Ali originalno Kinder-jaje, dakle jaje od čokolade unutar kojeg je plastična kutijica u kojoj je igračka, to je zabranjeno u SAD-u. U Kanadi i Meksiku su legalna, ali u SAD-u je zabranjeno.

Samo jedan primjer nečega šta valja a da nema u Ameriku (naravno, ne govorimo o crnom tržištu, govorimo da nema legalno).
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2034 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by insomnia78 »

Hakiz wrote:
Fudo387 wrote:Cim to nema u AmerikU, nemere valjat :D
Jesu li ono Kinder-jaja zabranjena u SAD?
A kinder jaje valja?
Ne znas sta je gore “igracka” il cokolada. Kod mene djete samo igracku uzme a onda ja moram stuci cokoladu. :-D
User avatar
piupiu
Posts: 16761
Joined: 05/01/2008 05:08

#2035 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by piupiu »

Connaisseur Karlin wrote:
pustopoljina wrote:
kako se zove onaj iz hrvatske sto je fotosopirao klaudiju sifer, kad se slikao s njom? modni macak?
lik ima kolekciju papuca, cini mi se bas gucijevih, taj oblik me podsjeti...bilo na 24sata...ja fakat kliknem da vidim papuce...
prvo- zasto neko musko nosi papuce, koje nisu za okokuce, ili ono kargo, odmor, lezerno fazon?
drugo- nijedne mi nisu bile lijepe. ali nijedne...
trece- cijena tih papuca je potpuno besmislena kad skontas produkt (papuce!) i izgled tog produkta.
ja razumijem da bi neko dao za rucno radjene cipele od najfinije koze, po tvojoj mjeri neke bijesne pare...ali ove drecece i neudobne stvari ne kontam.
pa oduvijek postoje papuce za muskarce , a koje se nose u kuci :)

pustopoljina, ja opet volim vidjeti msukrace koji imaju neobican stil, cak i ako je malo avantgardno usmjeren :-D
Evo, curice. Samo za vas papučice i pozdrav od našeg Djanlukića. :D

Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2036 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by insomnia78 »

Connaisseur Karlin wrote:
pustopoljina wrote:
Connaisseur Karlin wrote: pa oduvijek postoje papuce za muskarce , a koje se nose u kuci :)

pustopoljina, ja opet volim vidjeti msukrace koji imaju neobican stil, cak i ako je malo avantgardno usmjeren :-D
volim i ja, ali ne ako izgledaju kao drag queen.
hahahha, da li ulazila u pakistanske ili indijske radnje obuce :D

a vidi ovo

Image

retro SFRJ :D $500 :D
Vako
Image
Ko crMci i Harapi
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#2037 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by HAVANA »

Connaisseur Karlin wrote:
to je za vecernji izlazak, jest se

evo, imas ove dnevne gucijeve $650

Image
I sta je ovde 650 dolara? Osjeca li se glupim onaj sto da za ovo 650 dolara? Ja ovo ni saneru ne bi vise od petobanke platio,toliko i vrijede.Bas dnevne.
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#2038 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by HAVANA »

piupiu wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
pustopoljina wrote:
kako se zove onaj iz hrvatske sto je fotosopirao klaudiju sifer, kad se slikao s njom? modni macak?
lik ima kolekciju papuca, cini mi se bas gucijevih, taj oblik me podsjeti...bilo na 24sata...ja fakat kliknem da vidim papuce...
prvo- zasto neko musko nosi papuce, koje nisu za okokuce, ili ono kargo, odmor, lezerno fazon?
drugo- nijedne mi nisu bile lijepe. ali nijedne...
trece- cijena tih papuca je potpuno besmislena kad skontas produkt (papuce!) i izgled tog produkta.
ja razumijem da bi neko dao za rucno radjene cipele od najfinije koze, po tvojoj mjeri neke bijesne pare...ali ove drecece i neudobne stvari ne kontam.
pa oduvijek postoje papuce za muskarce , a koje se nose u kuci :)

pustopoljina, ja opet volim vidjeti msukrace koji imaju neobican stil, cak i ako je malo avantgardno usmjeren :-D
Evo, curice. Samo za vas papučice i pozdrav od našeg Djanlukića. :D

Image
Jesam ja papak.Na ovoj slici nema nista da valja.Ja bi ovo sve bacio. :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2039 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by Tomahawk11 »

HAVANA wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
to je za vecernji izlazak, jest se

evo, imas ove dnevne gucijeve $650

Image
I sta je ovde 650 dolara? Osjeca li se glupim onaj sto da za ovo 650 dolara? Ja ovo ni saneru ne bi vise od petobanke platio,toliko i vrijede.Bas dnevne.
Pa takve i jesu 40-50 KM u Deichmann-u :mrgreen:
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#2040 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by HAVANA »

Eeee,sl s ovim si jebac.Guci od 650 larado.Osjecas se vrijednijim od drugih.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2041 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by Tomahawk11 »

Jes, virtuelna ćuna vazda na 20 i ne pada :mrgreen:
User avatar
piupiu
Posts: 16761
Joined: 05/01/2008 05:08

#2042 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by piupiu »

HAVANA wrote:Jesam ja papak.Na ovoj slici nema nista da valja.Ja bi ovo sve bacio. :lol:
Uključujući i njega... po mogućnosti u Miljacku. :oops: :D
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#2044 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by HAVANA »

piupiu wrote:
HAVANA wrote:Jesam ja papak.Na ovoj slici nema nista da valja.Ja bi ovo sve bacio. :lol:
Uključujući i njega... po mogućnosti u Miljacku. :oops: :D
Nako,s foteljom.Hop.
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#2045 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by 512MB »

Drzte se vi trenerke i koznih cokula..
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2046 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by Tomahawk11 »

512MB wrote:Drzte se vi trenerke i koznih cokula..
To ne nose ni šaneri :mrgreen:
Tu kombinaciju.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#2047 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by sumirprimus »

joj trenerka i kozne cokule, jasta neg se nosi, al dodji pa reci u facu brale drugi zakon prirode... :D
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#2048 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by HAVANA »

512MB wrote:Drzte se vi trenerke i koznih cokula..
Sto,ja cim udjem u kucu obucem trenerku.A sta su kozne cokule?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2049 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by Tomahawk11 »

Mislio je na izlazni outfit, drugo je ta kućna varijanta :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#2050 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by sumirprimus »

Tomahawk11 wrote:Mislio je na izlazni outfit, drugo je ta kućna varijanta :D
pa izlazni. nije valjda ulazni :lol:
jos one hatezejke s celicnom kapom :D
Post Reply