Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#2026 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Treba ove blizance pod hitno razdvojiti, bojim se da medo ne ispadne zbog ovog drugog :roll: :roll:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#2027 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

Not My Idea wrote:joj @didzej, smorio se bre vise s tim...

shvatamo te ozbiljno koliko i Avu ostali ukucani.
ne zanima me sta ti mislis.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2028 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

Pa obzirom da si fasciniran sa Sindi, kompliment mi je da te ne zanima sta ja mislim.
academy46
Posts: 102
Joined: 03/04/2013 23:50

#2029 Re: Veliki Brat 2013

Post by academy46 »

didžej wrote:
Not My Idea wrote:joj @didzej, smorio se bre vise s tim...

shvatamo te ozbiljno koliko i Avu ostali ukucani.
ne zanima me sta ti mislis.

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu fajt fajt :x :x :lol: :) :-)
FirmaNoviSad
Posts: 7
Joined: 02/04/2013 21:54

#2030 Re: Veliki Brat 2013

Post by FirmaNoviSad »

Sindi je sestra Nevene Adzemovic, narodne poslanice u skupstini Srbije, one sto se krebecila i pecila gola po autima na sajmu automobila i sto izlazi i danas polugola po klubovima bez obzira na posao kojim se bavi:) :) Ostavila joj je dvogodisnje dete da bude u realitiju. Malo bolesno sve to, citava familioja, ali opet je meni Sindi draga :)
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#2031 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

Not My Idea wrote:Pa obzirom da si fasciniran sa Sindi, kompliment mi je da te ne zanima sta ja mislim.
eto dobila si kompliment.
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#2032 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

ma ja poštujem forumaše koji ne gledaju bobana sa predrasudama, osim NMI, ne vidim vas još....
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2033 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

FirmaNoviSad wrote:Sindi je sestra Nevene Adzemovic, narodne poslanice u skupstini Srbije
grdna rano, nije zar ova
Image
Image
? :-)
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2034 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

didžej wrote:
Not My Idea wrote:Pa obzirom da si fasciniran sa Sindi, kompliment mi je da te ne zanima sta ja mislim.
eto dobila si kompliment.
ovo je prestalo biti zajebancija :roll: :shock:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#2035 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

de balzac wrote:
ovo je prestalo biti zajebancija :roll: :shock:
veliki brate vidis ko je prvi poceo. :D :lol:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2036 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

didžej wrote:
de balzac wrote:
ovo je prestalo biti zajebancija :roll: :shock:
veliki brate vidis ko je prvi poceo. :D :lol:
tako bolan :D ubači nekog smaju 8) ja sam sad morao ko soraja :D upasti između vas :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2037 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

gledaj đerdana u Slavka :D oca mu očinjeg :D
FirmaNoviSad
Posts: 7
Joined: 02/04/2013 21:54

#2038 Re: Veliki Brat 2013

Post by FirmaNoviSad »

Not My Idea wrote:
FirmaNoviSad wrote:Sindi je sestra Nevene Adzemovic, narodne poslanice u skupstini Srbije
grdna rano, nije zar ova
Image
Image
? :-)
Da, to joj je sestra, sreca pa Sindi ne lici na nju :D Pozirala na beogradskom sajmu automobila, i kako je imala premalen sorc, novinari je pitali da li je pristojna, a ona rekla "moja pi*ka je lepa" :D Danas je poslanica u skupstini Srbije :D :roll:
frljoka
Posts: 79
Joined: 02/04/2013 19:53

#2039 Re: Veliki Brat 2013

Post by frljoka »

Ava školski primjer retardacije, član HDZ-a koja se hvalila da obožava Thompsona
blizanci kod logopeda pod hitno,
Boban miloguz koji je u ispovjedanici izjavio da mu više fali mačka nego rođena mati i otac,
Maja ksenofob i antitalenat za muziku, miljenica deklarisanoig četnika Miloša Bojanića
Soraja beogradska sponzoruša,
Slavko vođa Udruženja za podršku Radovanu Karadžiću u Danskoj,
Milić ostao mozgom u 60-tim, i umislio da je roker a radio turbofolk za sve narodnjake na Balkanu
Topić nit smrdi nit miriše, školski primjer propalog sportiste,
Sindi produkt propalog srbijanskog društva i ogavne dance scene iz 90-tih,
Vendi bivša Šešeljeva ljubavnica koja je obilazila četničke frontove i to redovno,


nastavite da pratite...


P.S. - ovi sa Svet.rs koji se registruju svaki dan = smiješni ste
Last edited by frljoka on 12/04/2013 00:30, edited 1 time in total.
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2040 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

vi ste fakat napredni :D u srbiji :D pi.kom do parlamenta :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2041 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

frljoka wrote:Ava školski primjer retardacije, član HDZ-a koja se hvalila da obožava Thompsona
blizanci kod logopeda pod hitno,
Boban miloguz koji je u ispovjedanici izjavio da mu više fali mačka nego rođena mati i otac,
Maja ksenofob i antitalenat za muziku, miljenica deklarisanoig četnika Miloša Bojanića
Soraja beogradska sponzoruša,
Slavko vođa Udruženja za podršku Radovanu Karadžiću u Danskoj,
Milić ostao mozgom u 60-tim, i umislio da je roker a radio turbofolk za sve narodnjake na Balkanu
Topić nit smrdi nit miriše, školski primjer propalog sportiste,
Sindi produkt propalog srbijanskog društva i ogavne dance scene iz 90-tih,
Vendi bivša Šešeljeva ljubavnica koja je obilazila četničke frontove i to redovno,


nastavite da pratite...
Nakon ovog osvještenja :D Mića moj favorit :D definitivno
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#2042 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

frljoka wrote: Milić ostao mozgom u 60-tim, i umislio da je roker a radio turbofolk za sve narodnjake na Balkanu
i ja bih radio isto na njegovom mjestu , od rock 'n' rolla se gladuje na balkanu...
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#2043 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

FirmaNoviSad
Posts: 7
Joined: 02/04/2013 21:54

#2044 Re: Veliki Brat 2013

Post by FirmaNoviSad »

de balzac wrote:vi ste fakat napredni :D u srbiji :D pi.kom do parlamenta :D
Tugo bozija :D

Ti @frljoka koji si napisao da je Sindi produkt ogavne dance scene 90tih, izvini sta to fali Modelsicama? Ukusi su razliciti, ali nisu losa grupa, imale su neku osobenost, vesele pesmice...?
Last edited by FirmaNoviSad on 12/04/2013 00:35, edited 1 time in total.
frljoka
Posts: 79
Joined: 02/04/2013 19:53

#2045 Re: Veliki Brat 2013

Post by frljoka »

kisni indijanac wrote:
frljoka wrote: Milić ostao mozgom u 60-tim, i umislio da je roker a radio turbofolk za sve narodnjake na Balkanu
i ja bih radio isto na njegovom mjestu , od rock 'n' rolla se gladuje na balkanu...
ne znam samo šta bi oni iz benda Van Gogh rekli na to...
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2046 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

Sjeba mi @frljoka zajebanciju :( djesi bio ranije da nam rekneš ovo za Vendija :?
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#2047 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

frljoka wrote:
ne znam samo šta bi oni iz benda Van Gogh rekli na to...
"hljeba gospodaru"? :D
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2048 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

de balzac wrote:Sjeba mi @frljoka zajebanciju :( djesi bio ranije da nam rekneš ovo za Vendija :?
to nisi znao?

frljoka wrote:
kisni indijanac wrote:
frljoka wrote: Milić ostao mozgom u 60-tim, i umislio da je roker a radio turbofolk za sve narodnjake na Balkanu
i ja bih radio isto na njegovom mjestu , od rock 'n' rolla se gladuje na balkanu...
ne znam samo šta bi oni iz benda Van Gogh rekli na to...
To sto 1 od 100 bendova moze zivjet od rocka nije mjerodavno.
FirmaNoviSad
Posts: 7
Joined: 02/04/2013 21:54

#2049 Re: Veliki Brat 2013

Post by FirmaNoviSad »

http://www.youtube.com/watch?v=fDQTm8J6Jb0

"Sindijeva" lepota ne dolazi do izrazaja u spotu :D
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#2050 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Hajmo se razilazit' :roll: :roll:
Srecom, ja sam samo hvalila ove sto moraju logopedu, i to ne obojicu, nego samo jednog :lol: :lol:
Locked