Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2026 Re: Veliki Brat 2013
Treba ove blizance pod hitno razdvojiti, bojim se da medo ne ispadne zbog ovog drugog

- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2027 Re: Veliki Brat 2013
ne zanima me sta ti mislis.Not My Idea wrote:joj @didzej, smorio se bre vise s tim...
shvatamo te ozbiljno koliko i Avu ostali ukucani.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2028 Re: Veliki Brat 2013
Pa obzirom da si fasciniran sa Sindi, kompliment mi je da te ne zanima sta ja mislim.
-
academy46
- Posts: 102
- Joined: 03/04/2013 23:50
#2029 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:ne zanima me sta ti mislis.Not My Idea wrote:joj @didzej, smorio se bre vise s tim...
shvatamo te ozbiljno koliko i Avu ostali ukucani.
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu fajt fajt
-
FirmaNoviSad
- Posts: 7
- Joined: 02/04/2013 21:54
#2030 Re: Veliki Brat 2013
Sindi je sestra Nevene Adzemovic, narodne poslanice u skupstini Srbije, one sto se krebecila i pecila gola po autima na sajmu automobila i sto izlazi i danas polugola po klubovima bez obzira na posao kojim se bavi:)
Ostavila joj je dvogodisnje dete da bude u realitiju. Malo bolesno sve to, citava familioja, ali opet je meni Sindi draga 
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2031 Re: Veliki Brat 2013
eto dobila si kompliment.Not My Idea wrote:Pa obzirom da si fasciniran sa Sindi, kompliment mi je da te ne zanima sta ja mislim.
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#2032 Re: Veliki Brat 2013
ma ja poštujem forumaše koji ne gledaju bobana sa predrasudama, osim NMI, ne vidim vas još....
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2033 Re: Veliki Brat 2013
grdna rano, nije zar ovaFirmaNoviSad wrote:Sindi je sestra Nevene Adzemovic, narodne poslanice u skupstini Srbije

?
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2034 Re: Veliki Brat 2013
ovo je prestalo biti zajebancijadidžej wrote:eto dobila si kompliment.Not My Idea wrote:Pa obzirom da si fasciniran sa Sindi, kompliment mi je da te ne zanima sta ja mislim.
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2035 Re: Veliki Brat 2013
veliki brate vidis ko je prvi poceo.de balzac wrote:
ovo je prestalo biti zajebancija![]()
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2036 Re: Veliki Brat 2013
tako bolandidžej wrote:veliki brate vidis ko je prvi poceo.de balzac wrote:
ovo je prestalo biti zajebancija![]()
![]()
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2037 Re: Veliki Brat 2013
gledaj đerdana u Slavka
oca mu očinjeg 
-
FirmaNoviSad
- Posts: 7
- Joined: 02/04/2013 21:54
#2038 Re: Veliki Brat 2013
Da, to joj je sestra, sreca pa Sindi ne lici na njuNot My Idea wrote:grdna rano, nije zar ovaFirmaNoviSad wrote:Sindi je sestra Nevene Adzemovic, narodne poslanice u skupstini Srbije
?
-
frljoka
- Posts: 79
- Joined: 02/04/2013 19:53
#2039 Re: Veliki Brat 2013
Ava školski primjer retardacije, član HDZ-a koja se hvalila da obožava Thompsona
blizanci kod logopeda pod hitno,
Boban miloguz koji je u ispovjedanici izjavio da mu više fali mačka nego rođena mati i otac,
Maja ksenofob i antitalenat za muziku, miljenica deklarisanoig četnika Miloša Bojanića
Soraja beogradska sponzoruša,
Slavko vođa Udruženja za podršku Radovanu Karadžiću u Danskoj,
Milić ostao mozgom u 60-tim, i umislio da je roker a radio turbofolk za sve narodnjake na Balkanu
Topić nit smrdi nit miriše, školski primjer propalog sportiste,
Sindi produkt propalog srbijanskog društva i ogavne dance scene iz 90-tih,
Vendi bivša Šešeljeva ljubavnica koja je obilazila četničke frontove i to redovno,
nastavite da pratite...
P.S. - ovi sa Svet.rs koji se registruju svaki dan = smiješni ste
blizanci kod logopeda pod hitno,
Boban miloguz koji je u ispovjedanici izjavio da mu više fali mačka nego rođena mati i otac,
Maja ksenofob i antitalenat za muziku, miljenica deklarisanoig četnika Miloša Bojanića
Soraja beogradska sponzoruša,
Slavko vođa Udruženja za podršku Radovanu Karadžiću u Danskoj,
Milić ostao mozgom u 60-tim, i umislio da je roker a radio turbofolk za sve narodnjake na Balkanu
Topić nit smrdi nit miriše, školski primjer propalog sportiste,
Sindi produkt propalog srbijanskog društva i ogavne dance scene iz 90-tih,
Vendi bivša Šešeljeva ljubavnica koja je obilazila četničke frontove i to redovno,
nastavite da pratite...
P.S. - ovi sa Svet.rs koji se registruju svaki dan = smiješni ste
Last edited by frljoka on 12/04/2013 00:30, edited 1 time in total.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2040 Re: Veliki Brat 2013
vi ste fakat napredni
u srbiji
pi.kom do parlamenta 
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2041 Re: Veliki Brat 2013
Nakon ovog osvještenjafrljoka wrote:Ava školski primjer retardacije, član HDZ-a koja se hvalila da obožava Thompsona
blizanci kod logopeda pod hitno,
Boban miloguz koji je u ispovjedanici izjavio da mu više fali mačka nego rođena mati i otac,
Maja ksenofob i antitalenat za muziku, miljenica deklarisanoig četnika Miloša Bojanića
Soraja beogradska sponzoruša,
Slavko vođa Udruženja za podršku Radovanu Karadžiću u Danskoj,
Milić ostao mozgom u 60-tim, i umislio da je roker a radio turbofolk za sve narodnjake na Balkanu
Topić nit smrdi nit miriše, školski primjer propalog sportiste,
Sindi produkt propalog srbijanskog društva i ogavne dance scene iz 90-tih,
Vendi bivša Šešeljeva ljubavnica koja je obilazila četničke frontove i to redovno,
nastavite da pratite...
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#2042 Re: Veliki Brat 2013
i ja bih radio isto na njegovom mjestu , od rock 'n' rolla se gladuje na balkanu...frljoka wrote: Milić ostao mozgom u 60-tim, i umislio da je roker a radio turbofolk za sve narodnjake na Balkanu
-
FirmaNoviSad
- Posts: 7
- Joined: 02/04/2013 21:54
#2044 Re: Veliki Brat 2013
Tugo bozijade balzac wrote:vi ste fakat napredniu srbiji
pi.kom do parlamenta
Ti @frljoka koji si napisao da je Sindi produkt ogavne dance scene 90tih, izvini sta to fali Modelsicama? Ukusi su razliciti, ali nisu losa grupa, imale su neku osobenost, vesele pesmice...?
Last edited by FirmaNoviSad on 12/04/2013 00:35, edited 1 time in total.
-
frljoka
- Posts: 79
- Joined: 02/04/2013 19:53
#2045 Re: Veliki Brat 2013
ne znam samo šta bi oni iz benda Van Gogh rekli na to...kisni indijanac wrote:i ja bih radio isto na njegovom mjestu , od rock 'n' rolla se gladuje na balkanu...frljoka wrote: Milić ostao mozgom u 60-tim, i umislio da je roker a radio turbofolk za sve narodnjake na Balkanu
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2046 Re: Veliki Brat 2013
Sjeba mi @frljoka zajebanciju
djesi bio ranije da nam rekneš ovo za Vendija 
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2047 Re: Veliki Brat 2013
"hljeba gospodaru"?frljoka wrote:
ne znam samo šta bi oni iz benda Van Gogh rekli na to...
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2048 Re: Veliki Brat 2013
to nisi znao?de balzac wrote:Sjeba mi @frljoka zajebancijudjesi bio ranije da nam rekneš ovo za Vendija
To sto 1 od 100 bendova moze zivjet od rocka nije mjerodavno.frljoka wrote:ne znam samo šta bi oni iz benda Van Gogh rekli na to...kisni indijanac wrote:i ja bih radio isto na njegovom mjestu , od rock 'n' rolla se gladuje na balkanu...frljoka wrote: Milić ostao mozgom u 60-tim, i umislio da je roker a radio turbofolk za sve narodnjake na Balkanu
-
FirmaNoviSad
- Posts: 7
- Joined: 02/04/2013 21:54
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2050 Re: Veliki Brat 2013
Hajmo se razilazit'
Srecom, ja sam samo hvalila ove sto moraju logopedu, i to ne obojicu, nego samo jednog

Srecom, ja sam samo hvalila ove sto moraju logopedu, i to ne obojicu, nego samo jednog
