Eurobasket 2013 u Sloveniji
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65978
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2026 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
neće na RTRS da BiH nazovu našom reprezentacijom i tačka,prije bi naši pobijedili španiju
-
Bodkin
- Posts: 22537
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#2027 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
nikad ni oko jedne stari rtrs ne kaze za bih da je nasa. zasto bi kosarkaska reprezentacija bila izuzetak
Last edited by Bodkin on 07/09/2013 23:06, edited 1 time in total.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65978
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2028 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
odoše i turci kući
-
Mustang1
- Posts: 29916
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2029 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Vidite ja vam kazem da ima to u sebi i da ga pogresno koristimo
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#2030 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Mustang1 wrote:Vidite ja vam kazem da ima to u sebi i da ga pogresno koristimo![]()
sinan majka
-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
#2031 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Pa pogodio je on tricu u Skenderiji, samo ne znam protiv koga. 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65978
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Bodkin
- Posts: 22537
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#2033 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
vjezba frajer sut sa svoje pozicije na utakmici
- Goldenhand
- Posts: 2507
- Joined: 10/07/2013 05:30
- Location: Casterly Rock
#2034 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Bodkin wrote:vjezba frajer sut sa svoje pozicije na utakmici
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65978
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2035 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Bodkin wrote:vjezba frajer sut sa svoje pozicije na utakmici
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#2036 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
pa što ovaj sjedi na klupi kad ovako ubada?
- Goldenhand
- Posts: 2507
- Joined: 10/07/2013 05:30
- Location: Casterly Rock
#2037 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
to je jedina pozicija s koje ubadaradostan dan wrote:![]()
pa što ovaj sjedi na klupi kad ovako ubada?
-
Mustang1
- Posts: 29916
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2038 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Zato sto ne moze polaganje ubaciti
Naumpade mi ona scena iz Space Jama kad Jordan produzi ruku sa pola i zakuca .. Mozda i Sinanovic moze tako
Naumpade mi ona scena iz Space Jama kad Jordan produzi ruku sa pola i zakuca .. Mozda i Sinanovic moze tako
- kandelabar
- Posts: 680
- Joined: 30/03/2013 03:20
#2039 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
ode Preldzic kuci,a majka mu stara vecinom dobri igraci ali nema harmonije ne ginu na terenu i odma rezultat 0..Bice zeznuto s MAkedoncima Mcaleb,Antic,Ilievski u nas ako se ne rasporede igraci da svi poentiraju i da budemo raznovrsni u napadu tesko..Inace sa Crnom Gorom smo ispustili oblak lopti pod košem sreca pa ni oni nisu realizovali ali s MAkedoncima moramo kupiti te otpadke..
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65978
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2040 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
kandelabar wrote:ode Preldzic kuci,a majka mu stara vecinom dobri igraci ali nema harmonije ne ginu na terenu i odma rezultat 0..Bice zeznuto s MAkedoncima Mcaleb,Antic,Ilievski u nas ako se ne rasporede igraci da svi poentiraju i da budemo raznovrsni u napadu tesko..Inace sa Crnom Gorom smo ispustili oblak lopti pod košem sreca pa ni oni nisu realizovali ali s MAkedoncima moramo kupiti te otpadke..
nemaju turci bekova
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#2041 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
svašta...Goldenhand wrote: to je jedina pozicija s koje ubada
nevjerovatno.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#2042 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Što reče Avdić a 1000000000000000% je u pravu da naša repka uvijek ima neki problem.Taman kad mislimo da smo sve rupe riješili pojavi se nova mi zakrpimo ovu pojavi se druga.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2043 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Sinanović je krampica. Ja mu tepam i zovem ga stožina. Čovjek visok 220 cm, a guta blokade k'o pravi.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2044 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ma kad ljudi u Realu nisu napravili od njega barem poligraca, nece niko. Realno.
-
Mustang1
- Posts: 29916
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2045 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Jedini nacin na koji mi mozemo dobiti je inat .. Crnu Goru smo tako dobli treba sad i ovekandelabar wrote:ode Preldzic kuci,a majka mu stara vecinom dobri igraci ali nema harmonije ne ginu na terenu i odma rezultat 0..Bice zeznuto s MAkedoncima Mcaleb,Antic,Ilievski u nas ako se ne rasporede igraci da svi poentiraju i da budemo raznovrsni u napadu tesko..Inace sa Crnom Gorom smo ispustili oblak lopti pod košem sreca pa ni oni nisu realizovali ali s MAkedoncima moramo kupiti te otpadke..
-
Bodkin
- Posts: 22537
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#2046 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
ja ga zovem panjIt_is_a_Leclerc wrote:Sinanović je krampica. Ja mu tepam i zovem ga stožina. Čovjek visok 220 cm, a guta blokade k'o pravi.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#2047 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
ČutučeBodkin wrote:ja ga zovem panjIt_is_a_Leclerc wrote:Sinanović je krampica. Ja mu tepam i zovem ga stožina. Čovjek visok 220 cm, a guta blokade k'o pravi.
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#2048 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ništa to , protiv makedonije stolicu i taj rad
Sinan buzzer beater
-
juan
- Posts: 519
- Joined: 25/07/2002 00:00
- Location: Colonia
#2049 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Turska!!!!pOZz wrote:Da li postoji jadnija košarka na ovom EP od one koju igraju Rusi?
I to sa Turkogluom,Semih Erden, Omer Asik, Iljasovom ( svi nba), preldzicem, arslanom.
Nemogu da vjerujem koliko su tatastlofalni....
-
Bodkin
- Posts: 22537
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#2050 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
turska je takvo razocarenje da je to strasno. mozda i najbolja ekipa po imenima
