pa sta onda prozivas navijace Juventusa ili pises u vezi te kazne na temi Juventusa? ako te boli, onda nemoj druge prozivat, jer ce drugi,koji su upuceniji malo u stvari, napisat nesto drugo sto se kosi sa tvojim ubjedjenjem i tablodinim clancima koji "prenose istinu"hz__semir wrote:Šta ću ti govoriti? Šta me zaboli k.ta, ima Torino dovoljno stanovnika, neka se oni sekiraju jesu li ovi regularni ili ne.DavidsEdgar wrote:a sad posto vi sve znate de mi lijepo predocite transfer novca, razgovore oko namjestanja ili neki drugi dokaz, pa da svi zajedno pljujemo po Juventusu
Evo nešto kontam, neću moći spavati večeras od muke, šta će biti sa Mođijem i sa one dvije titule. Valjda će brzo to suđenje, sav se tresem od neizvjesnosti.
Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
DavidsEdgar
- Posts: 43
- Joined: 16/06/2011 11:19
#2026 Re: Juventus FC
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#2027 Re: Juventus FC
naravno da je inocento, odmah debili poletili da se nasladjuju. fuj
- oldschool
- Posts: 7013
- Joined: 20/02/2008 17:27
- Location: where reality is just bunch of illusions
#2028 Re: Juventus FC
Nikad se to klupko do kraja neće razmotati, neka kladionica je ponudila dokaze o novih 50 namještenih utakmica, pusti namještanje, kazne, ali italijanski fudbal je doslovno propao, niko ne kupuje tv prava, i kuće koje su kupile prijete znatno manjim uplatama na račun klubova, situacija je sve gora i gora, infrastruktura nikakva, ne vidim lijeka za trenutnu situaciju, ipak je onoliko trošenje, naprđivanje sredinom 90-tih, sve sada došlo na naplatu, ne sumnjam da će i engleska liga tako završiti.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
- PasHon1
- Posts: 382
- Joined: 16/03/2008 22:49
#2030 Re: Juventus FC
Stadion je odlican.
Uz njega bi trebala biti i odlicna ekipa
Uz njega bi trebala biti i odlicna ekipa
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2032 Re: Juventus FC
Jucer je pocela prodaja sezonskih ulaznica i valjda su navijaci pravo zainteresovani.
Mislim da i uprava zna ce dovodjenjem vrhunskog/ih igraca privuci jos vise ljudi na stadion.
Mislim da i uprava zna ce dovodjenjem vrhunskog/ih igraca privuci jos vise ljudi na stadion.
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#2033 Re: Juventus FC
uhhh stadioncineee

- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2034 Re: Juventus FC
A kad se treba otvoriti?
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2035 Re: Juventus FC
8. septembra je planirano otvaranje.
U augustu je planirano da se zavrsi ali onda treba proci vremena dok inspekcije daju upotrebne dozvole.
Uglavnom, ko je zainteresovan ovdje ima redovni update i vise informacija:
http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 15&page=99
U augustu je planirano da se zavrsi ali onda treba proci vremena dok inspekcije daju upotrebne dozvole.
Uglavnom, ko je zainteresovan ovdje ima redovni update i vise informacija:
http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 15&page=99
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2036 Re: Juventus FC
2407 wrote:Jucer je pocela prodaja sezonskih ulaznica i valjda su navijaci pravo zainteresovani.
Mislim da i uprava zna ce dovodjenjem vrhunskog/ih igraca privuci jos vise ljudi na stadion.
- PasHon1
- Posts: 382
- Joined: 16/03/2008 22:49
#2037 Re: Juventus FC

Ovo "iza gola" ce biti zatvoreno, tako da ce biti mjesta za jos jednu zvijezdu s obje strane
Q, Ma3, Pepe, Motta Juventusovi igraci 100%
http://www.juventus.com/wps/portal/en/n ... FBIS9nQSEh
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#2038 Re: Juventus FC
da je dovesti jos pojacanja da ne bude ko zadnje dvije sezone da se brukamo 
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#2039 Re: Juventus FC
Juventusu 70 miliona eura za mercato, Elkann očekuje lijepu budućnost
Uprava Juventusa odobrila dokapitalizaciju od 120 miliona. Odbor potvrio kratkoročni i dugoročni poslovni plan. Juventusu 70 miliona za mercato. Elkann najavljuje lijepu budućnost.
Danas je završio sastanak upravnog odbora Juventusa na kojem se odlučivalo o povećanju kapitala i prihvaćanju poslovnog plana u predstojećem razdoblju.
Kako bi podržao poslovni plan, upravni odbor je odlučio predložiti povećanje kapitala za 120 miliona eura, a izvanredna skupština dioničara bit će sazvana u 10 mjesecu zbog toga. Povećanje kapitala će se provoditi kroz izdavanje novih dionica koje će biti ponuđene dioničarima.
Povećanje kapitala je usmjereno na:
- financiranje novih investicija u prvu momčad i obnavljanje prve momčadi, te ulaganje u sektor mladih
- jačanje kapitala zajednice i postizanje financijske ravnoteže
Zatim, Exor je odlučio posuditi Juventusu oko 70 miliona eura do 12. mjeseca ove godine, kada bi klub trebao to vratiti. Najbitnije od svega je da će tih 70 miliona biti stavljeno na raspolaganje odmah te da će ih Juventus iskoristiti za ovaj prijelazni rok. Uz prodaju pojedinih igrača tako dolazimo do brojke od 100 miliona eura, te dolazimo do zaključka da para ima. Ostaje nam samo da vidimo kako će Marotta odraditi mercato.
Nedugo nakon sastanka oglasio se i predsjednik Exora, John Elkann:
"Juventus čeka lijepa budućnost. Plan koji je predstavljen je veoma ambiciozan i trebao bi vratiti Juventus u vrh svjetskog nogometa, tamo gdje Juventus pripada. Ovaj plan zahtijeva velika sredstva za izgradnju jake momčadi i ispunjenje važnih ciljeva, i mi ćemo ga podržati."
Uprava Juventusa odobrila dokapitalizaciju od 120 miliona. Odbor potvrio kratkoročni i dugoročni poslovni plan. Juventusu 70 miliona za mercato. Elkann najavljuje lijepu budućnost.
Danas je završio sastanak upravnog odbora Juventusa na kojem se odlučivalo o povećanju kapitala i prihvaćanju poslovnog plana u predstojećem razdoblju.
Kako bi podržao poslovni plan, upravni odbor je odlučio predložiti povećanje kapitala za 120 miliona eura, a izvanredna skupština dioničara bit će sazvana u 10 mjesecu zbog toga. Povećanje kapitala će se provoditi kroz izdavanje novih dionica koje će biti ponuđene dioničarima.
Povećanje kapitala je usmjereno na:
- financiranje novih investicija u prvu momčad i obnavljanje prve momčadi, te ulaganje u sektor mladih
- jačanje kapitala zajednice i postizanje financijske ravnoteže
Zatim, Exor je odlučio posuditi Juventusu oko 70 miliona eura do 12. mjeseca ove godine, kada bi klub trebao to vratiti. Najbitnije od svega je da će tih 70 miliona biti stavljeno na raspolaganje odmah te da će ih Juventus iskoristiti za ovaj prijelazni rok. Uz prodaju pojedinih igrača tako dolazimo do brojke od 100 miliona eura, te dolazimo do zaključka da para ima. Ostaje nam samo da vidimo kako će Marotta odraditi mercato.
Nedugo nakon sastanka oglasio se i predsjednik Exora, John Elkann:
"Juventus čeka lijepa budućnost. Plan koji je predstavljen je veoma ambiciozan i trebao bi vratiti Juventus u vrh svjetskog nogometa, tamo gdje Juventus pripada. Ovaj plan zahtijeva velika sredstva za izgradnju jake momčadi i ispunjenje važnih ciljeva, i mi ćemo ga podržati."
- BHF_Manijak
- Posts: 28519
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2040 Re: Juventus FC
Ma dzaba i stadion i sve kad ce opet biti 20.000 ljudi na istom...Kao i u cijeloj ligi... 
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2041 Re: Juventus FC
Ma nije dzabe, oko 100 miliona€ je bioBHF_Manijak wrote:Ma dzaba i stadion i sve kad ce opet biti 20.000 ljudi na istom...Kao i u cijeloj ligi...
Moja prognoza je da ce biti oko 30-ak hiljada svaku(zavisit ce dosta i od odradjenog mercata, nazalost) i sto je najvaznije sve te pare, pa makar na tribinama bilo 15 ljudi idu samo Juventusu
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2042 Re: Juventus FC
Licht zavrsio ljekarski pregled, uskoro se ocekuje potpisivanje
Izgleda da se kralj odrekao odredjenih bonusa koje mu je Lazio trebao isplatiti da snizi cijenu transfera i da predje u Juve. To se trazi, to je Stile Juve

Izgleda da se kralj odrekao odredjenih bonusa koje mu je Lazio trebao isplatiti da snizi cijenu transfera i da predje u Juve. To se trazi, to je Stile Juve
- spree
- Posts: 8667
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#2043 Re: Juventus FC

mala sala, ali valjda ce uskoro biti realnost
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2044 Re: Juventus FC
Moglo bi biti svasta
mada necu biti previse razocaran ako umjesto Kuna dodje i Rossi 
- dexi
- Posts: 19
- Joined: 24/06/2011 00:21
#2045 Re: Juventus FC
samo Kun dolazi u obzir
kakav Rossi kakvi bakraci...Kun ima sve predispozicije da naslijedi Del Piera., cak da bude i bolji, sigurno medju pet najboljih napadaca. ako se ikako moze Giovinco vratit bilo bi najbolje, ne treba Bastos. od ostalih rijesit se Jakvinte
, Motte, i jos nekih . makar ih nekome poklonili.
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#2046 Re: Juventus FC
cuj da bude bolji od il capitanadexi wrote:samo Kun dolazi u obzirkakav Rossi kakvi bakraci...Kun ima sve predispozicije da naslijedi Del Piera., cak da bude i bolji, sigurno medju pet najboljih napadaca. ako se ikako moze Giovinco vratit bilo bi najbolje, ne treba Bastos. od ostalih rijesit se Jakvinte
, Motte, i jos nekih . makar ih nekome poklonili.
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2047 Re: Juventus FC
Smjesno mi je to svo poredjenje s Capitanom. Jel neko dobar dodje, odmah on bi mogao biti nasljednik(Giovinco, Diego a ista sudbina ceka ili Kuna ili Rossia ako dodju). Treba pustiti ljude da igraju a ne stvarati im taj nepotrebni pritisak...
Bit ce jako tesko dovesti Kuna ako Atletico ne popusti ispod 45 miliona. Sanse su valjda realne jer svi spominju da smo ozbiljni da nije suplja prica ali da li cemo se moci naci s Atleticom oko cijene to ostaje pitanje. Postoji mogucnosta davanja para i zamjene nekih nasih igraca(Tiago, Storari), Atletico bi mogao biti zainteresovan za Amauria takodjer ali ne i za njegovu platu.
Uglavnom bit ce jako jako tesko dovesti Aguera ali ako ga dovedu trebao bi to biti puni pogodak
Bit ce jako tesko dovesti Kuna ako Atletico ne popusti ispod 45 miliona. Sanse su valjda realne jer svi spominju da smo ozbiljni da nije suplja prica ali da li cemo se moci naci s Atleticom oko cijene to ostaje pitanje. Postoji mogucnosta davanja para i zamjene nekih nasih igraca(Tiago, Storari), Atletico bi mogao biti zainteresovan za Amauria takodjer ali ne i za njegovu platu.
Uglavnom bit ce jako jako tesko dovesti Aguera ali ako ga dovedu trebao bi to biti puni pogodak
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2048 Re: Juventus FC
http://www.goal.com/en/news/14/asia/201 ... -not-a-bad Keisuke i Aguero aBd
, dabogda da ijedan dodje ali et...
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#2049 Re: Juventus FC
Izgleda da je javni tužilac Palazzi otkrio spise duge 72 stranice u kojima pokojni Faccheti krši pravila 1. i 6. italijanskog zakona o sportu koje je "navodno" kršio i Juventus pa je izbačen u Serie B, Faccheti je na taj način pokušao da stekne prednost na tabeli u korist intera F.C.. Vidjet ćemo hoće li biti šta od ovoga!
- -TheChosenOne-
- Posts: 200
- Joined: 09/07/2009 22:41
#2050 Re: Juventus FC
Evo dobar tekst koji govori o ovoj farsi koja je priredjena Juventusu 2006.
http://sportsport.ba/ino_fudbal/zasto-j ... -ceh/60022
http://sportsport.ba/ino_fudbal/zasto-j ... -ceh/60022
