Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
DavidsEdgar
Posts: 43
Joined: 16/06/2011 11:19

#2026 Re: Juventus FC

Post by DavidsEdgar »

hz__semir wrote:
DavidsEdgar wrote:a sad posto vi sve znate de mi lijepo predocite transfer novca, razgovore oko namjestanja ili neki drugi dokaz, pa da svi zajedno pljujemo po Juventusu
Šta ću ti govoriti? Šta me zaboli k.ta, ima Torino dovoljno stanovnika, neka se oni sekiraju jesu li ovi regularni ili ne.

Evo nešto kontam, neću moći spavati večeras od muke, šta će biti sa Mođijem i sa one dvije titule. Valjda će brzo to suđenje, sav se tresem od neizvjesnosti.
pa sta onda prozivas navijace Juventusa ili pises u vezi te kazne na temi Juventusa? ako te boli, onda nemoj druge prozivat, jer ce drugi,koji su upuceniji malo u stvari, napisat nesto drugo sto se kosi sa tvojim ubjedjenjem i tablodinim clancima koji "prenose istinu"
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2027 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

naravno da je inocento, odmah debili poletili da se nasladjuju. fuj
User avatar
oldschool
Posts: 7013
Joined: 20/02/2008 17:27
Location: where reality is just bunch of illusions

#2028 Re: Juventus FC

Post by oldschool »

Nikad se to klupko do kraja neće razmotati, neka kladionica je ponudila dokaze o novih 50 namještenih utakmica, pusti namještanje, kazne, ali italijanski fudbal je doslovno propao, niko ne kupuje tv prava, i kuće koje su kupile prijete znatno manjim uplatama na račun klubova, situacija je sve gora i gora, infrastruktura nikakva, ne vidim lijeka za trenutnu situaciju, ipak je onoliko trošenje, naprđivanje sredinom 90-tih, sve sada došlo na naplatu, ne sumnjam da će i engleska liga tako završiti.
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2029 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Juventus Arena (21. juni 2011.)

Slika 1
Slika 2
Slika 3
Slika 4
Slika 5

:)
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#2030 Re: Juventus FC

Post by PasHon1 »

Stadion je odlican.
Uz njega bi trebala biti i odlicna ekipa :-D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#2031 Re: Juventus FC

Post by ultima_palabra »

Atticus Finch wrote:Juventus Arena (21. juni 2011.)

Slika 1
Slika 2
Slika 3
Slika 4
Slika 5

:)
Baš moćno :thumbup:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2032 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Jucer je pocela prodaja sezonskih ulaznica i valjda su navijaci pravo zainteresovani.

Mislim da i uprava zna ce dovodjenjem vrhunskog/ih igraca privuci jos vise ljudi na stadion.
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#2033 Re: Juventus FC

Post by mrtva kokoš »

uhhh stadioncineee :-) :-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#2034 Re: Juventus FC

Post by ultima_palabra »

A kad se treba otvoriti?
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2035 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

8. septembra je planirano otvaranje.
U augustu je planirano da se zavrsi ali onda treba proci vremena dok inspekcije daju upotrebne dozvole.

Uglavnom, ko je zainteresovan ovdje ima redovni update i vise informacija:
http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 15&page=99
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2036 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

2407 wrote:Jucer je pocela prodaja sezonskih ulaznica i valjda su navijaci pravo zainteresovani.

Mislim da i uprava zna ce dovodjenjem vrhunskog/ih igraca privuci jos vise ljudi na stadion.


:thumbup:
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#2037 Re: Juventus FC

Post by PasHon1 »

Image

Ovo "iza gola" ce biti zatvoreno, tako da ce biti mjesta za jos jednu zvijezdu s obje strane 8)





Q, Ma3, Pepe, Motta Juventusovi igraci 100%

http://www.juventus.com/wps/portal/en/n ... FBIS9nQSEh
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2038 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

da je dovesti jos pojacanja da ne bude ko zadnje dvije sezone da se brukamo :roll:
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2039 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

Juventusu 70 miliona eura za mercato, Elkann očekuje lijepu budućnost

Uprava Juventusa odobrila dokapitalizaciju od 120 miliona. Odbor potvrio kratkoročni i dugoročni poslovni plan. Juventusu 70 miliona za mercato. Elkann najavljuje lijepu budućnost.

Danas je završio sastanak upravnog odbora Juventusa na kojem se odlučivalo o povećanju kapitala i prihvaćanju poslovnog plana u predstojećem razdoblju.

Kako bi podržao poslovni plan, upravni odbor je odlučio predložiti povećanje kapitala za 120 miliona eura, a izvanredna skupština dioničara bit će sazvana u 10 mjesecu zbog toga. Povećanje kapitala će se provoditi kroz izdavanje novih dionica koje će biti ponuđene dioničarima.

Povećanje kapitala je usmjereno na:
- financiranje novih investicija u prvu momčad i obnavljanje prve momčadi, te ulaganje u sektor mladih
- jačanje kapitala zajednice i postizanje financijske ravnoteže

Zatim, Exor je odlučio posuditi Juventusu oko 70 miliona eura do 12. mjeseca ove godine, kada bi klub trebao to vratiti. Najbitnije od svega je da će tih 70 miliona biti stavljeno na raspolaganje odmah te da će ih Juventus iskoristiti za ovaj prijelazni rok. Uz prodaju pojedinih igrača tako dolazimo do brojke od 100 miliona eura, te dolazimo do zaključka da para ima. Ostaje nam samo da vidimo kako će Marotta odraditi mercato.

Nedugo nakon sastanka oglasio se i predsjednik Exora, John Elkann:

"Juventus čeka lijepa budućnost. Plan koji je predstavljen je veoma ambiciozan i trebao bi vratiti Juventus u vrh svjetskog nogometa, tamo gdje Juventus pripada. Ovaj plan zahtijeva velika sredstva za izgradnju jake momčadi i ispunjenje važnih ciljeva, i mi ćemo ga podržati."
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28519
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2040 Re: Juventus FC

Post by BHF_Manijak »

Ma dzaba i stadion i sve kad ce opet biti 20.000 ljudi na istom...Kao i u cijeloj ligi... :zzzz:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2041 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

BHF_Manijak wrote:Ma dzaba i stadion i sve kad ce opet biti 20.000 ljudi na istom...Kao i u cijeloj ligi... :zzzz:
Ma nije dzabe, oko 100 miliona€ je bio :razz:

Moja prognoza je da ce biti oko 30-ak hiljada svaku(zavisit ce dosta i od odradjenog mercata, nazalost) i sto je najvaznije sve te pare, pa makar na tribinama bilo 15 ljudi idu samo Juventusu :-D
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2042 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Licht zavrsio ljekarski pregled, uskoro se ocekuje potpisivanje :thumbup:

Izgleda da se kralj odrekao odredjenih bonusa koje mu je Lazio trebao isplatiti da snizi cijenu transfera i da predje u Juve. To se trazi, to je Stile Juve :dance: :thumbup:
User avatar
spree
Posts: 8667
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2043 Re: Juventus FC

Post by spree »

Image
mala sala, ali valjda ce uskoro biti realnost
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2044 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Moglo bi biti svasta :-D mada necu biti previse razocaran ako umjesto Kuna dodje i Rossi :)
User avatar
dexi
Posts: 19
Joined: 24/06/2011 00:21

#2045 Re: Juventus FC

Post by dexi »

samo Kun dolazi u obzir :D kakav Rossi kakvi bakraci...Kun ima sve predispozicije da naslijedi Del Piera., cak da bude i bolji, sigurno medju pet najboljih napadaca. ako se ikako moze Giovinco vratit bilo bi najbolje, ne treba Bastos. od ostalih rijesit se Jakvinte :x , Motte, i jos nekih . makar ih nekome poklonili.
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2046 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

dexi wrote:samo Kun dolazi u obzir :D kakav Rossi kakvi bakraci...Kun ima sve predispozicije da naslijedi Del Piera., cak da bude i bolji, sigurno medju pet najboljih napadaca. ako se ikako moze Giovinco vratit bilo bi najbolje, ne treba Bastos. od ostalih rijesit se Jakvinte :x , Motte, i jos nekih . makar ih nekome poklonili.
cuj da bude bolji od il capitana :lol:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2047 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Smjesno mi je to svo poredjenje s Capitanom. Jel neko dobar dodje, odmah on bi mogao biti nasljednik(Giovinco, Diego a ista sudbina ceka ili Kuna ili Rossia ako dodju). Treba pustiti ljude da igraju a ne stvarati im taj nepotrebni pritisak...

Bit ce jako tesko dovesti Kuna ako Atletico ne popusti ispod 45 miliona. Sanse su valjda realne jer svi spominju da smo ozbiljni da nije suplja prica ali da li cemo se moci naci s Atleticom oko cijene to ostaje pitanje. Postoji mogucnosta davanja para i zamjene nekih nasih igraca(Tiago, Storari), Atletico bi mogao biti zainteresovan za Amauria takodjer ali ne i za njegovu platu.

Uglavnom bit ce jako jako tesko dovesti Aguera ali ako ga dovedu trebao bi to biti puni pogodak :thumbup:
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2048 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

http://www.goal.com/en/news/14/asia/201 ... -not-a-bad Keisuke i Aguero aBd :thumbup: , dabogda da ijedan dodje ali et...
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#2049 Re: Juventus FC

Post by Bianconeri1988 »

Izgleda da je javni tužilac Palazzi otkrio spise duge 72 stranice u kojima pokojni Faccheti krši pravila 1. i 6. italijanskog zakona o sportu koje je "navodno" kršio i Juventus pa je izbačen u Serie B, Faccheti je na taj način pokušao da stekne prednost na tabeli u korist intera F.C.. Vidjet ćemo hoće li biti šta od ovoga!
User avatar
-TheChosenOne-
Posts: 200
Joined: 09/07/2009 22:41

#2050 Re: Juventus FC

Post by -TheChosenOne- »

Evo dobar tekst koji govori o ovoj farsi koja je priredjena Juventusu 2006.

http://sportsport.ba/ino_fudbal/zasto-j ... -ceh/60022
Post Reply