Ma polako podrzati ce mozda i Ujgure. Pisao sam. Imaju interes Amerika itd. Moze se ocekivati i tamo neki proksi rat ili preko Afganistana upadi Talibana na prostor Kine pa intervencija Kine u Afganistanu mozda.Kikibombona wrote:Nista sporno drug, samo neka se ne proklamuju kao zastitnici muslimana. Neka lijepo kazu, brinemo se za interese svoga naroda, u svojoj drzavi i to je to.Vizionar 1985 wrote:Pa jarane Amerika i Izrael i SA im o glavi rade da se jos u sukob sa Kinom upuste. Daj ba. Budi realan sto vise. Uvijek koliko god to mozes.
Ako je neko istinski zastitnik muslimana, onda niposto ne smije praviti razliku izmedju Palestinaca i Ujgura.
Vrtim SBB, KBB scenarije i vrtio sam ovo davno, prije jedno desetljece i negdje sam zapisao mislim o tome nesto. Dosta toga se ostvarilo samo nisam ni ja ovo ocekivao, bas ovako sve itd. Od migracija naroda, rata u Siriji itd.
Nesto jesam ocekivao, ali ne ovako sve.

