IRAN

Post Reply
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#20176 Re: IRAN

Post by Kikibombona »

A_A_AKCIJA wrote:Trump bi u ovom momentu pristao na bilo šta, jer ne razmišlja kao vojnik.
:lol:

Kakvo podcjenjivanje najmocnije drzave svijeta. Tipicno bosanski, glupi Amerikanci, siledzije koje se povlace kada udare u tvrdo. A mule su hrabre i mudre.

Amerika nije Iran, Turska, Rusija ili Kina gdje jedan covjek ima neogranicenu moc.

Iransko pitanje je u rukama gospode Boltona, Pensa, Pompea, Grema, Rubija itd. Nisu Amerikanci budale, jer da jesu ne bi bili najjaci u svemu, da im jedan covjek, makar bio i predsjednik, proda lafinu u svrhu predizborne kampanje.

Sjeti se da je Tramp u predizbornoj kampanji najavio povlacenje iz Sirije i na neki nacin pohvalio dr. Hemijskog Asada. Na kraju je donio odluku o povlacenju. Na to su skocili svi Republikanci i natjerali ga da povuce odluku. Pisao sam o tome iscrpno na temi Sirija kada je bilo aktuelno. Trampovi najblizi saradnici, Grem i Rubio, su bukvalno vristali na njega. I morao se povuci da ne bi izgubio podrsku stranke. Nije Amerika drzava poput Rusije gdje su svi potcinjeni Putinu i niko ga ne smije ruzno pogledati kamoli nesto ruzno reci. Tramp je kao pojedinac nista, za bilo sta mora imati podrsku stranke i sire grupe ljudi. Pogresno je posmatrati Ameriku iz bosanske ili rusko-tursko-iranske vizure.

Donald Tramp je pomalo bizaran tip ali nije budala. I nije sujetan, sto su mnogi smatrali. Zna zategnuti i popustiti, napasti i povuci se iz strateskih razloga. Veoma nepredvidiv, niko ne zna naredni potez. Mozda je dobro da se pojavio neko poput njega da prodrma ustajalu politiku. Mozda je svijetu potreban politicki zemljotres da se nakon njega izrode neke nove progresivne politike.

Dzon Bolton je upravo izjavio da dolaze nove, jos zesce sankcije, da je borba protiv malignog iranskog utjecaja na BI tek pocela. Upozorava Iran da ne testira strpljenje Amerike novim provokacijama.

Sjeverna Koreja je dokaz da Amerika moze ovako beskonacno. Iran je taj koji pati. Ne znam zasto se stvara predodzba da je Amerika u problemu? Jedno je sigurno, atomska bomba je crvena linija i ako Iran krene u tom putu, neka ocekuju totalno unistenje, kao sto kaze Tramp.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#20177 Re: IRAN

Post by salik79 »

General War wrote:
salik79 wrote:
Sta lafinam?!!!!



Usput, da li je "reparacija" ikada isplacena (ozbiljno pitam)? I da li je kapetan broda ikada odgovarao za zlocin, ili nu je, varem, oduzeto odlikovanje zbog toga? (ovo znam da nije, bego retoricko pitanje)
Pa nisi ti ovo stavio u tom kontextu, sta ce se izvinjavati kad istraga traje.
Drugo, iran je napadao kao sto to i sad radi brodovlje po zalivu, zato je i kapetan i dobio orden za rjesavanje krize...ma koliko ti pokusavao projicirati ameriku kao zlo, apsolutna je cinjenica da iran je daleko od neke uloge mirotvorca. Od Homeinija, on izvozi revoluciju, koja dosta cesto tukne na sponzoriranje terorizma.
Ne, nego sam stavio u kontekstu navodnjavanja Spreckog polja :roll: Aha, dakle, i nakon dva mjeseca "istraga traje", i to istraga u kojoj su isplivale sve cinjenice o kojima Bush govori, ali se, zato, odmah zna ko je napao tankere. Nista istraga, klinci, palci. Svaka cast :thumbup:

Znaci, odlikovan jer je srusio putnicki avion, izbad iranskih teritorijalnih voda, "braneci" brodove koje su iranci napadali. Svaka cast, ustat pa spomenut :thumbup:

Tvoji dragi Americani:


Da ne zaboravim, znas li odgovore na postavljena pitanja?
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#20178 Re: IRAN

Post by salik79 »

Kikibombona wrote:
A_A_AKCIJA wrote:Trump bi u ovom momentu pristao na bilo šta, jer ne razmišlja kao vojnik.
:lol:

Kakvo podcjenjivanje najmocnije drzave svijeta. Tipicno bosanski, glupi Amerikanci, siledzije koje se povlace kada udare u tvrdo. A mule su hrabre i mudre.

Amerika nije Iran, Turska, Rusija ili Kina gdje jedan covjek ima neogranicenu moc.

Iransko pitanje je u rukama gospode Boltona, Pensa, Pompea, Grema, Rubija itd. Nisu Amerikanci budale, jer da jesu ne bi bili najjaci u svemu, da im jedan covjek, makar bio i predsjednik, proda lafinu u svrhu predizborne kampanje.

Sjeti se da je Tramp u predizbornoj kampanji najavio povlacenje iz Sirije i na neki nacin pohvalio dr. Hemijskog Asada. Na kraju je donio odluku o povlacenju. Na to su skocili svi Republikanci i natjerali ga da povuce odluku. Pisao sam o tome iscrpno na temi Sirija kada je bilo aktuelno. Trampovi najblizi saradnici, Grem i Rubio, su bukvalno vristali na njega. I morao se povuci da ne bi izgubio podrsku stranke. Nije Amerika drzava poput Rusije gdje su svi potcinjeni Putinu i niko ga ne smije ruzno pogledati kamoli nesto ruzno reci. Tramp je kao pojedinac nista, za bilo sta mora imati podrsku stranke i sire grupe ljudi. Pogresno je posmatrati Ameriku iz bosanske ili rusko-tursko-iranske vizure.

Donald Tramp je pomalo bizaran tip ali nije budala. I nije sujetan, sto su mnogi smatrali. Zna zategnuti i popustiti, napasti i povuci se iz strateskih razloga. Veoma nepredvidiv, niko ne zna naredni potez. Mozda je dobro da se pojavio neko poput njega da prodrma ustajalu politiku. Mozda je svijetu potreban politicki zemljotres da se nakon njega izrode neke nove progresivne politike.

Dzon Bolton je upravo izjavio da dolaze nove, jos zesce sankcije, da je borba protiv malignog iranskog utjecaja na BI tek pocela. Upozorava Iran da ne testira strpljenje Amerike novim provokacijama.

Sjeverna Koreja je dokaz da Amerika moze ovako beskonacno. Iran je taj koji pati. Ne znam zasto se stvara predodzba da je Amerika u problemu? Jedno je sigurno, atomska bomba je crvena linija i ako Iran krene u tom putu, neka ocekuju totalno unistenje, kao sto kaze Tramp.
"Gospoda", k'o i ti :roll:

zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#20179 Re: IRAN

Post by zrakomlat »

Kikibombona wrote:
zrakomlat wrote:Jebo mule. To nije razlog da ti želiš toj djeci patnju. I ne samo djeci nego i odraslima koje ne zanimaju svjeCke zajebancije i koji samo hoće da žive.
Nije lijepo to što podržavaš nove žestoke sankcije.
Niko zdrav ne zeli patnju djeci.

Djeca su prioritet svih proioriteta.

Neka Iran povuce milijarde koje upumpava u siitske ekstremisticke formacije diljem BI i sasvim sigurno niko nece biti gladan.

...

Iran je prvio zatvorio Kurdistan i spucao sankcije kada su proglasili nezavisnost. Niko tada nije ukazivao na djecu vec su iranofili likovali od srece. Dosljednost je osobina koju svaki posten covjek mora imati.

...

Iran nece biti gladan. Nije to Jemen ili Somalija, ali ce ekonomija biti pregazena. Neka se Iran vrati u normalu ako im je stalo do perspektive svojih gradjana.
Ma pusti to, izvlačiš se. Kad smo kod dosljednosti baš ti bi trebao biti osjetljiv na to, uzimajući u obzir te sanckije tzv Kurdistanu, i generalno uzimajući u obzir tvoje pisanje i mišljenje prema slabijim. Zar djeca nisu umirala od gladi u Iraku, kad su bile strašne sankcije, umjesto da im je samo ekonomija bila pregažena? Nema se Iran šta vraćati u normalu. Iran nije ništa nenormalniji od USA i kompletnog regiona, s Izraelom naravno.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#20180 Re: IRAN

Post by salik79 »

drastic wrote:
salik79 wrote::shock:

Ljudi, kljucajte temu, gasite internet, motajte kablove - fajront! FOX news poceo ISTINU govoriti/promovirati - sto ce reci - nista od rata :bih:



Obavezno poslusati od pocetka do kraja, narocito KIKIBONBONA! Ja cu za njega izdvojiti samo ovaj dio (od 2:50):
IRAN IS NOT SYRIA, OR IRAQ, IT'S A BIG, RICH, SOPHISTICATED COUNTRY, WITH ANCIENT CULTURE AND COHESIVE POPULATION... "
Kiki, lik ponovi istu stvar kao i onaj hrvatski vojni analiticar. Da li je moguce da smo svi blesavi i neupuceni, a jedino ti upucen?! :oops: Slusaj dalje sta veli, a posebno za tvog miljenika Boltona i raju mu :D

obrati paznju sta kaze tramp da je bilo ljudskih zrtava bilo bi puno drugacije
znaci sljedeci false atack ce biti sa ljuskim zrtvama
washington je war hungry
Hoce ovi ratnohuskaci, mozda i u Americi napraviti belaj, ali cisto sumnjam da ce se i tada usuditi napasti Iran. Kao sto rekoh, lekcija "Millennium Challenge 2002" je dovoljna svakom ko ima imalo mozga u glavi.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#20181 Re: IRAN

Post by salik79 »

A_A_AKCIJA wrote:
Dino34 wrote:
salik79 wrote: Samo sto Iranci nisu beskicmenjaci, niti neki "balavci" s kojima ce se poigravati ko kako hoce...Islamski je upravo ovo kako se oni trenutno ponasaju.
Do ovog momenta - definitivno.
Ali, ako ti je ponudio mir uz nešto prihvatljivo, dužan si da prihvatiš.
Kaže Allah u suri bekara "ako se okane, onda neprijateljstvo prestaje, jedino protiv nasilnika ostaje"
Isto tako u suri nisa, kada govori o onima koji se bore protiv muslimana, pa odustanu od borbe, kaže: "Ako vas takvi ostave na miru i ne napadaju vas, i ako vam ponude mir, onda vam Allah ne daje nikakva prava protiv njih"

iranci mogu toliko toga da dobiju. Dovoljno je da odustanu od nuklearne energije.
Ja znam da iranci ne planiraju da naprave atomsku.
Isto tako, poznate su mi hamneijeve fetve protiv nuklearnog naoružanja, al haj ti to objasni zapadu.
Slažem se.

Trump, očigledno, očajnički treba potpis na nekom papiru, da dokaže da je nešto sposoban uraditi. Kim ga izradio, a sa Iranom bi sada potpisao i lošiji sporazum od Obame, samo da je njegov.

Mislim da su Iranci dokazali poentu. Srušili su najnapredniji avion u USA arsenalu, koji ima bolju zaštitu od f35. To je natjeralo malo normalnije glave u Americi da smire Trumpa i natjeraju idiote Pencea i Boltona u defanzivu. Očigledno je da je Iran druga vrsta neprijatelja i da se ne može ad hoc započeti rat. Iranska odbrana je bazirana na stotinama hiljada raketa svih namjena, vrsta i dometa u Iranu i susjednim zemljama, i u tom slučaju, ne postoji adekvatna odbrana, niti dovoljan broj Patriota da to zaustavi. Prije rušenja su predstavili unaprjeđeni Khordad sistem, ali je očigledno bilo nužno da ga dokažu kao adekvatnu odbranu. Poslije rušenja, svako normalan konta šta sve Iran posjeduje, a da nisu otkrili. Odavno se zna za saradnju sa Rusijom i Kinom na polju raketne tehnologije. Još su najavili da prvi ispaljen metak znači totalni rat, na što niko u svijetu nije spreman. Nemoguće je procijeniti gdje bi to sve odvelo, i ko bi se umješao.

Pored toga, nemoguće je procijeniti ko bi sve bio na nišanu, jer su u dometu područja od Afganistana do Sredozemlja. Vjerujem da su telefoni užareni, jer je očigledno da ovaj rat ne bi bio ni blizu Sirije i Iraka, gdje se ginulo decenije, a normalno živjelo par stotina kilometara dalje. Iz strateške perspektive, ulazak Irana u Siriju se pokazao kao odličan potez, jer je to upravo omogućilo ovu stratešku dubinu, koja veže jako puno neprijatelja.

Trump bi u ovom momentu pristao na bilo šta, jer ne razmišlja kao vojnik. On je siledžija koji ustukne kada mu se pokažu zubi, koji počne cijeniti neprijatelja koji se suprotstavio. Kim, Putin i Iran su dokazi. Mislim da bi u roku od mjesec dana Iran imao ukinute sve sankcije, samo da potpišu fotokopiran sporazum i nadam se da će tako i biti. Iranci da su odmah pristali na pregovore, ispali bi slabići i lista zahtjeva bi bila beskonačna, u rangu Kikijevih maštarija (da se žene otkriju i nose minjak makar triput sedmično) :D . Ovako, danas, Trump samo spominje nuklearno oružje, što je odavno i dogovoreno.

Mislim da se u Washingtonu vodi najveća bitka. Ratna struja pod uticajem Izraelskog lobija, pokušava do kraja mandata ostvariti što više svojih ciljeva, jer je drugi mandat pod upitnikom, i vjerovatno znaju da ovakvu šansu neće zadugo imati. Ovo je njima najnaklonjenija administracija odavno. Njihov je cilj da pukne puška, a da se USA poslije toga snalazi i u tom procesu uništi Iran. Cijena koju će platiti Amerikanci, i BI nije bitna.

Sa druge strane su malo razumniji ljudi koji vide na šta sve ovo može izaći. Svjesni su uništenih odnosa sa saveznicima i mogućnosti da se to uništavanje nastavi. Takođe, svjesni su i mogućnosti trajnog urušavanja odnosa na BI, prije svega UAE, koji bi se mogao pozdraviti sa ekonomijom sa prvom raketom koja bi pala na Dubai. Trup je zajebao odnose sa kim je stigao, uključujući EU, tako da im nije u interesu da se EU zbližava sa Iranom i Rusijom, na njihovu štetu. Ako će biti zbližavanja, najbolje je da se ukidaju sankcije, jer onda USA nije na gubitku. Izbacivanje dolara iz međunarodnih transakcija bi bio nenadoknadiv gubitak i vjerujem da su toga svjesni i da niko nije vrijedan te cijene, makar to bio Izrael ili Saudija.

Nadam se da dok ovo čitamo, uveliko zvone telefoni preko Švicarske i da ćemo uskoro čuti sjajne vijesti, da je Trump dogovorio bolji-isti- Obamin deal sa Iranom :D
Iranu je to u interesu, jer osim rata ih taru sankcije. Ovim ne bi ništa izgubili, dapače, dokazali bi da su principijelni, da su najveći stratezi na BI i da u suštini žele mir, za razliku od ostalih u regiji.

Imaju odličnu poziciju da dugoročno riješe svoj problem, bez krvi i nadam se da će pristati. Podcijenili su ih i neka sada to i iskoriste.
:thumbup:

Tamam, da ne moram nista pisati :kiss:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#20182 Re: IRAN

Post by salik79 »

jeza u ledja wrote:
salik79 wrote:
Ono je bilo za kikija izdvojeno, a najbitniji dio je onaj o koheziji stanovnistva ;-) A kompletan prilog je antiratna istina.

Kada jedan "islamofob" onako pohvalno govori o Iranu, onda je to golemo :thumbup:

Kao kada je onaj bivsi arkanovac u superlativima pricao o 505. Buzimskoj brigadi i rahmetli Izetu Nanicu :bih:
Ok ba nebitno. Malo principijelnosti nije na odmet. Vjeruj mi da je frajer kreten.
Kreten ne kreten, sve sto je rekao je istina. Bas kao i onaj cetalj.
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#20183 Re: IRAN

Post by Nadzornik »

General War wrote: ...i bas su samo tu, nema ih nigdje vise :-)
Najmanje ih ima tamo gdje im je i mjesto a to je USA.
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#20184 Re: IRAN

Post by sadie_forever »

cuj Iran nije sirija,ok jest da je iran civlizacija svijetska ali sta su to irak ili sirija manje civilizacije? babilonija,allepo itd? cime se to SAD moze pohvaliti? najstariji gradovi im nemaju vise od 300 godina :D
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#20185 Re: IRAN

Post by salik79 »

exliberal-ex wrote:
salik79 wrote::shock:

Ljudi, kljucajte temu, gasite internet, motajte kablove - fajront! FOX news poceo ISTINU govoriti/promovirati - sto ce reci - nista od rata :bih:



Obavezno poslusati od pocetka do kraja, narocito KIKIBONBONA! Ja cu za njega izdvojiti samo ovaj dio (od 2:50):
IRAN IS NOT SYRIA, OR IRAQ, IT'S A BIG, RICH, SOPHISTICATED COUNTRY, WITH ANCIENT CULTURE AND COHESIVE POPULATION... "
Kiki, lik ponovi istu stvar kao i onaj hrvatski vojni analiticar. Da li je moguce da smo svi blesavi i neupuceni, a jedino ti upucen?! :oops: Slusaj dalje sta veli, a posebno za tvog miljenika Boltona i raju mu :D
Nesto se mjenja u Americi, sve vise vidim da republikanci podizu glas ( doduse jos uvijek stidljivo ali se javljaju) .
Imam osjecaj da su poceli uvidjat da tradicionalni republikanac nije vise pozeljan u vlasti, da dolaze budale koje nemaju veze ni sa cim ( zahvalajujuci trampu). Tucker je skoro pa savjetnik bjele kuce, koliko god da se neki smijali njegovo se jos pika, sad je pitanje ko ce se slomit prvi...on ili radikali.
Ako ovo sam radi bez odobrenja Murdok familije onda je pokojnik ali ako su mu oni dali mig.....
To mi i jeste bio najveci sok - da neko na njpoznatijoj ratnohuskackoj TV kuci u Americi onako govori mi je :shock: :shock: :shock:
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#20186 Re: IRAN

Post by Nadzornik »

sadie_forever wrote:cuj Iran nije sirija,ok jest da je iran civlizacija svijetska ali sta su to irak ili sirija manje civilizacije? babilonija,allepo itd? cime se to SAD moze pohvaliti? najstariji gradovi im nemaju vise od 300 godina :D
Eh kad su Maje i Inke gradile piramide u Everopi su neandertalci svirali frule od mamutove kosti... :D
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#20187 Re: IRAN

Post by sadie_forever »

Nadzornik wrote:
sadie_forever wrote:cuj Iran nije sirija,ok jest da je iran civlizacija svijetska ali sta su to irak ili sirija manje civilizacije? babilonija,allepo itd? cime se to SAD moze pohvaliti? najstariji gradovi im nemaju vise od 300 godina :D
Eh kad su Maje i Inke gradile piramide u Everopi su neandertalci svirali frule od mamutove kosti... :D
A kad su u Bagdadu proucavali fiziku,astronomiju,medicinu Inke su samo gradile piramide a evropa samo glodjala kosti :D


Nego ne vrijedi se kititi perjem predaka,iranci su jedini sacuvali svoju slavu proslosti..jest da ih je malo ova islamska revolucija poljuljala ali su ljudi itekkao ponosni i ne daju na sebe.oni dan danas ne vole arapske okupatore koji su im islam donjeli
Last edited by sadie_forever on 23/06/2019 15:04, edited 1 time in total.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#20188 Re: IRAN

Post by General War »

Nadzornik wrote:
General War wrote: ...i bas su samo tu, nema ih nigdje vise :-)
Najmanje ih ima tamo gdje im je i mjesto a to je USA.
:lol:
Ne izmisljaj
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#20189 Re: IRAN

Post by insomnia78 »

Englez i Svaba rukama, usta ih jebem a Srbin viljusku pa boc
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50660
Joined: 29/12/2005 01:20

#20190 Re: IRAN

Post by jeza u ledja »

salik79 wrote: Kreten ne kreten, sve sto je rekao je istina. Bas kao i onaj cetalj.
Dobro. Sljedeci put kad neko drugi bude postavljao FOX kao izvor za bilo sta, ti ces se isto tako slagati, jel?

Naravno da neces. :wink: Ali tako je to kad se nema principa.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#20191 Re: IRAN

Post by salik79 »

sadie_forever wrote:
Nadzornik wrote:
sadie_forever wrote:cuj Iran nije sirija,ok jest da je iran civlizacija svijetska ali sta su to irak ili sirija manje civilizacije? babilonija,allepo itd? cime se to SAD moze pohvaliti? najstariji gradovi im nemaju vise od 300 godina :D
Eh kad su Maje i Inke gradile piramide u Everopi su neandertalci svirali frule od mamutove kosti... :D
A kad su u Bagdadu proucavali fiziku,astronomiju,medicinu Inke su samo gradile piramide a evropa samo glodjala kosti :D


Nego ne vrijedi se kititi perjem predaka,iranci su jedini sacuvali svoju slavu proslosti..jest da ih je malo ova islamska revolucija poljuljala ali su ljudi itekkao ponosni i ne daju na sebe.oni dan danas ne vole arapske okupatore koji su im islam donjeli
E, cuj "Islamska revolucija poljuljala"!? Na koji nacin, Boga ti?

Jeste, ne vole arapske okupatore, kao ni mi Turke, zato se toliko Islama drze. :roll:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#20192 Re: IRAN

Post by salik79 »

jeza u ledja wrote:
salik79 wrote: Kreten ne kreten, sve sto je rekao je istina. Bas kao i onaj cetalj.
Dobro. Sljedeci put kad neko drugi bude postavljao FOX kao izvor za bilo sta, ti ces se isto tako slagati, jel?

Naravno da neces. :wink: Ali tako je to kad se nema principa.
Je li ti fakat trolas, ili si ozbiljan?! Da li si ti ista procitao od onoga sto sam ja napisao?!!!!!!!!! Evo, mozes to opet procitati i koji post iznad... :-) :roll:
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#20193 Re: IRAN

Post by Nadzornik »

salik79 wrote:
Jeste, ne vole arapske okupatore, kao ni mi Turke, zato se toliko Islama drze. :roll:
Ma ko ne voli Turke...???

Ko ne voli Turke,ne voli ni Ruse a samim tim ne voli ni Iran...!!!!

Imas li ti Salice akvarijum...???
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50660
Joined: 29/12/2005 01:20

#20194 Re: IRAN

Post by jeza u ledja »

salik79 wrote:
jeza u ledja wrote:
salik79 wrote: Kreten ne kreten, sve sto je rekao je istina. Bas kao i onaj cetalj.
Dobro. Sljedeci put kad neko drugi bude postavljao FOX kao izvor za bilo sta, ti ces se isto tako slagati, jel?

Naravno da neces. :wink: Ali tako je to kad se nema principa.
Je li ti fakat trolas, ili si ozbiljan?! Da li si ti ista procitao od onoga sto sam ja napisao?!!!!!!!!! Evo, mozes to opet procitati i koji post iznad... :-) :roll:
Procitao sam sve sto si napisao.

Nemas nikakvih principa. Imas, kao i Iran, kompleks od Amerike pa ti je fasista Tucker Carlson zvijezda vodilja.
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#20195 Re: IRAN

Post by zrakomlat »

Nadzornik wrote:
salik79 wrote:
Jeste, ne vole arapske okupatore, kao ni mi Turke, zato se toliko Islama drze. :roll:
Ma ko ne voli Turke...???

Ko ne voli Turke,ne voli ni Ruse a samim tim ne voli ni Iran...!!!!

Imas li ti Salice akvarijum
:lol: :thumbup:
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#20196 Re: IRAN

Post by Nadzornik »

General War wrote:
Nadzornik wrote:
General War wrote: ...i bas su samo tu, nema ih nigdje vise :-)
Najmanje ih ima tamo gdje im je i mjesto a to je USA.
:lol:
Ne izmisljaj
Cuj izmisljam,pa u samoj USA ne mozes vidjeti obicnog vojnika vec samo Nacijonalnu gardu tj. rezerviste.
Od 11 nosaca aviona koliko po ustavu USA armija mora da posjeduje 2 su u teritorijalnim vodama USA i to na remontu.
Ostali su na zadatku uspostavljanja demokratije sirom svijeta.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50660
Joined: 29/12/2005 01:20

#20197 Re: IRAN

Post by jeza u ledja »

Eksi u Ustavu pise da "armija" mora "posjedovati" 2 nosaca aviona u svojim teritorijalnim vodama? :-)
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#20198 Re: IRAN

Post by salik79 »

jeza u ledja wrote:
salik79 wrote:
jeza u ledja wrote:
Dobro. Sljedeci put kad neko drugi bude postavljao FOX kao izvor za bilo sta, ti ces se isto tako slagati, jel?

Naravno da neces. :wink: Ali tako je to kad se nema principa.
Je li ti fakat trolas, ili si ozbiljan?! Da li si ti ista procitao od onoga sto sam ja napisao?!!!!!!!!! Evo, mozes to opet procitati i koji post iznad... :-) :roll:
Procitao sam sve sto si napisao.

Nemas nikakvih principa. Imas, kao i Iran, kompleks od Amerike pa ti je fasista Tucker Carlson zvijezda vodilja.
Onda ti nema pomoci. Ali cu, ipak, pokusati posljednji put:

Ovo sto si napisao bi bilo isto kao kada bi rekao: "Sljedeci put kad neko drugi bude postavljao Happy TV kao izvor za bilo sta, ti ces se isto tako slagati, jel?"



Znaci jos jednom - najveci sok je da je na ratnohuskackoj TV stanici neko rekao suhu istinu, bez obzira ko on bio, i to istinu koja kontrira ratnohuskacima. Zbog toga sam i postavio prilog i to sa istaknutim :shock:

Nadam se da znas ko je Gojko Klickovic&co? :roll:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#20199 Re: IRAN

Post by salik79 »

Nadzornik wrote:
salik79 wrote:
Jeste, ne vole arapske okupatore, kao ni mi Turke, zato se toliko Islama drze. :roll:
Ma ko ne voli Turke...???

Ko ne voli Turke,ne voli ni Ruse a samim tim ne voli ni Iran...!!!!

Imas li ti Salice akvarijum...???
Ovo je bilo retoricki recebo, s primjesom ironije, ako nisi shvatio.

Ne kontam to za akvarijum? :-?

Ako te stvarno interesuje - nemam.
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#20200 Re: IRAN

Post by Nadzornik »

salik79 wrote:

Ne kontam to za akvarijum? :-?

Ako te stvarno interesuje - nemam.
Nemas akvarijum... :?

Pa ti si Salice da prostis.... :run:

:D


Knjiga logike

ide policajac ulicom i sretne studenta kako pod miškom nosi knjigu, i upita ga:
-Alo momak, sta ti je to pod pazuhom?
-Knjigu.
-Pa znam da je knjiga, nego kakva?
-E druže, to ti je knjiga logike.
-Šta ti je to?
-E sad ću ti ja objasniti. Ti kod kuće imaš akvarijum?!
-Imam.
-E onda je logično da u akvarijumu imaš ribicu, a pošto imaš ribicu logično je da voliš životinje, a pošto voliš životinje logično je da voliš i ljude, a pošto voliš ljude, logično je da voliš i žene,a pošto voliš žene logično je da nisi peder. Eto to ti je logika.
Svidjela se policajcu knjiga logike pa ode u knjižaru da kupi knjigu. S njom ode u stanicu policije, kad naiđe komandir pa ga pita:
-Šta to nosiš?
-Knjigu.
-Pa znam i ja da je knjiga nego kakva?
- E to je knjiga logike.
-A šta ti je to?!
-Sad ću ja tebi to objasniti. Ti kod kuće imaš akvarijum?
-Nemam.
-E, onda je logično da si ti peder.
Post Reply