Novogradnja u Sarajevu?
-
neki
- Posts: 7952
- Joined: 17/02/2005 07:57
#2001 Re: Novogradnja u Sarajevu?
3+traka za vozila jgs, kao i na renderingu
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2002 Re: Novogradnja u Sarajevu?
E hvala uvijek kad tu prođem ubjeđen sam da imaju tri trake 
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
#2003 Re: Novogradnja u Sarajevu?
na slici izgleda beton... i setnica sa drvecem najsdustaban wrote:
Kad bi smo mi imali ovakve tramvaje najbolje bi bilo... ostati na Ilidzi!
-
maxell_sarajevo
- Posts: 2303
- Joined: 08/02/2008 19:19
#2004 Re: Novogradnja u Sarajevu?

-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2005 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Sarajevo postaje Tibra
Jedna velika favela
Jedna velika favela
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2006 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Goblen postaje sve vezeniji
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#2007 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Ma ne bi nemoj takoLogovan wrote:Naravno da sere. Kad bi mu neko rekao useli se odmah danas iste bi sekunde doletio.Zatamnjena stakla wrote: Ne bi al' u mom k*rcu! Joj alaj sereš grob te!
Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
-
Naslovnica
- Posts: 35420
- Joined: 20/03/2013 15:38
#2008 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Kakva je ono betonska građevina na nekoliko spratova između studentskih domova?!
- Truba
- Posts: 93779
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2009 Re: Novogradnja u Sarajevu?
joj to sam i ja htio pitati u ponedjeljak ali zaboravio 
-
Naslovnica
- Posts: 35420
- Joined: 20/03/2013 15:38
#2010 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Da se nije Tibra nekako uvalio, kojih 10-15 spratova između studentskih da zada, šta fali...?!

-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2011 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Kažu turski đački centarNaslovnica wrote:Kakva je ono betonska građevina na nekoliko spratova između studentskih domova?!
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#2012 Re: Novogradnja u Sarajevu?
ali nije džabe, već 4.000 po kvadratu.Zatamnjena stakla wrote:Ma ne bi nemoj takoLogovan wrote:Naravno da sere. Kad bi mu neko rekao useli se odmah danas iste bi sekunde doletio.Zatamnjena stakla wrote: Ne bi al' u mom k*rcu! Joj alaj sereš grob te!
Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
http://www.klix.ba/biznis/privreda/pri- ... /140206110
u gradu sarajevu, na ovom vaktu? da ti glavna saobraćajnica i tramvaj prolaze bukvalno kroz zgradu? jednostavno - bacanje para. to možda vrijedi dati za poslovni prostor koji ti može donijeti kiriju od jedne dobre plate od koje bar jedan čovjek može živjeti. a za stanovanje jednostavno ne vrijedi, kad sad za 2.500 - 3.000 po kvadratu ima šta ti kurcu ćejf, i lokacija i novogradnja i uređenost i sve.
ne sumnjam da će biti onih koji će se primiti, pretežno kompleksaša koji bi na silu u centar sarajeva, ali će zažaliti, to će biti katastrofalna ekonomska odluka.
- sorcerer
- Posts: 2850
- Joined: 26/02/2012 12:11
- Location: boljakov potok
- Contact:
#2013 Re: Novogradnja u Sarajevu?
ma nema takvih u sarajevuJThomas wrote: pretežno kompleksaša koji bi na silu u centar sarajeva,
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#2014 Re: Novogradnja u Sarajevu?
a i to ima za mnogo manje od 4.000 po kvadratu, kome je do toga.
- bach
- Posts: 3478
- Joined: 05/11/2005 11:52
#2015 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Grohotom se smijem na ovaj luksuz
smajli koji povraća
smajli koji povraća
smajli koji povraća.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#2016 Re: Novogradnja u Sarajevu?
a još stoji na panou onaj render 
- sorcerer
- Posts: 2850
- Joined: 26/02/2012 12:11
- Location: boljakov potok
- Contact:
#2017 Re: Novogradnja u Sarajevu?
ljepse su se zgrade pravile 90 ih godina......
- bach
- Posts: 3478
- Joined: 05/11/2005 11:52
#2018 Re: Novogradnja u Sarajevu?
http://www.klix.ba/biznis/privreda/pri- ... 40206110#6
Slike koje se šalju u PR člancima ne prikazuju stanove u zgradi DVOR nego su kupljene na inzternetu.
Nemaju veze sa stvarnošću.
Treba samo usporediti prozore i kosine, kakve ne postoje u ovoj kutiji od šećerne kocke...
Slike koje se šalju u PR člancima ne prikazuju stanove u zgradi DVOR nego su kupljene na inzternetu.
Nemaju veze sa stvarnošću.
Treba samo usporediti prozore i kosine, kakve ne postoje u ovoj kutiji od šećerne kocke...
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#2019 Re: Novogradnja u Sarajevu?
u ratu..sorcerer wrote:ljepse su se zgrade pravile 90 ih godina......
- sorcerer
- Posts: 2850
- Joined: 26/02/2012 12:11
- Location: boljakov potok
- Contact:
#2020 Re: Novogradnja u Sarajevu?
rat nije bio 90,91,96,97,98,99

- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2021 Re: Novogradnja u Sarajevu?
ali najbolje mi je ono "vec od" 250 tisuca.
bagatela.
bagatela.
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#2022 Re: Novogradnja u Sarajevu?
sorcerer wrote:rat nije bio 90,91,96,97,98,99![]()
eki...pa i da se u ratu pravilo, moglo je bolje...to sam mislio...
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#2023 Re: Novogradnja u Sarajevu?
frtaljčić miliončića 
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2024 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Smij se ti grohotom i povraćaj ali pogledaj unutrašnjost dvora, tj. prostorije.bach wrote: Grohotom se smijem na ovaj luksuz
smajli koji povraća
smajli koji povraća
smajli koji povraća.
-
staradis
- Posts: 1873
- Joined: 03/04/2012 17:40
#2025 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Ma ruzna je cak onaj argument o ukusima be vrijedi

