Novogradnja u Sarajevu?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
neki
Posts: 7952
Joined: 17/02/2005 07:57

#2001 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by neki »

3+traka za vozila jgs, kao i na renderingu
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2002 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by StupskaBitanga »

E hvala uvijek kad tu prođem ubjeđen sam da imaju tri trake :D
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#2003 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Skyfox »

dustaban wrote:Image

Kad bi smo mi imali ovakve tramvaje najbolje bi bilo... ostati na Ilidzi!
:mrgreen:
na slici izgleda beton... i setnica sa drvecem najs :D a onda naletis na one barake u produzetku... :D
maxell_sarajevo
Posts: 2303
Joined: 08/02/2008 19:19

#2004 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by maxell_sarajevo »

:roll: U stvarnosti to izgleda ovako :sad:



Image
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2005 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by StupskaBitanga »

Sarajevo postaje Tibra
Jedna velika favela
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2006 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by StupskaBitanga »

Goblen postaje sve vezeniji
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#2007 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Zatamnjena stakla »

Logovan wrote:
Zatamnjena stakla wrote: Ne bi al' u mom k*rcu! Joj alaj sereš grob te!
Naravno da sere. Kad bi mu neko rekao useli se odmah danas iste bi sekunde doletio.

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
Ma ne bi nemoj tako :lol:
Naslovnica
Posts: 35420
Joined: 20/03/2013 15:38

#2008 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Naslovnica »

Kakva je ono betonska građevina na nekoliko spratova između studentskih domova?!
User avatar
Truba
Posts: 93779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#2009 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Truba »

joj to sam i ja htio pitati u ponedjeljak ali zaboravio :D
Naslovnica
Posts: 35420
Joined: 20/03/2013 15:38

#2010 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Naslovnica »

Da se nije Tibra nekako uvalio, kojih 10-15 spratova između studentskih da zada, šta fali...?!
:lol:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2011 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by StupskaBitanga »

Naslovnica wrote:Kakva je ono betonska građevina na nekoliko spratova između studentskih domova?!
Kažu turski đački centar
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2012 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by JThomas »

Zatamnjena stakla wrote:
Logovan wrote:
Zatamnjena stakla wrote: Ne bi al' u mom k*rcu! Joj alaj sereš grob te!
Naravno da sere. Kad bi mu neko rekao useli se odmah danas iste bi sekunde doletio.

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
Ma ne bi nemoj tako :lol:
ali nije džabe, već 4.000 po kvadratu.

http://www.klix.ba/biznis/privreda/pri- ... /140206110

u gradu sarajevu, na ovom vaktu? da ti glavna saobraćajnica i tramvaj prolaze bukvalno kroz zgradu? jednostavno - bacanje para. to možda vrijedi dati za poslovni prostor koji ti može donijeti kiriju od jedne dobre plate od koje bar jedan čovjek može živjeti. a za stanovanje jednostavno ne vrijedi, kad sad za 2.500 - 3.000 po kvadratu ima šta ti kurcu ćejf, i lokacija i novogradnja i uređenost i sve.

ne sumnjam da će biti onih koji će se primiti, pretežno kompleksaša koji bi na silu u centar sarajeva, ali će zažaliti, to će biti katastrofalna ekonomska odluka.
User avatar
sorcerer
Posts: 2850
Joined: 26/02/2012 12:11
Location: boljakov potok
Contact:

#2013 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by sorcerer »

JThomas wrote: pretežno kompleksaša koji bi na silu u centar sarajeva,
ma nema takvih u sarajevu :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2014 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by JThomas »

a i to ima za mnogo manje od 4.000 po kvadratu, kome je do toga.
User avatar
bach
Posts: 3478
Joined: 05/11/2005 11:52

#2015 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by bach »

Image


Grohotom se smijem na ovaj luksuz

smajli koji povraća
smajli koji povraća
smajli koji povraća.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2016 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by JThomas »

a još stoji na panou onaj render :D
User avatar
sorcerer
Posts: 2850
Joined: 26/02/2012 12:11
Location: boljakov potok
Contact:

#2017 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by sorcerer »

ljepse su se zgrade pravile 90 ih godina......
User avatar
bach
Posts: 3478
Joined: 05/11/2005 11:52

#2018 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by bach »

http://www.klix.ba/biznis/privreda/pri- ... 40206110#6

Slike koje se šalju u PR člancima ne prikazuju stanove u zgradi DVOR nego su kupljene na inzternetu.
Nemaju veze sa stvarnošću.
Treba samo usporediti prozore i kosine, kakve ne postoje u ovoj kutiji od šećerne kocke...
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#2019 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by johntra »

sorcerer wrote:ljepse su se zgrade pravile 90 ih godina......
u ratu.. :lol:
User avatar
sorcerer
Posts: 2850
Joined: 26/02/2012 12:11
Location: boljakov potok
Contact:

#2020 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by sorcerer »

rat nije bio 90,91,96,97,98,99 :-) :-)
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#2021 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by karanana »

ali najbolje mi je ono "vec od" 250 tisuca.
bagatela.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#2022 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by johntra »

sorcerer wrote:rat nije bio 90,91,96,97,98,99 :-) :-)

eki...pa i da se u ratu pravilo, moglo je bolje...to sam mislio... :D
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2023 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by JThomas »

frtaljčić miliončića :D
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2024 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Logovan »

bach wrote: Grohotom se smijem na ovaj luksuz

smajli koji povraća
smajli koji povraća
smajli koji povraća.
Smij se ti grohotom i povraćaj ali pogledaj unutrašnjost dvora, tj. prostorije.
staradis
Posts: 1873
Joined: 03/04/2012 17:40

#2025 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by staradis »

Ma ruzna je cak onaj argument o ukusima be vrijedi
Post Reply