Jest'ruud wrote:jel frka doći sa crvenim Realovim dresom?
FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
chsk
- Posts: 266
- Joined: 12/11/2010 23:18
#2001 Re: FK Sarajevo - Europa League
- vozač
- Posts: 1731
- Joined: 19/02/2010 11:46
#2002 Re: FK Sarajevo - Europa League
ja se taman prekonto, reko da obučem željin dres, uslikaju me pa da sutra u novinama bude "navijači željezničara, razočarani, ali i dostojanstveni, došli da daju podršku komšijama"Sarajevo_Grad wrote:Manite se dresova drugih klubova na Koševu.Zbog toga i ne volim ove tekme u EL ili LP.
poslije utakmice nisu krili svoje oduševljenje i radovali su se zajedno sa navijačima našeg jedinog predstavnika u evropi
- cappy_tempo
- Posts: 2673
- Joined: 24/08/2008 19:03
- Location: SARAJEVO-X!
#2003 Re: FK Sarajevo - Europa League
ruud wrote:jel frka doći sa crvenim Realovim dresom?
samo ako je ronaldov... probaj u zeljinom dresu doci, uklapat ces se matere mi
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2004 Re: FK Sarajevo - Europa League
Mojne ba taj dres..jos ako si na sjeveru..skidat ce te braca k'o da gledamruud wrote:jel frka doći sa crvenim Realovim dresom?
- Tayyip
- Posts: 620
- Joined: 22/07/2012 19:49
- Location: Sumbuluša - između Kovača i Vratnika
#2005 Re: FK Sarajevo - Europa League
ma jarane obuci i čakšire i sjedi na istok, niko te pogledati neće
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#2006 Re: FK Sarajevo - Europa League
šta jedan post uradi, ja svakakvih odgovora
-
bordo_fan
- Posts: 88
- Joined: 07/08/2011 19:13
- Location: x transverzala
#2007 Re: FK Sarajevo - Europa League
Čitam izjavu Krasimira Balakova,koji kaze da Sarajevo ima realne sanse za prolaz u naredni krug.
Te misli kako je problem Levskog u novom treneru i u tome sto su doveli mnogo novih igraca.
Sto znaci da nisu uigrani,mada nam to i nije nepoznanica.
Treba to iskoristiti i razvaliti ih kao nikoga do sada,da imamo motiv, imamo.
Te misli kako je problem Levskog u novom treneru i u tome sto su doveli mnogo novih igraca.
Sto znaci da nisu uigrani,mada nam to i nije nepoznanica.
Treba to iskoristiti i razvaliti ih kao nikoga do sada,da imamo motiv, imamo.
- vozač
- Posts: 1731
- Joined: 19/02/2010 11:46
#2008 Re: FK Sarajevo - Europa League
pitam, mene vazda proljev drmo pred ispit, pogotovo kad dođem spreman-LIBERO- wrote:@Vozac, da je Bogdo to...ovako ko ce do 9 sve ovo istrpiti
a pred tekmu me uzme uvijek neki osjećaj, ne znam ni ja, nekakvog lebdenja, šta li je, ne znam to opisati, uglavnom sav treptim, nekakva unutarnja jeza, sav se ohladim iznutra, nadam se da vam je iz opisa jasno kako se osjećam
- vozač
- Posts: 1731
- Joined: 19/02/2010 11:46
#2009 Re: FK Sarajevo - Europa League
jesam zakuho sa galatom, aaaaaaaaaruud wrote:![]()
![]()
![]()
šta jedan post uradi, ja svakakvih odgovora
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#2011 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ne mogu da te ne volim, ne volim i da bez tebe živim, jer ti me putem sna, nosiš do Koševa!
-
Smail Aga
- Posts: 855
- Joined: 20/06/2012 09:06
#2012 Re: FK Sarajevo - Europa League
Da nije PMSvozač wrote:pitam, mene vazda proljev drmo pred ispit, pogotovo kad dođem spreman-LIBERO- wrote:@Vozac, da je Bogdo to...ovako ko ce do 9 sve ovo istrpiti
a pred tekmu me uzme uvijek neki osjećaj, ne znam ni ja, nekakvog lebdenja, šta li je, ne znam to opisati, uglavnom sav treptim, nekakva unutarnja jeza, sav se ohladim iznutra, nadam se da vam je iz opisa jasno kako se osjećam
-
chsk
- Posts: 266
- Joined: 12/11/2010 23:18
#2013 Re: FK Sarajevo - Europa League
Smail Aga wrote:Da nije PMS![]()
![]()
![]()
- vozač
- Posts: 1731
- Joined: 19/02/2010 11:46
#2014 Re: FK Sarajevo - Europa League
pitaš na osnovu vlastitog iskustva ili ...Smail Aga wrote:Da nije PMSvozač wrote:pitam, mene vazda proljev drmo pred ispit, pogotovo kad dođem spreman-LIBERO- wrote:@Vozac, da je Bogdo to...ovako ko ce do 9 sve ovo istrpiti
a pred tekmu me uzme uvijek neki osjećaj, ne znam ni ja, nekakvog lebdenja, šta li je, ne znam to opisati, uglavnom sav treptim, nekakva unutarnja jeza, sav se ohladim iznutra, nadam se da vam je iz opisa jasno kako se osjećam![]()
![]()
![]()
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#2015 Re: FK Sarajevo - Europa League
a tek kad se Realvom dres spomenuvozač wrote:jesam zakuho sa galatom, aaaaaaaaaruud wrote:![]()
![]()
![]()
šta jedan post uradi, ja svakakvih odgovora
-
Smail Aga
- Posts: 855
- Joined: 20/06/2012 09:06
#2016 Re: FK Sarajevo - Europa League
Treba sve opcije uzeti u obzirvozač wrote:pitaš na osnovu vlastitog iskustva ili ...Smail Aga wrote:Da nije PMS-LIBERO- wrote:@Vozac, da je Bogdo to...ovako ko ce do 9 sve ovo istrpiti![]()
![]()
![]()
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2017 Re: FK Sarajevo - Europa League
Mozel' BenfiKin?ruud wrote:a tek kad se Realvom dres spomenuvozač wrote:jesam zakuho sa galatom, aaaaaaaaaruud wrote:![]()
![]()
![]()
šta jedan post uradi, ja svakakvih odgovora
- vozač
- Posts: 1731
- Joined: 19/02/2010 11:46
#2018 Re: FK Sarajevo - Europa League
ja spomenuh željin dres, reko da malo opustim atmosferu uz smiješne stvari 
- Chisum
- Posts: 4694
- Joined: 12/02/2009 13:25
- Location: SARAJEVO
#2019 Re: FK Sarajevo - Europa League
Dobro jutro!
NastavljaMO!

NastavljaMO!
- vozač
- Posts: 1731
- Joined: 19/02/2010 11:46
#2020 Re: FK Sarajevo - Europa League
@smail aga
možda i nije loša definicija PMS (predmeč sindrom),
možda i nije loša definicija PMS (predmeč sindrom),
-
Smail Aga
- Posts: 855
- Joined: 20/06/2012 09:06
#2021 Re: FK Sarajevo - Europa League
Dobarvozač wrote:@smail aga
možda i nije loša definicija PMS (predmeč sindrom),
Predmec sindrom
To se lijeci vecom kolicinom pive ,da bi kada se dodze do znakova poboljsanja preslo na zescu i koju bobu i onda
- vozač
- Posts: 1731
- Joined: 19/02/2010 11:46
- vozač
- Posts: 1731
- Joined: 19/02/2010 11:46
#2023 Re: FK Sarajevo - Europa League
terapija nemoguća za provođenje u mubarek daneSmail Aga wrote:Dobarvozač wrote:@smail aga
možda i nije loša definicija PMS (predmeč sindrom),![]()
![]()
Predmec sindrom![]()
![]()
To se lijeci vecom kolicinom pive ,da bi kada se dodze do znakova poboljsanja preslo na zescu i koju bobu i onda
![]()
![]()
![]()
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#2024 Re: FK Sarajevo - Europa League
jel to novi na slici
ili sam pobrkao s nekim od ovih nam "starih" pridoslica

ovaj BB
ili sam pobrkao s nekim od ovih nam "starih" pridoslica
ovaj BB
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#2025 Re: FK Sarajevo - Europa League
jedan je cilj
jedan je putnik
samo je jedan dom
jedan je putnik
samo je jedan dom
