FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
chsk
Posts: 266
Joined: 12/11/2010 23:18

#2001 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by chsk »

ruud wrote:jel frka doći sa crvenim Realovim dresom?
Jest'
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#2002 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

Sarajevo_Grad wrote:Manite se dresova drugih klubova na Koševu. :-) Zbog toga i ne volim ove tekme u EL ili LP.
ja se taman prekonto, reko da obučem željin dres, uslikaju me pa da sutra u novinama bude "navijači željezničara, razočarani, ali i dostojanstveni, došli da daju podršku komšijama" :D

poslije utakmice nisu krili svoje oduševljenje i radovali su se zajedno sa navijačima našeg jedinog predstavnika u evropi 8)
User avatar
cappy_tempo
Posts: 2673
Joined: 24/08/2008 19:03
Location: SARAJEVO-X!

#2003 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by cappy_tempo »

ruud wrote:jel frka doći sa crvenim Realovim dresom?

samo ako je ronaldov... probaj u zeljinom dresu doci, uklapat ces se matere mi
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2004 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by -LIBERO- »

ruud wrote:jel frka doći sa crvenim Realovim dresom?
Mojne ba taj dres..jos ako si na sjeveru..skidat ce te braca k'o da gledam :lol:
User avatar
Tayyip
Posts: 620
Joined: 22/07/2012 19:49
Location: Sumbuluša - između Kovača i Vratnika

#2005 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Tayyip »

ma jarane obuci i čakšire i sjedi na istok, niko te pogledati neće
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#2006 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by ruud »

:lol: :lol: :lol:

šta jedan post uradi, ja svakakvih odgovora :mrgreen:
bordo_fan
Posts: 88
Joined: 07/08/2011 19:13
Location: x transverzala

#2007 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by bordo_fan »

Čitam izjavu Krasimira Balakova,koji kaze da Sarajevo ima realne sanse za prolaz u naredni krug.
Te misli kako je problem Levskog u novom treneru i u tome sto su doveli mnogo novih igraca.
Sto znaci da nisu uigrani,mada nam to i nije nepoznanica.
Treba to iskoristiti i razvaliti ih kao nikoga do sada,da imamo motiv, imamo.
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#2008 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

-LIBERO- wrote:@Vozac, da je Bogdo to...ovako ko ce do 9 sve ovo istrpiti :D
pitam, mene vazda proljev drmo pred ispit, pogotovo kad dođem spreman

a pred tekmu me uzme uvijek neki osjećaj, ne znam ni ja, nekakvog lebdenja, šta li je, ne znam to opisati, uglavnom sav treptim, nekakva unutarnja jeza, sav se ohladim iznutra, nadam se da vam je iz opisa jasno kako se osjećam :-)
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#2009 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

ruud wrote::lol: :lol: :lol:

šta jedan post uradi, ja svakakvih odgovora :mrgreen:
jesam zakuho sa galatom, aaaaaaaaa :lol:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#2011 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

Ne mogu da te ne volim, ne volim i da bez tebe živim, jer ti me putem sna, nosiš do Koševa!
Smail Aga
Posts: 855
Joined: 20/06/2012 09:06

#2012 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Smail Aga »

vozač wrote:
-LIBERO- wrote:@Vozac, da je Bogdo to...ovako ko ce do 9 sve ovo istrpiti :D
pitam, mene vazda proljev drmo pred ispit, pogotovo kad dođem spreman

a pred tekmu me uzme uvijek neki osjećaj, ne znam ni ja, nekakvog lebdenja, šta li je, ne znam to opisati, uglavnom sav treptim, nekakva unutarnja jeza, sav se ohladim iznutra, nadam se da vam je iz opisa jasno kako se osjećam :-)
Da nije PMS :D :D :D :D
chsk
Posts: 266
Joined: 12/11/2010 23:18

#2013 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by chsk »

Smail Aga wrote:Da nije PMS :D :D :D :D
:lol: :lol:
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#2014 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

Smail Aga wrote:
vozač wrote:
-LIBERO- wrote:@Vozac, da je Bogdo to...ovako ko ce do 9 sve ovo istrpiti :D
pitam, mene vazda proljev drmo pred ispit, pogotovo kad dođem spreman

a pred tekmu me uzme uvijek neki osjećaj, ne znam ni ja, nekakvog lebdenja, šta li je, ne znam to opisati, uglavnom sav treptim, nekakva unutarnja jeza, sav se ohladim iznutra, nadam se da vam je iz opisa jasno kako se osjećam :-)
Da nije PMS :D :D :D :D
pitaš na osnovu vlastitog iskustva ili ... 8)
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#2015 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by ruud »

vozač wrote:
ruud wrote::lol: :lol: :lol:

šta jedan post uradi, ja svakakvih odgovora :mrgreen:
jesam zakuho sa galatom, aaaaaaaaa :lol:
a tek kad se Realvom dres spomenu :mrgreen:
Smail Aga
Posts: 855
Joined: 20/06/2012 09:06

#2016 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Smail Aga »

vozač wrote:
Smail Aga wrote:
-LIBERO- wrote:@Vozac, da je Bogdo to...ovako ko ce do 9 sve ovo istrpiti :D
Da nije PMS :D :D :D :D
pitaš na osnovu vlastitog iskustva ili ... 8)
Treba sve opcije uzeti u obzir :D :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2017 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Tomahawk11 »

ruud wrote:
vozač wrote:
ruud wrote::lol: :lol: :lol:

šta jedan post uradi, ja svakakvih odgovora :mrgreen:
jesam zakuho sa galatom, aaaaaaaaa :lol:
a tek kad se Realvom dres spomenu :mrgreen:
Mozel' BenfiKin? :roll:
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#2018 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

ja spomenuh željin dres, reko da malo opustim atmosferu uz smiješne stvari :razz:
User avatar
Chisum
Posts: 4694
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#2019 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Chisum »

Dobro jutro!

NastavljaMO!

:dance: :dance:
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#2020 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

@smail aga

možda i nije loša definicija PMS (predmeč sindrom),
Smail Aga
Posts: 855
Joined: 20/06/2012 09:06

#2021 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Smail Aga »

vozač wrote:@smail aga

možda i nije loša definicija PMS (predmeč sindrom),
Dobar :D :D
Predmec sindrom :D :D
To se lijeci vecom kolicinom pive ,da bi kada se dodze do znakova poboljsanja preslo na zescu i koju bobu i onda
:dance: :angry: :-) :dance:
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#2022 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#2023 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

Smail Aga wrote:
vozač wrote:@smail aga

možda i nije loša definicija PMS (predmeč sindrom),
Dobar :D :D
Predmec sindrom :D :D
To se lijeci vecom kolicinom pive ,da bi kada se dodze do znakova poboljsanja preslo na zescu i koju bobu i onda
:dance: :angry: :-) :dance:
terapija nemoguća za provođenje u mubarek dane :D
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#2024 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by kokuz_sa »

jel to novi na slici
ili sam pobrkao s nekim od ovih nam "starih" pridoslica

Image

ovaj BB
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#2025 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by ruud »

jedan je cilj
jedan je putnik
samo je jedan dom
Post Reply