Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- jalijas74
- Posts: 1366
- Joined: 17/11/2010 15:10
#2003 Re: Horde Zla
Kako stvari stoje za prvi tiraz ce se morati ganjati veze 
Ali ima svega Hz, FcS, KKB i jedan dio posvecen poginulim pripadnicima Hz.
Kapa do poda za svaki sat na ovome velikom projektu.
Ali ima svega Hz, FcS, KKB i jedan dio posvecen poginulim pripadnicima Hz.
Kapa do poda za svaki sat na ovome velikom projektu.
- Nekako s proljeća
- Posts: 4797
- Joined: 01/12/2006 22:59
- Location: Pozdrav domovini!
#2004 Re: Horde Zla
Sabur, uradili smo je vrhunski i to je ono najbitnije. Za ostalo se trenutno vode velike borbe ...al' ćemo naći najbolje rješenje za sve nas. Koga zanima neka prati stranicu, to je mjesto gdje će se ažurirati tačne i tražene informacije.
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 671&type=1
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 671&type=1
- Anestezija
- Posts: 22549
- Joined: 29/01/2010 04:59
- Location: Sjever
#2005 Re: Horde Zla
Bravo Sirko majstoreNekako s proljeća wrote:Sabur, uradili smo je vrhunski i to je ono najbitnije. Za ostalo se trenutno vode velike borbe ...al' ćemo naći najbolje rješenje za sve nas. Koga zanima neka prati stranicu, to je mjesto gdje će se ažurirati tačne i tražene informacije.
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 671&type=1
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#2006 Re: Horde Zla
neko ima historiju, drugi imaju samo pricu
svaka cast enese
svaka cast enese
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#2007 Re: Horde Zla
omega369 wrote:neko ima historiju, drugi imaju samo pricu![]()
svaka cast enese
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#2008 Re: Horde Zla
Najludje su Horde zla.
Svaka cast.
Svaka cast.
-
tcz
- Posts: 1747
- Joined: 15/07/2005 12:28
#2009 Re: Horde Zla
Knjiga ce se moci kupiti, kako?Nekako s proljeća wrote:Sabur, uradili smo je vrhunski i to je ono najbitnije. Za ostalo se trenutno vode velike borbe ...al' ćemo naći najbolje rješenje za sve nas. Koga zanima neka prati stranicu, to je mjesto gdje će se ažurirati tačne i tražene informacije.
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 671&type=1
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2011 Re: Horde Zla
Bravo. 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2013 Re: Horde Zla
Novi grafiti.





- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2015 Re: Horde Zla
obuci pantole kakve, u onom sorcu ozebu ti none i eto upale pluca baksuze
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2016 Re: Horde Zla
sisaj

-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2017 Re: Horde Zla
jeko ona plavusa sto je nosala kameru okolo?
Najjace ide lik pored nje, ona nosi kameru i opremu, lik se setka boli ga kita

Najjace ide lik pored nje, ona nosi kameru i opremu, lik se setka boli ga kita
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2018 Re: Horde Zla
Norvežanka nekakva, radi k'o kamerman, zato je i nosala. 
-
rossobianchi
- Posts: 23
- Joined: 17/07/2014 11:34
#2019 Re: Horde Zla
Bio sam na istoku prema jugu, pa se izvinjavam ako nisam najbolje vidio. Ali meni se cini da su na sjeveru bile dvije zastave "trobojke", ako ima neko ko je bolje vidio ili ko je upuceniji molio bih objasnjenje.
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#2020 Re: Horde Zla
koja trobojka o cemu pricas ti ?rossobianchi wrote:Bio sam na istoku prema jugu, pa se izvinjavam ako nisam najbolje vidio. Ali meni se cini da su na sjeveru bile dvije zastave "trobojke", ako ima neko ko je bolje vidio ili ko je upuceniji molio bih objasnjenje.
-
sfukljo
- Posts: 53
- Joined: 18/05/2010 19:59
#2021 Re: Horde Zla
Nije trobojka.
BORDO
MASKIRNO
BIJELO
BORDO
MASKIRNO
BIJELO
-
FMDzem
- Posts: 651
- Joined: 23/07/2011 20:30
#2022 Re: Horde Zla
Maskirna maskirna
Armija, OS BiH
Fazoni
Armija, OS BiH
Fazoni
-
rossobianchi
- Posts: 23
- Joined: 17/07/2014 11:34
#2023 Re: Horde Zla
OK, sa istoka mi se ucinilo tako. Ta maskirna mi je bacala na plavu. Jebi ga bio sam daleko
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2024 Re: Horde Zla

Ovako već može.
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2025 Re: Horde Zla
Ultrasi žive vječno!!!


