Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#2001 Re: Horde Zla

Post by north »

Legenda sjevera :thumbup:
obala
Posts: 103
Joined: 22/04/2008 10:21

#2002 Re: Horde Zla

Post by obala »

Prava stvar!

Promocija? Termin?
User avatar
jalijas74
Posts: 1366
Joined: 17/11/2010 15:10

#2003 Re: Horde Zla

Post by jalijas74 »

Kako stvari stoje za prvi tiraz ce se morati ganjati veze :)

Ali ima svega Hz, FcS, KKB i jedan dio posvecen poginulim pripadnicima Hz.

Kapa do poda za svaki sat na ovome velikom projektu.
User avatar
Nekako s proljeća
Posts: 4797
Joined: 01/12/2006 22:59
Location: Pozdrav domovini!

#2004 Re: Horde Zla

Post by Nekako s proljeća »

Sabur, uradili smo je vrhunski i to je ono najbitnije. Za ostalo se trenutno vode velike borbe ...al' ćemo naći najbolje rješenje za sve nas. Koga zanima neka prati stranicu, to je mjesto gdje će se ažurirati tačne i tražene informacije.

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 671&type=1
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#2005 Re: Horde Zla

Post by Anestezija »

Nekako s proljeća wrote:Sabur, uradili smo je vrhunski i to je ono najbitnije. Za ostalo se trenutno vode velike borbe ...al' ćemo naći najbolje rješenje za sve nas. Koga zanima neka prati stranicu, to je mjesto gdje će se ažurirati tačne i tražene informacije.

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 671&type=1
Bravo Sirko majstore :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#2006 Re: Horde Zla

Post by omega369 »

neko ima historiju, drugi imaju samo pricu 8-)

svaka cast enese :thumbup:
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#2007 Re: Horde Zla

Post by The 51st State »

omega369 wrote:neko ima historiju, drugi imaju samo pricu 8-)

svaka cast enese :thumbup:
:thumbup:
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#2008 Re: Horde Zla

Post by fosil »

Najludje su Horde zla.
Svaka cast.
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#2009 Re: Horde Zla

Post by tcz »

Nekako s proljeća wrote:Sabur, uradili smo je vrhunski i to je ono najbitnije. Za ostalo se trenutno vode velike borbe ...al' ćemo naći najbolje rješenje za sve nas. Koga zanima neka prati stranicu, to je mjesto gdje će se ažurirati tačne i tražene informacije.

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 671&type=1
Knjiga ce se moci kupiti, kako?
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2011 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Bravo. :thumbup:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2012 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

Image

User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2013 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Novi grafiti.
Image
Image
Image
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2014 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2015 Re: Horde Zla

Post by todd_smith »

obuci pantole kakve, u onom sorcu ozebu ti none i eto upale pluca baksuze
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2016 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

sisaj :izet: :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2017 Re: Horde Zla

Post by todd_smith »

jeko ona plavusa sto je nosala kameru okolo? :mrgreen:

Najjace ide lik pored nje, ona nosi kameru i opremu, lik se setka boli ga kita :lol: :lol: :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2018 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

Norvežanka nekakva, radi k'o kamerman, zato je i nosala. :D
rossobianchi
Posts: 23
Joined: 17/07/2014 11:34

#2019 Re: Horde Zla

Post by rossobianchi »

Bio sam na istoku prema jugu, pa se izvinjavam ako nisam najbolje vidio. Ali meni se cini da su na sjeveru bile dvije zastave "trobojke", ako ima neko ko je bolje vidio ili ko je upuceniji molio bih objasnjenje.
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#2020 Re: Horde Zla

Post by F&N »

rossobianchi wrote:Bio sam na istoku prema jugu, pa se izvinjavam ako nisam najbolje vidio. Ali meni se cini da su na sjeveru bile dvije zastave "trobojke", ako ima neko ko je bolje vidio ili ko je upuceniji molio bih objasnjenje.
koja trobojka o cemu pricas ti ?
sfukljo
Posts: 53
Joined: 18/05/2010 19:59

#2021 Re: Horde Zla

Post by sfukljo »

Nije trobojka.
BORDO
MASKIRNO
BIJELO
FMDzem
Posts: 651
Joined: 23/07/2011 20:30

#2022 Re: Horde Zla

Post by FMDzem »

Maskirna maskirna
Armija, OS BiH
Fazoni :D
rossobianchi
Posts: 23
Joined: 17/07/2014 11:34

#2023 Re: Horde Zla

Post by rossobianchi »

OK, sa istoka mi se ucinilo tako. Ta maskirna mi je bacala na plavu. Jebi ga bio sam daleko
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2024 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

Image

Ovako već može. :wink:
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2025 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

:thumbup: :thumbup:

Ultrasi žive vječno!!!
Post Reply