Ne znam, vidjecu da probam neke gazelle kod nas (valjda su original) pa da vidim koji mi broj treba. Inace onako na slici izgledaju ebeno tvrdo. Jesu li takve i na noziJazzy.ba wrote:Blizu su sa brojevima, pogledaj dužinu u cm kod oba brenda pa uporedi. Uglavnom ja nosim iste brojeve i jednih i drugih.
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#2001 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#2002 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ja imam Gazele 2 model, lagan i nije tvrd uopšte.
- berenice
- Posts: 3173
- Joined: 17/06/2010 14:32
#2003 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Moj buraz ima isti problem. Mislim, ono, traži tene sto godina (a uvijek iste, Nike Air ili kako se već zovu, ono klasika neka) i kada ih kupi, nakon mjesec dana nije to to. Kaže da nisu original. Ne znam, ali uvijek zove vanka da mu se pošalju iz Dojčlanda.channel10 wrote:Ne znam, vidjecu da probam neke gazelle kod nas (valjda su original) pa da vidim koji mi broj treba. Inace onako na slici izgledaju ebeno tvrdo. Jesu li takve i na noziJazzy.ba wrote:Blizu su sa brojevima, pogledaj dužinu u cm kod oba brenda pa uporedi. Uglavnom ja nosim iste brojeve i jednih i drugih.?
- lua
- Posts: 3796
- Joined: 25/10/2009 22:31
- Location: Saraj'vo
#2004 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
I kod mene evo od 2002.godine opstaju. Platila ovaj par što najčešće nosim 20 eura na kolosalnom sniženju. Inače sam u Bosni ženski model platila 120 maraka, odlične tene. Nema šta!sRKi mouche wrote:
Apsolutno. Imam ih i dan danas, nigdje nisu pukle, 11-a im godina. 125KM ih platio kad sam kupovao.
zatamljenastakla
One tikepa kupio u BG.
- raskopusa
- Posts: 706
- Joined: 24/01/2012 12:42
#2005 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
uvijek adisove il nailove


- makse seljanko makse
- Posts: 392
- Joined: 27/11/2013 14:10
#2006 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Jel moze malo preciznije objasnjenje za radnju? I jel imaju ijedne druge osim oni svijetlo plavih?relax11 wrote:shandrprcSA wrote:ja se slomio trazeci ove gazellegdje i koliko?
Radnja je zavucena u blizini je pozorista zaboravi joj ime 150km akcija, 180km inace
- raskopusa
- Posts: 706
- Joined: 24/01/2012 12:42
#2007 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
kako mozes kupovati a ne probati? a sta ako je manji model? zuljaju te tene? neudobne?- sta radis ondaCasual_boy wrote:Posto vidim da vecina fura oldschool adidas tene
http://www.80scasualclassics.co.uk/
ovdje imate sve moguce boje sambi, beckenbauer, zx, gazelle, special itd itdja sam narucivao i ok je sve dodju tene bez problema.
- Chile17
- Posts: 423
- Joined: 24/05/2013 22:43
#2008 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
zna li neko gdje ima u Sa naci Gazelle 2 ?
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#2009 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ja sam do sada kupio bar 10tak pari online.raskopusa wrote:kako mozes kupovati a ne probati? a sta ako je manji model? zuljaju te tene? neudobne?- sta radis ondaCasual_boy wrote:Posto vidim da vecina fura oldschool adidas tene
http://www.80scasualclassics.co.uk/
ovdje imate sve moguce boje sambi, beckenbauer, zx, gazelle, special itd itdja sam narucivao i ok je sve dodju tene bez problema.
Znaš valjda koji broj koristiš pojedinog brenda. Ne možeš fuliti. Eventualno u gradu probaš neki model vidiš koji broj ti odgovara, pa naručiš preko interneta.
-
Casual_boy
- Posts: 45
- Joined: 10/01/2010 18:48
#2010 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
nosim godinama iste patikeraskopusa wrote:kako mozes kupovati a ne probati? a sta ako je manji model? zuljaju te tene? neudobne?- sta radis ondaCasual_boy wrote:Posto vidim da vecina fura oldschool adidas tene
http://www.80scasualclassics.co.uk/
ovdje imate sve moguce boje sambi, beckenbauer, zx, gazelle, special itd itdja sam narucivao i ok je sve dodju tene bez problema.
a kao sto je jazz napisao vec probas u gradu iste tene ili istog brenda i vidis da li odgovaraju aaaa ako kojim slucaju ipak zuljaju pik.ba
- 4m3l
- Posts: 1109
- Joined: 04/04/2010 00:31
#2011 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Imaju li ove u Sarajevu u nekoj od radnjichannel10 wrote:http://www.prodirectselect.com/Products ... 74725.aspx
Ove izgledaju dobro, samo kakav je adidas sa brojevima jer godinama nosim samo NIKE?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#2012 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Koliko sam ja vidio, ovakve imaju samo na ovoj stranici i nigdje vise. Cak ni na adidas.com nema ovakvih.
-
dadukaSa
- Posts: 10
- Joined: 12/07/2011 22:34
#2013 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Adidas Climacool, nista bolje ni udobnije nisam kupio ljetos.. Jedva cekam da jos malo otopli da ih upregnem opet... Jbg ne znam ubaciti sliku 
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#2014 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
One su najbolje po kisidadukaSa wrote:Adidas Climacool, nista bolje ni udobnije nisam kupio ljetos.. Jedva cekam da jos malo otopli da ih upregnem opet... Jbg ne znam ubaciti sliku
-
Asim_Brkan
- Posts: 34
- Joined: 15/06/2013 21:45
#2015 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
imam ja Adidas climacool. Jesu one udobne haos i lagane uffff, al čim vjetar puhne odera po nogama.. a kiša da ne spominjemdadukaSa wrote:Adidas Climacool, nista bolje ni udobnije nisam kupio ljetos.. Jedva cekam da jos malo otopli da ih upregnem opet... Jbg ne znam ubaciti sliku

Iste ovakve imam drug
-
andalib
- Posts: 213
- Joined: 06/03/2013 06:41
#2016 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
+crne+bijele+ljubicaste. ni ne nosim ih tako cesto koliko ih imam.
- opa22
- Posts: 1683
- Joined: 02/04/2010 15:20
#2017 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Đe ste ovo zbavili???? Precool su, koliko love???Asim_Brkan wrote:imam ja Adidas climacool. Jesu one udobne haos i lagane uffff, al čim vjetar puhne odera po nogama.. a kiša da ne spominjemdadukaSa wrote:Adidas Climacool, nista bolje ni udobnije nisam kupio ljetos.. Jedva cekam da jos malo otopli da ih upregnem opet... Jbg ne znam ubaciti sliku![]()
Iste ovakve imam drug
Sent from my iPhone using Tapatalk
- CoCoLoCo
- Posts: 1455
- Joined: 12/10/2012 14:29
- Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P
#2018 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
dobih na poklon ove

ne bi ih obuko alahami ni na gradjevinu, u njivu, ma da me sahrane u njima proganjao bi ih sve sa drugog svjeta, fuuuuuuuuuj, nista ruznije u zivotu vidio nisam na sopstvenoj nozi nit cu kad vidit, nedo bog nikom, samo to mogu rec

ne bi ih obuko alahami ni na gradjevinu, u njivu, ma da me sahrane u njima proganjao bi ih sve sa drugog svjeta, fuuuuuuuuuj, nista ruznije u zivotu vidio nisam na sopstvenoj nozi nit cu kad vidit, nedo bog nikom, samo to mogu rec
- berenice
- Posts: 3173
- Joined: 17/06/2010 14:32
#2019 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Pa da znaš da su stvarno bezze. Možda kad ih isprljaš i potrgaš taj ofirni znak, budu ličile na nešto.
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..
#2020 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

nabavio,cini mi se da nisu lose..
- CoCoLoCo
- Posts: 1455
- Joined: 12/10/2012 14:29
- Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P
#2021 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
ma ovo moze bit ljepse samo ako se skroz dematerijalizuje, mozda tad budu licile na nestaberenice wrote:Pa da znaš da su stvarno bezze. Možda kad ih isprljaš i potrgaš taj ofirni znak, budu ličile na nešto.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#2022 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nisu nista ruznije od ovih sto ih vecina trenutno nosi (ove ederuse sto su u "modi"- sto nisu nit` cipele nit` patike).CoCoLoCo wrote:ma ovo moze bit ljepse samo ako se skroz dematerijalizuje, mozda tad budu licile na nestaberenice wrote:Pa da znaš da su stvarno bezze. Možda kad ih isprljaš i potrgaš taj ofirni znak, budu ličile na nešto.
Last edited by channel10 on 16/03/2014 13:03, edited 1 time in total.
- CoCoLoCo
- Posts: 1455
- Joined: 12/10/2012 14:29
- Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P
#2023 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
joj zlo mi mamemi kad vidim te pape, to je bolan grjeh nazvat patikom, fuj ocami 
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#2024 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
CoCoLoCo wrote:joj zlo mi mamemi kad vidim te pape, to je bolan grjeh nazvat patikom, fuj ocami
http://store.nike.com/us/en_us/product/ ... =381366488
- CoCoLoCo
- Posts: 1455
- Joined: 12/10/2012 14:29
- Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P
#2025 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
predobre, sve ove free nike furke su predobre tikepa, i lunar fazon je jak pravo, mada sam ja ekstremniji krkan, ja bi flyknit maxice, samo skupe u pm, 300 dolara jbte zakon, ko da prave kafu same sabahilde, imaju navigaciju ugradjenu, autopilota koji te sam kuci odnese kad si pjan i wi fi hotspot

