Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#2001 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

Jazzy.ba wrote:Blizu su sa brojevima, pogledaj dužinu u cm kod oba brenda pa uporedi. Uglavnom ja nosim iste brojeve i jednih i drugih.
Ne znam, vidjecu da probam neke gazelle kod nas (valjda su original) pa da vidim koji mi broj treba. Inace onako na slici izgledaju ebeno tvrdo. Jesu li takve i na nozi :) ?
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#2002 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Jazzy.ba »

Ja imam Gazele 2 model, lagan i nije tvrd uopšte.
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#2003 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by berenice »

channel10 wrote:
Jazzy.ba wrote:Blizu su sa brojevima, pogledaj dužinu u cm kod oba brenda pa uporedi. Uglavnom ja nosim iste brojeve i jednih i drugih.
Ne znam, vidjecu da probam neke gazelle kod nas (valjda su original) pa da vidim koji mi broj treba. Inace onako na slici izgledaju ebeno tvrdo. Jesu li takve i na nozi :) ?
Moj buraz ima isti problem. Mislim, ono, traži tene sto godina (a uvijek iste, Nike Air ili kako se već zovu, ono klasika neka) i kada ih kupi, nakon mjesec dana nije to to. Kaže da nisu original. Ne znam, ali uvijek zove vanka da mu se pošalju iz Dojčlanda. :roll:
User avatar
lua
Posts: 3796
Joined: 25/10/2009 22:31
Location: Saraj'vo

#2004 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by lua »

sRKi mouche wrote:
:izet: Apsolutno. Imam ih i dan danas, nigdje nisu pukle, 11-a im godina. 125KM ih platio kad sam kupovao.

zatamljenastakla

One tikepa kupio u BG.
I kod mene evo od 2002.godine opstaju. Platila ovaj par što najčešće nosim 20 eura na kolosalnom sniženju. Inače sam u Bosni ženski model platila 120 maraka, odlične tene. Nema šta! :D
User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#2005 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by raskopusa »

uvijek adisove il nailove :D

Image
User avatar
makse seljanko makse
Posts: 392
Joined: 27/11/2013 14:10

#2006 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by makse seljanko makse »

relax11 wrote:
shandrprcSA wrote:ja se slomio trazeci ove gazelle :D gdje i koliko? :D

Radnja je zavucena u blizini je pozorista zaboravi joj ime 150km akcija, 180km inace :)
Jel moze malo preciznije objasnjenje za radnju? I jel imaju ijedne druge osim oni svijetlo plavih? :D
User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#2007 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by raskopusa »

Casual_boy wrote:Posto vidim da vecina fura oldschool adidas tene
http://www.80scasualclassics.co.uk/

ovdje imate sve moguce boje sambi, beckenbauer, zx, gazelle, special itd itd :) ja sam narucivao i ok je sve dodju tene bez problema.

:bih:
kako mozes kupovati a ne probati? a sta ako je manji model? zuljaju te tene? neudobne?- sta radis onda :?
User avatar
Chile17
Posts: 423
Joined: 24/05/2013 22:43

#2008 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Chile17 »

zna li neko gdje ima u Sa naci Gazelle 2 ?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#2009 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Jazzy.ba »

raskopusa wrote:
Casual_boy wrote:Posto vidim da vecina fura oldschool adidas tene
http://www.80scasualclassics.co.uk/

ovdje imate sve moguce boje sambi, beckenbauer, zx, gazelle, special itd itd :) ja sam narucivao i ok je sve dodju tene bez problema.

:bih:
kako mozes kupovati a ne probati? a sta ako je manji model? zuljaju te tene? neudobne?- sta radis onda :?
Ja sam do sada kupio bar 10tak pari online.

Znaš valjda koji broj koristiš pojedinog brenda. Ne možeš fuliti. Eventualno u gradu probaš neki model vidiš koji broj ti odgovara, pa naručiš preko interneta.
Casual_boy
Posts: 45
Joined: 10/01/2010 18:48

#2010 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Casual_boy »

raskopusa wrote:
Casual_boy wrote:Posto vidim da vecina fura oldschool adidas tene
http://www.80scasualclassics.co.uk/

ovdje imate sve moguce boje sambi, beckenbauer, zx, gazelle, special itd itd :) ja sam narucivao i ok je sve dodju tene bez problema.

:bih:
kako mozes kupovati a ne probati? a sta ako je manji model? zuljaju te tene? neudobne?- sta radis onda :?
nosim godinama iste patike :) adidas gazelle, stan smith, superstar, samba dragon, beckenbauer i uvijek je isti broj 441/3 :))

a kao sto je jazz napisao vec probas u gradu iste tene ili istog brenda i vidis da li odgovaraju aaaa ako kojim slucaju ipak zuljaju pik.ba :D :mrgreen: (sto se kod mene nije desilo :mrgreen: )
User avatar
4m3l
Posts: 1109
Joined: 04/04/2010 00:31

#2011 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by 4m3l »

channel10 wrote:http://www.prodirectselect.com/Products ... 74725.aspx

Ove izgledaju dobro, samo kakav je adidas sa brojevima jer godinama nosim samo NIKE?

Image
Imaju li ove u Sarajevu u nekoj od radnji :D ?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#2012 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

Koliko sam ja vidio, ovakve imaju samo na ovoj stranici i nigdje vise. Cak ni na adidas.com nema ovakvih.
dadukaSa
Posts: 10
Joined: 12/07/2011 22:34

#2013 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by dadukaSa »

Adidas Climacool, nista bolje ni udobnije nisam kupio ljetos.. Jedva cekam da jos malo otopli da ih upregnem opet... Jbg ne znam ubaciti sliku :lol:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#2014 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

dadukaSa wrote:Adidas Climacool, nista bolje ni udobnije nisam kupio ljetos.. Jedva cekam da jos malo otopli da ih upregnem opet... Jbg ne znam ubaciti sliku :lol:
One su najbolje po kisi :D . Jesu li im jos uvijek suplji dzonovi :-D ?
Asim_Brkan
Posts: 34
Joined: 15/06/2013 21:45

#2015 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Asim_Brkan »

dadukaSa wrote:Adidas Climacool, nista bolje ni udobnije nisam kupio ljetos.. Jedva cekam da jos malo otopli da ih upregnem opet... Jbg ne znam ubaciti sliku :lol:
imam ja Adidas climacool. Jesu one udobne haos i lagane uffff, al čim vjetar puhne odera po nogama.. a kiša da ne spominjem :D

Image
Iste ovakve imam drug :)
andalib
Posts: 213
Joined: 06/03/2013 06:41

#2016 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by andalib »

Image

+crne+bijele+ljubicaste. ni ne nosim ih tako cesto koliko ih imam.
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#2017 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by opa22 »

Asim_Brkan wrote:
dadukaSa wrote:Adidas Climacool, nista bolje ni udobnije nisam kupio ljetos.. Jedva cekam da jos malo otopli da ih upregnem opet... Jbg ne znam ubaciti sliku :lol:
imam ja Adidas climacool. Jesu one udobne haos i lagane uffff, al čim vjetar puhne odera po nogama.. a kiša da ne spominjem :D

Image
Iste ovakve imam drug :)
Đe ste ovo zbavili???? Precool su, koliko love???


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
CoCoLoCo
Posts: 1455
Joined: 12/10/2012 14:29
Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P

#2018 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by CoCoLoCo »

dobih na poklon ove
Image
ne bi ih obuko alahami ni na gradjevinu, u njivu, ma da me sahrane u njima proganjao bi ih sve sa drugog svjeta, fuuuuuuuuuj, nista ruznije u zivotu vidio nisam na sopstvenoj nozi nit cu kad vidit, nedo bog nikom, samo to mogu rec :lol:
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#2019 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by berenice »

Pa da znaš da su stvarno bezze. Možda kad ih isprljaš i potrgaš taj ofirni znak, budu ličile na nešto.
User avatar
avantgarde
Posts: 7938
Joined: 01/02/2010 22:02
Location: u masi svakojako sarenih profila..

#2020 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by avantgarde »

Image
nabavio,cini mi se da nisu lose..
User avatar
CoCoLoCo
Posts: 1455
Joined: 12/10/2012 14:29
Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P

#2021 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by CoCoLoCo »

berenice wrote:Pa da znaš da su stvarno bezze. Možda kad ih isprljaš i potrgaš taj ofirni znak, budu ličile na nešto.
ma ovo moze bit ljepse samo ako se skroz dematerijalizuje, mozda tad budu licile na nesta :lol:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#2022 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

CoCoLoCo wrote:
berenice wrote:Pa da znaš da su stvarno bezze. Možda kad ih isprljaš i potrgaš taj ofirni znak, budu ličile na nešto.
ma ovo moze bit ljepse samo ako se skroz dematerijalizuje, mozda tad budu licile na nesta :lol:
Nisu nista ruznije od ovih sto ih vecina trenutno nosi (ove ederuse sto su u "modi"- sto nisu nit` cipele nit` patike).
Last edited by channel10 on 16/03/2014 13:03, edited 1 time in total.
User avatar
CoCoLoCo
Posts: 1455
Joined: 12/10/2012 14:29
Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P

#2023 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by CoCoLoCo »

joj zlo mi mamemi kad vidim te pape, to je bolan grjeh nazvat patikom, fuj ocami :cry:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#2024 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

CoCoLoCo wrote:joj zlo mi mamemi kad vidim te pape, to je bolan grjeh nazvat patikom, fuj ocami :cry:
:lol: Sta ces, tako se sad nosi. Budi in :D . Nemoj biti papak pa da nosis ovako nesto :)

http://store.nike.com/us/en_us/product/ ... =381366488
User avatar
CoCoLoCo
Posts: 1455
Joined: 12/10/2012 14:29
Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P

#2025 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by CoCoLoCo »

:thumbup: :thumbup:
predobre, sve ove free nike furke su predobre tikepa, i lunar fazon je jak pravo, mada sam ja ekstremniji krkan, ja bi flyknit maxice, samo skupe u pm, 300 dolara jbte zakon, ko da prave kafu same sabahilde, imaju navigaciju ugradjenu, autopilota koji te sam kuci odnese kad si pjan i wi fi hotspot :lol:
Post Reply