Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
quarterback wrote:
fin momak, bas smo neki dan pricali o biciklistickim stazama
Onooo ti vozio stazom a on parkirao vozilicu na istoj, ti mu prigovorio da je to biciklistička staza a ne parking a on ti rekao "sad bi te srokao ali Ramazan je pa moram osaburit..." ili ste baš pričali o stazama?
ma bas o stazama, diskutovali o ovim strelicama i kako se ne postuju pravci a on rekao - evo ja sam velik i imam par velikih ahbaba pa sta mislis da se mi raspodjelimo i malo objasnimo ljudima da postuju smjerove
fin momak, angazovao se dosta na popularizaciji urbanog biciklizma
Jučer prolazim pored nargila kafića koji je poznat po skupljanju srednjoškolaca, i to u starom gradu.
Kad napolju stoji tabla na kojoj piše: Vodena lula 6km. I još su dvije male baklje raspalili. Cijena je ostala ista, ništa od nestanka nargila kafića. ...
quarterback wrote:
fin momak, bas smo neki dan pricali o biciklistickim stazama
Onooo ti vozio stazom a on parkirao vozilicu na istoj, ti mu prigovorio da je to biciklistička staza a ne parking a on ti rekao "sad bi te srokao ali Ramazan je pa moram osaburit..." ili ste baš pričali o stazama?
ma bas o stazama, diskutovali o ovim strelicama i kako se ne postuju pravci a on rekao - evo ja sam velik i imam par velikih ahbaba pa sta mislis da se mi raspodjelimo i malo objasnimo ljudima da postuju smjerove
fin momak, angazovao se dosta na popularizaciji urbanog biciklizma
esmasaric wrote:Jučer prolazim pored nargila kafića koji je poznat po skupljanju srednjoškolaca, i to u starom gradu.
Kad napolju stoji tabla na kojoj piše: Vodena lula 6km. I još su dvije male baklje raspalili. Cijena je ostala ista, ništa od nestanka nargila kafića. ...
A što ti smetaju?
Meni smeta što služe maloljetnike i što se u većini ne vodi dovoljno računa o higijeni. Brate dragi, formiraj inspekciju od dva člana samo za obilazak ovih barova i naplaćivanja 2000KM kazne vlasnicima u čijim se kafićima pronađu maloljetnici koji konzumiraju. Donesi zakon po kojem sličnu kaznu možeš naplatiti za nevođenje računa o higijeni. Pa nek nargila bude 10KM, 15KM, 20KM - koliko već treba, mora, i isplati se vlasniku.
Zar nije alkohol veće zlo od nargile? Da li je ikad 'izbila tuča' na mjestu gdje se služi nargila? Da li je ikad nego upucan tu? Da li je ikad neko poslije nargile sjeo u auto i ubio ljude na tramvajskoj stanici, pješačkom prelazu, trotoaru?
Smeta mi prije svega zbog skupljanja maloljetnika, baš u tom kafiću se mogu vidjeti djevojčice koje nemaju ni 15godina sa nargilama, a prijatelj mi je radio dugo u nargila baru kod sebilja i često su djeca u nesvjest padala jer pretjeruju...jer su djeca. Ali džabe morao ih je uslužiti.
Plus blizu je srednja škola i poznajem dosta tih djevojaka jer sam u blizini te škole. I svaki dan nakon nastave dođe grupica od njih 10tak i naruče po 3-4 nargile i sjednu u krug. To mi smeta, nek bar dignu cijenu, ovako dvije osobe naruče veliku nargilu i pretjeraju.
esmasaric wrote:Jučer prolazim pored nargila kafića koji je poznat po skupljanju srednjoškolaca, i to u starom gradu.
Kad napolju stoji tabla na kojoj piše: Vodena lula 6km. I još su dvije male baklje raspalili. Cijena je ostala ista, ništa od nestanka nargila kafića. ...
A što ti smetaju?
Meni smeta što služe maloljetnike i što se u većini ne vodi dovoljno računa o higijeni. Brate dragi, formiraj inspekciju od dva člana samo za obilazak ovih barova i naplaćivanja 2000KM kazne vlasnicima u čijim se kafićima pronađu maloljetnici koji konzumiraju. Donesi zakon po kojem sličnu kaznu možeš naplatiti za nevođenje računa o higijeni. Pa nek nargila bude 10KM, 15KM, 20KM - koliko već treba, mora, i isplati se vlasniku.
Zar nije alkohol veće zlo od nargile? Da li je ikad 'izbila tuča' na mjestu gdje se služi nargila? Da li je ikad nego upucan tu? Da li je ikad neko poslije nargile sjeo u auto i ubio ljude na tramvajskoj stanici, pješačkom prelazu, trotoaru?
Smeta mi prije svega zbog skupljanja maloljetnika, baš u tom kafiću se mogu vidjeti djevojčice koje nemaju ni 15godina sa nargilama, a prijatelj mi je radio dugo u nargila baru kod sebilja i često su djeca u nesvjest padala jer pretjeruju...jer su djeca. Ali džabe morao ih je uslužiti.
Plus blizu je srednja škola i poznajem dosta tih djevojaka jer sam u blizini te škole. I svaki dan nakon nastave dođe grupica od njih 10tak i naruče po 3-4 nargile i sjednu u krug. To mi smeta, nek bar dignu cijenu, ovako dvije osobe naruče veliku nargilu i pretjeraju.
a šta ćemo kad te iste djevojke od 15 godina odu u slogu i barloti i oleše se alkoholom
trebaju postojati neki prioriteti prvo valjda ide droga pa alokohol pa onda duhan, a ne obrnuto linijom manjeg otpora šta je zadnje došlo
hahahaha samo sto ovo nije parking prostor nego privatno zemljiste...doduse cini mi se da niko tacno ne zna cije? Ali ako postoji ikakva vise logika u nasoj zemlji onda bi ovaj prostor na koristenje trebali da dobiju invalidi i nezaposleni borci opcine Centar a ne opcine Ilidza?
hahahaha samo sto ovo nije parking prostor nego privatno zemljiste...doduse cini mi se da niko tacno ne zna cije? Ali ako postoji ikakva vise logika u nasoj zemlji onda bi ovaj prostor na koristenje trebali da dobiju invalidi i nezaposleni borci opcine Centar a ne opcine Ilidza?
ma nevezano za md
vidim pisao si o parkinzima, pa reko evo kanton uredio pitanje parkinga
ako je privatno ima sud i završeno