nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#2001 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by quarterback »

vidio sam maloprije ovaj bmw pored pozorista
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2002 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by insomnia78 »

Joj CSI Sarajevo, jeste se "zapalili"
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#2003 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Bakir1 »

a ti si se dao u odbranu svesrdno pa moram citirati neleta i pitati te "jel ti rod?"
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2004 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by insomnia78 »

Ma nisam vala, uceraj mu
Nego smoriste vise vec par dana sa tragovima kocenja usporedjivanjem felgi i statusima sa fejsbuka
Ko da je...
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#2005 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Bakir1 »

ima i u tome istine, meni je prvi put na temu i upalo mi je u oci na temu felgi, ali isto tako mi upada u oci da se ti posebno palis na komentarisanje ovog slucaja, gornji drajver seljacic u nizu ali opasni drugi se zaustavljaju na gromoglasnim hoke koke cajkama ovaj je posebno opasan, nemoj ga braniti previse ;-)
User avatar
sparky
Posts: 1910
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#2006 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by sparky »

Sjeća li se neko pojačivača brzine?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2007 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by insomnia78 »

Pa na dvije teme se pise o liku i to vec par dana :-)
Nejse, pisaj ga

Vidi ovog trkaca :lol:
Image
Parkir'o se pred kapiju, pauk dos'o i zakacili mu auto, on se u medjuvremenu vratio
Pocne se prepirati, ovi nisu htjeli spustiti auto, on udje, upali da pobjegne, pa kad je vidio da ne moze zakljuca se u autu
I na kraju ga drotovi iznesu :lol: :lol: :lol:
Kaze, suocava se sa tri mjeseca zatvora, 3750€, sest poena na vozackoj i suspenziju iste na neko vrijeme
:lol: :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#2008 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Bakir1 »

sparky wrote:Sjeća li se neko pojačivača brzine?
podsjeti, poznato ali ne mogu
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2009 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by O'zone »

sparky wrote:Sjeća li se neko pojačivača brzine?
?

Image

:mrgreen:
User avatar
sparky
Posts: 1910
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#2011 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by sparky »

Bakir1 wrote:
sparky wrote:Sjeća li se neko pojačivača brzine?
podsjeti, poznato ali ne mogu
O'zone je našao i sliku :)
Znaš da je neki strasni novinar stavio naslov eksplodirao pojacivac brzine :)
esso_sa
Posts: 2109
Joined: 29/10/2005 16:20
Location: U 'Namu

#2012 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by esso_sa »

Nakrhao ga nitrom u niskim obrtajima i normalno, explodirao komplet usis. Imao je srece pa se nije komplet zapalio :roll:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2013 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by O'zone »

sparky wrote:
Bakir1 wrote:
sparky wrote:Sjeća li se neko pojačivača brzine?
podsjeti, poznato ali ne mogu
O'zone je našao i sliku :)
Znaš da je neki strasni novinar stavio naslov eksplodirao pojacivac brzine :)
Evo i link

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /111025125

Komentari na članak su vrh :lol:


something different
27.10.2011. u 09:45

Papci sto ste se sljegli, odavno je poznato da vi ne vidite nista dalje od Golf-a 2, pa nije ni cudo sto ovakve gluposti valjate. Nabacite vi plavih dioda, da vam sljaste po cijelom autu i unutra i vani. (Ono pravo dziberski). Koliko je ovaj BMW vrijedan, vasi babo i majka i kompletni korijeni vasi nisu imali vrijdnost stoke u svojim zivotima. Sjetite se kad je bilo vrijeme da vas babo i majka posalju u grad da se kobajagi skolujete, kad su morali prodati kravu sa teleteom za 2500 KM. Bolje da su vas prodali nego sto su zivotinje. Jer vi ste dosli u grad i tu se "sljegli" i nicemu ne sluzite nego i dalje crpite kes od babe i majke i studirate s kafe na kafu. Od vas nikakve koristi, a da babo i majka nisu prodali kravu i tele, i kozna jos koliko stoke. Imali bi bar neke koristi od iste, za razliku od vas ljenstina, koji ne znate sta je BMW. Ili ste culi da je neki Bosnjo sto nema za hljeba, a kamoli za guma, rekao da ne valja BMW zbog zadnje vuce. Papci jedni stidite se!
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#2014 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Truba »

NJ nije valjda nedžad
dobar lik dero me u šahu na faksu :lol:
bio je i urednik nekoliko novina 8-)
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#2015 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

Srebrena nova E klasa, tablice 24-A nesto, mislim Libijska ambasada, ako nije neka od arapskih jest sigurno, nasi trkaci i drkadzije su male mace kakav je debil za volanom tog auta.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2016 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Tomahawk11 »

Sjecam se ovog ''pojacivaca brzine'', ali se ne sjecam ovih komentara. Kad nasi raceri pocnu braniti jedan drugog, nema dalje.
Jedva naucili pisati, pricati i znaju u neku kantu uvaliti par stvari....i niko ne moze s njima. 8-)
I onda kad se ovako raspadne, ide prica u fazonu sta vi znate, vidis ti maKine :lol:
promaha
Posts: 601
Joined: 04/01/2011 21:11

#2017 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by promaha »

tempuser wrote:Srebrena nova E klasa, tablice 24-A nesto, mislim Libijska ambasada, ako nije neka od arapskih jest sigurno, nasi trkaci i drkadzije su male mace kakav je debil za volanom tog auta.
primjetio sam i ja tog kretena u zadnje vrijeme ...

lik ocito ima nekih tezih problema ...
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#2018 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

Ja sam par puta vidio nekog brnju u tom autu kako ceka na trotoaru u Gundulicevoj ili oko SCC-a!
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2019 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by O'zone »

promaha wrote:
tempuser wrote:Srebrena nova E klasa, tablice 24-A nesto, mislim Libijska ambasada, ako nije neka od arapskih jest sigurno, nasi trkaci i drkadzije su male mace kakav je debil za volanom tog auta.
primjetio sam i ja tog kretena u zadnje vrijeme ...

lik ocito ima nekih tezih problema ...
Ne znam za srebrenu ali zadnja koju sam ja vidio da ludira je bila bijela sa crnim krovom prije par noći od Predsjedništva do Alipašine džamije preko 100 km/h sa turiranjem na semaforu. Vidio sam samo da su naše table i da na prednjem lijevom faru žmigaju led diode kad turira kao da gube kontakt.
esso_sa
Posts: 2109
Joined: 29/10/2005 16:20
Location: U 'Namu

#2020 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by esso_sa »

O'zone wrote:
Ne znam za srebrenu ali zadnja koju sam ja vidio da ludira je bila bijela sa crnim krovom prije par noći od Predsjedništva do Alipašine džamije preko 100 km/h sa turiranjem na semaforu. Vidio sam samo da su naše table i da na prednjem lijevom faru žmigaju led diode kad turira kao da gube kontakt.
Nemoj tako... Cuj "samo" crni krov... To se ispravno zove "piJano blek" krov :mrgreen:
User avatar
Nabucco
Posts: 1336
Joined: 13/06/2012 19:45

#2021 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Nabucco »

Danas me umalo ne pogazi autoškola u na semaforu u Nedžaricima i onda mi još instruktor psuje sve po spisku sto prelazim brzim hodom na zeleno svjetlo. Konto debil natjerati kandidata da prođe prije mene preko pješackog. Da stvar bude gora, pošto je stao na stanicu u nedžaricima, ja prišo da pitam šta je problem, kako treba da prelazim preko pješackog. On opet tjera kandidata da gasa i bježi sa stanice ko da cu ga roknuti, i kad je krenuo, opet otvara prozor i pokazuje talent za kočijaša. U pitanju je autoškola ART, siva šestica, tablice nesto O40-560 ( nisam baš dobro vidio)
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#2022 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

O'zone wrote: na prednjem lijevom faru žmigaju led diode kad turira kao da gube kontakt.
to su blinkeri nemas ti pojma :D
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2023 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by O'zone »

bitanga_sa_otesa wrote:
O'zone wrote: na prednjem lijevom faru žmigaju led diode kad turira kao da gube kontakt.
to su blinkeri nemas ti pojma :D
Pa neki su crkli jer desni rade konstantno a lijevi blinkaju kad turira :mrgreen:
esso_sa wrote: Nemoj tako... Cuj "samo" crni krov... To se ispravno zove "piJano blek" krov :mrgreen:
"pJano" jašta no "pJano" normalan insan onako ne garga
User avatar
sparky
Posts: 1910
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#2024 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by sparky »

esso_sa wrote:
O'zone wrote:
Ne znam za srebrenu ali zadnja koju sam ja vidio da ludira je bila bijela sa crnim krovom prije par noći od Predsjedništva do Alipašine džamije preko 100 km/h sa turiranjem na semaforu. Vidio sam samo da su naše table i da na prednjem lijevom faru žmigaju led diode kad turira kao da gube kontakt.
Nemoj tako... Cuj "samo" crni krov... To se ispravno zove "piJano blek" krov :mrgreen:
Pojma vi nemate. To je panorama :)
Inače, taksista. Moguće da je prodao auto.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2025 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by insomnia78 »

Glede prekrsaja u saobracaju u EU
Citam maloprije u novinama
U Marseju policajac na duznosti mlatn'o 6-7 viskija poslije rucka(to je ovdje tradicija, doduse obicno vino al), im'o tri puta vise alkohola od dozvoljenog
Bila ih cetvorica u autu i dok su se vozili kroz grad, inace je vozio 70 na djelu gdje je ogranicenje 50km/h, doslo je do naglog kocenja i izljetanja na trotoar, tu je pokupio pjesaka koji je tesko povrjedjen
On kaze da je izbjegav'o djete, odbrana da je neko povukao rucnu :-), plus je samo otis'o sa uvidjaja
Elem, osudjen je na godinu uslovno i godinu suspenzije :lol: :lol:
Post Reply