Page 81 of 208
#2001 Re: Citroen All About
Posted: 24/10/2016 13:10
by arman1
mali_milojica wrote:arman1 wrote:citroen xm wrote:Ovaj C5 izgleda odlično, ali kao što Milojica reče, ispravan vrijedi možda toliko.
Ovo je cijena u zamjeni, a za keš 4.500KM
To je vec realnije. I uz popravku od nekih 2000 i da se svi servisi urade i sitnice za jos 1000 imas bombon auto.
Jesu oni bezobrazni ali nisu ludi. Znaju šta mog prodati.
#2002 Re: Citroen All About
Posted: 24/10/2016 15:00
by xamp
arman1 wrote:mali_milojica wrote:arman1 wrote:
Ovo je cijena u zamjeni, a za keš 4.500KM
To je vec realnije. I uz popravku od nekih 2000 i da se svi servisi urade i sitnice za jos 1000 imas bombon auto.
Jesu oni bezobrazni ali nisu ludi. Znaju šta mog prodati.
Bjezat od Autoplaneta svakako. Standardno vracanje kilometraze i sve... Sto se tice popravke mjenjaca, obzirom da je automatik u pitanju, bez problema moze ici preko 2-3k...
#2003 Re: Citroen All About
Posted: 24/10/2016 18:35
by Optimist
xamp wrote:arman1 wrote:
Bjezat od Autoplaneta svakako. Standardno vracanje kilometraze i sve... Sto se tice popravke mjenjaca, obzirom da je automatik u pitanju, bez problema moze ici preko 2-3k...
Kad bi izaslo toliko, jeftinije onda uzeti komplet sve i prebaciti ga na manuelca.
#2004 Re: Citroen All About
Posted: 24/10/2016 19:08
by citroen xm
To bih i ja uradio. Ali mi je ovaj C5 najružniji od 3 generacije.
#2005 Re: Citroen All About
Posted: 06/11/2016 20:42
by Almir_93
Pozdrav
Imam problem sa ključem. Kada priđem autu daljinski sam šalje da se vrata zatvaraju tako da svjetla blinkaju. Zna nekoliko puta zaredom dok ne ubacim ključ u bravu. Ne znam da li je do baterije ili do ključa.. Baterija je CR1620 i djeluje mi da je mala za ovaj ključ ?
Citroen C4 2009god
#2006 Re: Citroen All About
Posted: 06/11/2016 21:12
by amar1994
ima li novog C5 na vidiku

, sta cekaju ovoliko

#2007 Re: Citroen All About
Posted: 06/11/2016 22:06
by insomnia78
Nesto sam nacuo na jedno uho neki dan na TV-u da imaju nekih problema sa konsesionarom u Kini
#2008 Re: Citroen All About
Posted: 14/11/2016 19:21
by Teufik
Kad ce novi C4?
#2009 Re: Citroen All About
Posted: 14/11/2016 19:41
by citroen xm
Nema još nikakvih najava. Izgleda da niju još načisto sa sobom u kom pravcu dalje ići. U PSA grupi su dobili mjesto najjeftinije marke. Budale!
#2010 Re: Citroen All About
Posted: 14/11/2016 19:44
by 530i
#2011 Re: Citroen All About
Posted: 14/11/2016 21:22
by Teufik
citroen xm wrote:Nema još nikakvih najava. Izgleda da niju još načisto sa sobom u kom pravcu dalje ići. U PSA grupi su dobili mjesto najjeftinije marke. Budale!
De to malo pojasni. Nejasno mi. Hvala
#2012 Re: Citroen All About
Posted: 14/11/2016 21:30
by amar1994
kakva je ovo socijala sa volanom

, mene jedino nervira kod njega sto nema komande na njemu, mislim WTF u 2016/17 godini

auto ko auto je fin, samo eto taj mi volan bode oci

#2013 Re: RE: Re: Citroen All About
Posted: 14/11/2016 23:38
by citroen xm
Teufik wrote:citroen xm wrote:Nema još nikakvih najava. Izgleda da niju još načisto sa sobom u kom pravcu dalje ići. U PSA grupi su dobili mjesto najjeftinije marke. Budale!
De to malo pojasni. Nejasno mi. Hvala
DS je PSA premium marka.
Pežo je vrlo kvalitetan normalni brend.
Citroen po novom planu valjda postaje donji stepenik, tj. niskobudžetni brend ali ne baš konkurent Dačiji.
[emoji106]
#2014 Re: Citroen All About
Posted: 15/11/2016 08:37
by ElRe
citroen xm wrote:Nema još nikakvih najava. Izgleda da niju još načisto sa sobom u kom pravcu dalje ići. U PSA grupi su dobili mjesto najjeftinije marke. Budale!
Uz FCA mislim da je PSA jedina kompanija koja nema dugorocan plan i sve odluke donosi preko noci uz ceste izmjene planova i ciljeva.
#2015 Re: Citroen All About
Posted: 15/11/2016 15:09
by condy
Pročitah da prave novi C6 al samo za kinesko tržište u 2017 godini

#2016 Re: Citroen All About
Posted: 15/11/2016 15:43
by 530i
ElRe wrote:citroen xm wrote:Nema još nikakvih najava. Izgleda da niju još načisto sa sobom u kom pravcu dalje ići. U PSA grupi su dobili mjesto najjeftinije marke. Budale!
Uz FCA mislim da je PSA jedina kompanija koja nema dugorocan plan i sve odluke donosi preko noci uz ceste izmjene planova i ciljeva.
Eto neka ima ono govno od vag grupacije. Jedini njihov plan je kako prevariti i zaobići zakon.
Mislim, opušteno čovječe, ozbiljne su to firme...posebno FCA.
#2017 Re: RE: Re: Citroen All About
Posted: 15/11/2016 17:00
by citroen xm
condy wrote:Pročitah da prave novi C6 al samo za kinesko tržište u 2017 godini

Prave ali bolje da ne prave. Imaju slike na netu. Pljunuti Pasat.
#2018 Re: Citroen All About
Posted: 15/11/2016 18:00
by ElRe
530i wrote:ElRe wrote:citroen xm wrote:Nema još nikakvih najava. Izgleda da niju još načisto sa sobom u kom pravcu dalje ići. U PSA grupi su dobili mjesto najjeftinije marke. Budale!
Uz FCA mislim da je PSA jedina kompanija koja nema dugorocan plan i sve odluke donosi preko noci uz ceste izmjene planova i ciljeva.
Eto neka ima ono govno od vag grupacije. Jedini njihov plan je kako prevariti i zaobići zakon.
Mislim, opušteno čovječe, ozbiljne su to firme...posebno FCA.
I sam sam do nedavno bio vlasnik iskljucivo Fiat vozila (ukupno 5 putnickih i 4 teretna vozila) a sada vozim 308 i to sto ove dvije kompanije rade nije bas normalno u svijetu ozbiljnog biznisa. Na drugoj strani imamo RNA i Hyundai-Kiu koji su po meni trenutno ispred VAG i Toyote u pogledu trzisne strategije.
#2019 Re: RE: Re: Citroen All About
Posted: 16/11/2016 10:30
by ado-šampion
citroen xm wrote:Teufik wrote:citroen xm wrote:Nema još nikakvih najava. Izgleda da niju još načisto sa sobom u kom pravcu dalje ići. U PSA grupi su dobili mjesto najjeftinije marke. Budale!
De to malo pojasni. Nejasno mi. Hvala
DS je PSA premium marka.
Pežo je vrlo kvalitetan normalni brend.
Citroen po novom planu valjda postaje donji stepenik, tj. niskobudžetni brend ali ne baš konkurent Dačiji.
[emoji106]
Upravo je to i moje misljenje, ovo sto sam poplavio. Od predstavljanja brenda DS, PSA bukvalno vise ne zna sta ce s Citroenom. Pezo je (p)ostao konfekcijski brend, ili regularni brend, DS je zamisljen da zauzme mjesto koje je nekad Citroen imao, a Citroen... ne znaju ni oni.

Jedino gdje Citroen sad ima ulogu na trzistu su MPV vozila, Picasso linija. Imaju pokusaja s vozilima tipa Cactus, ali su to zasad samo pokusaji. Mene ne bi cudilo da dugorocno ugase brend skroz. MPV linija moze komotno proci pod Pezo.
#2020 Re: Citroen All About
Posted: 16/11/2016 11:10
by citroen xm
Neće ugasiti, daleko od toga. Ali malo lutaju. Po svemu sudeći biće to brend neke moderne A serije. To Cactus i novi C3 djelimično pokazuju.
#2021 Re: Citroen All About
Posted: 16/11/2016 11:58
by supercali
Oni sa citroenom idu na to da bude isto kao pezo samo sa eksperimentalnim stvarima al u biti malo niza klasa da kazem dok ce njihove dacie biti ovaj elysee i 301
Ds guraju da bude audi bmw i merc i tako te marke
A pezo da bude ono malo iznad konfekcije
#2022 Re: RE: Re: Citroen All About
Posted: 16/11/2016 14:09
by condy
citroen xm wrote:condy wrote:Pročitah da prave novi C6 al samo za kinesko tržište u 2017 godini

Prave ali bolje da ne prave. Imaju slike na netu.
Pljunuti Pasat.
Jest sa prednje strane. Mislio sam to napisati al kontam ljudi me neće ozbiljno shvatiti
Pozadi, nako ima nekih i passatovih linija i razvučenih od C5...

#2023 Re: Citroen All About
Posted: 16/11/2016 15:00
by Bakir1
Evo vazdan vozim c5 2010 godinu 2,0 hdi dobar auto ali ja veceg a "manjeg" auta odavno ne provozah za sve zapinjem....
Lazno je reci da zaostaje puno za b7 kojeg isto tako vozam na ove maratonske ture....
Mada iskreno kao i pasata sebi bi ga kupio nikad
#2024 Re: Citroen All About
Posted: 16/11/2016 15:13
by konektovan
Bakir1 wrote:Evo vazdan vozim c5 2010 godinu 2,0 hdi dobar auto ali ja veceg a "manjeg" auta odavno ne provozah za sve zapinjem....
Lazno je reci da zaostaje puno za b7 kojeg isto tako vozam na ove maratonske ture....
Mada iskreno kao i pasata sebi bi ga kupio nikad
Ja sa svojih 186 cm i 89 kg nemam problema, bar kad je vozaceva pozicija u pitanju, zadnja klupa, tu bi moglo biti problema.
#2025 Re: Citroen All About
Posted: 16/11/2016 15:18
by Bakir1
Ja Sam malo veci i malo tezi i fakat niko iza mene ne moze sjesti plus ima neka profilisana sjedista pa povecavaju tjeskobu...
A ogroman je auto 17 felga i guma ko nista