Jesu oni bezobrazni ali nisu ludi. Znaju šta mog prodati.mali_milojica wrote:To je vec realnije. I uz popravku od nekih 2000 i da se svi servisi urade i sitnice za jos 1000 imas bombon auto.arman1 wrote:Ovo je cijena u zamjeni, a za keš 4.500KMcitroen xm wrote:Ovaj C5 izgleda odlično, ali kao što Milojica reče, ispravan vrijedi možda toliko.
Citroen All About
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- arman1
- Posts: 7230
- Joined: 06/11/2006 12:06
- Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
- Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
- Vozim: šta klepim
- Horoskop: BOG
- Contact:
#2001 Re: Citroen All About
- xamp
- Posts: 1630
- Joined: 31/03/2010 18:43
#2002 Re: Citroen All About
Bjezat od Autoplaneta svakako. Standardno vracanje kilometraze i sve... Sto se tice popravke mjenjaca, obzirom da je automatik u pitanju, bez problema moze ici preko 2-3k...arman1 wrote:Jesu oni bezobrazni ali nisu ludi. Znaju šta mog prodati.mali_milojica wrote:To je vec realnije. I uz popravku od nekih 2000 i da se svi servisi urade i sitnice za jos 1000 imas bombon auto.arman1 wrote:
Ovo je cijena u zamjeni, a za keš 4.500KM
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#2003 Re: Citroen All About
Kad bi izaslo toliko, jeftinije onda uzeti komplet sve i prebaciti ga na manuelca.xamp wrote:arman1 wrote:
Bjezat od Autoplaneta svakako. Standardno vracanje kilometraze i sve... Sto se tice popravke mjenjaca, obzirom da je automatik u pitanju, bez problema moze ici preko 2-3k...
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#2004 Re: Citroen All About
To bih i ja uradio. Ali mi je ovaj C5 najružniji od 3 generacije.
- Almir_93
- Posts: 231
- Joined: 02/02/2013 21:47
#2005 Re: Citroen All About
Pozdrav
Imam problem sa ključem. Kada priđem autu daljinski sam šalje da se vrata zatvaraju tako da svjetla blinkaju. Zna nekoliko puta zaredom dok ne ubacim ključ u bravu. Ne znam da li je do baterije ili do ključa.. Baterija je CR1620 i djeluje mi da je mala za ovaj ključ ?
Citroen C4 2009god
Imam problem sa ključem. Kada priđem autu daljinski sam šalje da se vrata zatvaraju tako da svjetla blinkaju. Zna nekoliko puta zaredom dok ne ubacim ključ u bravu. Ne znam da li je do baterije ili do ključa.. Baterija je CR1620 i djeluje mi da je mala za ovaj ključ ?
Citroen C4 2009god
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2006 Re: Citroen All About
ima li novog C5 na vidiku
, sta cekaju ovoliko 
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2007 Re: Citroen All About
Nesto sam nacuo na jedno uho neki dan na TV-u da imaju nekih problema sa konsesionarom u Kini
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#2008 Re: Citroen All About
Kad ce novi C4?
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#2009 Re: Citroen All About
Nema još nikakvih najava. Izgleda da niju još načisto sa sobom u kom pravcu dalje ići. U PSA grupi su dobili mjesto najjeftinije marke. Budale!
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#2011 Re: Citroen All About
De to malo pojasni. Nejasno mi. Hvalacitroen xm wrote:Nema još nikakvih najava. Izgleda da niju još načisto sa sobom u kom pravcu dalje ići. U PSA grupi su dobili mjesto najjeftinije marke. Budale!
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2012 Re: Citroen All About
kakva je ovo socijala sa volanom
auto ko auto je fin, samo eto taj mi volan bode oci
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#2013 Re: RE: Re: Citroen All About
DS je PSA premium marka.Teufik wrote:De to malo pojasni. Nejasno mi. Hvalacitroen xm wrote:Nema još nikakvih najava. Izgleda da niju još načisto sa sobom u kom pravcu dalje ići. U PSA grupi su dobili mjesto najjeftinije marke. Budale!
Pežo je vrlo kvalitetan normalni brend.
Citroen po novom planu valjda postaje donji stepenik, tj. niskobudžetni brend ali ne baš konkurent Dačiji.
[emoji106]
- ElRe
- Posts: 16928
- Joined: 12/12/2011 11:28
#2014 Re: Citroen All About
Uz FCA mislim da je PSA jedina kompanija koja nema dugorocan plan i sve odluke donosi preko noci uz ceste izmjene planova i ciljeva.citroen xm wrote:Nema još nikakvih najava. Izgleda da niju još načisto sa sobom u kom pravcu dalje ići. U PSA grupi su dobili mjesto najjeftinije marke. Budale!
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#2015 Re: Citroen All About
Pročitah da prave novi C6 al samo za kinesko tržište u 2017 godini 
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#2016 Re: Citroen All About
Eto neka ima ono govno od vag grupacije. Jedini njihov plan je kako prevariti i zaobići zakon.ElRe wrote:Uz FCA mislim da je PSA jedina kompanija koja nema dugorocan plan i sve odluke donosi preko noci uz ceste izmjene planova i ciljeva.citroen xm wrote:Nema još nikakvih najava. Izgleda da niju još načisto sa sobom u kom pravcu dalje ići. U PSA grupi su dobili mjesto najjeftinije marke. Budale!
Mislim, opušteno čovječe, ozbiljne su to firme...posebno FCA.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#2017 Re: RE: Re: Citroen All About
Prave ali bolje da ne prave. Imaju slike na netu. Pljunuti Pasat.condy wrote:Pročitah da prave novi C6 al samo za kinesko tržište u 2017 godini
- ElRe
- Posts: 16928
- Joined: 12/12/2011 11:28
#2018 Re: Citroen All About
I sam sam do nedavno bio vlasnik iskljucivo Fiat vozila (ukupno 5 putnickih i 4 teretna vozila) a sada vozim 308 i to sto ove dvije kompanije rade nije bas normalno u svijetu ozbiljnog biznisa. Na drugoj strani imamo RNA i Hyundai-Kiu koji su po meni trenutno ispred VAG i Toyote u pogledu trzisne strategije.530i wrote:Eto neka ima ono govno od vag grupacije. Jedini njihov plan je kako prevariti i zaobići zakon.ElRe wrote:Uz FCA mislim da je PSA jedina kompanija koja nema dugorocan plan i sve odluke donosi preko noci uz ceste izmjene planova i ciljeva.citroen xm wrote:Nema još nikakvih najava. Izgleda da niju još načisto sa sobom u kom pravcu dalje ići. U PSA grupi su dobili mjesto najjeftinije marke. Budale!
Mislim, opušteno čovječe, ozbiljne su to firme...posebno FCA.
-
ado-šampion
- Posts: 6025
- Joined: 13/07/2004 20:02
- Location: Sarajevo
#2019 Re: RE: Re: Citroen All About
Upravo je to i moje misljenje, ovo sto sam poplavio. Od predstavljanja brenda DS, PSA bukvalno vise ne zna sta ce s Citroenom. Pezo je (p)ostao konfekcijski brend, ili regularni brend, DS je zamisljen da zauzme mjesto koje je nekad Citroen imao, a Citroen... ne znaju ni oni.citroen xm wrote:DS je PSA premium marka.Teufik wrote:De to malo pojasni. Nejasno mi. Hvalacitroen xm wrote:Nema još nikakvih najava. Izgleda da niju još načisto sa sobom u kom pravcu dalje ići. U PSA grupi su dobili mjesto najjeftinije marke. Budale!
Pežo je vrlo kvalitetan normalni brend.
Citroen po novom planu valjda postaje donji stepenik, tj. niskobudžetni brend ali ne baš konkurent Dačiji.
[emoji106]
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#2020 Re: Citroen All About
Neće ugasiti, daleko od toga. Ali malo lutaju. Po svemu sudeći biće to brend neke moderne A serije. To Cactus i novi C3 djelimično pokazuju.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#2021 Re: Citroen All About
Oni sa citroenom idu na to da bude isto kao pezo samo sa eksperimentalnim stvarima al u biti malo niza klasa da kazem dok ce njihove dacie biti ovaj elysee i 301
Ds guraju da bude audi bmw i merc i tako te marke
A pezo da bude ono malo iznad konfekcije
Ds guraju da bude audi bmw i merc i tako te marke
A pezo da bude ono malo iznad konfekcije
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#2022 Re: RE: Re: Citroen All About
Jest sa prednje strane. Mislio sam to napisati al kontam ljudi me neće ozbiljno shvatiticitroen xm wrote:Prave ali bolje da ne prave. Imaju slike na netu. Pljunuti Pasat.condy wrote:Pročitah da prave novi C6 al samo za kinesko tržište u 2017 godini
Pozadi, nako ima nekih i passatovih linija i razvučenih od C5...
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#2023 Re: Citroen All About
Evo vazdan vozim c5 2010 godinu 2,0 hdi dobar auto ali ja veceg a "manjeg" auta odavno ne provozah za sve zapinjem....
Lazno je reci da zaostaje puno za b7 kojeg isto tako vozam na ove maratonske ture....
Mada iskreno kao i pasata sebi bi ga kupio nikad
Lazno je reci da zaostaje puno za b7 kojeg isto tako vozam na ove maratonske ture....
Mada iskreno kao i pasata sebi bi ga kupio nikad
- konektovan
- Posts: 51448
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2024 Re: Citroen All About
Bakir1 wrote:Evo vazdan vozim c5 2010 godinu 2,0 hdi dobar auto ali ja veceg a "manjeg" auta odavno ne provozah za sve zapinjem....
Lazno je reci da zaostaje puno za b7 kojeg isto tako vozam na ove maratonske ture....
Mada iskreno kao i pasata sebi bi ga kupio nikad
Ja sa svojih 186 cm i 89 kg nemam problema, bar kad je vozaceva pozicija u pitanju, zadnja klupa, tu bi moglo biti problema.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#2025 Re: Citroen All About
Ja Sam malo veci i malo tezi i fakat niko iza mene ne moze sjesti plus ima neka profilisana sjedista pa povecavaju tjeskobu...
A ogroman je auto 17 felga i guma ko nista
A ogroman je auto 17 felga i guma ko nista
