#2001 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 23:55
dječak sa šibicama wrote:Slavko se ubio za gusle... o-o-o-od javora suva
dječak sa šibicama wrote:Slavko se ubio za gusle... o-o-o-od javora suva
Ja k'o da cuh da je sutra, al' nemoj mi vjerovati.Not My Idea wrote:a kad je takmicenje, hoce li biti uzivo?
Baš takodidžej wrote:ja gledam na bn-u. sad ce tuca. nevena nije u stanju da obuzda svoju agresivnost.
Sutra_nevermind_ wrote:Ja k'o da cuh da je sutra, al' nemoj mi vjerovati.Not My Idea wrote:a kad je takmicenje, hoce li biti uzivo?
Ih kad je ovo davno bilo.BegA_ wrote:Sjeca li se ko proslog VB Song Contesta?![]()
Big Lale
ovo pominjanje ulozaka je stvarno dno dna. boze kakvih sve ljudi ima...de balzac wrote:Baš takodidžej wrote:ja gledam na bn-u. sad ce tuca. nevena nije u stanju da obuzda svoju agresivnost.a Sindi ko janje
Imam problem. Sutra je i finale ZMBTde balzac wrote:Sutra_nevermind_ wrote:Ja k'o da cuh da je sutra, al' nemoj mi vjerovati.Not My Idea wrote:a kad je takmicenje, hoce li biti uzivo?
Zar vec? Sta sam ja propustio jbt._nevermind_ wrote: Ih kad je ovo davno bilo.
Ovo je bio prvi VB Song Contest, a ovo sad je cetvrti.
Ocito da nisi bas neki veliki VB fanBegA_ wrote:Zar vec? Sta sam ja propustio jbt._nevermind_ wrote: Ih kad je ovo davno bilo.
Ovo je bio prvi VB Song Contest, a ovo sad je cetvrti.
_nevermind_ wrote:
Imam problem. Sutra je i finale ZMBT![]()
zadeveranAde balzac wrote:_nevermind_ wrote:
Imam problem. Sutra je i finale ZMBT![]()
Fakat si zadeveran
eki divljački, pravda za sindididžej wrote:evo ga, sad prikazase divljacki nasrtaj nevene. neka je stid i sram bude, a i ovu makedonku gankaci jedna.
zato što je ona ono što si napisala za avu, najsvjesnija kamera u svakoj sekundi.....Not My Idea wrote:a Boga ti, sto se ova Soraja sad sminka?
A valjda idu na neko snimanjeNot My Idea wrote:a Boga ti, sto se ova Soraja sad sminka?
ma okej, ne pitam sad to...nego vidim da svi skidaju sminku..a ona se tek oblaci i sminka...a evo vidim i Slavko u odijelu..da nece sta bit?kisni indijanac wrote:zato što je ona ono što si napisala za avu, najsvjesnija kamera u svakoj sekundi.....Not My Idea wrote:a Boga ti, sto se ova Soraja sad sminka?
kako je krvnicki pocupa a onda svom snagom sakom u potiljak.kisni indijanac wrote:eki divljački, pravda za sindididžej wrote:evo ga, sad prikazase divljacki nasrtaj nevene. neka je stid i sram bude, a i ovu makedonku gankaci jedna.
snimaju profil za sutraNot My Idea wrote:ma okej, ne pitam sad to...nego vidim da svi skidaju sminku..a ona se tek oblaci i sminka...a evo vidim i Slavko u odijelu..da nece sta bit?kisni indijanac wrote:zato što je ona ono što si napisala za avu, najsvjesnija kamera u svakoj sekundi.....Not My Idea wrote:a Boga ti, sto se ova Soraja sad sminka?