Page 81 of 286

#2001 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 11/04/2013 23:55
by de balzac
dječak sa šibicama wrote:Slavko se ubio za gusle... o-o-o-od javora suva
:lol: :lol:

#2002 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 11/04/2013 23:55
by didžej
ja gledam na bn-u. sad ce tuca. nevena nije u stanju da obuzda svoju agresivnost. :roll:

#2003 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 11/04/2013 23:56
by BegA_
Sjeca li se ko proslog VB Song Contesta? :D


Big Lale :lol:

#2004 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 11/04/2013 23:56
by _nevermind_
Not My Idea wrote:a kad je takmicenje, hoce li biti uzivo?
Ja k'o da cuh da je sutra, al' nemoj mi vjerovati.

#2005 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 11/04/2013 23:57
by de balzac
didžej wrote:ja gledam na bn-u. sad ce tuca. nevena nije u stanju da obuzda svoju agresivnost. :roll:
Baš tako :D a Sindi ko janje :D

#2006 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 11/04/2013 23:58
by de balzac
_nevermind_ wrote:
Not My Idea wrote:a kad je takmicenje, hoce li biti uzivo?
Ja k'o da cuh da je sutra, al' nemoj mi vjerovati.
Sutra

#2007 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 11/04/2013 23:58
by kisni indijanac
i vendi je razlog za razbijanje predrasuda,pjevaljka je natprosječno inteligentna i ne ustručava se pitati za mišljenje bobana kojeg većina forumaša gleda kroz seksualno opredeljenje.....

#2008 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 11/04/2013 23:58
by _nevermind_
BegA_ wrote:Sjeca li se ko proslog VB Song Contesta? :D


Big Lale :lol:
Ih kad je ovo davno bilo.
Ovo je bio prvi VB Song Contest, a ovo sad je cetvrti.

#2009 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 11/04/2013 23:59
by didžej
de balzac wrote:
didžej wrote:ja gledam na bn-u. sad ce tuca. nevena nije u stanju da obuzda svoju agresivnost. :roll:
Baš tako :D a Sindi ko janje :D
ovo pominjanje ulozaka je stvarno dno dna. boze kakvih sve ljudi ima... :(

#2010 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 11/04/2013 23:59
by _nevermind_
de balzac wrote:
_nevermind_ wrote:
Not My Idea wrote:a kad je takmicenje, hoce li biti uzivo?
Ja k'o da cuh da je sutra, al' nemoj mi vjerovati.
Sutra
Imam problem. Sutra je i finale ZMBT :D :D

#2011 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 12/04/2013 00:00
by BegA_
_nevermind_ wrote: Ih kad je ovo davno bilo.
Ovo je bio prvi VB Song Contest, a ovo sad je cetvrti.
Zar vec? Sta sam ja propustio jbt. :lol:

#2012 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 12/04/2013 00:01
by _nevermind_
BegA_ wrote:
_nevermind_ wrote: Ih kad je ovo davno bilo.
Ovo je bio prvi VB Song Contest, a ovo sad je cetvrti.
Zar vec? Sta sam ja propustio jbt. :lol:
Ocito da nisi bas neki veliki VB fan :x :D :D

#2013 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 12/04/2013 00:02
by de balzac
_nevermind_ wrote:
Imam problem. Sutra je i finale ZMBT :D :D

Fakat si zadeveran :D

#2014 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 12/04/2013 00:02
by Not My Idea
a Boga ti, sto se ova Soraja sad sminka? :-?

#2015 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 12/04/2013 00:02
by didžej
evo ga, sad prikazase divljacki nasrtaj nevene. neka je stid i sram bude, a i ovu makedonku gankaci jedna.

#2016 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 12/04/2013 00:02
by _nevermind_
de balzac wrote:
_nevermind_ wrote:
Imam problem. Sutra je i finale ZMBT :D :D

Fakat si zadeveran :D
zadeveranA :wink: Jakako :D

#2017 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 12/04/2013 00:03
by kisni indijanac
didžej wrote:evo ga, sad prikazase divljacki nasrtaj nevene. neka je stid i sram bude, a i ovu makedonku gankaci jedna.
eki divljački, pravda za sindi :mrgreen:

#2018 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 12/04/2013 00:05
by kisni indijanac
Not My Idea wrote:a Boga ti, sto se ova Soraja sad sminka? :-?
zato što je ona ono što si napisala za avu, najsvjesnija kamera u svakoj sekundi.....

#2019 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 12/04/2013 00:06
by _nevermind_
Not My Idea wrote:a Boga ti, sto se ova Soraja sad sminka? :-?
A valjda idu na neko snimanje

#2020 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 12/04/2013 00:06
by Not My Idea
kisni indijanac wrote:
Not My Idea wrote:a Boga ti, sto se ova Soraja sad sminka? :-?
zato što je ona ono što si napisala za avu, najsvjesnija kamera u svakoj sekundi.....
ma okej, ne pitam sad to...nego vidim da svi skidaju sminku..a ona se tek oblaci i sminka...a evo vidim i Slavko u odijelu..da nece sta bit?

#2021 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 12/04/2013 00:06
by didžej
kisni indijanac wrote:
didžej wrote:evo ga, sad prikazase divljacki nasrtaj nevene. neka je stid i sram bude, a i ovu makedonku gankaci jedna.
eki divljački, pravda za sindi :mrgreen:
kako je krvnicki pocupa a onda svom snagom sakom u potiljak. :x
onako ni cro cop ne udara. :shock:
nadam se da je dobro lijepa glavica i da se oporavila od udarca i soka. :(

#2022 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 12/04/2013 00:08
by Not My Idea
joj @didzej, smorio se bre vise s tim...

shvatamo te ozbiljno koliko i Avu ostali ukucani.

#2023 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 12/04/2013 00:09
by klavirdžija
Ja ozbiljnije Avu shvatam, ima više za reć. :D

#2024 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 12/04/2013 00:09
by boracha
Not My Idea wrote:
kisni indijanac wrote:
Not My Idea wrote:a Boga ti, sto se ova Soraja sad sminka? :-?
zato što je ona ono što si napisala za avu, najsvjesnija kamera u svakoj sekundi.....
ma okej, ne pitam sad to...nego vidim da svi skidaju sminku..a ona se tek oblaci i sminka...a evo vidim i Slavko u odijelu..da nece sta bit?
snimaju profil za sutra

#2025 Re: Veliki Brat 2013

Posted: 12/04/2013 00:10
by Not My Idea
Hvala. :)