dječak sa šibicama wrote:Slavko se ubio za gusle... o-o-o-od javora suva
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2001 Re: Veliki Brat 2013
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2002 Re: Veliki Brat 2013
ja gledam na bn-u. sad ce tuca. nevena nije u stanju da obuzda svoju agresivnost. 
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#2003 Re: Veliki Brat 2013
Sjeca li se ko proslog VB Song Contesta?
Big Lale
Big Lale
Last edited by BegA_ on 11/04/2013 23:57, edited 1 time in total.
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2004 Re: Veliki Brat 2013
Ja k'o da cuh da je sutra, al' nemoj mi vjerovati.Not My Idea wrote:a kad je takmicenje, hoce li biti uzivo?
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2005 Re: Veliki Brat 2013
Baš takodidžej wrote:ja gledam na bn-u. sad ce tuca. nevena nije u stanju da obuzda svoju agresivnost.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2006 Re: Veliki Brat 2013
Sutra_nevermind_ wrote:Ja k'o da cuh da je sutra, al' nemoj mi vjerovati.Not My Idea wrote:a kad je takmicenje, hoce li biti uzivo?
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#2007 Re: Veliki Brat 2013
i vendi je razlog za razbijanje predrasuda,pjevaljka je natprosječno inteligentna i ne ustručava se pitati za mišljenje bobana kojeg većina forumaša gleda kroz seksualno opredeljenje.....
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2008 Re: Veliki Brat 2013
Ih kad je ovo davno bilo.BegA_ wrote:Sjeca li se ko proslog VB Song Contesta?![]()
Big Lale
Ovo je bio prvi VB Song Contest, a ovo sad je cetvrti.
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2009 Re: Veliki Brat 2013
ovo pominjanje ulozaka je stvarno dno dna. boze kakvih sve ljudi ima...de balzac wrote:Baš takodidžej wrote:ja gledam na bn-u. sad ce tuca. nevena nije u stanju da obuzda svoju agresivnost.a Sindi ko janje
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2010 Re: Veliki Brat 2013
Imam problem. Sutra je i finale ZMBTde balzac wrote:Sutra_nevermind_ wrote:Ja k'o da cuh da je sutra, al' nemoj mi vjerovati.Not My Idea wrote:a kad je takmicenje, hoce li biti uzivo?
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#2011 Re: Veliki Brat 2013
Zar vec? Sta sam ja propustio jbt._nevermind_ wrote: Ih kad je ovo davno bilo.
Ovo je bio prvi VB Song Contest, a ovo sad je cetvrti.
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2012 Re: Veliki Brat 2013
Ocito da nisi bas neki veliki VB fanBegA_ wrote:Zar vec? Sta sam ja propustio jbt._nevermind_ wrote: Ih kad je ovo davno bilo.
Ovo je bio prvi VB Song Contest, a ovo sad je cetvrti.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2013 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:
Imam problem. Sutra je i finale ZMBT![]()
Fakat si zadeveran
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2014 Re: Veliki Brat 2013
a Boga ti, sto se ova Soraja sad sminka? 
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2015 Re: Veliki Brat 2013
evo ga, sad prikazase divljacki nasrtaj nevene. neka je stid i sram bude, a i ovu makedonku gankaci jedna.
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2016 Re: Veliki Brat 2013
zadeveranAde balzac wrote:_nevermind_ wrote:
Imam problem. Sutra je i finale ZMBT![]()
Fakat si zadeveran
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#2017 Re: Veliki Brat 2013
eki divljački, pravda za sindididžej wrote:evo ga, sad prikazase divljacki nasrtaj nevene. neka je stid i sram bude, a i ovu makedonku gankaci jedna.
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#2018 Re: Veliki Brat 2013
zato što je ona ono što si napisala za avu, najsvjesnija kamera u svakoj sekundi.....Not My Idea wrote:a Boga ti, sto se ova Soraja sad sminka?
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2019 Re: Veliki Brat 2013
A valjda idu na neko snimanjeNot My Idea wrote:a Boga ti, sto se ova Soraja sad sminka?
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2020 Re: Veliki Brat 2013
ma okej, ne pitam sad to...nego vidim da svi skidaju sminku..a ona se tek oblaci i sminka...a evo vidim i Slavko u odijelu..da nece sta bit?kisni indijanac wrote:zato što je ona ono što si napisala za avu, najsvjesnija kamera u svakoj sekundi.....Not My Idea wrote:a Boga ti, sto se ova Soraja sad sminka?
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2021 Re: Veliki Brat 2013
kako je krvnicki pocupa a onda svom snagom sakom u potiljak.kisni indijanac wrote:eki divljački, pravda za sindididžej wrote:evo ga, sad prikazase divljacki nasrtaj nevene. neka je stid i sram bude, a i ovu makedonku gankaci jedna.
onako ni cro cop ne udara.
nadam se da je dobro lijepa glavica i da se oporavila od udarca i soka.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2022 Re: Veliki Brat 2013
joj @didzej, smorio se bre vise s tim...
shvatamo te ozbiljno koliko i Avu ostali ukucani.
shvatamo te ozbiljno koliko i Avu ostali ukucani.
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2023 Re: Veliki Brat 2013
Ja ozbiljnije Avu shvatam, ima više za reć. 
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#2024 Re: Veliki Brat 2013
snimaju profil za sutraNot My Idea wrote:ma okej, ne pitam sad to...nego vidim da svi skidaju sminku..a ona se tek oblaci i sminka...a evo vidim i Slavko u odijelu..da nece sta bit?kisni indijanac wrote:zato što je ona ono što si napisala za avu, najsvjesnija kamera u svakoj sekundi.....Not My Idea wrote:a Boga ti, sto se ova Soraja sad sminka?
