Eurobasket 2013 u Sloveniji

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
smijesni_ste
Posts: 6315
Joined: 09/10/2009 16:46

#2001 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by smijesni_ste »

Pa to je onda novi neslavni rekord...neko je stavio neki dan da je hrvatskih 40 protiv Španije bilo najmanje u posljedniih 40 godina ovako nešto ne da mi se tražiti...cirkus
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#2002 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by pOZz »

Da li postoji jadnija košarka na ovom EP od one koju igraju Rusi?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2003 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Tomahawk11 »

pOZz wrote:Da li postoji jadnija košarka na ovom EP od one koju igraju Rusi?
Oni su stvarno negativno iznenadjenje prvenstva. A kako se tek brukaju protiv Svedske :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2004 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Tomahawk11 »

smijesni_ste wrote:Pa to je onda novi neslavni rekord...neko je stavio neki dan da je hrvatskih 40 protiv Španije bilo najmanje u posljedniih 40 godina ovako nešto ne da mi se tražiti...cirkus
Hrvati su neki dan postigli 3(tri) poena u 4/4. Izvadise ih Cesi :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65983
Joined: 03/08/2010 19:04

#2005 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

Tomahawk11 wrote:
pOZz wrote:Da li postoji jadnija košarka na ovom EP od one koju igraju Rusi?
Oni su stvarno negativno iznenadjenje prvenstva. A kako se tek brukaju protiv Svedske :-)


fali im 5 najboljih visokih igrača koje imaju
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2006 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by MOSALJOZE »

Gečevski ne igrao protiv nas :thumbup:
Mustang1
Posts: 29919
Joined: 29/12/2010 17:31

#2007 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Sto danas komentator rece .. Najboljim reprezentacijama treba malo duze da upale .. Ali kada upale ne gase se do kraja ! :D Nije na nas mislio ali ovo nama odgovara :oops:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2008 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

MOSALJOZE wrote:Gečevski ne igrao protiv nas :thumbup:
Ja znam da ne igra Čekovski. Za Gečevskog prvi put čujem.
Hedg
Posts: 871
Joined: 24/07/2012 03:27
Location: Sarajevo

#2009 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Hedg »

Pa igrat će Gečevski, šta vam je? Čekovski neće.
Mustang1
Posts: 29919
Joined: 29/12/2010 17:31

#2010 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Spusti Poljska .. Moglo bi biti svega sada !
saphir_
Posts: 314
Joined: 04/09/2013 02:05
Location: Niagara Falls

#2011 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by saphir_ »

Mustang1 wrote:Spusti Poljska .. Moglo bi biti svega sada !
ne zna se ko je gori od te dvije ekipe.


:run:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2012 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

Aco zrači nevjerovatnim optimizmom, ali to je, nažalost, jako neutemeljeno. Realno, nema nijednog segmenta u igri u kojem smo bolji od Makedonaca, i to će se, ne bude li lude šuterske večeri Teletovića ili asistencija Wrighta, vrlo brzo pokazati na rezultatu.

Antić, Ilievski, Gečevski, McCaleb... svi su izgleda ušli u jak ritam, i to je to.

Ipak, ja se ne bih složio sa ogromnim kritikama na račun Ace Petrovića. On je, u utakmici protiv Crne Gore, pokazao da nije problem u njemu, već u formi naših igrača koja ludo oscilira.

Pazi ovo :
Na kraju treninga naši košarkaši su se opuštali šutirajući sa pola terena, pale su i opklade, a najspretniji je bio Nedžad Sinanović.
:lol: :lol:
Mustang1
Posts: 29919
Joined: 29/12/2010 17:31

#2013 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Covjek zabija trice sa pola terena iz prvog pokusaja a mi ga nazivamo balvanom i ne moze igrati pored Bavcica .. To samo kod nas ima :D

http://sportsport.ba/bh_kosarka/acini-z ... adu/113224
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2014 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

Mustang1 wrote:Covjek zabija trice sa pola terena iz prvog pokusaja a mi ga nazivamo balvanom i ne moze igrati pored Bavcica .. To samo kod nas ima :D

http://sportsport.ba/bh_kosarka/acini-z ... adu/113224
A pazi, odmah nakon toga mrtvi promašaj sa linije slobodnih bacanja :roll: :D
Bodkin
Posts: 22540
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#2015 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Bodkin »

It_is_a_Leclerc wrote:
Pazi ovo :
Na kraju treninga naši košarkaši su se opuštali šutirajući sa pola terena, pale su i opklade, a najspretniji je bio Nedžad Sinanović.
:lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: i coravi panj zrno ubode
Mustang1
Posts: 29919
Joined: 29/12/2010 17:31

#2016 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Ali ocigledno ovo nije prvi put .. Cini mi se da su odmah njega zovnuli kad je neko spomenuo opkladu .. Ili je zakorjeli kockar ili cesto pogadja sa pola :D Trebalo bi ga onda umjesto ispod kosa postaviti na centar :D
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#2017 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by tataćusak »

Ljudi ja ne znam šta je s vama. Jeste li vi ikad gledali Sinanovića kako igra? Ne mislim po par jadnih minut.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2018 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by MOSALJOZE »

It_is_a_Leclerc wrote:Gečevski
ne igra protiv nas
8-)
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2019 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

MOSALJOZE wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Gečevski
ne igra protiv nas
8-)
Čekovski ?!
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2020 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

I, kad god vidim Bošu Tanjevića srce me zaboli... Imam osjećaj da bi, sa repkom BIH, mogao nešto uraditi.. Ipak on poznaje naš mentalitet i, čini mi se, da bi dobro skončalo.. :D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2021 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by MOSALJOZE »

Iskren da ti budem ja sam bio ubjedjen da ne igra Gečevski valjda slična prezimena halali do mene je.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65983
Joined: 03/08/2010 19:04

#2022 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

turkoglu očajan
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2023 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

Pa vi recite da mi imamo najgoru odbranu na Eurobasketu...

trojku šuta Zisis, a Turci svi odreda čuče u reketu i gledaju :-)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65983
Joined: 03/08/2010 19:04

#2024 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

It_is_a_Leclerc wrote:Pa vi recite da mi imamo najgoru odbranu na Eurobasketu...

trojku šuta Zisis, a Turci svi odreda čuče u reketu i gledaju :-)


a i grci ne znaju promašiti trojku
Bodkin
Posts: 22540
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#2025 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Bodkin »

It_is_a_Leclerc wrote:I, kad god vidim Bošu Tanjevića srce me zaboli... Imam osjećaj da bi, sa repkom BIH, mogao nešto uraditi.. Ipak on poznaje naš mentalitet i, čini mi se, da bi dobro skončalo.. :D
mislim da ne bi. bosa je onako zajeban i voli da galami i da su mu igraci male mace. kod ovih nasih to ne bi proslo :D
Locked