Eurobasket 2013 u Sloveniji
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
smijesni_ste
- Posts: 6315
- Joined: 09/10/2009 16:46
#2001 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Pa to je onda novi neslavni rekord...neko je stavio neki dan da je hrvatskih 40 protiv Španije bilo najmanje u posljedniih 40 godina ovako nešto ne da mi se tražiti...cirkus
-
pOZz
- Posts: 1865
- Joined: 22/10/2007 18:01
- Location: Sarajevo
#2002 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Da li postoji jadnija košarka na ovom EP od one koju igraju Rusi?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2003 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Oni su stvarno negativno iznenadjenje prvenstva. A kako se tek brukaju protiv SvedskepOZz wrote:Da li postoji jadnija košarka na ovom EP od one koju igraju Rusi?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2004 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Hrvati su neki dan postigli 3(tri) poena u 4/4. Izvadise ih Cesismijesni_ste wrote:Pa to je onda novi neslavni rekord...neko je stavio neki dan da je hrvatskih 40 protiv Španije bilo najmanje u posljedniih 40 godina ovako nešto ne da mi se tražiti...cirkus
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65983
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2005 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Tomahawk11 wrote:Oni su stvarno negativno iznenadjenje prvenstva. A kako se tek brukaju protiv SvedskepOZz wrote:Da li postoji jadnija košarka na ovom EP od one koju igraju Rusi?
fali im 5 najboljih visokih igrača koje imaju
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#2006 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Gečevski ne igrao protiv nas 
-
Mustang1
- Posts: 29919
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2007 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Sto danas komentator rece .. Najboljim reprezentacijama treba malo duze da upale .. Ali kada upale ne gase se do kraja !
Nije na nas mislio ali ovo nama odgovara 
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2008 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ja znam da ne igra Čekovski. Za Gečevskog prvi put čujem.MOSALJOZE wrote:Gečevski ne igrao protiv nas
-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
#2009 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Pa igrat će Gečevski, šta vam je? Čekovski neće.
-
Mustang1
- Posts: 29919
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2010 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Spusti Poljska .. Moglo bi biti svega sada !
-
saphir_
- Posts: 314
- Joined: 04/09/2013 02:05
- Location: Niagara Falls
#2011 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
ne zna se ko je gori od te dvije ekipe.Mustang1 wrote:Spusti Poljska .. Moglo bi biti svega sada !
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2012 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Aco zrači nevjerovatnim optimizmom, ali to je, nažalost, jako neutemeljeno. Realno, nema nijednog segmenta u igri u kojem smo bolji od Makedonaca, i to će se, ne bude li lude šuterske večeri Teletovića ili asistencija Wrighta, vrlo brzo pokazati na rezultatu.
Antić, Ilievski, Gečevski, McCaleb... svi su izgleda ušli u jak ritam, i to je to.
Ipak, ja se ne bih složio sa ogromnim kritikama na račun Ace Petrovića. On je, u utakmici protiv Crne Gore, pokazao da nije problem u njemu, već u formi naših igrača koja ludo oscilira.
Pazi ovo :

Antić, Ilievski, Gečevski, McCaleb... svi su izgleda ušli u jak ritam, i to je to.
Ipak, ja se ne bih složio sa ogromnim kritikama na račun Ace Petrovića. On je, u utakmici protiv Crne Gore, pokazao da nije problem u njemu, već u formi naših igrača koja ludo oscilira.
Pazi ovo :
Na kraju treninga naši košarkaši su se opuštali šutirajući sa pola terena, pale su i opklade, a najspretniji je bio Nedžad Sinanović.
-
Mustang1
- Posts: 29919
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2013 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Covjek zabija trice sa pola terena iz prvog pokusaja a mi ga nazivamo balvanom i ne moze igrati pored Bavcica .. To samo kod nas ima
http://sportsport.ba/bh_kosarka/acini-z ... adu/113224
http://sportsport.ba/bh_kosarka/acini-z ... adu/113224
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2014 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
A pazi, odmah nakon toga mrtvi promašaj sa linije slobodnih bacanjaMustang1 wrote:Covjek zabija trice sa pola terena iz prvog pokusaja a mi ga nazivamo balvanom i ne moze igrati pored Bavcica .. To samo kod nas ima![]()
http://sportsport.ba/bh_kosarka/acini-z ... adu/113224
-
Bodkin
- Posts: 22540
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#2015 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
It_is_a_Leclerc wrote:
Pazi ovo :Na kraju treninga naši košarkaši su se opuštali šutirajući sa pola terena, pale su i opklade, a najspretniji je bio Nedžad Sinanović.![]()
-
Mustang1
- Posts: 29919
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2016 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ali ocigledno ovo nije prvi put .. Cini mi se da su odmah njega zovnuli kad je neko spomenuo opkladu .. Ili je zakorjeli kockar ili cesto pogadja sa pola
Trebalo bi ga onda umjesto ispod kosa postaviti na centar 
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#2017 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ljudi ja ne znam šta je s vama. Jeste li vi ikad gledali Sinanovića kako igra? Ne mislim po par jadnih minut.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#2018 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
ne igra protiv nasIt_is_a_Leclerc wrote:Gečevski
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2019 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Čekovski ?!MOSALJOZE wrote:ne igra protiv nasIt_is_a_Leclerc wrote:Gečevski
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2020 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
I, kad god vidim Bošu Tanjevića srce me zaboli... Imam osjećaj da bi, sa repkom BIH, mogao nešto uraditi.. Ipak on poznaje naš mentalitet i, čini mi se, da bi dobro skončalo.. 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#2021 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Iskren da ti budem ja sam bio ubjedjen da ne igra Gečevski valjda slična prezimena halali do mene je.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65983
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2022 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
turkoglu očajan
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2023 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Pa vi recite da mi imamo najgoru odbranu na Eurobasketu...
trojku šuta Zisis, a Turci svi odreda čuče u reketu i gledaju
trojku šuta Zisis, a Turci svi odreda čuče u reketu i gledaju
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65983
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2024 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
It_is_a_Leclerc wrote:Pa vi recite da mi imamo najgoru odbranu na Eurobasketu...
trojku šuta Zisis, a Turci svi odreda čuče u reketu i gledaju
a i grci ne znaju promašiti trojku
-
Bodkin
- Posts: 22540
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#2025 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
mislim da ne bi. bosa je onako zajeban i voli da galami i da su mu igraci male mace. kod ovih nasih to ne bi prosloIt_is_a_Leclerc wrote:I, kad god vidim Bošu Tanjevića srce me zaboli... Imam osjećaj da bi, sa repkom BIH, mogao nešto uraditi.. Ipak on poznaje naš mentalitet i, čini mi se, da bi dobro skončalo..
