10 miliona i tri primaverca za Matrijamoee wrote:Pregovara se i o otkupu Matrijevog ugovora...neka trampa + lova u Cagliari.
Matri će aBd iduće godine dati 20+ golova
Moderators: Charuga, Tomahawk11
10 miliona i tri primaverca za Matrijamoee wrote:Pregovara se i o otkupu Matrijevog ugovora...neka trampa + lova u Cagliari.
Amauri i Iaquinta idu Bogu hvala. Desne imamo sad za lijevog imaju dvije varijante. Ako ne dodje pored Zieglera niko vise onda ce Bastos igrati beka a krilo Walcot (navodno Conteova zelja), Ribery, Nani etc.moee wrote:Da nam nije malo previse napadaca: Matri, Quaglarela, Iaquinta, Alex, Toni, Amauri...
Po meni je bolje da bekove nadjemo nego da prosipamo lovu na Aguera, Sancheza i sl. Ne sporim da oni nisu klasa, ali treba ''zakrpiti'' odbranu. Ne moze ni Gigi sve sam
Amaurija prodati pošto-potomoee wrote:Da nam nije malo previse napadaca: Matri, Quaglarela, Iaquinta, Alex, Toni, Amauri...
Po meni je bolje da bekove nadjemo nego da prosipamo lovu na Aguera, Sancheza i sl. Ne sporim da oni nisu klasa, ali treba ''zakrpiti'' odbranu. Ne moze ni Gigi sve sam

Ode Neymar u Real sto znaci da je Juve jedini ostao u trci za Aguera. Marotta ako ga ne sredi nek se rijesi sramote na samurajski nacin.2407 wrote:Ovih dana u Torino dolazi jedan od predstavnika i Aguera i Sissoko-a, o cemu da pricaju ne zna se. Ali ce opet biti spekulacija oko Aguera. Mada ako se Real stvarno nameracio na njega, nama su tu jako slabe sanse. U tom slucaju bi mozda Benzema bio slobodan da predje kod nas
Nije bas da smo jedini, mozda smo se jedini spominjali u medijima pored Reala oko Aguera, bit ce tu sigurno i Chelsea, ako su izgubili Neymara, a i City(oba kluba ne stedeCyrax wrote:Ode Neymar u Real sto znaci da je Juve jedini ostao u trci za Aguera. Marotta ako ga ne sredi nek se rijesi sramote na samurajski nacin.2407 wrote:Ovih dana u Torino dolazi jedan od predstavnika i Aguera i Sissoko-a, o cemu da pricaju ne zna se. Ali ce opet biti spekulacija oko Aguera. Mada ako se Real stvarno nameracio na njega, nama su tu jako slabe sanse. U tom slucaju bi mozda Benzema bio slobodan da predje kod nas
Zažmiri i katanom hop-cup hasssaaaaaCyrax wrote:Ode Neymar u Real sto znaci da je Juve jedini ostao u trci za Aguera. Marotta ako ga ne sredi nek se rijesi sramote na samurajski nacin.2407 wrote:Ovih dana u Torino dolazi jedan od predstavnika i Aguera i Sissoko-a, o cemu da pricaju ne zna se. Ali ce opet biti spekulacija oko Aguera. Mada ako se Real stvarno nameracio na njega, nama su tu jako slabe sanse. U tom slucaju bi mozda Benzema bio slobodan da predje kod nas
Sudjenje ide zasebno. Nema veze sa ovom odlukom.hz__semir wrote:Čekaj, zar nisu ovdje oni forumašiu ubjeđivali da je sve ono bila farsa, te da će se uskoro ispostaviti da je sve namješteno i da će svima biti smanjene kazne![]()
![]()
![]()
Jučer je Luciano Moggi dobio doživotnu suspenziju u Italijanskom nogometu odlukom FIGC-a. To je Moggia jako razljutilo pa je prokomentarisao odluku FIGC-a:
"Tu je neko tko će platiti za ovu odluku i oni to vrlodobro znaju. Mi ćemo vidjeti što ova igra donosi, JA ću napustiti nogomet onda kada ja to želim, a ne drugi. Oni žele rat? Nikakv problem rat će biti" - izjavio je Luciano Moggi.
Moggi uvjerava da će sada se baciti na sva područja i podnijeti žalbe.Moggi takođe izjavljuje i sljedeće:
"Sud nije uopšte uzeo u razmatranje 21 bitna telefonska razgovora koji smo predložili kao dokaze da ništa nismo radili protuzakonito, sudili su nam na osnovu onoga iz 2006.
Jednostavno ništa se nije napravilo da se napravi revizija cijelog procesa, samo smo napravili reprizu u kojoj su odluke donesene na osnovu onoga što smo mi radili, ali ne i ostali." - zaključio je Luciano Moggi..
Mah svi ce ti reci ono sto su im tv i novine usadile u mozak: Juve namjestao utakmice. Dokazi? Sta ce nam dokazi mi to znamo. Ne bi oni kaznili Moggia dozivotno da nije gurnuo nosinger gdje ne trebaDavidsEdgar wrote:
a sad posto vi sve znate de mi lijepo predocite transfer novca, razgovore oko namjestanja ili neki drugi dokaz, pa da svi zajedno pljujemo po Juventusu
Šta ću ti govoriti? Šta me zaboli k.ta, ima Torino dovoljno stanovnika, neka se oni sekiraju jesu li ovi regularni ili ne.DavidsEdgar wrote:a sad posto vi sve znate de mi lijepo predocite transfer novca, razgovore oko namjestanja ili neki drugi dokaz, pa da svi zajedno pljujemo po Juventusu