RS6/AMG E63/M5
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
emko1234
- Posts: 5069
- Joined: 23/06/2009 21:57
- Location: sarajevo
#201 Re: RS6/AMG E63/M5
joj jefferson ne odustaje..jesi gledao dio ovog testa gdje fiat stilo trecom brzinom uzima tog eva dok ovaj ko da stoji u mjestu..to recimo audi rijesi s turbom varijabilne geometrije il stavi jos jednu turbinicu 
-
Vernes_AMG
- Posts: 1001
- Joined: 21/03/2010 12:28
#202 Re: RS6/AMG E63/M5
mislis ovo :
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/LnX8P4yhyJc&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/LnX8P4yhyJc&hl=en_GB&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
jos 2 kruga i EVO bi bio prvi , pogledaj na pocetku odakle EVO krece
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/LnX8P4yhyJc&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/LnX8P4yhyJc&hl=en_GB&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
jos 2 kruga i EVO bi bio prvi , pogledaj na pocetku odakle EVO krece
-
jefferson
- Posts: 14969
- Joined: 28/08/2007 05:31
- Location: U.S.A
#203 Re: RS6/AMG E63/M5
U trecoj brzini? Hajde emko na kurs engleskog!!!emko1234 wrote:joj jefferson ne odustaje..jesi gledao dio ovog testa gdje fiat stilo trecom brzinom uzima tog eva dok ovaj ko da stoji u mjestu..to recimo audi rijesi s turbom varijabilne geometrije il stavi jos jednu turbinicu
-
emko1234
- Posts: 5069
- Joined: 23/06/2009 21:57
- Location: sarajevo
#204 Re: RS6/AMG E63/M5
evo idem
..pricam ti po sjecanju,nisam gledao klip ponovo pa necu ga gledat 10 puta
osim toga znas na sta sam mislio..ne znam sto skreces s teme 
-
LeKo
- Posts: 1494
- Joined: 07/05/2004 12:52
- Location: AP
#205 Re: RS6/AMG E63/M5
Stilo je odličan auto.
-
jefferson
- Posts: 14969
- Joined: 28/08/2007 05:31
- Location: U.S.A
#206 Re: RS6/AMG E63/M5
Onda te sjecanje slabo sluzi!emko1234 wrote:evo idem![]()
..pricam ti po sjecanju,nisam gledao klip ponovo pa necu ga gledat 10 puta
osim toga znas na sta sam mislio..ne znam sto skreces s teme
Highest gear!!! Ne treca brzina!!! sto je sasvim normalno kod automobila sa velikim turbo punjacem.
U prvoj brzini Zastava 101 do nekih 30km/h ce ostaviti Ferrari F40 koliku turbo rupu ima, pa se i dan danas smatra najboljim ferrarijem.
Druga stvar, ne podcjenjuj italijane. Ja sam preko Ivana sa Alfom 146 1.6 Boxer ko male miseve tresao one famozne tdi motore sa 310nm ukljucujuci i A4 sa 1.8T motorom!
jbg, neko pravi dobru instrument plocu sa super osvjetljenjem, a neko dobar motor
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..
#208 Re: RS6/AMG E63/M5
http://www.google.de/imgres?imgurl=http ... 6prmd%3Div
nek se zna ko je CAR,
,jer kao sto svi znamo postoji mnogo razlicitih marki auta i MB
. 
nek se zna ko je CAR,
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..
- Romeo 80
- Posts: 4627
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#211 Re: RS6/AMG E63/M5
Pretjerana tjunerska budalaština puna kičeraja! Tog cara bih po nekoj planinskoj cesti razbucao sa praistorijskom Alfom 33 QV...
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#212 Re: RS6/AMG E63/M5
Romeo 80 wrote:Pretjerana tjunerska budalaština puna kičeraja! Tog cara bih po nekoj planinskoj cesti razbucao sa praistorijskom Alfom 33 QV...
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#214 Re: RS6/AMG E63/M5

nije jaca , nema bolju mehaniku , ali je samo pogledaj ..... dovoljno je svaki put kad pridjem autu da kazem vau kako je lijepa .... moj izbor prije audija .....
prije bmw-a , nikad
- Romeo 80
- Posts: 4627
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#215 Re: RS6/AMG E63/M5
Bravo Beže!
Blobi@
Alfa?! Recimo ova!


Blobi@
Alfa?! Recimo ova!


-
Blobi
- Posts: 1085
- Joined: 16/02/2010 09:21
#216 Re: RS6/AMG E63/M5
@Romeo 80
Alfa?


(Znam da sam gad
)
Alfa?


(Znam da sam gad
- citroen
- Posts: 5863
- Joined: 19/05/2009 18:08
- Location: Sarajevo,memli strana
#217 Re: RS6/AMG E63/M5
Sta hoces ti vise da pokazes,sad da audi pravi i ljepse autice,pravi lijepe,tehnicki dotjerane ali ove alfe sto su prikatzane na ovim slikama ni po cemu ne zaostaju za svojim konkurentima iz Audija tehnoloski a po dizajnu mogu biti samo ispred audija...Ev jedan simple primjer,uzmi 159 i uporedi sa dizajnom A4,159 napravljena 2004 a audi A4 2008 i samo pogledaj koliko je alfa mocnija po tom pitanjuBlobi wrote:@Romeo 80
Alfa?
(Znam da sam gad![]()
![]()
)
-
Blobi
- Posts: 1085
- Joined: 16/02/2010 09:21
#218 Re: RS6/AMG E63/M5
Da je Alfa naprednija tehnoloski, to moze samo laik ili fanatik reci (ili mrzitelj Njemacke autoindustrije). Razumijem ja vas francuze, tesko se pomirit s tim da francuzi nisu ni do koljena njemcima. Ko god kaze da je francuz bolji od konkurentskog njemca, neozbiljan je. Renault ganja sitne ribe, VW je na tom polju bolji. Citroen bi kao na luksuz neki pucao, a tu su Audi, BMW, Mercedes. Peugeot, auta za zene. Alfa, Fiat, wtf?citroen wrote:Sta hoces ti vise da pokazes,sad da audi pravi i ljepse autice,pravi lijepe,tehnicki dotjerane ali ove alfe sto su prikatzane na ovim slikama ni po cemu ne zaostaju za svojim konkurentima iz Audija tehnoloski a po dizajnu mogu biti samo ispred audija...Ev jedan simple primjer,uzmi 159 i uporedi sa dizajnom A4,159 napravljena 2004 a audi A4 2008 i samo pogledaj koliko je alfa mocnija po tom pitanjuBlobi wrote:@Romeo 80
Alfa?
(Znam da sam gad![]()
![]()
)
![]()
![]()
![]()
Zasto na ulicama (po cijelom svijetu) nema vise Alfi od Audija? A Audiji su daleko skuplji...
- citroen
- Posts: 5863
- Joined: 19/05/2009 18:08
- Location: Sarajevo,memli strana
#219 Re: RS6/AMG E63/M5
Sta to Audi ima od tehnologije a da alfa nema ili neki francuz,posto vidim prozivas sve redom pa hajde nabroj nesto,evo samo jedna tehnologija koju je alfa pocela 10 godina koristiti prije audija,Common rail..jel ti poznato o kojoj se tehnologiji radi
,takodjer i francuzi tu tehniku izgustirali maximalno prije audia i VW,jel treba jos nesto da nabrajam,a ako pocnemo roviti po istoriji jednih i drugih vidjeces pravu istinu koja ti se mozda i ne dopadne

- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#220 Re: RS6/AMG E63/M5
blobi ja samo zakleti bavarac , znaci BMW , ali moramo gledati realno , italija je bez premca u klasi sportasa .... tu je kraj svake diskusije
, pa i motor u toj R8-ici je iz italije (5.2 V10)

- citroen
- Posts: 5863
- Joined: 19/05/2009 18:08
- Location: Sarajevo,memli strana
#221 Re: RS6/AMG E63/M5
Ma blobi ne zna sta znaci realno gledati,sta bi blobi rekao za danasnju veliku nagradu Monaka,tri renaulta na prve tri pozicije,gdje su ti njemciBeg_Babic wrote:blobi ja samo zakleti bavarac , znaci BMW , ali moramo gledati realno , italija je bez premca u klasi sportasa .... tu je kraj svake diskusije![]()
, pa i motor u toj R8-ici je iz italije (5.2 V10)
![]()
- kurty
- Posts: 45217
- Joined: 17/08/2008 23:29
- Location: Made in Breza
#222 Re: RS6/AMG E63/M5
Dobro vece


- kurty
- Posts: 45217
- Joined: 17/08/2008 23:29
- Location: Made in Breza
#224 Re: RS6/AMG E63/M5
Blobi wrote:Takodjer.
m'scini da je ovdje aksam u pitanju...
- dottore
- Posts: 1359
- Joined: 06/02/2008 18:18
- Location: Canton SA
#225 Re: RS6/AMG E63/M5
mozda bolje ovako....samo me mozes vidjet odzada...






